|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina (perilica)
1.8.2015 21:51:01   
Visnja RR
E ja sam vrlo ogranicena s izborom

treba da bude ona plića oko 45 cm dubine a mislim da 2 u 1 takvih nema
mada mi nesto i nije potrebna susilica ...navikla sam ovako.... jedino kad bi bila ta plica 2 u 1 onda ok....
evo istrazujem



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Veš mašina (perilica)
2.8.2015 11:38:05   
pocahontas
mi smo prije 7 godina uzeli Zannussi ves masinu i dobra je bila sve evo do sada..nije digitalna, ali pere sve programe od otkuhavanja, do kratkog od 30min, pa neki ekonomicni 2h traje pranje, pa rucno pranje program, sareno, pa neki program za djeciju odjecu, pa za sportsku, saso mange user posted image
ali sto, prekjucer je pocela nesto da lupka, mm je ubijedjen da je neka skalamerija zapela unutra a koja je ubacena od strane naseg djeteta user posted image
vidjecu sutra, zvacu majstora da vidi sta je upalo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Veš mašina (perilica)
12.9.2015 13:49:11   
Daliyah92
Ja imam samsungovu masinu i prezadovoljna sam user posted image
Nesto ovako: http://content.aolstatic.net/ProductImages/rvLarge/WF80F7E6U6X_SI_WASHINGMACHINE_AN_L.jpg
Mama je u Bosni skoro kupila slicnu polovnu, i ona je zadovoljna user posted image
Prije sam imala Toshiba masinu, ali mi se vec nakon 2 godine pokvarila i nismo je nikako ni napraviti mogli, uzas..
Sad da vidim koliko ce me ova sluziti user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 203
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *