|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.2.2011 20:37:21   
malena27 RR
deka i jorgan 2x2 m kakve ja imam ne moze u nju.... to nosim u praonicu ili izgazam ja licno u kadi user posted image
ali deka ili jorgan dimenzija 1,40x2 moze stati, doduse zavisi i od debljine deke.....

maksimalan broj obrtaja je 1000, a razliciti programi imaju i razlicit broj obrtaja....recimo program za pranje dzempera i vune je bez centrifuge....
a mozes ih i povecati i smanjiti....
kod mene je LG masina sa digitalnim displejem....

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.2.2011 20:39:05   
ena0002
E super...znaci manje vise kao i ove siroke...a najvise me interesovalo to guzvanje

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
11.2.2011 21:16:18   
Hanady RR
ena ne brini...
ja sam seki kupila kad se udala na poklon tu uži samsung...ona ima 1200 obratja...al koristi samo 1000...sve super,, ne gužva ona prezadovoljna.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
12.2.2011 7:20:24   
ena0002
Jos jedno pitanje i necu vise user posted image ........da imate mogucnost i za veliku ves masinu, tj. da vam moze stati u kupatilo....koju bi prije kupili: veliku,tj. siru ili ovu uzu user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
14.2.2011 15:04:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena0002

Jos jedno pitanje i necu vise user posted image ........da imate mogucnost i za veliku ves masinu, tj. da vam moze stati u kupatilo....koju bi prije kupili: veliku,tj. siru ili ovu uzu user posted image






da sad kupujem kupila bi užuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja prijateljica je ima i skroz fino joj stoji u kupatilu a isto pere 5 kg ko i moja..ova velika samo zauzima prostor i kad mi nesto padne iza nje trebaju mi dvije dobre ljudine da je pomaknuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
14.2.2011 22:48:01   
Dida79

IZVORNA PORUKA: noa


da sad kupujem kupila bi užuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja prijateljica je ima i skroz fino joj stoji u kupatilu a isto pere 5 kg ko i moja..ova velika samo zauzima prostor i kad mi nesto padne iza nje trebaju mi dvije dobre ljudine da je pomaknuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Jos si samo trebala na kraju napisati da izvines
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Koju veš mašinu imate i kako je održavate?
14.2.2011 23:02:22   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: noa


da sad kupujem kupila bi užuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja prijateljica je ima i skroz fino joj stoji u kupatilu a isto pere 5 kg ko i moja..ova velika samo zauzima prostor i kad mi nesto padne iza nje trebaju mi dvije dobre ljudine da je pomaknuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Jos si samo trebala na kraju napisati da izvines
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Veš mašina (perilica)
25.2.2011 15:14:20   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Nedi

Kupila sam novu mašinu user posted image


Koja se pokvarila nakon nepunih 5 mjesci user posted image user posted image user posted image

Ali sad bar znamo zašto su se obe mašine pokvarile i zašto je skoro pa isti kvar u pitanju. Nije do mašina nego do elektroinstalacija u nasem stanu. Ne mogu docekati dan da se preselim.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Veš mašina (perilica)
25.2.2011 15:15:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Nedi

Kupila sam novu mašinu user posted image


Koja se pokvarila nakon nepunih 5 mjesci user posted image user posted image user posted image

Ali sad bar znamo zašto su se obe mašine pokvarile i zašto je skoro pa isti kvar u pitanju. Nije do mašina nego do elektroinstalacija u nasem stanu. Ne mogu docekati dan da se preselim.



jaouser posted image

pa zar je i to moguće....baš obe moja nediuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Veš mašina (perilica)
25.2.2011 15:36:44   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Nedi

Kupila sam novu mašinu user posted image


Koja se pokvarila nakon nepunih 5 mjesci user posted image user posted image user posted image

Ali sad bar znamo zašto su se obe mašine pokvarile i zašto je skoro pa isti kvar u pitanju. Nije do mašina nego do elektroinstalacija u nasem stanu. Ne mogu docekati dan da se preselim.



jaouser posted image

pa zar je i to moguće....baš obe moja nediuser posted image



Utjeha je jedino što je pod garancijom i popravak i novi dio su besplatni. Kako ću bez mašine 15tak dana dok ne stigne naručeni dio?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Veš mašina (perilica)
9.3.2011 14:54:42   
@pple
Zene pomagajte. Zna li iko od vas sto znaci code OE na LG masini za sudje?
Masina krene da pere i jednostavno stane, pocne svirati i prikaze mi se ovaj code na display-u.
Moram li zvati majstore (koje ne zelim nikako da zovem, jer su pravo "azurni") ili to mogu nekako sama popraviti?
Masinu sam napunila sudjem i ona je cini mi se sve nakvasila i stala. Uzaaaaaas user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Veš mašina (perilica)
9.3.2011 15:29:25   
leli§
jeste da smo malo fulili temu ali nema veze prebacice postove na temu za perilicu za sudje (a ne za vesuser posted image )

OE znaci Outlet Error...
je li se voda zadrzava na dnu? moguce je da je ili do pumpe u ovome slucaju ili da se crijevo koje vodi do spremnika za "otpatke" zacepilo. ovo se cesto desava kod onih koji ne pripreme sudje prije nego ubace u masinu pa se OE pojavi

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu @pple)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Veš mašina (perilica)
10.3.2011 10:15:32   
@pple
Bilo je do pumpe. Masina je skoro nova, a ja obicno sudje dobro operem prije nego ga stavim unutra. Muz cesto kaze da je i nismo trebali kupovati user posted image
Sorry moderatori, prebacite postove gdje treba.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Veš mašina (perilica)
8.6.2012 9:14:28   
entinte
ženice, kakva su vam iskustva sa CANDY mašinom? Kupila sam je 2 u 1 sa sušilicom na nekom extra popostu pa me interesuje kakve su jer ja inače najviše volim BEKO ali pošto oni nemaju mašinu sa sušilicom uzela sam ovu jaaaako povoljno.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu @pple)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Veš mašina (perilica)
11.6.2012 21:14:51   
entinte
iko?

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:43:06   
bebaa
kupila sam danas denk-mit sredstvo protiv kamenca za ves masinu...pa ima li neko iskustva...masina stara 1 god. a vec pomalo skripi pa da sasjecem u korijenu...user posted image

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:45:04   
vjestica

IZVORNA PORUKA: bebaa

kupila sam danas denk-mit sredstvo protiv kamenca za ves masinu...pa ima li neko iskustva...masina stara 1 god. a vec pomalo skripi pa da sasjecem u korijenu...user posted image

ubleha
jednom je jedan majstor rekao da dok god povremeno uključiš mašinu na 90 stepeni (a svi mi peremo biieli veš na 90) nema potrebe za bacanjem para

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:47:33   
bebaa
e hebiga razocara me...pa skripi i na 95...ma kod nas je voda uzas...zamisli nam bubrege...user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:48:10   
M kao Mama
ja sam promjenil araznorazne deterđente, ali mi se dešava da se deteržent skori u posidu, pogotovo onoj za pretpranje, mašina je nova, samsung, šta li joj fali

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:48:54   
vjestica

IZVORNA PORUKA: bebaa

e hebiga razocara me...pa skripi i na 95...ma kod nas je voda uzas...zamisli nam bubrege...user posted image

kupi britu filter , barem ja tu vodu koristim za piće

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:51:24   
bebaa

IZVORNA PORUKA: mama_alma

ja sam promjenil araznorazne deterđente, ali mi se dešava da se deteržent skori u posidu, pogotovo onoj za pretpranje, mašina je nova, samsung, šta li joj fali

nemam taj problem...koristim najobicniji bioaktiv zeleni godinama,ves bjel ko snijeg...
a za ovaj filter...ne znam...user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:51:34   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: bebaa

e hebiga razocara me...pa skripi i na 95...ma kod nas je voda uzas...zamisli nam bubrege...user posted image

kupi britu filter , barem ja tu vodu koristim za piće


zadnjih 12 godina ne pijem česmovaču...do asje sam pila Janun(mada je i ona sumnjiva) a s Asjinim rođenjem smo prešli na Britu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:51:51   
AnLu
Sto se tice sredstava za kamenac jednom mi je jedan odlican majstor rekao da dio koji moze da ode od kamenca, da s epokvari na masini kosta u prosjeku izmedju 15-20km, a ne kvari se tako lako prestala sam da bacam pare na ta sredstva.

Mama Alma ja imam Gorenje i kad sam kontala koju da kupim pitala sam majstora za savjet i on mi je tada rekao da npr Gorenje ne podnosi Merix, kao jednostavno ne razgradi ga i ostane skoren. Moguce da i toj tvojoj neki ne odgovara.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:54:09   
vjestica

IZVORNA PORUKA: AnLu

Sto se tice sredstava za kamenac jednom mi je jedan odlican majstor rekao da dio koji moze da ode od kamenca, da s epokvari na masini kosta u prosjeku izmedju 15-20km, a ne kvari se tako lako prestala sam da bacam pare na ta sredstva.


i to možeš sama da promjeniš taj dio
tako je moja mama user posted image
rastavila mašinu, vidjela dio koji je puko od kamenca , skinula ga , odnijela u radnju, kupila nov za 12 km i samam zašarafila na isto mjesto user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Veš mašina (perilica)
4.4.2013 23:56:14   
M kao Mama
biokativ, tajd, faks, duel, pesril, sad sam uzela arije, pa ću baš da upratim

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *