|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pasos za bebe
14.7.2009 15:23:55   
Okarica
Hvala ti puno, uštedjet ćeš mi puno vremena. Čujemo se!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pasos za bebe
14.7.2009 22:42:39   
slono
Danas na dnevniku vidim probleme oko pasosa, pa to je strasno!!!!!!!!!!
Ma kod nas uvijek neka frka, kazu upozoravali smo gradjane da izvade na vrijeme, pa sta treba da ne rade preko ljeta nikako jer ce zaboga pasti sistem.

Kod nas se okupi 15 ljudi, posalju svi sms u isto vrijeme i padne sistem. Stara zeza nakon neuspjelog glasanja za pjesmu Evrovizije! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MM ce nakon ove vijesti za pasose meni reci, vidis kako smo mi sve navakat uradili!!!!user posted image user posted image user posted image

Sretno vam svima oko pasosa za bebace!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 13:24:06   
D_K
'Proradio' im je sistem..Radi 10 minuta pa 20 minuta ne radi - pa onda uspiju slikati nekoga pa im opet padne..
Ja sam juce vadila pasose za djecu..Cekala sam u redu od 10:50 do 16:00.. Hvala dragom Bogu uze moj zahtjev u 15:50 a razmisljao je da li da zatvori salter ili ne.. Dosla sam kuci u komi ali opet zadovoljna jer sam predala zahtjev. A mnogi koji su ostali iza - bila mi ih je zao jer su cekali maltene kao i ja ali dzaba.. Ma grozno!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 13:27:16   
lely
Pa zar su bas tolike guzveuser posted image
Cini mi se da necemo ni uspjeti izvaditi pasos ako je sve tako....Nek nam je Bog na pomoci....
E tako ti je to kad ne obavis posao na vrijeme,sve kasnije cu,kasnije cu i na kraju zaglavis skroz...
E bas sam ljuta na samu sebeuser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 13:32:41   
D_K
ma sama prijava ne traje dugo - vjeruj da im treba max. 10 minuta da to sve zavrse ali valjda taj server na koji upload-uju informacije u BL pada ili im bude nedostupan pa onda haos..
sacekaj malo pa vidi mozda se ustabili sve - onda sigurno nece biti guzvi..
ja sam djecu odvela na Pofalice u goste pa sam mogla cuvati red a ne misliti o njima i kad mi se priblizio red onda su dosli.. tako smo im ustedili patnju.. a neki nisu imali kome odvesti djecu pa su se i oni maleni ispatili - ma haos zivi..

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 13:37:04   
lely
E ovo me bas brine...
Ja cu probati sljedece sedmice,a to nek mm preda,ja sam luda u tim redovima 10 min max mogu cekati i orilo gorilo odem,ma uzas....Nadam se da ce se to popraviti i da nece biti guzve..Zao mi je sto si toliko cekala,a tek ta djecica sto su morala biti tu...ma UZAS

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 14:49:49   
M kao Mama
E, za pasoše još uvijek je frka, sistem im stalno pada, maltene po dva zahtjeva urade dnevno, ali, evo inf. iz prve ruke, juče sam bila na sastanku na kojem je dogovoreno da se kan. ministri i fed. ministarunutrašnjih poslova što prije sstanu sa Novićem, radi prevazilaženja ove krize. Tako kada bude sastanak ja vas izvjestim, a do tada redovi, gužve, padanje sistema i slično.

Kome nije frka, neka ne ide, jer je zaista grozno.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 14:52:12   
teta berta
IZVORNA PORUKA: lely

Pa zar su bas tolike guzveuser posted image
Cini mi se da necemo ni uspjeti izvaditi pasos ako je sve tako....Nek nam je Bog na pomoci....
E tako ti je to kad ne obavis posao na vrijeme,sve kasnije cu,kasnije cu i na kraju zaglavis skroz...
E bas sam ljuta na samu sebeuser posted image



tako je i mm govorio neka ima vremena, al ja ga natjerala i mi to rješili u petom mjesecuuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 14:57:39   
milenium
i mi smo u petom mjesecu al evo još nije gotovo,čekamo rješenje o državljanstvu.samo ne znam trbamo li mi ići  ili kad nas oni pozovu(iz mostara)user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pasos za bebe
15.7.2009 16:22:05   
luna77
IZVORNA PORUKA: milenium

i mi smo u petom mjesecu al evo još nije gotovo,čekamo rješenje o državljanstvu.samo ne znam trbamo li mi ići  ili kad nas oni pozovu(iz mostara)user posted image

mislim da negovorite o istim putnim ispravama user posted image pretpostavljam da čekas rjesenje o RH drzavljanstvu pa putovnicu a cure govore o BH putovnici.
Srećom jedna od forumasica mi pomaže kad zapnem na granici po pitanju djece jer je cIPS koliko vidim u totalnom rasulu s tehnikom nesto su mijenjali selili pa sad sustav vise neradi nego radi

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pasos za bebe
19.7.2009 11:39:41   
martajay
IZVORNA PORUKA: mama alma

E, za pasoše još uvijek je frka, sistem im stalno pada, maltene po dva zahtjeva urade dnevno, ali, evo inf. iz prve ruke, juče sam bila na sastanku na kojem je dogovoreno da se kan. ministri i fed. ministarunutrašnjih poslova što prije sstanu sa Novićem, radi prevazilaženja ove krize. Tako kada bude sastanak ja vas izvjestim, a do tada redovi, gužve, padanje sistema i slično.

Kome nije frka, neka ne ide, jer je zaista grozno.



javi, molim te...
ovo je grozno!


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pasos za bebe
19.7.2009 11:54:05   
Anoniman
Da li neko zna je li obavezno dijete slikati u MUP-u ili mozemo donijeti slike,naravno pritom mislim na profesionalno uslikane a ne na kucnu izradu, ono da sve spremim i samo cekam u redu da predamuser posted image

(odgovor članu martajay)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pasos za bebe
19.7.2009 12:07:05   
juni
Prije je moglo, sad ne moze, procedura je kao kod CIPS-a, tamo se slikas.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pasos za bebe
19.7.2009 12:15:34   
Anoniman
hvala na odgovoru,to je fakat uzasnouser posted image      'ebo ih cips

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pasos za bebe
19.7.2009 13:56:37   
Swatkish
IZVORNA PORUKA: sahara

Da li neko zna je li obavezno dijete slikati u MUP-u ili mozemo donijeti slike,naravno pritom mislim na profesionalno uslikane a ne na kucnu izradu, ono da sve spremim i samo cekam u redu da predamuser posted image


Mi smo tako uradili... Slikali smo dijete u BBI centru, rekli da su slike za pasos.. Sve pripremili, odnijeli i predali...
To je bilo prije jedno mjesec dana,mozda su sada vec i to promijenili..


< Poruku je uredio Swatkish -- 19.7.2009 13:57:13 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 8:21:05   
new mama
IZVORNA PORUKA: Swatkish

IZVORNA PORUKA: sahara

Da li neko zna je li obavezno dijete slikati u MUP-u ili mozemo donijeti slike,naravno pritom mislim na profesionalno uslikane a ne na kucnu izradu, ono da sve spremim i samo cekam u redu da predamuser posted image


Mi smo tako uradili... Slikali smo dijete u BBI centru, rekli da su slike za pasos.. Sve pripremili, odnijeli i predali...
To je bilo prije jedno mjesec dana,mozda su sada vec i to promijenili..


Isto ovako,slikali dijete kod prijatelja koji drzi radnju i onda odnijeli sliku,ali doduse prije dva mjeseca,neznam otkad su to promijeniliuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 8:56:42   
M kao Mama
Budući da sada rade ovu probu za biometrijeske pasoše, rade se akvizicije,znači sistem kao kada ste vadile CIPS ličnu katru ili vozačku, znači i dijete se slika u onoj kabini.



(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 10:50:11   
Anoniman
hvala na infouser posted image , e hajde kad je vec rijec o pasosu je li neophodan za odrasle da bi usli u Hrvatskuuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 10:57:59   
MELLI
nije potreban.možeš ući na ličnuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 11:11:20   
Anoniman
hvalauser posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 14:39:29   
ivanak
Imam pitanje?

Iz Hrvatske sam, živim u Dubrovniku i nekada idem do Neuma ili do Trebinja???
Pa me zanima jeli ja preko granice mogu preći sa malim, mjesec i par dana starim djetetom???
A ako ne, što treba priložiti ili vaditi da mogu preći????

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 14:42:28   
M kao Mama
Možeš ako imaš pasoš, drugačije Bogme, ne može

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 14:44:26   
ivanak
Od djeteta putovnicu ili može preko moje ili muževe se izvući

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 14:45:38   
M kao Mama
Od bebača, jedino ako je na tvojoj ili muževoj on upisan, onda može

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 14:58:40   
ivanak
Ma nije upisan.
Znači morat ćemo i to riješiti.
Bi će treba predati rodni list, ide li još to???

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *