|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  221 222 223 224 [225]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
17.6.2018 12:28:53   
salmy

IZVORNA PORUKA: manuela RR

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

tamo gdje ja idem rezervišem u decembru user posted image u pitanju je polupansion u jednoj Vili...skoro na plaži

znam da okolo imaju apartmane a i cijela Brela ih imaju (logično) ali zaista ne znam nikoga jer je 22 godine ljetujem kod istih ljudi koji u sklopu vile imaju restoran...

Brela znaju biti nezgodna ... tj. sve bolje pozicije se rezervišu mnoooogo ranije ....a one pozicije koje su mnogo više i nezodne su za silazak (osim ako to voliš) možda možeš i sada naći....

Višnja koliko plaćate apartman?

polupansion 50 eura po osobi...Asja ne plaća

Puno brate

pa nije puno... ta vila je u rangu hotela s 3 zvjezdice...skoro na samoj plaži... extra doručak i večere

Mi plaćamo 100 eura za nas troje u Podgori hotel Aurora 3 zvjezdice..Isto polupansion imamo i bazen
Plus A pomoćni krevet
A na Stradunu tetka od mm izdaje apartman za par osoba 100 eura...Al Stradun

I Podgora je lijepa user posted image ...
U Aurori jel polupansion?

Ma idemo već godinama tu...Jest predivna...
Polupansion ...Ma meni je jedino zbog bazena...Više smo u bazenu nego u moruuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5601
18.6.2018 12:01:00   
Visnja RR
oooj sad vidjeh da mi sinoćni post koji samprostrla ko čaššaf nije prošao :))

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5602
27.6.2018 11:17:07   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

tamo gdje ja idem rezervišem u decembru user posted image u pitanju je polupansion u jednoj Vili...skoro na plaži

znam da okolo imaju apartmane a i cijela Brela ih imaju (logično) ali zaista ne znam nikoga jer je 22 godine ljetujem kod istih ljudi koji u sklopu vile imaju restoran...

Brela znaju biti nezgodna ... tj. sve bolje pozicije se rezervišu mnoooogo ranije ....a one pozicije koje su mnogo više i nezodne su za silazak (osim ako to voliš) možda možeš i sada naći....

Višnja koliko plaćate apartman?

polupansion 50 eura po osobi...Asja ne plaća

Puno brate

pa nije puno... ta vila je u rangu hotela s 3 zvjezdice...skoro na samoj plaži... extra doručak i večere

Mi plaćamo 100 eura za nas troje u Podgori hotel Aurora 3 zvjezdice..Isto polupansion imamo i bazen
Plus A pomoćni krevet
A na Stradunu tetka od mm izdaje apartman za par osoba 100 eura...Al Stradun

I Podgora je lijepa user posted image ...
U Aurori jel polupansion?

Ma idemo već godinama tu...Jest predivna...
Polupansion ...Ma meni je jedino zbog bazena...Više smo u bazenu nego u moruuser posted image

Ja se nikad nisam u bazenu okupala a u svakom hotelu gdje sam bila bio je...
Ove godine E se prvi put okupao u bazenu i to zato sto su se tu kupala vecina djece njegovog uzrasta pa zbog drustva...

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5603
31.7.2018 22:18:04   
visnjica1
Zdravo drage moje , zene Koje su ljetovale u makraskoj , Baska Voda, Crikveniva ,, Krk mozete li mi pomoci trazim apartman blizu mora i cijena da je normalna  ako Neka zna Bit cu zahvalna 

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 5604
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  221 222 223 224 [225]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  221 222 223 224 [225]
Idi na:

Anketa

Spirala ili pilule
Admin

Ko sto ime kaze, spirala ili pilule :) sta bi vi?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *