|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 1:23:33   
teacher75
trenutno sam u nedoumici koju ves masinu da kupimo. treba nam neka uska sa gornjim punjenjem. vidjeli smo da trenutno nije bas neki izbor u prodavnicama sto se tice ovih uskih masina. prvo smo culi da je najbolja candy, ali smo onda saznali da je problematican servis, pa ih cak i povlace iz prodaje u pojedinim prodavnicama. ne bih se opredjelila za gorenje jer je upitan kvalitet, pa vas molim da mi preporucite koji model, koju marku da uzmemo

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 10:05:32   
veeseelaa
kod mene je LG, dobra je al da prostiš donje punjenjeuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.8.2009 10:11:48 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 10:09:53   
dady
ja imam LG,i dobra je!Al može samo određenu količinu veša da pere,jer je digitalna,pa ti neki senzori,,nešto!!!
Da sam to znala kupila bi naj običniju samo da može prati po jednu stvar!!!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 10:11:23   
Misica84
Ja imam Boschovu maschine, pere super, jos s arielom bude vec ko nov!

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 10:28:13   
Dida79
Kod mene je gorenje vec 10ta godina i nikad se nije pokvarila a jadna pere svaki dan nekad i po dva puta.A sto se tice ciscenja ponekad joj izvadim filter i ocistim to je sve.

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 12:37:06   
seli
Mi smo nedavno kupili perilicu/sušilicu Zanussi i prezadovoljna sam.Ima 1200 obrtaja pa ti je veš skoro pa suh.Bez pretjerivanja ali veš je došao sebi:)
A nisam je nikako održavala.Čak ne znam ni gdje joj je filter.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 13:08:29   
dzeni_nl
Kod mene je Bosch, digitalna je i ima 1600 obrtaja, 6 Kg. Pisti kad zavrsi sa pranjem, a ima i da nastimas kad da ti zavrsi sa pranjem. Ne odrzavam je nesto posebno, jos filter nisam cistila, jedino izvadim kutijicu za prasak pa je operem. Ves u boji perem sa tecnim Arielom i puno je bolji od praska, jer ves ne ostaje bijel poslije pranja i nema linija po sebi. A za bijili ves koristim prasak ali isto naspem ocata za salatu kad perem bijeli ves to je da se kamenac ne stvara, a i ves bude ljepsi. I to je to.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 13:11:40   
dzeni_nl
Mada po meni su najbolje Miele, ali ovdje su preskupe nijednu nisam nasla ispod 1000 eura tako da je nisam mogla kupiti.

I kada se sjetim Gorenje ima 600 obrtaja i mnogi u Bosni misle da je to najbolja masina, tako sam i ja mislila dok nisam dosla ovdje pa vidila sta su masine.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 13:27:29   
Misica84

IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

Mada po meni su najbolje Miele, ali ovdje su preskupe nijednu nisam nasla ispod 1000 eura tako da je nisam mogla kupiti.

I kada se sjetim Gorenje ima 600 obrtaja i mnogi u Bosni misle da je to najbolja masina, tako sam i ja mislila dok nisam dosla ovdje pa vidila sta su masine.



E bas tako. I sam htlja Miele, ali boga mi 1000 Eura nije malo. Ali aBd, kad budem imala bebu mislim da cu je kupiti! Jer kada se pere po 2 puta nadan odma druga prica, a Miele je Miele

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 15:01:02   
Nunny
IZVORNA PORUKA: teacher75

trenutno sam u nedoumici koju ves masinu da kupimo. treba nam neka uska sa gornjim punjenjem. vidjeli smo da trenutno nije bas neki izbor u prodavnicama sto se tice ovih uskih masina. prvo smo culi da je najbolja candy, ali smo onda saznali da je problematican servis, pa ih cak i povlace iz prodaje u pojedinim prodavnicama. ne bih se opredjelila za gorenje jer je upitan kvalitet, pa vas molim da mi preporucite koji model, koju marku da uzmemo



ja imam bas tu malu candy sa gornjim punjenjem 6kg ima odgodjeno pranje..tonu nekih programa...ma meni je extra pere super koristim tecni det za sareno i arijel za bijelo ma sto se servisa tice uopsteno za sve marke nam je los servis pa me zato nista ne iznenadjuje...dok radi radi kad crkne dace Bog drugu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 20:54:30   
teacher75
danas smo bili u obilasku techno shopova, jako je los izbor. LG nigdje nema, nasli smo par Candy i Whirlpool. najpovoljnija koju smo nasli je Whirlpool, do 1000 obrtaja, 5 kg, cijena 700km. ima li neko iskustva sa Whirlpool masinama? to smo nasli u Technomarketu, a kod njih ima jos i par Candy masina ali su sve preko 800km, a slicne karakteristike kao ova Whirlpool

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 21:02:02   
Ex Yu
Ja imam Boch kombiniranu perilica+susilica i super mi pere ima masu programa a najbolji mi je onaj kviki pere 2 pranja na 15 minuta ... susenje  rjetko koristim osim zimi i posteljine od krepa ... odrzavam se nikako osim sto sam jednom jedva nasla filter i ocistila nije bilo nista ...

a koju god da uzmes serviser ti svakako nece doci osim onih stari tatamata majstora pa ako zna zna ... a tad moras imati masinu staru bar 20 godina user posted image ovako prodaj na otpad i kupi drugu kad crkne


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 21:03:13   
dinciii
Ja imam gorenje i prezadovoljna sam,ima puno programa i pise na njoj vrijeme tako da uvijek znam kad ce se zavrsit masina i sto je dobro mozes  namjestit da ti pocne prati kad ti hoces...ja sam prije namjestala dok sam radila da mi pocne prati oko 3 kad ja dodjem da prostrem samo!!!Ma super mogu samo preporuciti...

Stavljam calgon u nju radi kamenca...A perem samo tekucim Persilom ili Arielom...


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 21:34:17   
sarayka
Gorenje i održavam je nikako jer cisćenje filtera niije potrebno jer je neki skriveni filter...zadovoljna sam!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 21:48:54   
iv@ncica
ja  sam  prije 5 godina  dobila Končarevu perilicu-sušilicu- pere  5 kg,  suši  2,5 kg...  ja  sam  mislila  da  će  odmah  crknuti..nisam  nimalo  vjwerovala   toj  kombinaciji  i  Končaru ,ali  evo  ne  gasi se danima,pere ko luda  i  nije  loša,  od  1000  obrtaja..samo  što  je  problem  mala  količina  koju  pere i  suši!!!  ALi je već dobro iskorištena...što se  tiče  čišćenja  samo  filter i posuda  za deterdžent!!!

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 22:17:39   
Chuchi
MM za mene kaze da sam mu Ves Masina! Nekad pita hoces li i veceras prati ves? Hoces li rucno ili u masini??
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
10.8.2009 23:43:32   
aazra
Kod nas je zanussi, imam je vec tri godina a izgleda kao nova.user posted image
Filter ocistim jednom mjesecno a svaki put nakon pranja vesa obavezno operem onu kutijicu gdje stoji detrdzent i omeksivacuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 10:31:08   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

Mada po meni su najbolje Miele, ali ovdje su preskupe nijednu nisam nasla ispod 1000 eura tako da je nisam mogla kupiti.

I kada se sjetim Gorenje ima 600 obrtaja i mnogi u Bosni misle da je to najbolja masina, tako sam i ja mislila dok nisam dosla ovdje pa vidila sta su masine.



Kod mene je el. sporet Miele, i bolji nikad u zivotu nisam vidjela, a da mi je vala i tu masinu Miele, sigurna sam da je isto tako dobra!
Sad imam masinu Quelle, isto iz njemacke dosla kao i sporet, ali je mala i pere 3kg, 900ob/m , ali je jako ekonomicna i zacas zavrsi pranje.
Imam je vec 5g, i ne zalim se na nju sto se tice masine, ali sad mi treba i masina za susenje, pa cu vjerovatno uskoro biti opet na ovakvim temama, jer bih najradije kupila 2u1, za pranje i susenje, radi prostora!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 12:54:10   
teacher75
ne vidjeh nigdje da imaju da se kupe LG trenutno. zna li neko gdje imaju, al sa gornjim punjenjem?

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 13:08:09   
sirnica
 dzeni_nl čula sam i ja da je dobro staviti ocata kad se pere bijeli veš, pa me interesuje koji stavljaš(alkoholni ili jabukov) i koliko? plašim se da ne ostane kakav miris, ali vjerovatno neće, zbog visoke temperatureuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 13:21:02   
Anoniman
teacher75, za LG ti je zastupnik Stanic i imas njegove prodavnice u sklopu Merkatora na Ali-pasinom i na Socijalnom, a imaju i u Doglodima

< Poruku je uredio sahara -- 11.8.2009 13:22:43 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 13:29:54   
bubuli
kod mene je BEKO 1000 obrtaja...tek joj je 2 mjeseca i ja sam prezadovoljna...takodje strina i rodica imaju istu duze od mene i sve je ok...a i masina za sudje mi je Beko i radi ko singerica...
neodrzavam nikako...nista posebno...obe su nove


_____________________________



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 13:36:10   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: sirnica

 dzeni_nl čula sam i ja da je dobro staviti ocata kad se pere bijeli veš, pa me interesuje koji stavljaš(alkoholni ili jabukov) i koliko? plašim se da ne ostane kakav miris, ali vjerovatno neće, zbog visoke temperatureuser posted image


Nemoj jabukov niposto u bijeli ves, najbolje ti je onaj alkoholni ali skroz providni kao voda! Svaki u boji, oboji ves!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 13:52:41   
sirnica
hvala chuchi. a koliko staviš? je li dovoljan 1 čep?

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.8.2009 14:41:54   
dzeni_nl
ma ja stavljam i jedan i drugi ocat, zavisi koji imam u kuci. Jos mi nikad nije obojio ves, a i necuje se zbog omeksivaca . Ja nemjerim koliko stavljam, al nako naspem podosta zato sto jednom sedmicno perem bijeli ves.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *