|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:36:29   
Anoniman
ej i ja Boga mi,japankice i neke lagane hlace i bretelice

a jednom sam na neko visegradsko sijelo u hotel Holivud na Ilidzu isla u japankama,svi mi se smijali user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:38:30   
M kao Mama
Ne, znam, ja nikada nisam dola u japankama na posao, niti u majčici na bretele, jedini moj izlet po pitanju takve ili slične vrste obuče bile su aladinke, koje sam zaista često nosila, ali, opet zatvorene su na prstima

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:39:03   
SailorMoon
Ja imam veliki problem sa cipelama. Pozada mi je peta uska, tako da mi sve noga ispada iz cipela. Mogu one biti toliko male, da suze idu, ali pozada opet noga ispada. Tako da ja samo mogu nositi cipele koje imaju neki kajsic.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:39:13   
veeseelaa
i svakom ne stoje japanke isto, sto rece Skvo treba gledati cijeli look, na glavi je npr kacketuser posted image user posted image user posted image  salim se, salim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:39:57   
Anoniman
moja alma ja se tako najrahatnije osjećam,blizu mi kuće nekad bi u trnerci krenula user posted image

a ljeto bez japanki ne mogu zamisliti,bolna su mi tacka

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:40:10   
Anoniman
joj ja sam atipicno zensko...ja vam mrzim cipele kupovati...ja jedne nosam dok ih nerazvalimuser posted image user posted image ...e jedino japanke...njih imam brat bratu da ne lazem oko 20 kom....raznih...od sportskih/obicnih do fensi smensi...i svake godine kupim barem 3-4 para

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:42:19   
veeseelaa
Boga mi maica na bretele je obavezna, ne pada mi na pamet da se po medjaru kuham na poslu
E sad ako imam neki sastanak taj dan ili obavit posao gdje ce biti "ozbiljnije" raje obucem nesto "skromnije"
A ima japanki boli glava, tako da izgledaju extra i Boga mi bi ih i moj dir nosiouser posted image user posted image user posted image  al nema parauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:43:45   
M kao Mama
Ma, ja se u potpunosti slaem s vama, ali jednostavno vrsta posla mi je nalagala da se tako oblačim od prvog dana, tako da sam hama evo već sedam, osam godina navikla na taj stil, i sada mi je nezamislivo da i pomislim da u japankama dođem na posao, Naravno, da ih imam u ormaru, ali one su za vikend rezervisane ili za etne after five, hahahah

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:44:48   
Skvo RR
Ma svako nosi sta mu je udobno, i ja volim japanke i papuce....ali no no na poslu...jednostavno...kod mene na poslu ne ide...a kod koga ide bujrum.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:46:38   
veeseelaa
a mama alma ti izgleda radis u nekoj drzavnoj instituciji mozda postoji kod vas pravilo o oblacenju kao npr u bankama, kaze meni snaha kod nje u banci zabranjeno nositi obucu gdje se vide prstiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  koja glupost a kaze muskarci moraju nositi odijelo, valjda da lakse prevare klijentauser posted image user posted image user posted image
Mene kad neki prijatelji vide zimi u bundi vele jesil to posla da nekog prevarisuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:48:32   
Anoniman
vesela i sama sam ti takva,pa po citav dan zatvorena u ovoj kancelariji "beli" me ko vidi kako sam dosla i sta sam obukla ili obula user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 9:51:12   
veeseelaa
ma da sve ovisi gdje radis, kakve su ti obaveze taj dan, da li ocekujem stranke i sl
E sad ako si na salteru ne mozes brate biti u maici na bretele itd ne ide
Al ako imas svoju kancelariji i znas da neces imati posjetioce sa strane zasto da ne


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 10:02:14   
SailorMoon
Ja vala imam cudne noge, nemogu da nosim japange, nazulje me medju prstima. Sve sam probala.
Sto se tice ljet vala kao sto vesela kaze, zavisi dali taj dan imam neki meeting ili ne. A inace sam u vjek u britelama, babydoll itd. suknje, haljine. Nemogu se topiti na poslu i obavezno sandale!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 10:16:17   
veeseelaa
mile i mene nazuljaju neke japanke al imam 2 modela nista, mislim da samo moras potrefiti model

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 10:17:50   
Anoniman
uh moje male nogice 37broj, na svaki model se one naviknuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 10:24:40   
ivana st
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ne, znam, ja n''ada n'sam dola u japan'ama na posao, n't' u majč'c' na bretele, jed'n' moj 'zlet po p'tanju ta've 'l' sl'čne vrste obuče b'le su alad'n'e, 'oje sam za'sta često nos'la, al', opet zatvorene su na prst'ma


I kod mene isto, nikad nisam ni u kolu, na faks ni na posao dola u lapama ili majci bez rukava.
Ja oboavam cipele i koliko ih god imam uvijek vidim neke to bi ih kupila, pa često znam zaobilazit izloge sa cipelama user posted image user posted image user posted image .
Malo je OT ali mi je to jedna draga uspomena u cijelom jadu koji sam tad osjećala.Kad sam se vratila sa kiretaze kući, mm zna koliko oboavam cipele, i da bi me malo oraspolozio i skrenuo misli, govori on meni "znas kako se djeci kad dođu iz bolnice uvijek neto kupi, e pa ja sam tebi kupio ono to ti najvise volis".Sunce moje mi kupilo crne lakirane salonke sa visokom tankom potpeticom user posted image .Pogodio i broj i model, kao da sam ih i sama birala.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 10:30:44   
Skvo RR
Draga Ivana, svaka cast tvom muzu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 11:42:30   
teacher75
ja strasno volim japanke i sandale rimljanke, imam ih nekoliko u raznim bojama. kao sto je rekla veeseelaa, ne zuljaju sve japanke, treba potrefiti model. ljeti nema sansi da bih izdrzala u zatvorenoj obuci. medjutim, nama je uskoli zabranjeno dolazit u bretelicama, kracim suknjama, bermudama, pa jedva cekam raspust jer se skuham na poslu user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 13:36:24   
acudesa
Kad sam na poslu: Pokrivena ramena, suknja ne kraća od koljena i cipele, papuce...sa zatvorenim prstima...to je pristojno, odvratno mi je vidjeti sluzbenice u "nepropisnoj" odjeci....

Ja se ne moram pridrzavati ovih pravila, ali se ja ljepse osjećam kad sam "u skaldu"...
ove cipelice kao kod Skvo su mi bas "pristojne kancelarijske"....

A, cipel-tene ili tene-cipele su mi nesto nejsmjesnije to sam vidjela od obuce...
Znate one, ko tene model-ali imaju PETU....kič da Bog sacuva
Ni ja nisam neto visoka, ali kad sam u tenama, brate u tenama sam, a kad sam u cipelama na petu-u cipelama sam...
Moja kolegica, poniska rastom, na izlet obukla TO..ne znam kako bih ih nazvalauser posted image user posted image user posted image user posted image ...meni je smijesno...

A, za pravila oblacenjauser posted image user posted image user posted image ...pa ne bi polugole slubnice hodale....

U nekim bankama, majice, koulje slubanika moraju biti pamučneuser posted image user posted image user posted image ...ne smiju obući druge...meni je to super...OK, neke bi vjerovatno to postovale i bez pravila, ali to je za one druge...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 20:58:40   
škorpija
postoje li na ovom svijetu cipele sa petom od nekih 8 cm ali da su ono bas, bas udobne,
a sto se tiče obuće,, hvala bogu moj posao je takav da ne moram nositit nikakve tetaste cipele, stvarno ih ne volim, ali da to posao zahtjeva sigurno bih se prilagodila, shvatila bih to kao radnu uniformu i gotovo. ja volim bebi obuću, kao za curiceuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 21:01:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

postoje li na ovom svijetu cipele sa petom od nekih 8 cm ali da su ono bas, bas udobne,
a sto se tiče obuće,, hvala bogu moj posao je takav da ne moram nositit nikakve tetaste cipele, stvarno ih ne volim, ali da to posao zahtjeva sigurno bih se prilagodila, shvatila bih to kao radnu uniformu i gotovo. ja volim bebi obuću, kao za curiceuser posted image

uh, ni ja ne volim tetaste cipele nikako! zato sam u cizmama dok god to mogu, pa onda u baletankama na poslu a vani ponekad u tenama, kad je ljeto u rimljankama ili japankama, ostalu vrstu obuce uopce ne nosim niti toga imam u svom ormaru

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
26.3.2010 23:28:31   
taurus

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Drage Taurus i mamina princeza, neka su vam sa srecom...user posted image user posted image user posted image

A vezano za model cipele, ja jednostavno ovakve volim, elegantne na poslu...

Imam ja i "veselih modela" ali oni su za setnju i slicno....generalno, ne volim, npr. platnene cipele, u tom slucaju nosim tene...tako da dok je laka, koze i slicno moj izbor su uvijek elegantne cipele...a kao i sve, svaka cipela se nosi na svoj nacin, cipela nikada nije individualna, uvijek treba gledati total look...



user posted image user posted image Hvala i potpisujem u cjelosti.
Ja sebi ne mogu pomoći uvijek biram elegantne modele a tako se i oblačim. Narvno imam stvari za vikend i slobodno vrijeme koje su susta suprotnost od onoga sto nosim na poslu.
Visoka peta mi ne trba jer imam dovoljno visine.
Skvo i Mamina princeza u gradu ćemo se prepoznati po cipelamauser posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
27.3.2010 0:42:16   
veeseelaa
a sta reci, nema dalje

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
27.3.2010 0:43:36   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
27.3.2010 0:44:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a sta reci, nema dalje

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja bih od ovih svih samo ove japanke uzela, ostale mi se ne svidjaju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *