|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 8:18:51   
Anoniman
Kod nas je razlika 3 godine i mjeseci. Nama taman.user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 901
   RE: KOliku razliku napraviti?
12.3.2013 8:20:41   
Amyla
kod nas ce razlika biti aB 2 godine i 3 mjeseca user posted image i iskreno da vam kazem bas me strah kako ce to sve izgledati user posted image a sto se tice nosanja moram ga malo uzeti, recimo kad hoce na prozor da se popenje, kad ga kupam, kad perem guzu, jer on je jos mali, 19 mjeseci, ali valjda ce sve biti ok user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu rainman)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 8:21:01   
aya 05
Razlika 5 i po godina.Nama odlicno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 10:00:15   
Lana_
kod nas je razlika 3god i 3mj user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 10:03:08   
Volim Te!
Ja bih voljela da mi je razlika najvise 2 god,jer kad odrastu mogu biti najbolji drugari user posted image ali moram malo radit,dobit ugovor za stalno pa drugo,pa trece inshAllah.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 10:05:01   
loomasa
Da li je iko nakon carskog reza zatrudnio prije onih propisanih godinu dana?

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 10:16:47   
Kviki

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Ja bih voljela da mi je razlika najvise 2 god,jer kad odrastu mogu biti najbolji drugari user posted image ali moram malo radit,dobit ugovor za stalno pa drugo,pa trece inshAllah.



user posted image

Djeci je ljepše, ali je roditeljima puno teže. Ipak je lakše kada je razlika tri godine i kad se s djetetom možeš fino dogovoriti i objasniti mu neke stvari.

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 10:55:57   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: Kviki


IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Ja bih voljela da mi je razlika najvise 2 god,jer kad odrastu mogu biti najbolji drugari user posted image ali moram malo radit,dobit ugovor za stalno pa drugo,pa trece inshAllah.



user posted image

Djeci je ljepše, ali je roditeljima puno teže. Ipak je lakše kada je razlika tri godine i kad se s djetetom možeš fino dogovoriti i objasniti mu neke stvari.

Ma ne znam,ja mislim da ako beba ubrzo dobije bata i seku lakse,a ako je dugo godina sama poteze je,ali ti si to vec sigurno prosla pa znas bolje. user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 11:28:34   
tijuška
Kod nas je razlika izmedju starije i mladje kcerice 2 godine i dva mjeseca. Opet smo trudniuser posted image u septembu cekamo novu bebicu, tako da ce razlika izmedju mladje curice i nove bebe biti dvije i pol godine, a ozmedju starije i bebice skoro pet godina.
Uffff jesam iskomplikovalauser posted image

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 11:34:11   
tijuška
Ja nisam osjetila neku tezinu zbog relativno male razlike, jeste bilo malo u pocetku zeznuto dok se starija nije navikla da djeli, sad ne mogu jedna bez druge i jako se vesele novoj bebici, ljube tibu (trbuh) svaku noc za laku noc a mladja , buduci da je ona poguzija pravi, gurka u pupak hranu da beba ruca. Doduse dojenje mi je puno pomoglo u odnosu izmedju njih dvije , stariju sam dojila cijelu trudnocu i nastavila sam ih obje dojiti po porodu mladje.

(odgovor članu tijuška)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 11:49:09   
kleoopatra
mislim da je najbolja razlika 3-4 godine

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu tijuška)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 13:12:41   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

mislim da je najbolja razlika 3-4 godine



i ja tako mislim
tako sam ja planirala, a Bog je drugačije odredio
imaću aBd veću razliku od željene, no s razlogom sigurno

možemo mi dumati i planirati al Bog odlučuje, neka nama djeca žive i zdrave, kad god se desi dobro su nam došla

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 13:22:40   
mama_mo
kod nas će kad rodim aBd biti razlika malo manje od 3 god.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 14:42:26   
AMELIC
Razlika će biti 15 mj, i biće pravo veselouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 14:44:57   
AMELIC
I da ja sam zatrudnila 6 mj.nakon carskog...totalno neplanirano i uz zaštitu...a prije toga bebu ganjali pune 4,5 godineuser posted image
Zasad je sve OKuser posted image

IZVORNA PORUKA: loomasa

Da li je iko nakon carskog reza zatrudnio prije onih propisanih godinu dana?



_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 14:47:01   
Amani12
Meni idealna razlika koju bih zeljela je izmedju 4 i 5 godina.

Ali da,kako vec neko rece,svaka razlika ima svoje prednosti i mane
i svaka je idealna.

Neka nama djecice,razlika je manje bitna user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Koliku razliku napraviti?
12.3.2013 18:37:40   
loomasa
moja bebacha sad ima 8 mjeseci i čim mi istekne ovaj "rok" od carskog reza, planiram još jednu. kontam gvožđe se kuje dok je vruće i to :)

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Koliku razliku napraviti?
14.6.2013 12:34:24   
elmaL
Meni je idealna razlika do 2 godine, a maximalna do 3, ja bih tako zeljela, ali naravno zelje su jedno, stvarnost druga. Manja razlika mi je bolja zbog zajednickog odrastanja, druzenja, i sl. I muz i ja bismo zeljeli sto manju razliku.
E sad ima godinu i 3 mjeseca, ABD za koji mjesec planiramo raditi na drugom ( ovo prije rekoh na RR nego bilo kome) user posted image iako, muz mi je sumnjiv sa rikvercom u sexu, nekad kaze mozda je malo ostalouser posted image zna da ne bih imala nista protiv i da odmah zatrudnim pa se opustio.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Koliku razliku napraviti?
22.11.2013 22:54:38   
sogandolma
Kod nas se abd razlika biti 16mj :) Da li ima neka mama koja ima bebice
sa tako malom razlikom da nam saopsti svoja iskustva ;)
Da barem od prilike znamo sta nas ceka :) Hvala unaprijed :))

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Koliku razliku napraviti?
24.11.2013 20:52:31   
mila81
Kod mene je razlika 15. mjeseci, i o tome dok su ono baš mali neznam šta bih rekla...da je teško jeste, ali ako se kvalitetno organizujete, ti i muž, naravno sve je nekako lakše. To su uglavnom kritični momenti, njima dvoje se mjenjaju pelene, kupa se dvoje, hrani se dvoje, i na kraju dupli trošak..o svemu se unaprijed razmišlja, planira..sve ponekad postane zamorno, kao da za sebe nemaš vremena...ALI...kad malo porastu, kada se pregrme sve prateće turbulencije...grčevi, zubići, puzanje, hodanje, tada ti nekako bude drago što je tako mala razlika, što sve odjednom se završilo, i što ti to nekako dođe kao blizanci, sa odmorom od 9.mjeseci :)

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu sogandolma)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Koliku razliku napraviti?
24.11.2013 21:15:18   
Medić*
U nasem slucaju nasa razlika idealna, ma sve za 10. Braco veliki, samostalan, pametan, cuva seku, mazi i pazi...mama odmorna svakako :))))
A uvijek sam nekako mastala da F ima mladju seku bar nekoliko godina da je cuva u najludjim godinama user posted image

Uglavnom u nasem slucaju taman pogodjena razlika user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Koliku razliku napraviti?
25.11.2013 8:06:23   
vila_7
Kod nas je 2 godine i 4 mjeseca , i nekad je frka strka al kad vidim da se vec sad zajedno igraju (starijoj 3 god.-mladja sad puni prvu) - ma milina ih gledati user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Koliku razliku napraviti?
25.11.2013 8:37:03   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: medic slatki

U nasem slucaju nasa razlika idealna, ma sve za 10. Braco veliki, samostalan, pametan, cuva seku, mazi i pazi...mama odmorna svakako :))))
A uvijek sam nekako mastala da F ima mladju seku bar nekoliko godina da je cuva u najludjim godinama user posted image

Uglavnom u nasem slucaju taman pogodjena razlika user posted image


A tek kod nas user posted image osim sto je brat sve nabrojanu,izvede ga vani,pazi ga kad treba,mama ujutro odspava njih dva i odruckuju (naravno ne cesto ali desi se) U stvari ja sam i htjela veliku razliku,maleni nam je ko "igracka".evo dok i ja ovo tipkam on je s bratom user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Koliku razliku napraviti?
25.11.2013 9:51:35   
mamich
Cetiri godine ..nisam planirala ali oduvijek sam mislila da je to nekako idealna razlika i eto tako je i ispalo...stariji je dovoljno samostalan i razuman ..uvijek je tu da mi pomogne i uziva u bracinom drustvu a opet imaju i zajednicke igre ...maladji kopira starijeg u svemu,njega najvise voli,ma ja uzivam gledajuci ih skupa user posted image user posted image

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Koliku razliku napraviti?
25.11.2013 10:00:48   
MicoTico
Kod nas je razlika 4.5 godine. Mi smo htjeli manju razliku, ali eto, valjda je tako moralo biti.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *