|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina (perilica)
20.9.2010 14:23:03   
Dida79
Nedi zao mi je sto se je to desilo nije ti stara masina da bi je tako lako odbacila i kupila drugu...zar nemas nigdje drugo smjestiti susilicu jer ja koliko znam nista se ne preporucuje drzati na ves masini

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Veš mašina (perilica)
20.9.2010 14:33:03   
Nedi
Dido neka se pokvarila ko je šiša nije ona mene kupila ja sam nju ( izbjegavam svaki vid nerviranja) nije da mi je do troška ali šta bih sad neka smo samo svi zdravi a ostalo će se nadoknaditi.
A ne smijem dušu griješiti stvarno sam je opterećivala i koristila maksimalno sve sam prala u njoj i deke i plišane igračke i prekrivače, jorgan ma sve živo.
A što se tiče sušilice u uputi i za mašinu i za sušilicu stoji da je to ispravan način montiranja sušilica na mašinu

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Veš mašina (perilica)
20.9.2010 14:37:39   
Dida79
E pa ako tako pise onda je tako user posted image
A ta recenica ja sam nju kupila nie ona mene ja to redovno izgovaram je mi tako lakse bude kad mi se nesto pokvari user posted image user posted image
Uh ne zalim ni ja vala svoju masinu sve sto moze u nju trpam user posted image imam jednu bracnu deku koja mi je super ali ona je toliko teska i velika da nema sanse da je strpam u ovu svoju koja per 5 kg vesa.zato ona stoji na ceki i ceka bolja vremena da se kupi veca masina user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Veš mašina (perilica)
20.9.2010 15:05:32   
Nedi
Ma jašta Dido nego da se i ja tješim tom rečenicomuser posted image user posted image ali bas se ne nerviram ni najmanje. Govorim mm-u  taman kad vec obilazimo prodavnice kupiti cemo i novi fen jer je N u subotu ovaj lupio od zid i samo što nije crko. Onuser posted image a meni smijesno kaze sta je s tobom obicno se ti nerviras

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Veš mašina (perilica)
20.9.2010 15:07:31   
veeseelaa
ja samo znam: perilica dulje živi uz calgon user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Veš mašina (perilica)
20.9.2010 15:48:11   
Nedi
Ova moja je ručkila calgon i bubanj se cakli ali  zato se pokvarila elektronika, ma mora joj nesto dohakatiuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Veš mašina (perilica)
21.9.2010 16:06:10   
Nedi
Kupila sam novu mašinu user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Veš mašina (perilica)
21.9.2010 17:36:27   
Daj daj
Ja sam danas dobila Beko ves masinu. Omisljala se izmedju kombinovane i obicne, i na kraju se ipak odlucim za ovu:http://www.sendspace.com/file/wyr9dk

Malo sam je "ispitivala" i koliko primjetih svi programi prilicno dugo traju (od 2 do 3 sata) user posted image , osim onog mini programa od 30 minuta.

Nadam se da nisam pogrijesila u izboruuser posted image








(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Veš mašina (perilica)
21.9.2010 17:37:56   
Dida79
IZVORNA PORUKA: Nedi

Kupila sam novu mašinu user posted image


Nedi i Daj daj cestitam user posted image user posted image user posted image

Daj daj ovaj ti link nesto nije ok ne vidim masinuuser posted image

< Poruku je uredio Dida79 -- 21.9.2010 17:39:38 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Veš mašina (perilica)
21.9.2010 17:52:35   
Hannan
Da vas dugo sluze!
Daj daj ja imam Bekovu 3g, i super sam zadovoljna nadam se da ces i ti biti...uh kako volim ljeti taj mini 30.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Veš mašina (perilica)
21.9.2010 18:04:35   
Daj daj
user posted image



Ovo je moja nova "snahica"


< Poruku je uredio Daj daj -- 21.9.2010 18:05:25 >

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Veš mašina (perilica)
21.9.2010 18:28:37   
Visnja RR
cestitam user posted image  i da te posluzi najmanje 10 g bez kvara user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Veš mašina (perilica)
29.9.2010 13:33:07   
Nedi
Imam jedno pitanje...Kupili smo novu mašinu ali mi nikako veš ne miriše kao inače...nije ni da smrdi jednostavno nema mirisa omekšivača nego nekako miriše na mašinu. Kontam vjerovatno što je nova pa dok se razradi. koliko joj treba da se razradi? Ona stara gorenje je mirisala od početka

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Veš mašina (perilica)
30.9.2010 14:49:07   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Nedi

Imam jedno pitanje...Kupili smo novu mašinu ali mi nikako veš ne miriše kao inače...nije ni da smrdi jednostavno nema mirisa omekšivača nego nekako miriše na mašinu. Kontam vjerovatno što je nova pa dok se razradi. koliko joj treba da se razradi? Ona stara gorenje je mirisala od početka


Reko da ponovim pitanje

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Veš mašina (perilica)
30.9.2010 22:14:17   
Mya_81 RR
Nedi, ne znam stvarno kad je u pitanju nova mašina, ali sjećam se da je Neki spominjala da je u DM-u kupila sredstvo za mašinu (čisti je limuntos u pitanju, a mislim da se stavi direktno u bubanj da se jednom opere naravno bez veša). Uglavnom, ona je imala problema s tim mirisima i to joj je pomoglo da joj veš nakon pranja ponovo miriše. Ne vjerujem da bi ti ovo škodilo da uradiš

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Veš mašina (perilica)
1.10.2010 10:54:16   
Nedi
hvala mya pokusati cu user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
1.10.2010 11:15:47   
haidy
Ja ima zanussi masinu, 800 obrtaja, zadovoljna sam, super pere. ali  imam problem jer bas dugoooo pere ves. npr. juce mi je bijeli ves na 95 stepeni prala oko 4 satauser posted image  ne znam je li to normalno? koliko dugo vase masine peru?

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
1.10.2010 11:21:37   
dzeni_nl
kod mene je Bosch 1600 obrtaja i bijeli ves na 90 stepeni pere 1:52 minute. sto se meni cini prekratko, ali dobro ga opere, ne mogu da se zalim.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
1.10.2010 11:26:30   
ziki
Kod mene je Birina mašina stra 4 godine i hvala Bgu radi super, Imali smo jedan problem sa grijačem prošle godine iako ručka calgon redovno. Programi joj traju od 1,5h osteljivo u programi na 30-40 C a otkuhavanje na 60 sa predpranjem kao i otkuhavanje na 90 oko 2,5 sati. Plus brzo pranje 40 min. Mislim da je to neko uobičajeno vrijeme. Haidy piše li šta u uputstvu?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
1.10.2010 15:12:46   
Mya_81 RR
Haidy, to je ipak malo previše. Da ti nije bilo uključeno predpranje?

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
21.11.2010 9:50:55   
teacher75
pomagajte!!! izgleda da mi se ves masina pokvarilauser posted image user posted image user posted image imam whirlpool masinu, onu malu sto se ubacuje ves odozgo i sad stavila ves i da ukljucim na program, kad daje mi opciju da ce oprati za 7 minuta!!! slicno je i sa ostalim programimauser posted image jel se ikome desilo nesto slicno???

< Poruku je uredio teacher75 -- 21.11.2010 9:51:12 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.2.2011 10:22:58   
ena0002
Da li neko ima onu ves masinu dubine 44 cm...one uze. One peru isto kao i one od 60 cm, 5 kg vesa ali obzirom da je bubanj ipak manji interesuje me da li puno guzvaju ves user posted image  U principu me interesuju iskustva sa tom ves masinom pa eto ako je neko ima neka se javi user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.2.2011 20:28:58   
ena0002
Zar od nas hiljadu i nesto niko nema ovo ves masinu user posted image .....ili da je bar neko cuo da neko ima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.2.2011 20:31:12   
malena27 RR
imam enci ja user posted image jer mi je kupatilo malo pa smo morali uzeti tu kracu... 5 kg vesa... ne guzva i fino pere user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.2.2011 20:34:18   
ena0002
Haj super....to me interesovalo, a je li stavljas u nju deke i tako taj malo krupniji ves user posted image ....i koliko je kod tebe obrtaja

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *