|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako "skinuti" stomak????
12.6.2009 0:23:59   
adannn
Ja imam Ab Rocket i super je sprava,lagani trbušnjaci lako se izvode i stomak dobije one pločice.Inače,trbušnjacima samo dobijamo mišiće,zatežemo stomak ali ne mršavimo,nego se tu povećava mišićna masa.Nego,ljudi bušite kašike i sve će biti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako "skinuti" stomak????
12.6.2009 16:42:19   
HannaS
Joj ja imam svasta za skinutiuser posted image user posted image user posted image user posted image al stomak mi najvise smeta.Hoce li ga bar malo nestat nakon nekoliko mjeseci?Tek mjesec kako sam rodila a stomak je isad tu.Dodje mi da se umotam u tu foliju o kojoj pricateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako "skinuti" stomak????
12.6.2009 16:46:58   
ivanak
A da pokušate sa trbušnjacima i vježbicama. Ja smatram da svatko može izdvojiti 10 minuta  na dan za to i tako svaki dan. Lagane vježbice, čuvanje djeteta, još sad ljeto pa organizmu treba i laganija hrana pa to bi moglo jamčiti uspjehom.
Možda još neka kremica... Najgore je štpo tijelo skupi dosta vode, pogotove nakon trudnoće pa mu treba vremena da to sve izbaci...

Ja se nadam da ću skinuti stomak kad rodim.
Čula sam da steznik pomaže u tome da se ne opusti stomak.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako "skinuti" stomak????
12.6.2009 16:58:58   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Chuchi

A vesela vidjela sam ti ja na onoj slici ti si se sva dekorisala ko spajz...
MOra da si primjenjivala terapijuuser posted image


šta ima dekorisalauser posted image user posted image user posted image  
dok se sva ne umotam u foliju i taka se ne suser posted image am ništa od dekoracijeuser posted image user posted image

Joj u mene cojk kaze strpat cu te u plasticnu vrecu i samo probusit rupu na zeljenom mjestu user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako "skinuti" stomak????
12.6.2009 23:00:33   
gvendolina
Moje vjezbice nakon poroda:
za ruke:podizanje,ljuljanje i nosanje  Ajdina (oko 5 kg),po nekoliko desetina puta na dan
za noge:uspavljivanje u kolicima-nekoliko puta na dan
e sad jos i stomak,taman nisam imala nikakve vjezbice za ravan stomak,dok ovdje ne vidjeh i sad primjenjujem:uvlacenje stomaka -kad god se sjetimuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako "skinuti" stomak????
12.6.2009 23:06:54   
Lalana
IZVORNA PORUKA: alisa grabus

Ima super stvar za zatezanje stomaka. Ja sam to radila poslije porodjaja i danas jos radim. Sto cesce i duze uvuci stomak sto mozes vise i tako drzi. Tako se misici zategnu i u neko doba to ti izgleda predje u naviku i tako i ostane. A i trbusnjaci su odlicna stvar. I jedi cesce a manje. Sve sam ovo isprobala i znam da je efikasno.


ova mi se ideja cini fenomenalnom da li sto mrzim vjezbe i nisam u njima nimalo redovna, tako da ovo probamuser posted image
ako pomogne javit cu vamuser posted image

< Poruku je uredio Lalana -- 12.6.2009 23:07:25 >

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:08:23   
amand
adana jesi li tu

(odgovor članu amand)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:19:14   
amand
ja se ovde naznam znaci

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:20:49   
amand
vesela jesi li tu

(odgovor članu amand)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:21:42   
amand
hvala ti jesi li tu sad sam vidjela da si mi pisala

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:24:44   
veeseelaa
hej amand tu samuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amand)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:25:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lalana

IZVORNA PORUKA: alisa grabus

Ima super stvar za zatezanje stomaka. Ja sam to radila poslije porodjaja i danas jos radim. Sto cesce i duze uvuci stomak sto mozes vise i tako drzi. Tako se misici zategnu i u neko doba to ti izgleda predje u naviku i tako i ostane. A i trbusnjaci su odlicna stvar. I jedi cesce a manje. Sve sam ovo isprobala i znam da je efikasno.


ova mi se ideja cini fenomenalnom da li sto mrzim vjezbe i nisam u njima nimalo redovna, tako da ovo probamuser posted image
ako pomogne javit cu vamuser posted image


izvinite al meni je ovo šegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:39:28   
mamma mumi
Umotavanje u foliju pomaze, isprobala, ali bez fitnesa, nemam kad, a mozda bi i nasla ali sam ljena. Interesuje me taj Ab rocket ili roker user posted image  jel ucinkovit,to bi i mogla u kuci raditi. a i ja sam se porodila CR prije 9 mjeseci, i donedavno su me svi pitali jesam li to opet trudna ccccccccccc, a sad je ko manji( ko  3 mjesec hahahah)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:42:51   
dinciii
ah mamma mumi  ko da citam svoj post,de mi reci kad si se umotavala i ja moram skinut ovaj stomak sad sam i na dijeti al ovaj stomak nikako ne spada,bas ko da sam trudna user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:45:03   
veeseelaa
ma dinciii umotaš s eprozirnom folijom preko struka i bokova dva tri sloja i onda radi po kući, skineš foliju nakon kućanskih poslova

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako "skinuti" stomak????
13.6.2009 23:47:55   
dinciii
user posted image user posted image hvala veselaaaaa moram isprobat nema mi druge user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:00:17   
mamma mumi
tako je kako ti kaze vesela, ja sam se jos umotavala i navucem steznjak pa u auto po ovoj vrelini, pa u grad s bebacem, i vratim se mokre mi i gaceuser posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:01:33   
mamma mumi
Nego Adana de nam reci valja li ti ta sprava, da nebacam pare uzalud, tako ih i nemam( svima postar donio danas naknadu osim meniuser posted image )

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:09:49   
adannn
Aaaa čujem da me neko traži,hmmmm.
Pa cure moje,ja ga imam već godinu,ali ja sam posle porođaja nosila steznjak par mjeseci pa  nije stomak puno ''obješen''.U svakom slučaju,ja sam naručila Ab rocket i koštao je 170km a poštarinom i mogu vam reći da kad redovno vježa se zateže.kao što sam već rekla lakše je raditi trbušnjake,100komada odradim sad-sad.I kada se skinem primjetim male pločice se formiraju,ali da bar ja to često.Od svih obaveza se umorim,ma vala da sad jašem po njemu,ne hvala.Nego ja to obavim kad sam odmorna a i to rijetkouser posted image user posted image user posted image user posted image I moja kona je naručila  čeka.Probala moj pa joj se svidio.Ko ima viška para,nek kupiuser posted image user posted image Ali nipošto nemojte naručivati preko tv-a,tj preko top-shopa.Imate u Mercatoru i u Bingu za 149,90km.Nadam se da sam pomoglauser posted image
Žao mi je mama mumi za naknadu,nadam se će zločesti poštar donijeti i tebi.


< Poruku je uredio adannn -- 14.6.2009 0:12:25 >


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:14:37   
mamma mumi
hvala Adann na odgovoru, bum ga kupil pa kad se uplocam, postavim sliku, uh sto masta moze svastauser posted image user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:15:25   
mu be da
umotati u foliju ...jok ...probala ja sva se folija smotrlja oko struka ko kajs pa zulja ...
ma ja puno setam ..puo puno...ALI NISTA NE MRSAMMMMMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image MA VALJDA CE SAM SPASTI KAZU ONE STO SU SE PRIJE PORODILE ....


_____________________________

SULTAN MAMIN ...DAVUD 3.10.2008.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:15:32   
dinciii
bas cu pogledati gdje se ovde ima kupit mozda i kupim ako se lako prave trbusnjaci user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:19:07   
adannn
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

hvala Adann na odgovoru, bum ga kupil pa kad se uplocam, postavim sliku, uh sto masta moze svastauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nasmija me,ima da budemo kao Rambouser posted image



_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:21:08   
adannn
IZVORNA PORUKA: dinciii

bas cu pogledati gdje se ovde ima kupit mozda i kupim ako se lako prave trbusnjaci user posted image user posted image user posted image user posted image

Dinci trbušnjaci su prelagani a možeš raditi i pilates vježbe,vježbe sa nogama.Ma super je i moja Nejra vježbauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Možete ti i Rejhana u duetu kao i mi. user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako "skinuti" stomak????
14.6.2009 0:22:03   
mamma mumi
ma sta Rambo, ko Lara Kraft, imam misice u ruku ko Rambo, zezam muza velim hoce ti biti neprijatno da setamo jer su kod mene rucke masivnijeuser posted image user posted image user posted image , a veli on nece, moje su cvrsteuser posted image user posted image , e vidjet ce on kad se ja ucvrstim al u ......

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *