|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
6.7.2013 21:25:47   
Visnja RR
dosta mojih poznanika otišlo...nikog nisu trkeljali...nikom nisu tražili 100 eura...
mislim da su to neki samo prenapuhali iz nekih svojih razloga...
eka se izmeu 20 i 30 minuta na Doljanima
ja idem u srijedu pa vam javim user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.7.2013 21:26:38 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
6.7.2013 21:45:23   
Honey3
Ma i ja mislim,sve je isto kao prije,samo sto su sad ljudi usli u EU,pa dok mi to svarimo...mislim moze se desiti da te neko pegla,ali desavalo se i prije.....A ko je gdje isao do sada,ici ce i od sada....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
6.7.2013 21:52:37   
Romali

IZVORNA PORUKA: elmaL




na Doljanima su uvijek guzve, mogu misliti sad. Ima nekoliko manjih granicnih prelaza koji se mogu koristiti, sa puno manje guzve.


Kojih manjih prelaza ?? Koliko znam sada se mogu koristiti samo Doljani, Bijaca, Crveni grm..Nema vise kroz Gabelu, tj.kroz breskveuser posted image , taj je sada zatvoren za nas.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
7.7.2013 20:23:26   
Ben 10

IZVORNA PORUKA: Romali


IZVORNA PORUKA: elmaL




na Doljanima su uvijek guzve, mogu misliti sad. Ima nekoliko manjih granicnih prelaza koji se mogu koristiti, sa puno manje guzve.


Kojih manjih prelaza ?? Koliko znam sada se mogu koristiti samo Doljani, Bijaca, Crveni grm..Nema vise kroz Gabelu, tj.kroz breskveuser posted image , taj je sada zatvoren za nas.

i ja sam cula da vise nema onih sporednih prijelaza,a mi smo uvijek isli na taj sporedni(odmah lijevo poslije mosta u Gabeli) i to na onaj manji kroz grad Metkovic ,ne onaj veliki sto se ide kroz citavo Gabela polje.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
8.7.2013 22:57:16   
Alannah
Jutros smo presli preko Doljana,guzva oko pola sata,a granicari pitali samo imate li alkohola,cigara i hrane za prijaviti.Prosli bez ikakvih problema. Zaista mislim da su novinari nasi prenapuhali citavu stvar.
I naravno nisam ponijela 100 eura po danu,niti ih je ko spominjao na granici.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
8.7.2013 22:58:51   
Anoniman
Mi smo granicu presli na gran. prijelazu C. Grm. Cekali cijelih 9minuta. Niko nas ni za sto nije pitao, samo pokazali dokumente i to je to.

(odgovor članu Alannah)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
9.7.2013 0:46:36   
hanabanana
Sad mi dodje da ko prava kokoska kazem: jesam li vam rekla da je to sve novinarska patka, i to uglavnom jednog medija u BiH. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
9.7.2013 1:47:50   
Mjeseceva Pratilja
Je li moze majka sama sa djetetom preci preko granice?

Je li potrebna punomoc oca? Odsetala bih se do Hrvatske.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
9.7.2013 2:03:07   
hanabanana
Odsetaces samo ako imas papir od muza za setnju.....istina, ne moraju ti ga traziti na uvid, ali mogu. user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
9.7.2013 11:17:54   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Odsetaces samo ako imas papir od muza za setnju.....istina, ne moraju ti ga traziti na uvid, ali mogu. user posted image


Hvala, zivjela. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
9.7.2013 11:55:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Odsetaces samo ako imas papir od muza za setnju.....istina, ne moraju ti ga traziti na uvid, ali mogu. user posted image

Da. imaju pravo, ali znam licno toliko zena koje su presle same sa djecom granicu, neke su imale punomoc od muza, neke ne, i nikad im nisu to trazili.

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
9.7.2013 11:56:29   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Odsetaces samo ako imas papir od muza za setnju.....istina, ne moraju ti ga traziti na uvid, ali mogu. user posted image

Da. imaju pravo, ali znam licno toliko zena koje su presle same sa djecom granicu, neke su imale punomoc od muza, neke ne, i nikad im nisu to trazili.


Znam i ja, ali nikad ne bih krenula sama s djecom bez tog papira.
Ali u meni čući legalista. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
9.7.2013 12:10:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Odsetaces samo ako imas papir od muza za setnju.....istina, ne moraju ti ga traziti na uvid, ali mogu. user posted image

Da. imaju pravo, ali znam licno toliko zena koje su presle same sa djecom granicu, neke su imale punomoc od muza, neke ne, i nikad im nisu to trazili.


Znam i ja, ali nikad ne bih krenula sama s djecom bez tog papira.
Ali u meni čući legalista. user posted image

Ne bih ni ja. Ne volim se preznojavati bez veze, volim da mi je sve po PSuuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
16.7.2013 9:08:43   
chuci
imam dva pitanja za iskusne

jedno pitanje na koji granični prelaz bi mogla ići ako idem na pelješac da izbjegnem prelazak 3 granice (tako mi dođe ako odem na doljane)?

drugo pitanje za hanady ili nekoga ko je upućen. kad nosim lijekove šta smijem ponijeti da nemam problema. npr paracetamol, sprejevi protiv komaraca, dalsy, prolife i sličlni probiotici, ventolin pumpica, uglavnom to nosim pa me itneresuje treba li mi dodatna dokumentacija kakva

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
16.7.2013 9:12:38   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: chuci

imam dva pitanja za iskusne

jedno pitanje na koji granični prelaz bi mogla ići ako idem na pelješac da izbjegnem prelazak 3 granice (tako mi dođe ako odem na doljane)?

drugo pitanje za hanady ili nekoga ko je upućen. kad nosim lijekove šta smijem ponijeti da nemam problema. npr paracetamol, sprejevi protiv komaraca, dalsy, prolife i sličlni probiotici, ventolin pumpica, uglavnom to nosim pa me itneresuje treba li mi dodatna dokumentacija kakva


Ostaje ti jedino Svitava, što ti nikako ne savjetujem.
Mi smo nosili inhalator, ventolin i ampule dexametazona i uz to sam imala nalaz ljekara.
Mada nas uopšte nisu pitala imamo li šta od lijekova.
Paracetamol, sprej protiv ujeda, fenistil, voltaren epie, septolete - ne bih nikad ni prijavila.


< Poruku je uredio hanabanana -- 16.7.2013 9:14:47 >

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
16.7.2013 9:19:49   
mala86
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Je li moze majka sama sa djetetom preci preko granice?

Je li potrebna punomoc oca? Odset_ala bih se do Hrvatske.


ja sam isla prije godinu i nesto
ma niko nas nista nije pitao,ni na ulasku ni na izlasku

jos se nasmijali malcu mislim cak sa pasos nisu ni pogledali a kamoli za muza pitali


sjeti se da smo ja i muz prelazili sa tetkino troje maloljetne djece,isli po njih jer smo imali
smrtni slucaj,nitko nista
to valjda ovisi kako je ko raspolozen

< Poruku je uredio mala86 -- 16.7.2013 9:21:15 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
16.7.2013 10:03:58   
Alannah

[
drugo pitanje za hanady ili nekoga ko je upućen. kad nosim lijekove šta smijem ponijeti da nemam problema. npr paracetamol, sprejevi protiv komaraca, dalsy, prolife i sličlni probiotici, ventolin pumpica, uglavnom to nosim pa me itneresuje treba li mi dodatna dokumentacija kakva
[/quote]

Imala sam pun neseser lijekova za ne daj boze,sto za bebca,sto meni za migrenu.Niko nije ni upitao,juce sam se vratila iz Hrvatske,

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *