|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 9:08:28   
Crvena
Meni oko 90 KM, rasipnica pravauser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 9:17:57   
tweety
Decembarski račun 180km a januarski 150km user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 9:33:02   
Gigana
nama dođe oko 50-60 KM, s tim da vodimo računa o jeftinoj struji.  Grijemo se na centralno gradsko grijanje, bojler mi je na struju, kao i sve ostalo.  Pošto nam je grijanje i više nego odlično, sve prostorije su pravo ugrijane, a najviše kupatilo, pa nemamo potrebe za dodatnim grijalicama kad kupamo dijete.
Kuham kad dođem s posla, veš perem vikendom, jer preko sedmice se taman nakupi za pranje vikendom.  U svakoj sobi imam TV i makar je jedan upaljen cijeli dan.  Rernu ne koristim često, jer više kuhamo na šporetu.  U svakom slučaju, ne gledam nešto previše na potrošnju, samo gledam da se uklopim u jeftinu, ali naravno, kad je to nemoguće, onda trošim po potrebi, bilo da je skupa ili jeftina.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 9:33:50   
HanaBana
Nama racun dodje od 40 do 60 KM - kako kad. Grijemo se na plin, bojler na plin. Kuhamo na struju i neki jos aparati su nam na struju. Masinu ukljucujemo na jeftinoj struji. Ja subotu i nedjelju perem ko luda, a svekrva radnim danimauser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 11:07:14   
almai
moji racun za el.energiju iznosi od 50-60km i puno mi je to.El.sparet skoro nikad ne koristim ( kuham na plin i pecem na drva) ves masina radin svaki dan s tim da gledam kad je jeftina,a  bojiler se pali po potrebi.Ali ova haber kutijauser posted image user posted image user posted image vuce puno struje kad nam je com. bio pokvaren jedan mj. dana el.potrosnja je se smanjila za 10kmuser posted image .
Jos bi samo trebala gledati kad je jeftina struja da sjednem za com.user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 11:46:05   
jasmina_mm
nama dodje u prosjeku oko 50KM u zimskom periodu a 30KM u ljetnom

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 11:47:31   
mamy Sabina
e ,da u ljetnom periodu računi su od 50 do 70 km
klima drnda samo ne baš čitav dan ,jer i se posmrzavaliuser posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 12:50:32   
mamyca
Nama dodje oko 40 do 50 km,ali mogu reci da pazim na skupu i jeftinu strujuuser posted image .To je sto se tice ves masine i bojlera,doduse ne uvijek al eto kao recimo da pazim.user posted image Dobro je sad za sad.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 13:02:20   
anitaMO
za decembar 100 km,a za januar 109.na klimu se grijemo i to radi od ujutro do navečer.ostalo mi je sve na struju.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 15:51:12   
lamka
Moj racun se otprilike krece od 30-40 km. S tim sto ves masina i susilica ne idu preko tog sata. Svaki dan je ukljucen bojler, Masina za sude se pali svaki dan i tv radi po cijeli dan. Kuham iskljucivo na plin a rernu ukljucujem s vremena na vrijeme.
Al kad pomislim kako nam je bilo bez struje u ratu ipak mi nije puno koliko god da dode.
I da još nesto racunar vam otprilike trosi oko 0,5 km dnevno ako radi recimo nekih 13-14 sati u prosjeku.
Provjreno jer smo mi izracunali za radnju. Ali bas cijelo vrijeme radi i nisu duze od pola sata u stand by
sad kuci vjerovatno ne radite toliko znaci da vam trosi i manje


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 16:54:34   
Romali
Decembarski račun 150 KM,a januarski 113 KM. Ma nikako mi nije dobro, samo da prođe ova zimauser posted image user posted image . Grijemo se na struju, bojleri na struju, a kuham na plin.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 17:12:10   
žana o8
sad mi došlo 95 KM , Bože sačuvajuser posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko trošite električne energije
19.2.2009 20:16:20   
luna77
nama 90 KM a grijemo se na struju ali je inverter klima pa manje troši.super investicija

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko trošite električne energije
20.2.2009 12:00:53   
ena0002
Meni zadnja dva dosla 80 KM. E sad, nemam jeftine, znaci sve skupa, dva bojlera, grijalica kad se kupamo, ves masinu ukljucujem 2 puta sedmicno, susilica, i dosat koristimo rernu, jer pravimo domaci hljeb. E sad meni je to puno, ali opet kad skontam sta sve radi na struju mozda i nije user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko trošite električne energije
20.2.2009 13:05:20   
juni
Izgleda da sam ja najgora user posted image Grijemo se na struju, centralno, pazim na jeftinu struju pa tad palim masine i usisavam, peglam i sve ostalo ali opet za decembar je racun iznosio 320 km a za januar 220 km (bilo je toplije pa smo smanjili grijanje). Bojler je uvijek upaljen zbog bebine guze. Sve u svemu- katastrofa!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko trošite električne energije
20.2.2009 13:26:49   
nerka82
draga moja Juni i ja sam ti tu negdje sa potrošnjom struje, zadnji račun okruglo 300,00 km jest da sve radim na struju, pazim na jeftinu tarifu,ali bezuspješno,mi se grijemo na ta peći, jednu uopšte ne gasim radi bebe a drugu punim noću kad je jeftina struja a ventilira mi po dani, strahota, jedva čekam da ode ovaj snijeg da se i račun smanji.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko trošite električne energije
20.2.2009 13:29:22   
mnn
juče je stigao račun od struje...145 kn povečao se...a ja mislila da če ostati isti...nema više pranja veša po danu samo po noči kad je jeftina struja....user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu nerka82)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2009 22:24:28   
Blue rose RR
U ljetnom periodu oko 40-50, dok u zimskom 100-130 KM, međutim grijemo se na dvije inverter klime, i nisam u mogućnosti da pratim vrijeme jeftine struje, haman svi uređaji za pomoć u kući su stalno upaljeni, i mogu slobodno reći (na moju žalost) da ne pazim na racionalan utrošak električne energije.
Ali sam u svakom slučaju prezadovoljna.
Kada mi samo na um padne rat i nestašica struje...ma gotiva u svakom slučaju.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2009 22:35:41   
neki
Nama dolazi 30-40KM,s tim da je grijanje i topla voda na plin,Ali ves masinu ukljucujem skoro svaki dan(osim utorka),TV ukljucen po citav dan,rerna(stalno se nesto pece,kolaci najvise),a uopste ne pazim na jeftinu tarifu.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2009 22:39:23   
senoenamine
Kako sve divlja sto se tice cijena tako i struje,svi znamo da je zimi sdosta skuplja nego ljeti pa skoro tarifa jeftina-skupa neigra veliku ulogu.Nama naime dodje oko 75 km svaki mj(zimi) jeste da ja stalno pratim jeftinu tarifu bojler radi sami na jeftinoj,grijalicu palim kad kupam curice a ponekad je i mi koristimo.Ali ja puno koristim rernu na struju,skoro svaki dan pecem kruh,pazim da je jeftina ali desi se da i na skupoj nesto ispecem.Peglanje ostavim za nedjelju,a vesa skoro pa svaki dan ima,posto je mm konobar pa zamisli stalno biti u dimu.Ali racun svaki put pokaze utroseno vise jeftine struje,ali racun nespada.Jedva cekamo ljeto kad se skoro kupamo ledenom hahhaha....................

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2009 22:40:47   
Pankica
I kod mene slično kao kod neki, ustvari potpuno isto, račun u zimskom periodu uglavnom do 45 KM, a takođe grijanje i topla voda na plin, mašinu doduše ne palim svaki dan, ali bar 3 puta sedmično, a ne pratim skupu i jeftinu, jer mi je svejedno, pošto plaćam po srednjoj tarifi.user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko trošite električne energije
21.2.2009 23:00:48   
Aminad
IZVORNA PORUKA: remzy

ma vjerujem ti meni je tako sa telefonom ja taman mislim e nece sad doci puno a kad dode racun ,o boze sacuvaj
ali eto ako nije struja jeste telefonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zimi je račun do 80KM(ne grijemo se na str. i ne koristimo klimu).
Ljeti do 50KM.
Ja sam zadovoljna kad skontam koliko puta mjesečno uključim mašinu, peglanje, kuham stalno-rijetko kupujemo hranu, bojler na struju, zadovoljna sam. Dobro je.

Barem znam gdje sam potrošila, meni je gore kad vidim telefonski račun...user posted image


< Poruku je uredio Aminad -- 21.2.2009 23:01:24 >


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko trošite električne energije
22.2.2009 0:31:38   
Anoniman
Kod nas račun bude zimi između 120-140 KM a ne grijemo se na struju, ljeti između 60-70 KM. Pa kad mi još dođe 170 KM plina, srce mi odmah zatitra. Ma inače režije su užas!! Duša me zaboli kad dođe vrijeme za plaćanje user posted image user posted image

(odgovor članu Aminad)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko trošite električne energije
22.2.2009 0:36:15   
Okarica
IZVORNA PORUKA: juni

Izgleda da sam ja najgora user posted image Grijemo se na struju, centralno, pazim na jeftinu struju pa tad palim masine i usisavam, peglam i sve ostalo ali opet za decembar je racun iznosio 320 km a za januar 220 km (bilo je toplije pa smo smanjili grijanje). Bojler je uvijek upaljen zbog bebine guze. Sve u svemu- katastrofa!


Kod mene je isto haos, zadnji račun 196 KM.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko trošite električne energije
22.2.2009 0:46:26   
camm
 Evo jos jedne od 250 km. i ja se ne zalim
s tim da se i grijemo na struju,kuham,peglam,masine nekad 5-6-dnevno,
a bojler je na plin.user posted image
a ljeti bude racun oko 60-70.
 
Al meni je teze vodu platiti evo racun sam dobila
37km.isto kao i ljeti a znam da vise trosimo vodu ljeti nego kada je zima.
Jos su najavili da ce i ona da poskupi,pitam se zasto
nesto sto djaba izvire uzasss,al opet ni bez vode se ne moze.user posted image

< Poruku je uredio camm -- 22.2.2009 0:47:16 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *