|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
2.3.2016 8:20:28   
M kao Mama
A šta je sa ostalim Klinikama u Sarajev jesu li i kod njih cijene slične i kakvi su njihovi rezultati, ja nisam mama sa ove teme, ali moje dvije prijateljice su godinba u ovoj nemilosrdnoj borbi. Jedna je uspjela, a jedna još uvijek čeka na svoje sunce. Znam sve njihove tegobe, kako novčane, tako fizičke, tako psihičke. Znam sve njihove probleme sa kojima se susreću. Znam kako je kada podigneš kredite za bebu, a te bebe ne bude, i onda narednih nekoliko godinba sa okusom gorčine vračaš taj kredite i svaki mjesec iznova te stiže ta gorčina i podsječa da opet nismo usjlei, a da bi ponovo pokušali mora proči vrijeme otplate kredite. Pa budite ljudi, molim Vas pomozite ovim prehrabrim ženama, stavite se barem jednom u njihov položaj, vjeruj da u tom Bahčečiju rade i majke i očevi, pomislite kako je njima. Kakva je nihova borba. Ja Vas ovo molim kao žena, kao majka, kao insan.

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
2.3.2016 8:37:28   
muaaa

IZVORNA PORUKA: M kao Mama

A šta je sa ostalim Klinikama u Sarajev jesu li i kod njih cijene slične i kakvi su njihovi rezultati, ja nisam mama sa ove teme, ali moje dvije prijateljice su godinba u ovoj nemilosrdnoj borbi. Jedna je uspjela, a jedna još uvijek čeka na svoje sunce. Znam sve njihove tegobe, kako novčane, tako fizičke, tako psihičke. Znam sve njihove probleme sa kojima se susreću. Znam kako je kada podigneš kredite za bebu, a te bebe ne bude, i onda narednih nekoliko godinba sa okusom gorčine vračaš taj kredite i svaki mjesec iznova te stiže ta gorčina i podsječa da opet nismo usjlei, a da bi ponovo pokušali mora proči vrijeme otplate kredite. Pa budite ljudi, molim Vas pomozite ovim prehrabrim ženama, stavite se barem jednom u njihov položaj, vjeruj da u tom Bahčečiju rade i majke i očevi, pomislite kako je njima. Kakva je nihova borba. Ja Vas ovo molim kao žena, kao majka, kao insan.


Potpisujem sve napisano..
I u ime svih majki,i onih koje zele da postanu,da pomognete da i one osjete majcinstvo,pomozite im u borbi....Bog sve vidi....

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
8.3.2016 10:14:32   
bahçeci
DRAGE NASE LJEPOTICE SRETAN VAM 8. MART UZ NAJLJEPSE ZELJE.

VAS BAHÇECI TIM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
24.3.2016 21:22:38   
Key99
Postovani

Zamolila bih vas za kratko pojasnjenje cime se vodite prilikom odluke da embrije treba zalediti 3. Ili 5. dan od punkcije? Takode interesuje me vase iskustvo ili bolje receno uspjesnost FET procesa sa trodnevnim u odnosu na petodnevni embrije?
Izvinjavam se ako terminologija nije ispravna, nadam se da sam adekvatano pojasnila nedoumicu.

Unaprijed zahvalna
Lp

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
9.4.2016 18:29:00   
nanaca
Postovani, Molim da mi kazete da li je prvi, konsultativni susret i/ili pregled besplatan, a ako nije, koliko kosta? Kako se naruciti? Hvala.

(odgovor članu Key99)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
11.4.2016 21:25:41   
malena27 RR
Narucivanje ide telfonom, ukucajte samo Bahceci BiH i izbacice ti stranicu na kojoj su i kontakti...
Konsultacije besplatne i uzv 100 KM.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
12.4.2016 20:27:45   
nanaca
Hvala na odgovoru. Da li ce prihvatiti nalaze od drugog dr? Npr. neki dan sam radila UZV u Zavodu za zastitu zena i materinstva...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
13.4.2016 8:38:16   
malena27 RR
Prihvataju sve nalaze ali svakako ces morati uraditi i kod njih uzv...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
18.4.2016 12:41:07   
bahçeci
Postovane,

konsultacije su besplatne i mozete zakazati termin na dezurni broj telefona 062/051-312 kao i na fiksni broj 033/420-194. Nasi ljekari, ali i ostalo medicinsko osoblje ce uvijek izdvojiti dovoljno vremena za vas. UZ se naplacuje 150 KM, ali samo prvi put kada dodjete na pregled. Izuzetak je nas projekat '' Gdje zivot pocinje'' gdje je osim inace besplanih konsultacija, besplatan i UZ. Pratite nas na nasoj FB stranici i Ringeraji gdje Vas redovno obavjestavamo o svim nasim aktivnostima, ali i planovima u buducnosti. Jedan od nasih narednih koraka je projekat ''Gdje zivot pocinje'' koji ce se realizovati uskoro i u Sarajevu. Bit cete na vrijeme obavijesteni o svemu, a za sve dodatne informacije kontaktirajte nas putem gore navedinih brojeva telefona.

Srdacan pozdrav od vaseg Bahçeci tima.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
20.4.2016 12:03:00   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: bahçeci

Postovane,

konsultacije su besplatne i mozete zakazati termin na dezurni broj telefona 062/051-312 kao i na fiksni broj 033/420-194. Nasi ljekari, ali i ostalo medicinsko osoblje ce uvijek izdvojiti dovoljno vremena za vas. UZ se naplacuje 150 KM, ali samo prvi put kada dodjete na pregled. Izuzetak je nas projekat '' Gdje zivot pocinje'' gdje je osim inace besplanih konsultacija, besplatan i UZ. Pratite nas na nasoj FB stranici i Ringeraji gdje Vas redovno obavjestavamo o svim nasim aktivnostima, ali i planovima u buducnosti. Jedan od nasih narednih koraka je projekat ''Gdje zivot pocinje'' koji ce se realizovati uskoro i u Sarajevu. Bit cete na vrijeme obavijesteni o svemu, a za sve dodatne informacije kontaktirajte nas putem gore navedinih brojeva telefona.

Srdacan pozdrav od vaseg Bahçeci tima.



ovaj UZ od 150 KM to je za sve ili samo za žene koje se bore sa probleimam zvanim neplodnost i sl.

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
22.4.2016 11:04:44   
bahçeci
Postovana,

cijena UZ vazi za sve zene.


Lijep pozdrav.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
22.4.2016 18:24:02   
Sunasce malo
Poštovani,
Moja je priča duga i tužna i pokušaću biti kratka. Imala sam u roku od godinu dana dva spontana pobačaja oko 10. nedjelje. Nakon drugog utvrđena mi je trombofilija PAI homozigot i 12 faktor mi je snižen. Nakon tri mjeseća ostala sam u drugom stanju, bila sam na kleksanu 0,2 dva puta dnevno, ali mi je kombinovani skrining , a kasnije i amniocenteza utvrdila triploidiju 69 XXX, ta trudnoća se završila izazvanim porodjajem u 20. nedjelji. Mene sada zanima da li bi mi vi mogli pomoći IVF-om ili bilo kojom metodom da dodjem do zdrave trudnoce? Kariogram nam je uredan, kao i torch i svi ostali brisevi. Preporuku za vas sam dobila od svoje doktorice. Srdačan pozdrav!

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
25.4.2016 17:03:25   
bahçeci
Postovana,

potpuno Vas razumijemo kroz sve sto Ste prosli, ali Vas moramo isto tako ohrabriti da nastavite dalje. Za sve ima rijesenje, pa i za Vas slucaj :-) Zakazite teremin na nasoj klinici, gdje cete se konsultovati sa ljekarom u vezi sa Vasim problemom. Ponesite sve nalaze i od Vas i Vaseg supruga, te nas dan prije nazovite kako biste zakazali zeljeni termin.

Lijep pozdrav,

Vas Bahçeci tim.

(odgovor članu Sunasce malo)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
26.4.2016 19:48:16   
Saram
Postovani
Molila bi Vas za Vaše mišljenje,Šest godina smo u braku 2011 god.sam imala operaciju Dijagnoza Endometrioza to sam sanirala,Muž je imao slabu pokretljivost spermija ustanovljena Varikokela prošli smo mnoge terapije i preglede Radila sam i HSG jajovodi prohodni,mnogi ljekari su nam rekli da je sve Ok al do Trudnoće nažalost nikad nije došlo sve smo se nadali da će trudnoća doći al Ništa.Bila bi Vam zahvalna na Vašem misljenju.

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
27.4.2016 10:56:43   
bahçeci
Postovani,


mi smo imali nekoliko pacijenata sa istim dijagnozama koje su uspostavljene kod Vas i Vaseg supruga. Ti isti pacijenti sada ocekuku ili vec imaju bebice :-) . Velika je prednost kod Vas sto Ste prikupilı sve potrebne nalaze i bilo bi pozeljno da dodjete sa istim na konsultacije. Bahceci tim ce od prvog maja ove godine u sklopu projekta '' Gdje zivot pocinje '' organizovati besplatne konsultacije i preglede u Sarajevu na nasoj klinici. Detaljne informacije mozete vidjeti na nasoj FB stranici ili da zakazete termin na broj telefona 062/051-312 ili na fiksni broj telefona 033/420-194.

Srdacan pozdrav,

Vas Bahçeci tim.

(odgovor članu Saram)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
27.4.2016 11:50:47   
Saram
Hvala Vam punooo na odgovoru.Vidimo seuser posted image

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
28.4.2016 12:44:47   
bahçeci


SRETNOOOOO user posted image

(odgovor članu Saram)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
2.7.2016 13:17:00   
mila13
Sve pohvale za dr Umit Goltolga i sestru Alvedinu Djozo. Tete na recepciji isto nisu loše. Ostale bolje da ne komentarišem. Već je neko prethodno prokomentarisao. Potpisujem.
Dr Goltolga i sestra Aldina su izuzetni!
Puno pozdrava svima! 😉

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
11.7.2016 22:50:36   
iskricaa
Poštovani,

u braku sam dvije godine i, nažalost, još nisam osjetila tu slast trudnoce... planiramo posjetiti Vasu kliniku u narednom periodu, no budući da smo daleko od Sarajeva, zanima me kojeg dana ciklusa radite UZV i da li je folikulometrija neophodna? U mom slucaju bi bilo nezgodno dolaziti u Sa vise puta, nazalost... Dosad sam uradila hormonalni nalaz, inzulinemiju, oggt, pregled stitnjace i rendgenski hsg. Nakon uradjenih pretraga dobila sam slijedecu dijagnozu - hipotireoza, PCOS, i terapiju: Letrox, Siofor, Bromokriptin, Dabroston. Od tada ovulacije uredne, s jednim vodecim folikulom. Muz je uradio spermogram, spermokulturu, hormonalni nalaz, pregled stitnjace. Spermogram nije bas najbolji... Buduci da je pio Orhomol Fertil Plus, rado bi uradili ponovni spermogram u Vasoj laboratoriji. Da li imate preporuku da uradimo jos neke nalaze? Kolilko bi iznosila cijena prvog pregleda? Hvala Vam na odvojenom vremenu user posted image

(odgovor članu mila13)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
13.7.2016 9:32:38   
bahçeci
Postovana,

nas razgovor bih zapocela sa recenicom koja glasi: '' Vi cete biti roditelji''. Dvije godine infertiliteta nije mnogo, ali ukoliko imate redovne odnose bez zastite onda je cinjenica da biste nesto trebali da uraditete u vezi sa infertilitetom. Kada kazemo infertilitete to uopste ne znaci da Vi nemate mogucnost da ostanete u drugom stanju, ali Vam je potrebna strucna pomoc. S obzirom na to da Ste naveli da Ste do sada uradili vise nalaza i pretraga, zamolit cu Vas da posaljete sve Vase nalaze na mail lcausevic@bahceci.com. Doktori ce pregledati sve Vase uradjene nalaze i ukazati na dalje korake. Nas tim UZ radi na drugi ili treci dan ciklusa. Mi imamo mnogo pacijenata koji su van nasih granica i maksimalno smo se prilagodili istim. Tako da to sto niste u BiH nece stvarati nikakve prepreke. Mi dnevno imamo najmanje dvije do tri pozitivne bete tako da smo sigurni da cete i Vi biti uskoro nasmijani user posted image Na mail koji je prethodno napisan posaljite Vase nalaze i broj telefona na osnovu kojeg cemo Vas kontaktirati i opsirnije razgovarati o Vasem buducem zacecu.

Lijep pozdrav

(odgovor članu iskricaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
3.10.2016 13:29:57   
okana
Poštovani/a,

možete li mi dati informaciju. Kod Vas u klinici imamo zaledjene embrije, a suprug i ja smo u postupku razvoda. Šta se u tom slučaju dešava sa pohranjenim embrijima?
Ja sam tražila embrije po zahtjevu razvoda, ali naravno moram sačekati sudsku odluku o razvodu koja se čeka 6 mjeseci do 1 godinu dana. Kako Vaša klinika tretira ovo pitanje?

_____________________________

JA OK, MM OAS
07/13 Inseminacija Beta 0 :(
06/14 ICSI odgođen transfer :(
08/2014 FET vraćene dvije blastociste Beta 0 :(

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
4.10.2016 15:46:06   
bahçeci
Postovana,

zamolila bih Vas da nas kontaktirate putem naseg broja telefona 033.420.194 i dat cemo Vam sve potrebne informacije.

Lijep pozdrav,

Bahceci tim.

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
26.10.2016 15:16:13   
Emma26
Poštovani,
U braku sam 3 godine. Imala sam prije 2 godine spontani u 6 sedmici i od tada nista... Pila sam klomifen, isla na folikulometrije, radila hsg, inseminaciju(dvije)na Gaku i sve je bilo bez uspjeha!Moj muz ima dobar nalaz (noormospermija) mada su rekli doktori da moze i mrvicu bolje... Sto se mene tice, ciklusi su mi dugi od 40 do 60 dana, nekada i duzi, nemam ovulacije i to je najveći problem (tako su mi rekli doktori), policisticni jajnici... Ja imam 25 godina, a suprug 30...!Imam dosta nalaza (hsg, spermiogram, hormone... Itd) Zanima me da li ću kod vas morati raditi ponovo prohodnost jajovoda? Radila sam na Gaku ove godine i bilo je sve uredu i nakon toga sam inseminacije radila..
Narucila sam se za konzultacije kod vas i jedva cekam iskreno! Cula sam sve najbolje o vama! Nadam se da ce te i meni pomoci :-)

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
26.10.2016 20:48:35   
ajllin
Ako budes usla u postupak IVF informacija za tebe a i za sve ostale buduce mame koje ne znaju, mada ih vecina zna user posted image lijekovi za ivf postupak u istambulu kostaju duplo jeftiniji. Ja sam svoje platila 1000 KM a kod nas kostaju tacno 1915. Pa ako imate nekoga kupi Vam i posalje .. sretno user posted image

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
26.10.2016 20:54:23   
vrabchica
Samo da pitam kako mozes znati koliko treba da se kupi terapija kada se ona mijenja skoro pasvaki drugi dan? Zanima me kako to funkcionise? LP

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *