|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:58:07   
Dida79
I kod mene je Gorenje masina a ja samo izvasim onu kutiju za deterdzent i nju lijepo oribam.
A ono unutra samo rukum povadim i mokrom krpom prebrisem,stvarno nisam znala da se ima jos nesto izvaditiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 0:58:54   
acudesa
ja perem pervolom za crni ves i nema nikakvih mrlja...
a, kad sam koristila det u prahu-bilo je

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:00:07   
acudesa
procitat cu ujutro sta se sve vadi...da i ja probam...uh...sta covjek svasta nauci

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:00:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

I kod mene je Gorenje masina a ja samo izvasim onu kutiju za deterdzent i nju lijepo oribam.
A ono unutra samo rukum povadim i mokrom krpom prebrisem,stvarno nisam znala da se ima jos nesto izvaditiuser posted image


e ja nemogu izvaditi iz svoje...
kod mame može
al ja moram kutiju odvojit od crijeva...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:02:36   
Dida79
Na mojoj pise WA 412 i ne moram kutiju odvojiti od crijeva valjda je to do serije

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:02:46   
Visnja RR
mogu i ja izavditi onu kutiju gdje se stavlja deterdzent ali nije do toga...uvjek je cista ta kutija al opet se javljaju te crne tacke... presla sam na tecni deterdzent i jedno vrijeme bilo ok...medjutim zadnja dva pranja opet user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:05:49   
sporty mamaa
mene kod moje perilice zivcira sto onaj dio gdje ide omeksivac uopce ne funkcionira.... ono u sredini, jednostavno nece da ga primi, pa omeksivac moram ili izravno u robu ubaciti ili pomjesati s deterdentomuser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:07:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Na mojoj pise WA 412 i ne moram kutiju odvojiti od crijeva valjda je to do serije

WA 442 kod mene...i moramuser posted image

sve na crijevu tamo zaljepljeno nema šanse da dohvatim...užas...
sve komlikovano...

zato ću ja sebi da kupim Samsung silver nano tehnologyuser posted image
kupila zaovi i seki za udaju a sebi držim ''''groblje'''' koje je mm sam biraouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:10:34   
Visnja RR
a sta mu je sad to nano tehenologija user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:12:27   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sta mu je sad to nano tehenologija user posted image

Kuku Hanady da to nije onaj stari nanin princip pranja kabas u ruke i raspaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:12:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sta mu je sad to nano tehenologija user posted image

antialergiski porgramuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:13:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sta mu je sad to nano tehenologija user posted image

Kuku Hanady da to nije onaj stari nanin princip pranja kabas u ruke i raspaliuser posted image user posted image user posted image

e samo bi mi kabaš falio....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:16:21   
Visnja RR
antiaergijski program ! e svasta... ma ja najvise volim obicne masine bez nekih vecih programam...meni su to sve gluposti
kad sam kupovala masinu trazila sam da ima sto manje kg   a to je 4, 5 ..pa jos da ima i pola programa tj pola kg... a to je 2, 5 user posted image ...jer mi lake prati pola masine nego punu... to mi sad super zbog asje... pola masine njnih stvari i peri draga moja

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:18:17   
Hanady RR
višnja samsungove mašine su skstra...
ja sam sestri uzela manju...jer joj je položaj u toaletu to zahtjevao....

programi fantastični
održavnje isto tako

ozbiljno vam kažem mašina je fool cooluser posted image
i biće moja kad-tad kad.tad....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 1:22:41   
Visnja RR
ma to kad se ova pokvari... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 10:58:37   
Anoniman
eh ovako, hvala vam na odgovorima... a sad citam mm sta ste pisale i kaze da nasa masina nema uopste filtera user posted image , sto se tice kutije gdje se sipa deterdzent, to redovno perem posle svakog pranja jer uvijek ostane bogdica se zalijepi deterdzenta... omeksivace rijetko koristim... mm je otvarao skoro masinu odozgo i kaze da kod nas nema tog kabla... a sto se tice deterdzenta, koristila sam Tide i bila sam vrlo zadovoljna, ali kako sam primjetila to sivilo na vesu kontam bas do deterdzenta i promijenim, probala Arix - nista, probala Fax - nista, probala Duel - nista, eh nisam probala Persil, pa eto probat cu jos i to ali ipak mislim da je do masine... i da, cesto koristim Venish koji se dodaje deterdzentu, ali nisam bas nesto pretjerano zadovoljna... jedino onaj za store, stvarno budu bijele ono pravo... 

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 11:01:59   
Anoniman
Evo ja ko divrezant, da ne citam sve postove.
nama je jedan majstor za ves masine rekao da cemo produziti zivotni vijek jednee masine tako sto cemo prasak za ves sipati unutra, u bubanj, zajedno s vesom.
Pa eto...da znate. Ja tako radim evo vec ima gotovo godina

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 11:03:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Evo ja ko divrezant, da ne citam sve postove.
nama je jedan majstor za ves masine rekao da cemo produziti zivotni vijek jednee masine tako sto cemo prasak za ves sipati unutra, u bubanj, zajedno s vesom.
Pa eto...da znate. Ja tako radim evo vec ima gotovo godina



e vididš dobar savjet fakat

ja to neću ovoj da radim...da se što prije ''pokvati''
al kad se ''želje'' svoje dograbim -...ima da je čuvamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 11:05:37   
Anoniman
Meni je zelja isto ta mala...uska. Da mi ne zauzima nepotrebno dragocijeni prostoruser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 12:12:02   
Amelaa RR
Hanadyyy samsung je tanak s garancijom...i jako su skupe poslje garancija kad joj sta bude....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Veš mašina (perilica)
28.8.2010 12:20:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Hanadyyy samsung je tanak s garancijom...i jako su skupe poslje garancija kad joj sta bude....

Bome amela 5 godina....garancija

evo zaovina je 5 godina 1 zvala majtora i to njenom greškom puklo joj crijevo za odvor...nije joj nlplćeno

a sekina 3 godine...ništa joj ne fali

a rade ko dokse....

ja ću samsung pa makar je za ukras gledalqa u WC-u a ova nek mi pere deke i jorgane u garažiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Veš mašina (perilica)
3.9.2010 13:49:25   
Daj daj
Molim pomoc!

Planiram da kupim veš masinu sa susilicom, kombinovano, pa me zanima da li neko ima iskustva sa tom kombinacijom i naravno koja je marka?

Ja se omisljam da kupim Bosh user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Veš mašina (perilica)
3.9.2010 13:57:02   
Nedi
Ima moja kolegica...
mana: kapacitet za pranje je 6 kg veša a za sušenje 3 kg, što znači da kad staviš bijeli veš da se pere ( 3 sata) staviš pola da se suši (2 sata) a drugu polovicu vjerovatno negdje u ćoše da stoji 2 sata i naravno vodiš računa da se ne usmrdi i onda staviš drugu polovicu veša još 2 sata. Znači za jednu gotovu mašinu bijelog veša ti treba 7 sati i još stalno nešto deveraš oko veša.

Meni ovo nikako ne odgovara jer ja za 7 sati operem 2-3 mašine svaki dan.

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Veš mašina (perilica)
3.9.2010 14:10:31   
Daj daj
Nedi hvala na info.

Susilicu i ne planiram cesto koristiti, nego eto nek se nadje i to user posted image . Odvojeno ne mogu kupiti zbog prostora.


< Poruku je uredio Daj daj -- 3.9.2010 14:11:21 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Veš mašina (perilica)
20.9.2010 14:16:29   
Nedi
U četvrtak mi se pokvarila mašina...zamislite kako deveram bez nje a inače perem svaki dan po 2-3 mašine veša a vikendom i više. Bila je gorenje, stara 5 godina sve sam u njoj prala i mislim da je odradila svoje. Majstor iz gorenje servisa ( taman je istekla garancija) kaže da popravak košta preko 200KM na što se pozdravim sa njim i kažem da danas idem kupiti novu. Moj moto je kupi mašinu, koristi je maksimalno, kad se pokvari baci i kupi drugu jer nista ne perem na ruke.
Koju mi preporučujete? Indesit? Beko? Gorenje? Mora biti široka jer na mašini mi stoji sušilica.
A vala mogla se pokvariti i sljedeci mjesec ovaj me baš nešto preplavio neplaniranim troškovimauser posted image


(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *