|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko trošite električne energije
29.11.2009 18:26:22   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Kod nas uvijek 60 km. Ali meni je to puno, jer je u kuci sve na plin, bojler, sporet, grijanje... user posted image user posted image
Pocela sam prije 2 sedmice pratiti jeftinu struju. user posted image
Evo za one koje ne znaju jeftina je u zimskom periodu od 13h-16h i od 22h-o7h svaki dan i nedjeljom cijeli dan. user posted image



Samo da vam javim, kao sto sam gore napisala pocela sam pratiti jeftinu. I gle cuda racun mi veci dosao!!! Ja poludila. user posted image Sad je 80! Ccccc lopovi jedni! user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: koliko trošite električne energije
29.11.2009 21:03:40   
leona81
kod mene 93 otkad pratim...al je sad skuplja struja zimi

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 15:27:39   
ebru
Mi placamo mjesecno 150 €,stim da se i grijemo na struju i imamo uvijek toplu vodu!.Godisnje se obracunava struja i ako manje potrosimo,dobijemo nesto para nazad,ako potrosimo vise jos nadoplatimo!Imamo TA peci(2 ukljucene)kkoje kad je hladnije vrijeme i ne ugriju dobro,al sta je tu je,sto se mora,mora se...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 15:33:33   
sara.at
i mi 100e mjesecno a grijanje je na plin kao da snadbijevam elektranu user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 15:35:10   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Kod nas uvijek 60 km. Ali meni je to puno, jer je u kuci sve na plin, bojler, sporet, grijanje... user posted image user posted image
Pocela sam prije 2 sedmice pratiti jeftinu struju. user posted image
Evo za one koje ne znaju jeftina je u zimskom periodu od 13h-16h i od 22h-o7h svaki dan i nedjeljom cijeli dan. user posted image



Samo da vam javim, kao sto sam gore napisala pocela sam pratiti jeftinu. I gle cuda racun mi veci dosao!!! Ja poludila. user posted image Sad je 80! Ccccc lopovi jedni! user posted image



Zaista jesu user posted image

Ne znam od kojeg računa ti se povećalo i ne znam od kojeg mjeseca počinje skuplja struja (kao zimska tarifa) user posted image user posted image user posted image user posted image lopovi i ništa drugo user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 15:40:26   
Anoniman
bogami nama dodje svaki mjesec po 150km.user posted image
neplacam ja al placa svekar sve se to svodi na jednu kuci,jedan trosak on placa i tel.takodjer obadva al vise bi voljela pojedinaco al hajd nej se
Jer,dodju njemu cekovi,pa zna nekad gundjat zbog tel.racuna!!user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 15:49:12   
ebru
IZVORNA PORUKA: sara.at

i mi 100e mjesecno a grijanje je na plin kao da snadbijevam elektranu user posted image

Hehe,mi cekamo da nam se gazdarica smiluje da uvede grijanje(a hoce,dovodila je nekog majstora skoro)pa da ovo smece od peci izbacim vec jednom...uzasne su,kud su stare ko i ja user posted image


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 15:54:43   
sara.at

IZVORNA PORUKA: ebru

IZVORNA PORUKA: sara.at

i mi 100e mjesecno a grijanje je na plin kao da snadbijevam elektranu user posted image

Hehe,mi cekamo da nam se gazdarica smiluje da uvede grijanje(a hoce,dovodila je nekog majstora skoro)pa da ovo smece od peci izbacim vec jednom...uzasne su,kud su stare ko i ja user posted image



Uh sreca pa nemam problema sa gazdama i gazdaricama svoj gazda svojih vrata al LinzAg (zavod za struju) gazda mog novanikauser posted image
mjesecno nam popiju po stotku i jos imali poplavu u kelli pa nam stavili one susilice ala su one posrkale sreca pa osiguranje platilo al ce nas sad malo vise pokaciti.....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 16:00:02   
ebru
hehe,joj i mi smo imali poplavu,prosle godine negdje pred novu godinu,i sad isto user posted image uvijek pukne neka cijevi,ko ova kuca u kojoj zivimo stara preko 200 godinauser posted image ...mi nemamo nista s tim jer smo osigurani,i sve osiguranje placa
od ja off topic -sorry


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 16:06:59   
leona81
zadnja 2 racuna 200 km

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 16:52:23   
misica
30 do 40 KM plafon.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 16:56:37   
veeseelaa
evo upravo mi je došao račun, 65 KM a ne koristimo bojler jer imamo plinski
Ja neznam šta je ovo, fakat previše, do duše mašinu za veš palim svaki drugi dan al do duše kad je jeftina struja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 16:56:46   
niki83
zadnji racun stigao 100KM, ali i grijemo stan na struju (konvektori)

_____________________________

N&N

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 17:00:28   
fatimica09
moji racuni ljeti su do 30 km, zimi oko 50...bojler na plin, grijanje isto....i to me vala oguli momackiuser posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 17:00:51   
misica
Moja mama živi na Dobrinji i znaci pazi na jeftinu i isljucuje bojler ima centralno pa joj doslo 80KM. Zvala da joj dojdu da provjere sat i nista kazu sve ok. Sad hoce sat da mjenja pa cemo vidjeti ali, sto je puno je puno.Ja vise trosim od nje jos nas je troje a, njih dvoje. Treba to sve obavezno provjeriti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 17:01:43   
veeseelaa
ma lopovi su to, fakat je previše, čuj 80 KMuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 17:02:08   
Nejrica
ja mislila da je do mene...i kod nas je racun,Boze sacuvaj,jos se grijemo na plin.Al bas ne kontam na sta potrosim toliko,mada predhodni racuni i nisu bili previsoki.user posted image

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 17:16:17   
ebru
Moja sestra zivi u Bosni,i bas mi se skoro zali 70 km racun dobilauser posted image Znaci ima samo one osnovne stvari na struju,frizider,bojler,pegla,tv i to je to....Ima sporet na lozenje i solarne ploce za grijanje!Ljeti placala 30-maksimalno 40 maraka-katastrofa,nije da je toliko struja poskupila grr

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 18:31:28   
lirio
zadnji račun ravno 90 KMuser posted image user posted image user posted image ...mi nemamo plin, bojler radi non-stop, upalim grijalicu ili radijator kad god presvlačim bebu, mašna za veš radi svaki drugi dan, a šporet se trenutno rijetko koristi...a da, noću su upaljena tri svjetla, možda sam čudna al se užasno bojim mraka...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 18:35:13   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: lirio

zadnji račun ravno 90 KMuser posted image user posted image user posted image ...mi nemamo plin, bojler radi non-stop, upalim grijalicu ili radijator kad god presvlačim bebu, mašna za veš radi svaki drugi dan, a šporet se trenutno rijetko koristi...a da, noću su upaljena tri svjetla, možda sam čudna al se užasno bojim mraka...user posted image user posted image user posted image

joooooj pa sto meni onda dolazi 50km....mm i ja sami, masina 2x sedmicno i to kad je ,,jeftina", sve ostalo plinnnnnnuser posted image

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 19:36:50   
leona81
mi placamo 200 jer je nama sve na struju, grijanje, bojler, masina za ves, susilica, kuhanje...vecinom pazim na jeftinu tarifu ali grijanje je stalno ukljuceno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 19:38:34   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znate sta ja danas cijeli dan upadam na ovu temu user posted image i samo hodam kroz kucu i gasim sve sto je upaljeno user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 19:41:28   
AMELIC
Mi isto dobijemo veliki rn za el energiju...nikad nas nema kući...radimo od 8-17 i kad dođemo malo TV, ne kuham svaki dan, bojler mi nije uključen non stop, ne grijem se na struju, a veš mašinu palim 2 puta sedmično i to nedeljom najčešće... Ne znam onda otkud toliki računi!user posted image user posted image  neko kradeuser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 19:51:27   
mama2009
nama dolaci cca 200KM manje ili vise 10-15 KM ....sve mi na struju cak i grijanje koje radi non stop

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: koliko trošite električne energije
1.2.2010 20:54:48   
Dida79
Joj i ja se sad zamalo nisam onesnjestila kada sam vidjela racun 80kmuser posted image user posted image user posted image
Kako neznamuser posted image user posted image user posted image Grijalicu nikada ne palim,grijemo se na drva,kuham na plin,rernu rijetko upalim sve na sporet na drva ali opet 80user posted image user posted image
Neko je rekao ma garant nas kraduuser posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *