|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:31:30   
Medić*

IZVORNA PORUKA: krofnica Mo


IZVORNA PORUKA: Angelica

Krofnice da znas kome ja naslutim taj i ufati zecauser posted image , tako da ce te vi zajedno sa mnom biti na temi bebe 2015user posted image



I

postoji nešto što se zove kontracepcijauser posted image user posted image


i to nekad moze zakazatiuser posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Koliku razliku napraviti?q
1.12.2014 23:32:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

ja rodila u augustu 2009.. pa u augustu 2011.. trebalo je biti jedno u aprilu 2015.. Bozja volja, ipak nece biti april 2015... ali hoce aBd nekog drugog datuma.

ove pameti, ja bih mnogo stvari uradila drugacije. isto bi imala ovu djecu kao sto i napisah i istim zarom bih zeljela trece. ali onaj period, ono kad se keno rodio pa prvih 6 mjeseci... eh to bi sada totalno drugacije uradila. hebala bi znanje i nanama i djedovima koji bi mi pokusali i za trunku mog vremena nabiti neki osjecaj krivice... hebala bi znanje i svim pametnjakovicima koji su me izrugivali na sta licim i kakva mi je kuca... ooo kako bi se sada znala postaviti. tada, nazalost, nisam, i izrazito mi je tezak bio taj period (novorodjence plus dvogodisnjak) ali znam da ovaj put bi svi ostali patili a moja djeca i ja sigurno ne bi user posted image

ne kazu dzabe- godinu stariji, sto godina pametnijiuser posted image

user posted image


ja sam neke greške koje sma dozvolila sebi 2006 a ticale su se savjeta pametnih sveznalica zaista isparvila sa F...
dodouše to mi još nabiju ponekad na nos...al ja nisam tip koji se plaho sikira...osobito za nešto šro je dvano bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Koliku razliku napraviti?q
1.12.2014 23:33:19   
Medić*
Ja ne planiram jos par mj nista. Tamo do 2 rodj onda neka bude abguser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:34:27   
krofnica Mo

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: krofnica Mo


IZVORNA PORUKA: Angelica

Krofnice da znas kome ja naslutim taj i ufati zecauser posted image , tako da ce te vi zajedno sa mnom biti na temi bebe 2015user posted image



I

postoji nešto što se zove kontracepcijauser posted image user posted image


i to nekad moze zakazatiuser posted image





sad bi vesela rekla to samo kod amaterauser posted image user posted image user posted image ako zakaze zvat ćemo ga david coperfild + naše prezimeuser posted image user posted image

_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:35:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: krofnica Mo


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: krofnica Mo


IZVORNA PORUKA: Angelica

Krofnice da znas kome ja naslutim taj i ufati zecauser posted image , tako da ce te vi zajedno sa mnom biti na temi bebe 2015user posted image



I

postoji nešto što se zove kontracepcijauser posted image user posted image


i to nekad moze zakazatiuser posted image





sad bi vesela rekla to samo kod amaterauser posted image user posted image user posted image ako zakaze zvat ćemo ga david coperfild + naše prezimeuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
al biće muško jel?user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:35:22   
Medić*
user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:38:35   
Medić*
Eto ananasko nadam se da su ti iskustva jasnauser posted image
Hairli olsun kad god da vam budeuser posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:39:12   
krofnica Mo
hanady pa može i žensko znaš da se ja ne opterećujem imenimauser posted image user posted image kćer mi se tako fino bori s predrasudama oko svog imena da sam ponosnauser posted image

_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Koliku razliku napraviti?q
1.12.2014 23:40:18   
R&T@

IZVORNA PORUKA: ena23

ja rodila u augustu 2009.. pa u augustu 2011.. trebalo je biti jedno u aprilu 2015.. Bozja volja, ipak nece biti april 2015... ali hoce aBd nekog drugog datuma.

ove pameti, ja bih mnogo stvari uradila drugacije. isto bi imala ovu djecu kao sto i napisah i istim zarom bih zeljela trece. ali onaj period, ono kad se keno rodio pa prvih 6 mjeseci... eh to bi sada totalno drugacije uradila. hebala bi znanje i nanama i djedovima koji bi mi pokusali i za trunku mog vremena nabiti neki osjecaj krivice... hebala bi znanje i svim pametnjakovicima koji su me izrugivali na sta licim i kakva mi je kuca... ooo kako bi se sada znala postaviti. tada, nazalost, nisam, i izrazito mi je tezak bio taj period (novorodjence plus dvogodisnjak) ali znam da ovaj put bi svi ostali patili a moja djeca i ja sigurno ne bi user posted image

ne kazu dzabe- godinu stariji, sto godina pametnijiuser posted image

user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:40:31   
krofnica Mo

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Eto ananasko nadam se da su ti iskustva jasnauser posted image
Hairli olsun kad god da vam budeuser posted image





ananasko slobodno ti moje postove preskoči,nisam ja kompetentnauser posted image user posted image

_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:40:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

hanady pa može i žensko znaš da se ja ne opterećujem imenimauser posted image user posted image kćer mi se tako fino bori s predrasudama oko svog imena da sam ponosnauser posted image


Ako zelite muskoima tu na forumu raznih teorija sta i kako cinitiuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:41:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

hanady pa može i žensko znaš da se ja ne opterećujem imenimauser posted image user posted image kćer mi se tako fino bori s predrasudama oko svog imena da sam ponosnauser posted image

user posted image
jesi luda....


fakat...jel joj kažu ko mojoj H da je muško imeuser posted image

rekla H drugu u razredu '' čovječe davno je bila moda da žensko ime ima na kraju A...eto moja sestra nema na kraju A a bil ti dao muškarcu to ime naravno da nebi ''

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:41:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

hanady pa može i žensko znaš da se ja ne opterećujem imenimauser posted image user posted image kćer mi se tako fino bori s predrasudama oko svog imena da sam ponosnauser posted image


Ako zelite muskoima tu na forumu raznih teorija sta i kako cinitiuser posted image

ona je žute čizme rezervisalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:43:04   
Angelica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Eto ananasko nadam se da su ti iskustva jasnauser posted image
Hairli olsun kad god da vam budeuser posted image


tako je, ne mozemo mi nista planirat, kad god bilo dobrodoslo

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:44:05   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

hanady pa može i žensko znaš da se ja ne opterećujem imenimauser posted image user posted image kćer mi se tako fino bori s predrasudama oko svog imena da sam ponosnauser posted image


Ako zelite muskoima tu na forumu raznih teorija sta i kako cinitiuser posted image

ona je žute čizme rezervisalauser posted image


jos da se kontracepcije rijesi i nema fuleuser posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:44:30   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

hanady pa može i žensko znaš da se ja ne opterećujem imenimauser posted image user posted image kćer mi se tako fino bori s predrasudama oko svog imena da sam ponosnauser posted image

user posted image
jesi luda....


fakat...jel joj kažu ko mojoj H da je muško imeuser posted image

rekla H drugu u razredu '' čovječe davno je bila moda da žensko ime ima na kraju A...eto moja sestra nema na kraju A a bil ti dao muškarcu to ime naravno da nebi ''

user posted image

Pametna glavicauser posted image bas se slatko nasmijah.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:44:50   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Angelica


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Eto ananasko nadam se da su ti iskustva jasnauser posted image
Hairli olsun kad god da vam budeuser posted image


tako je, ne mozemo mi nista planirat, kad god bilo dobrodoslo



upravo tako


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:45:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Angelica


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Eto ananasko nadam se da su ti iskustva jasnauser posted image user posted image
Hairli olsun kad god da vam budeuser posted image


tako je, ne mozemo mi nista planirat, kad god bilo dobrodoslo


user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:45:24   
krofnica Mo
ih medić znaš da sam ja pazila na satu,sve znam u teoriji al nikako da pođem na praksuuser posted image user posted image
hanady da već su počele zavrzlame oko imena al ona to ne doživljavauser posted image

_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Koliku razliku napraviti?
1.12.2014 23:48:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

ih medić znaš da sam ja pazila na satu,sve znam u teoriji al nikako da pođem na praksuuser posted image user posted image
hanady da već su počele zavrzlame oko imena al ona to ne doživljavauser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Koliku razliku napraviti?
2.12.2014 9:40:42   
anitaa
Na prvi pogled je očito - manja razlika, u početku za roditelje teže, kasnije za sve puno lakše i bolje...e, sad nemam iskustva, ne bi suđeno da cura s 2 i po postane starija seka, a sad s nepune tri i po ona mi djeluje tako zrelo po tom pitanju, baš ono ne može dočekati, nema dana da ne spomene da će sve svoje dati seki ili braci, grliti, voziti u kolicima, u teoriji je idealno, e sad samo da i u praksi to sve izvedemo, ako Bog da...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Koliku razliku napraviti?q
2.12.2014 13:17:48   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

moja ima 5,5 godina i ne mogu ni s njom kavu popiti a kamo li još kolica da guramuser posted image user posted image user posted image malo mi je živahnauser posted image user posted image




Ja sam mislila da će biti ovako s obzirom na temperament moje curice...ili bar da ću non stop morati viriti u bebu kada spava da joj ne učini kakvu zafrkanciju...no iznenadila sam se koliko je pažljiva za svoje godine...a inače je po kući user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Razlika između moja dva djeteta je 4 god. i 7 mjeseci...
Mislila sam dovoljno da sve zna i shvata svoje mjesto u porodici tako da problema neće biti no kada je braco došao dobila sam temperaturu, odustala od vrtića, smršala tri kg....bukvalno otpatila...
Maksimalno smo joj se posvetili...tako da, i velika i mala razlika nema nikakve opravdanosti pro/contra...svejedno se morate specijalno posvetiti prvom djetetu..i malo i veliko to proživljava na svoj način...Ja ovu temu promatram iz ugla dječijeg prihvatanja mlađeg člana obitelji ili uopće, odnosa prema djetetu a ne koliko je nama, roditeljima lakše ili teže podizati djecu...
Nekome lako pada imati 6 djece ...ja uistinu nisam sigurna kako bih s toliko djece kada na ovo dvoje utrošim toliko vremena i pažnje...
ili kada bih imala ženu za pranje, za kuhanje, za čuvanje...onda bih razmislila o osmočlanoj porodici.

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Koliku razliku napraviti?q
2.12.2014 13:19:57   
Medić*

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: krofnica Mo

moja ima 5,5 godina i ne mogu ni s njom kavu popiti a kamo li još kolica da guramuser posted image user posted image user posted image malo mi je živahnauser posted image user posted image




Ja sam mislila da će biti ovako s obzirom na temperament moje curice...ili bar da ću non stop morati viriti u bebu kada spava da joj ne učini kakvu zafrkanciju...no iznenadila sam se koliko je pažljiva za svoje godine...a inače je po kući user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Razlika između moja dva djeteta je 4 god. i 7 mjeseci...
Mislila sam dovoljno da sve zna i shvata svoje mjesto u porodici tako da problema neće biti no kada je braco došao dobila sam temperaturu, odustala od vrtića, smršala tri kg....bukvalno otpatila...
Maksimalno smo joj se posvetili...tako da, i velika i mala razlika nema nikakve opravdanosti pro/contra...svejedno se morate specijalno posvetiti prvom djetetu..i malo i veliko to proživljava na svoj način...Ja ovu temu promatram iz ugla dječijeg prihvatanja mlađeg člana obitelji ili uopće, odnosa prema djetetu a ne koliko je nama, roditeljima lakše ili teže podizati djecu...
Nekome lako pada imati 6 djece ...ja uistinu nisam sigurna kako bih s toliko djece kada na ovo dvoje utrošim toliko vremena i pažnje...
ili kada bih imala ženu za pranje, za kuhanje, za čuvanje...onda bih razmislila o osmočlanoj porodici.


Slazem se.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Koliku razliku napraviti?q
2.12.2014 13:32:16   
irenaSA
user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Koliku razliku napraviti?q
3.12.2014 22:24:56   
Bella.88
ananas ako pitaš zbog sebe?...,ja bih ti rekla sedi savij se,još ti je ranouser posted image

idealna razlika bi stvarno bila da zatrudniš kad detetu bude 2god.,dok se beba rodi dijete je već dosta samostalno
to je ta razlika od 3-5 kojom većina smatra idealnom

meni će razlika biti ako Bog da 2 god.i 1 dan(po meni jaka mala razlika),nije da nismo hteli ali nismo razmišljaliuser posted image
i u prvoj trudnoćisam bila teška,ali sad svakodnevno ujedam...,još mi je dijete dobrica
ali kad pogledam sa druge strane,biće teško u početku,ali jako sam mlada i imaću vremena za sve,taman ću ih do 30-e podić na noge-kako kažu,a onda imam vremena da gradim sebeuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *