|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 11:54:36   
Apotekarka
Taj dan kad je otisla znam da je bio jesenji dan,kisa je lila bas kao danas ,poznata lica oko mene bila su izbezumljena,tuzna,sa zaljenjem su me svi gledali a tada  sam samo 7 godina  imala,nista mi nije jasno bilo,sama od sebe sam bila tiha djevojcica kojoj je sve to bilo cudno,a danas tek znam zasto su ta lica bila izbezumljena,tuzna,zabrinuta...I danas kao i ovih godina i godina kad sam sazrela shvatih sto je zivot bez majke,bol koja boli i nikad ne prestaje...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 11:58:38   
sporty mamaa
Klemzi tvoj djecacic je najljepsi mali andeouser posted image user posted image
Apotekarko, Volim te i sve ostaleuser posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 12:00:43   
Volim Te!
Nek mi danas ovo moje dijete u stomaku oprosti user posted image ja sam znala sta se desava imala sam 12 godina i grlila sam moje seste jednu sa 2 drugu sa cetiri godine i nisam smela da pomisljam kako ce sve bit i sve me prije smrti drzala za ruku i trazila da spavam pored nje i najcesce se secam kako sam je jako grlila a kao dijete sve mislila haj ozdravice uh,i to jutro bio je petak probudila se da idem u skolu i cuje vristanje na prvi prat i samo sam legla kod brata i pokrili se jorganom i bojali se ko ce uc da nam potvrdi i to me sve obiljezilo za cio zivot za ovih 12 godina nisam uspela da zaboravim.Drzi se draga moja i uvijek se bori da ostanes uz tvoju decu da ne osete ovo sto smo mi.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 12:07:09   
Apotekarka
Volim teuser posted image user posted image user posted image
Ti to razumijes kako je...Svi su oko tebe ,imas i oca ali to je drugacije majka je majka,otac moze biti svatko a majka samo ona nosi dijete 9 mj u sebi...ti si dio nje ona dio tebe...Sve koje su majke znaju taj osjecaj

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 12:13:23   
Volim Te!
Eh znas sigurno i kako mi je otkako sam trudna,znala sam uvijek al tek sad osetim koliko sam joj uljepsavala dane i tako svaki dan se setim nje posebno u nekim situacijama bezim da budem sama da sebi olaksam,za oca si isto potpuno u pravu posebno ako drugu ozene i dovedu deci ne ostaje nista posle zato sam ja cim sam se udala ostavila amanet da se moze zenit al nemoj decu da mi mijesa sa drugom zenom,jest ono malo glupo tek mi je 23 za koji dan 24 al da se uverim jer necu da moja zena to prozive i dozive.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 12:16:19   
Apotekarka
Meni je najteze bile kad sam posla u prvi razred viju mame dovele mene baka,tesko mi je bilo kad sam se udavala i kad sam rodila...
Nisam ni ja puno starija meni je 25 a otac mi se ozenio po drugi put kad mi je bilo 10 godina

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 17:24:08   
Rabi
Volim te, Apotekarko user posted image user posted image user posted image
I za obje p jedanuser posted image user posted image
Ovo je sve pretuzno...


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 17:27:36   
Honey3
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 18:03:28   
klemzi

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Klemzi tvoj djecacic je najljepsi mali andeouser posted image user posted image
Apotekarko, Volim te i sve ostaleuser posted image user posted image

Hvala ti Sporty, punooo user posted image user posted image
Apotekarko, Volim Te!...drage moje user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 19:39:40   
Honey3

IZVORNA PORUKA: klemzi

Hvala vam drugarice moje...user posted image user posted image user posted image Eto sad ste upoznale mog malog ljepotana...on će svojoj mami uvijek biti beba... Ljubim vas sve!!

divan je tvoj ljepotan,tvoje srce dragouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 20:26:23   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ne znam kako ćete ovo shvatiti... ali ja već dugooo želim da upoznate moje srce

user posted image

Ovo je naš Amerko, mamina i babina duša...user posted image
I nemojte biti tužne, ja volim gledati njegove slike...uvijek mi izmame osmijeh na lice...


Kako me ovo masilo, pa srecice mala mila, aaa kako si sladak dusice mila. Klemzi beskrajno ti hvala sto si podijelila sliku svog prelijepog meleka sa nama, aaa kako je lijep dusa mila, cuva on svoju mamicu uz Boziju pomoc...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 20:40:55   
dinaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Meni je najteze bile kad sam posla u prvi razred viju mame dovele mene baka,tesko mi je bilo kad sam se udavala i kad sam rodila...
Nisam ni ja puno starija meni je 25 a otac mi se ozenio po drugi put kad mi je bilo 10 godina

user posted image user posted image user posted image i meni isto,a onda slijede djeciji rodjendani i jos masu drugih dogadjaja...ma svakim danom mi nedostaje sve viseuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 20:43:44   
Apotekarka
I 8 mart mi je ko djetetu tesko padao,svi kupuju mamama cvijece,karanfile i dive se ciji je cvijet ljepsi a ja gutam knegle i sutim...i zavidim im sto nose cvijec e mamama,njihove ce se mame obradovati...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 21:19:31   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ne znam kako ćete ovo shvatiti... ali ja već dugooo želim da upoznate moje srce

user posted image

Ovo je naš Amerko, mamina i babina duša...user posted image
I nemojte biti tužne, ja volim gledati njegove slike...uvijek mi izmame osmijeh na lice...

Mali melek... Da mu dragi Allah da lijepi Dzenet, a tebi Klemzi snage i volje za zivot...user posted image user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 21:43:54   
enči80
Apotekarka,Volim teuser posted image

Klemzi tvoj dječačić je na mome licu izmamio osmijeh zato što je presladak,pravi mali melek a iskreno pomalo i sebičnost a i tugu jer ja nemam takvu uspomenu na svoga sina.Da nam ih dragi Bog sačuva do trenutka kada opet budemo pored njihuser posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 265
   [Obrisana poruka]
14.4.2012 21:49:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Volim Te!)
  Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 22:17:56   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: klemzi

Ne znam kako ćete ovo shvatiti... ali ja već dugooo želim da upoznate moje srce

user posted image

Ovo je naš Amerko, mamina i babina duša...user posted image
I nemojte biti tužne, ja volim gledati njegove slike...uvijek mi izmame osmijeh na lice...


Kako me ovo masilo, pa srecice mala mila, aaa kako si sladak dusice mila. Klemzi beskrajno ti hvala sto si podijelila sliku svog prelijepog meleka sa nama, aaa kako je lijep dusa mila, cuva on svoju mamicu uz Boziju pomoc...



Dzenetska pticice,cuvaj nam mjesto "gore" ! Eto malo sam plakala,nisam puno,i nisi ti kriv,niti tvoja mama sine Amere ovu teta je slaba na slatkise poput tebe!Neka ti dragi Allah dz.s. podari najvise mjesto u dzenetu i neka te sastavi s tvojom mamom i babom !Amin !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 22:21:32   
Amam
IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: klemzi

Ne znam kako ćete ovo shvatiti... ali ja već dugooo želim da upoznate moje srce

user posted image

Ovo je naš Amerko, mamina i babina duša...user posted image
I nemojte biti tužne, ja volim gledati njegove slike...uvijek mi izmame osmijeh na lice...


Kako me ovo masilo, pa srecice mala mila, aaa kako si sladak dusice mila. Klemzi beskrajno ti hvala sto si podijelila sliku svog prelijepog meleka sa nama, aaa kako je lijep dusa mila, cuva on svoju mamicu uz Boziju pomoc...



Dzenetska pticice,cuvaj nam mjesto "gore" ! Eto malo sam plakala,nisam puno,i nisi ti kriv,niti tvoja mama sine Amere ovu teta je slaba na slatkise poput tebe!Neka ti dragi Allah dz.s. podari najvise mjesto u dzenetu i neka te sastavi s tvojom mamom i babom !Amin !



Amin...Klemzi duso user posted image

Apotekarka,Volim Te,Iman i druge cure koje su izgubile mamu,saljem vam veliki user posted image ,jer ne mogu zamisliti koja je to praznina i bol user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 22:27:42   
hatepsut
Drugarice  user posted image svaka rijec je suvisna.Oprostite sto vas ne pomenuh u predhodnom postu bas mi se nesto steglo oko srca..

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.4.2012 23:01:35   
pepika
Zene moje drage vi mene rasplakaste vezano za mameuser posted image user posted image user posted image Ja odo sutra kod svoje mame,ljubit cu je i grliti,nekad mislim da je ne cijenim dovoljno. Znam da je ona tu i da je imam,al kad ovako nesto cujem,onda znam da joj to moram svaki dan ponavljat i dokazivati. Ne mogu ni zamisliti koja je to praznina i bol u vasim srcima. Budite jake i molite se za njihove duse,da pocivaju u miru,jer one odozgo gledaju i paze na vasuser posted image user posted image

< Poruku je uredio pepika -- 14.4.2012 23:02:19 >


_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.4.2012 0:09:09   
klemzi

IZVORNA PORUKA: pepika

Zene moje drage vi mene rasplakaste vezano za mameuser posted image user posted image user posted image Ja odo sutra kod svoje mame,ljubit cu je i grliti,nekad mislim da je ne cijenim dovoljno. Znam da je ona tu i da je imam,al kad ovako nesto cujem,onda znam da joj to moram svaki dan ponavljat i dokazivati. Ne mogu ni zamisliti koja je to praznina i bol u vasim srcima. Budite jake i molite se za njihove duse,da pocivaju u miru,jer one odozgo gledaju i paze na vasuser posted image user posted image
Baš draga Pepi, i ja se svaki put zamislim kad pročitam ove postove naših cura...ljubim ja i mazim svoju mamu, a sve se bojim da nije dovoljno i da ću se zbog nečeg kajati user posted image user posted image
Budite jake cure moje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.4.2012 2:23:41   
Sonja
Andjele moj ne prodje ni jedna sekunda da ne mislim na tebe...zasto se sve ovo desilo zasto si me napustio i otisao zauvijek?!!!?!?!??kazu da vrijeme lijeci rane...a meni je sve gore i gore...sve mi vise nedostajes..zelim da te zagrlim, da te cuvam ,da te dojim a tebe ljubavi nema..samo prazan krevetic sa tvojim stvarima i tvoje slike. samo se pitam da li ce bar biti lakse jer ovaako necu moci dugo...toliko sam zeljela da te rodim,da te imam,da gledam kako se budis smijes spavas hodas pricas a samo malo od toga sam dobila.samo malo sam te gledala kako se smijes..samo 3mjeseca sunce moje i onda kao da te neko uze,uze i ne vraca te a meni sve gore i gore sve teze i teze bez tebe...
vrati se bebo moja molim te vrati se trebas mami svojoj

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.4.2012 11:23:51   
hatepsut
Sonja user posted image svaka rijec je suvisna...i da neku napisemo ..nece umanjiti tvoju bol...a ti moras biti hrabra,rad onog medenog osmjeha koji te gleda "odozgo" i rad drugog medenog osmjeha koji je s tobom user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.4.2012 11:45:18   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Sonja

Andjele moj ne prodje ni jedna sekunda da ne mislim na tebe...zasto se sve ovo desilo zasto si me napustio i otisao zauvijek?!!!?!?!??kazu da vrijeme lijeci rane...a meni je sve gore i gore...sve mi vise nedostajes..zelim da te zagrlim, da te cuvam ,da te dojim a tebe ljubavi nema..samo prazan krevetic sa tvojim stvarima i tvoje slike. samo se pitam da li ce bar biti lakse jer ovaako necu moci dugo...toliko sam zeljela da te rodim,da te imam,da gledam kako se budis smijes spavas hodas pricas a samo malo od toga sam dobila.samo malo sam te gledala kako se smijes..samo 3mjeseca sunce moje i onda kao da te neko uze,uze i ne vraca te a meni sve gore i gore sve teze i teze bez tebe...
vrati se bebo moja molim te vrati se trebas mami svojoj


Sonja user posted image user posted image Nema te rijeci koja bi umanjila tvoj bol, ali mila imas to pile pored sebe i njemu si jako potrebna. Budi jaka zbog njega user posted image user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.4.2012 16:59:34   
nanika
Sonja jedan velikiuser posted image od mene, ne mogu ni da zamislim kako ti jeuser posted image . Sve smo tu da ti pomognemo i olaksamo barem malouser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *