|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kid's festival
13.6.2009 0:51:02   
remzy
evo da se i ja prijavim i kazem da i ja sutra idem i vodim svoje pacice


vidim da ce nas dosta sa RR biti ,a ja skoro pa i nikog neznamuser posted image user posted image user posted image steta ,jer sam rad da se druzim sa nasim hanumamauser posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kid's festival
13.6.2009 21:13:16   
Anoniman
Danas sam bila na festivalu i bas sam uzivala. Bilo mi je lijepo, jer je mojoj kcerki bilo lijepo i bas je bila sretna. Otisli smo i film gledat, medjutim, nije poceo na vrijeme, a kad je poceo onda nije bilo tona, njoj dosadilo i kaze da hoce kuci. Ali smo tu odgledali lijep shou, pjevala je Alma Cardzic, jarane, ovoj djeci parlamentarci pjevajuuser posted image

 Malo sam bila sa mama almom, ali upoznala sam Romali.
Zeno, bas mi je drago da sam te upoznala, malo sam bila bez volje jer sam bolesna, vidjela si, ali mi izgledas super pozitivna osoba i akobogda vidjecemo se nekad pa da se bas upoznamo.

(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kid's festival
14.6.2009 14:50:21   
Romali
Eh jesam se juče smorila na Kid's fest., ali barem sam ponijela jednu pozitivnu stvar iz Sa.- vidjela i upoznala Maidu 28 , mamu Almu i njihove cure Merjem i Lajlu. Da nije bilo toga, sad bih vam svima napisala ( koji niste iz Sa. ) - ne idite na fest.user posted image
Maida, draga, nisi bila bez volje, ili se barem nije vidjelo. A i da jesi, ja ništa nikom ne zamjerim.
Samo mi je jako drago što sam te upoznala, jer već sam imala već formirano jako lijepo mišljenje o tebi na osnovu tvojih postova. Tako da sam sada stavila sliku glave na vrh tog mišljenja user posted image
Naravno da će biti još prilika da se vidimo i mi ,a voljela bih upoznati još dosta članica.

Mama Alma, hvala ti puno što si došla po onom suncu i namučila dijete. user posted image si

Kid's fest, svaka čast za ideju, ali za nekog ko dolazi van Sarajeva, organizacija je user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kid's festival
14.6.2009 22:17:06   
mamina cura
Mi smo bili samo na crtanom filmu danas. Uzivali smo. Predivno je vidjeti toliko djece na jednom mjestu. Za radionice nismo imali kad otici ali smo ipak stigli na film "Madagaskar 2" user posted image ABg i sutra cemo pravo iz obdanista Vodila sam oboje djece i Timur je ipak vise uzivao.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kid's festival
14.6.2009 22:44:58   
M kao Mama
Draga, moja Erminice, baš mi je bilo žao što nismo mogle cijelo vrijeme da budemo zajedno, ali vidjela si da se Lala uznervozila, ali sve u svemu, bitno je da sma ja tebe vidjela, i naravno da si se upoznala sa MAidom, i sa našim curama.

Drage, moje mene zanima gdje se mogu nabaviti karte, hahahaha, ja sam se juče prošverala kao nastavniva O.Š. Zolik iz Mostara (nadam se da sam utrefila ime moje matične kuće hahahaha), a 17. ću gore biti službeno jer akobogda to je dan kada će biti druženje djece sa policijom.

I Remzi, nije bona na skenderiji, već na Zetri, i ja sam tako juče došla na skenderiju, ali, kada sm skontala da nema dijece, klikeri su proradili.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kid's festival
14.6.2009 23:57:52   
tweety
IZVORNA PORUKA: mama alma

Draga, moja Erminice, baš mi je bilo žao što nismo mogle cijelo vrijeme da budemo zajedno, ali vidjela si da se Lala uznervozila, ali sve u svemu, bitno je da sma ja tebe vidjela, i naravno da si se upoznala sa MAidom, i sa našim curama.

Drage, moje mene zanima gdje se mogu nabaviti karte, hahahaha, ja sam se juče prošverala kao nastavniva O.Š. Zolik iz Mostara (nadam se da sam utrefila ime moje matične kuće hahahaha), a 17. ću gore biti službeno jer akobogda to je dan kada će biti druženje djece sa policijom.

I Remzi, nije bona na skenderiji, već na Zetri, i ja sam tako juče došla na skenderiju, ali, kada sm skontala da nema dijece, klikeri su proradili.


O.Š. Zalik user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kid's festival
15.6.2009 0:19:34   
milenium
Jel ovaj fest u Sarajevu?

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kid's festival
15.6.2009 13:26:16   
almai
ja sam isto bila sa svojom Hanom.Isli smo organizovano i organizacija je bila extra.Jest da smo cekali pola sata dok smo usli unutra ali je se isplatilo.Zaista je super uradeno i sva su djeca uzivalauser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kid's festival
15.6.2009 20:16:22   
mamina cura
Tuspasili se i danasuser posted image Bili malo na radionicama ali jako je vruce i vec predkraj pa se ovi vec pakuju. Odgledali pola filma jer nije sihronizovan i Hena nam nije dala. Bolje je bilo jucer. Ali mi idemo sutra ponovo ali samo na filmuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *