|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
2.2.2012 21:04:04   
lajlac
Draga moja neno,

Cesto se pitam mozes li me vidjeti ili cuti kad te spomenem...bilo govorom, bilo mislima...
Otkako si umrla, moj svijet nije vise isti...moje poimanje svega ovozemaljskog nije isto...Drzeci te na rukama taj dan i upucujuci ti posljednje rijeci i poljupce, shvatila sam koliko mi znacis i koliko te volim. Shvatila sam i osjetila citav onaj besmisao i zivljenja i umiranja...Slika mi je ostala utisnuta i dan danas...Zelim je izbrisati iz podsvijesti i sjecati se samo lijepih trenutaka provedenih s tobom.
Kako si samo dobra osoba bila...pitam se hocu li ikad moci biti ko ti...
Cesto se sjetim onog momenta kad bi dobila na lotu ili bingu, niko sretniji od tebe nije bio, trebalo ti je toliko malo da budes sretna i zadovoljna, a meni tako malo da te zavolim i jos vise cijenim zbog toga...
Sada te nema vise, pitam se gdje si mi nenice draga, molim dragog Boga da te smjesti na najljepse mjesto sto postoji na onom svijetu, uz sve one sto si voljela i volis, da ti oprosti sve grijehe, a malo njih je bilo, sigurna sam.
Zelim da ove rijeci dopru do tebe, tvoje duse...
Zelim ti i reci da su mama i dajdza dobro. Mamu cuvamo i pomazemo joj koliko mozemo i koliko je to u nasoj moci, oprosti nam ako joj nekad uputimo grubu i uvrijedljivu rijec, ako smo ponekad nervozne i tu nervozu iskaljujemo na njoj, oprosti nam i to sto se cesto sjetimo njenih propusta i mana, koje nam ponekad otezavaju zivot. Oprosti nam sto te nismo dovoljno pazili, sto ti to nismo dovoljno pokazivali ili nismo znali, oprosti nam i sto si brinula zbog nas i sto smo ti davali razloga za to.
Draga neno meni oprosti jer sam ti rekla da imas rak, a ti si govorila da nemas rak nego tumor, heheh, moja nenice...oprosti mi za sve upucene i neupucene rijeci i misli.
Neno draga, uvijek ces biti i ostati u mom srcu i mojim mislima...Volim te beskrajno...




_____________________________

Lajla

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
2.2.2012 21:15:11   
Rabi
Lajlauser posted image user posted image  
imamo donekle istu proslostuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
2.2.2012 21:55:03   
lajlac
Lajla  
imamo donekle istu proslost


Najdraza Rabi, zato mi i jesi draga toliko...Tesko je gledati kako ti neko umire na rukama, a ti ne mozes nista, i ostanes sa hiljadu pitanja na koje ti niko ne moze odgovoriti...:((((
Ali On najbolje zna, koliko god meni to tesko priznati i razumijeti...
Hvala draga!!!



_____________________________

Lajla

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 10:37:35   
klemzi
Sine moj...samo molim Boga da te u džennet uvede i da ti sad znaš šta te čeka...da vidiš džennetska prostranstva u kojima ćeš boraviti....ljubavi moja....toliko nedostaješ....i mami i babi...i djedovima, nenama, tetki, dajdži...znaš da si bio i ostao naša najveća ljubav.....ponosni smo što smo te imali....volim te dušo moja mirisna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 10:41:17   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: klemzi

Sine moj...samo molim Boga da te u džennet uvede i da ti sad znaš šta te čeka...da vidiš džennetska prostranstva u kojima ćeš boraviti....ljubavi moja....toliko nedostaješ....i mami i babi...i djedovima, nenama, tetki, dajdži...znaš da si bio i ostao naša najveća ljubav.....ponosni smo što smo te imali....volim te dušo moja mirisna user posted image user posted image user posted image



Samo jedan najjaci zagrljaj user posted image jer ostadoh bez rijeci user posted image .


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 155
   [Obrisana poruka]
16.2.2012 10:44:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 11:27:15   
Anoniman



IZVORNA PORUKA: klemzi

Sine moj...samo molim Boga da te u džennet uvede i da ti sad znaš šta te čeka...da vidiš džennetska prostranstva u kojima ćeš boraviti....ljubavi moja....toliko nedostaješ....i mami i babi...i djedovima, nenama, tetki, dajdži...znaš da si bio i ostao naša najveća ljubav.....ponosni smo što smo te imali....volim te dušo moja mirisna user posted image user posted image user posted image


Mila moja, mamin djecak je u prostranstvima, lijepo mu je...Znam nedostaje vam...ne mogu ni zamisliti koliko, no On je tako htio. Dace Bog i radost, pored tuge...a ti ces jednog dana biti u 'prostranstvu Bozjem' sa tako plemenitom i dobrom dusom. Ljubim te i grlim najjace i najiskrenije...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 11:35:07   
Amani12
Klemzi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 11:35:44   
tekja
Klemziuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 11:55:21   
D_K
IZVORNA PORUKA: klemzi

Sine moj...samo molim Boga da te u džennet uvede i da ti sad znaš šta te čeka...da vidiš džennetska prostranstva u kojima ćeš boraviti....ljubavi moja....toliko nedostaješ....i mami i babi...i djedovima, nenama, tetki, dajdži...znaš da si bio i ostao naša najveća ljubav.....ponosni smo što smo te imali....volim te dušo moja mirisna user posted image user posted image user posted image


dusa moja.. grlim te..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 14:55:52   
andjela I
IZVORNA PORUKA: klemzi

Sine moj...samo molim Boga da te u džennet uvede i da ti sad znaš šta te čeka...da vidiš džennetska prostranstva u kojima ćeš boraviti....ljubavi moja....toliko nedostaješ....i mami i babi...i djedovima, nenama, tetki, dajdži...znaš da si bio i ostao naša najveća ljubav.....ponosni smo što smo te imali....volim te dušo moja mirisna user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ja ne pisem cesto ali vas ponekad citam pa sam koliko toliko u toku. Znam sta ti se desilo mila moja. Niko i nista ti ne moze nadoknadit izgubljeno, ali dragi bog ce te obradovat drugom user posted image ,sigurna sam.

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 18:30:26   
pepika
klemziuser posted image grlim te

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:03:59   
klemzi
Svim curama koje su me se danas sjetile, koje su bile uz mene, hvala...hvala do neba...
Danas sam sebi po ko zna koji put objasnila da je moj sin stanovnik dženneta, akobogda. On je sretan svojoj mami user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:08:03   
Mala Selma
klemzi user posted image user posted image user posted image da ti dragi Bog olaksa tugu i zivot koji je pred tobom.Amin

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:10:56   
reallove

IZVORNA PORUKA: klemzi

Svim curama koje su me se danas sjetile, koje su bile uz mene, hvala...hvala do neba...
Danas sam sebi po ko zna koji put objasnila da je moj sin stanovnik dženneta, akobogda. On je sretan svojoj mami user posted image user posted image user posted image

Milauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:11:20   
bebacha

IZVORNA PORUKA: klemzi

Svim curama koje su me se danas sjetile, koje su bile uz mene, hvala...hvala do neba...
Danas sam sebi po ko zna koji put objasnila da je moj sin stanovnik dženneta, akobogda. On je sretan svojoj mami user posted image user posted image user posted image



mila budi jak zbog njega,sebe i bebica koja ce ako bog da doci

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:12:00   
Romali
Joj klemzi, kako si me user posted image

Budi jaka, neka ti Allah dragi olakša ...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:17:09   
vjestica
klemzi user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:18:29   
malenaa
klemzi user posted image user posted image user posted image ti veliki junak i borac... svaki tvoj post vjerovala ili ne proitam i divim se tvom saburu
tvoj sin je melek... dzennetska pticica i da mu dragi Allah i podari sve dzennetske ljepote... atebi i dalje daje sabura, nafake,ljubavi i ako Bog da jednu bebicu . ljubim te

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:19:38   
Rabi

IZVORNA PORUKA: klemzi

Svim curama koje su me se danas sjetile, koje su bile uz mene, hvala...hvala do neba...
Danas sam sebi po ko zna koji put objasnila da je moj sin stanovnik dženneta, akobogda. On je sretan svojoj mami user posted image user posted image user posted image


Da tebe i svaku majku koja je prezivjela isto dragi Allah obraduje onako kako samo On to mozeuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2012 21:22:54   
Amelaa RR
Klemzi...insanu dragi...saljem ti veliki zagrljaj podrske...


Babo moj...nedostajes mi....tako bih voljela.......babo....

voli te tvoja amela...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
19.2.2012 0:17:32   
SREĆNA
Duša male Amine više nije sa nama, nažalost, molila sam Allaha dž.š.za tebe , ali ON je odlučio drugačije, tužna sam da se riječima ne može iskazati.
Bože još jedan mladi život

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
19.2.2012 20:52:40   
Blue rose RR
Neka svakoj duši dragi Bog podari rajske bašte, i grijehe im njihove oprosti, ako su ih imali.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
19.2.2012 20:55:20   
anidla
klemzi user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
19.2.2012 20:59:17   
mama_debeljuca
klemzi, mila... user posted image user posted image user posted image Da vam Allah olakša!

_____________________________

:-)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *