|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zmije...... :((
25.7.2009 11:27:00   
TonkicaPalonkica
Na ovom forumu covjek iznese svoje misljenje i odmah ga napadnu.
Ja sam izrazila svoj stav, vi svoj, vjerujem da se zdrava rasprava temelji na tome.
Necu se dalje raspravljat.
user posted image  


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zmije...... :((
25.7.2009 11:31:09   
Hanady RR
Breskva miloduh sam nabavila jutros mi seka donijela od svekrve svoje iz kotorca, a kod nas je sve lijepo pokošeno i sređeno to moj mm radi kosilicom baš nam je sve ko teniski teren, ali nije za zezat se .danas sam kući mm će rasaditi miloduh večeras kad dođe sa posla ja nesmijem izaći vala vani nema govora. ja i beba u kući ko u kutiji šibica zatvorene a starija mi je kod mame jer kako djete od 3 godine zdraćat u kući da nevoza biciklo ....
Hvala vam drage moje...sanitarci stižu u ponedeljak do tada ...strpljen-spašen

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zmije...... :((
25.7.2009 11:34:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica

Na ovom forumu covjek iznese svoje misljenje i odmah ga napadnu.
Ja sam izrazila svoj stav, vi svoj, vjerujem da se zdrava rasprava temelji na tome.
Necu se dalje raspravljat.
user posted image  


mila moja nisam te napala...nije mi to bila namjera al garant sam se prepala i još me strah....pa moja beba ima 5 mjeseci...user posted image user posted image user posted image  nisam cjelu noć spavala samo gledem un krevetac i ispod njega ko luda sam....strah me i za mene a kamoli za djecu. Svojim odgovorom sam samo htjela ukazati kako smo reagvali sinoć (ubili zmiju) jer smo osjetili da moramo zaštiti našu dječicu....
Do ponedeljka ima da svisnem...mada sreća mm će biti tu slobodan do ponedeljka , al .... user posted image  

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zmije...... :((
25.7.2009 11:35:02   
Saraya
Hanady, je li dosla inspekcija??? Evo danas je zahladnilo, pa mozes malo pritvoriti dok ne stignu, dok sve dobro ne pregledaju...

Uh, ne znam, ali mislim da bih se ukipila od straha kad bih je vidjela, ma ne bih ju smjela ni ubiti... Mene je strah zohara, a kamo li zmije... fuj... user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zmije...... :((
25.7.2009 11:36:37   
Saraya
Izgleda da smo pisale u isto vrijeme... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zmije...... :((
25.7.2009 11:44:06   
mamina cura
A mi uzeli zemlju u Trnovu pored Zeljeznice i tamo ima puno poskoka... ne znam ni kako cemo..... tek iduce godine namjeravamo poceti malo ozbiljnije sredjivati a do tada djeca ce biti uz mene i to u gumenim cizmama...

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zmije...... :((
25.7.2009 11:56:58   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: Hanady
mila moja nisam te napala...nije mi to bila namjera al garant sam se prepala i još me strah....pa moja beba ima 5 mjeseci...user posted image user posted image user posted image  nisam cjelu noć spavala samo gledem un krevetac i ispod njega ko luda sam....strah me i za mene a kamoli za djecu. Svojim odgovorom sam samo htjela ukazati kako smo reagvali sinoć (ubili zmiju) jer smo osjetili da moramo zaštiti našu dječicu....
Do ponedeljka ima da svisnem...mada sreća mm će biti tu slobodan do ponedeljka , al .... user posted image  


Nemas razloga da toliko brines, samo ces uznervoziti bebili.
Vjerujem da je ta zmija zalutala, one bjeze od ljudi i od lijepog pokosenog travnjaka.
Probaj se opustiti, jer sikiracija samo odmaže.user posted image



_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zmije...... :((
27.7.2009 16:42:33   
Anoniman
hanady, šta bi, jesu li dolazili??

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zmije...... :((
27.7.2009 22:56:13   
bebana27
i mene intersuje sta je bilo
da se nije jos koja u medjuvremenu pojavila
javi nam

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zmije...... :((
27.7.2009 23:05:13   
Hanady RR
Moš mislit da su došli, naravno da nisu zvala sam ih danas 5 puta kao ekipa može iza 13,00 h a ko stignu danas ako ne onda sutra. valjda će doći.
Zmija više nema a i da ima ja ih nevidim ja vam neizlazim napolje, mm je dana morao i veš sterati na tarasi. Ako sanitarci nedođu da me smire ili selim ili nema izlaska do zime user posted image user posted image user posted image .
Hanadi mi podivljala v jadna u kući al shvatit će kad poraste da je to za njeno dobro.

Komšije me ubjeđuju da je to sljepić, kao on je smeđ i ima šare...ima takvih slika i na internetu al nešto nisam sigurna u to jer sljepić nebi onako mlatarao jezikom. FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zmije...... :((
27.7.2009 23:07:15   
Anoniman
A joooooooooooooj Bože sačuvaj!!! Stalno mislim na to..... user posted image user posted image  Nikako da se oslobodim, mogu tek misliti kako je tebi user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zmije...... :((
27.7.2009 23:09:37   
bebana27
cuvaj se ti i naravno djecu nije njoj vjerovati one su podmukle
valjda ce doci ti iz sanitarne da vide sta je u pitanju
mjesto gdje moj mm radi tu ti je gnjezdo poskoka i on je neku noc uhvatio jednog
da te nije strah kao i mene sad bi ti ja stavila sliku da vidis

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zmije...... :((
27.7.2009 23:12:01   
Hanady RR
Kad sam pošla na porod imala sam 86 kg, i do juče sam vagala 82 kg i sve se jadna brinem kako da se kila kotarišem....nova dijeta extra uspješna...ugledajte zmiju u svome dvorištu i čekajet sanitarce iz kantona sarajevo...od jučer imam 78 kg. Stres me ubi, bebu dojim al ona se nebuni znači sve je OK sa mlijekom hvala Bogu.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 10:27:08   
M kao Mama
Pa pojavišel se ikada ti iz sanitarnog, ovo je zaista tragično. Ja oko kuće ima čopor mački, svekrva upočetku nije htjela da ih okupljamo, ali ja kažem imamo veliku baštu, neka ih, baš zbog zmija, uh ne voklim im ime spomenuti, a akamoli, en daj bože da je ugledam, ja sam na mojlimu, a ti bi me Dijana čula na sedreniku kada bi dreknula. 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 11:13:49   
TonkicaPalonkica
Istina je ovo za mačke.
Gdje ima mačaka, zmija nema. nabavi par mačaka, macu i mačka, toga bar ima..ako treba imam ja mače viška user posted image

Kod mene ima 5 maca i zmija nema, iako je mjesto bilo krcato zmijama prije nego smo kupili imanje.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 12:54:55   
Kesten
kod kuče imam pravo malo zivotinjsko carstvo user posted image ..imam dvije male mace,malog psa,velikog psa i ježaaaa...daa imamo ježa za kojeg kazu; gdje ima jeza nema zmija!!! eto neko kaže za mačke aa kod nas kazu da je jez taj koji tamani puzava stvorenja user posted image ja se naoruzala ,,imam i jedno i drugo...user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 12:59:19   
Anoniman
Mi imamo jednu macu, mislim nije naša al je stalno tu oko kuće. Je li dovoljna jedna? user posted image

(odgovor članu Kesten)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:00:07   
bebana27
ja znam da kazu da nece zmije gdje ima kokosiju......

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:03:02   
M kao Mama
e, vala kokošku ne nabavljala, pa gdje ću kokoš, još mi samo ona fali, hahahaha

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:03:10   
Kesten
Enisa mislim da je sasvim dovoljno,ali nisam bas strucnjak,mi nismo to nabavili maksuz,,jer u biti zmiju hvala bogu nisam nikad ni vidjela ali eto ugodno s korisnim,,,,za koke nemam pojma,,samo znam da vise nista nije normalno,da lisicu mozes svako malo sresti po cestama ili srnu sto bas nije bila svakodnevnica..recesija i u šumama zavladala,očito....user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:03:45   
Kesten

IZVORNA PORUKA: mama alma

e, vala kokošku ne nabavljala, pa gdje ću kokoš, još mi samo ona fali, hahahaha


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:05:27   
bebana27
ja zivim u stanu pa mi ne moze uci a nema ih ovdje oko mene mada se je bila jedna pokazala ali je nema
ali nikad nisam vidjela zivu zmiju nebi ni smijela jer me je toga najvise strah mog mm nije
stavila bi ja vama sliku da vidite sta je u mene mm neku noc uhvatio

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:07:46   
Anoniman
Nemoj bebana živa bila user posted image !!! Ne stavljaj nikakve slike molim te user posted image user posted image

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:13:21   
Kesten
user posted image user posted image user posted image user posted image pa sta znas na sta je zena mislila ..šala ,,nemoj da se naljutis,,pa stavi da vidimo..user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zmije...... :((
28.7.2009 13:15:41   
Anoniman
Nemojte molim vaaaaaaaaas. Bebana je i sinoć spominjala da postavi. Nadam se da neće.....

(odgovor članu Kesten)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *