|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 22:55:39   
Anoniman
slono, drago mi je da si dobro... nego vezano za tu homeopatiju, ili kako se vec zove, nema veze kome si rekla objasniti, de ti to sad ovdje malo opisi kako izgleda ako ti to sta ne predstavlja problem... ima interesanata za tu temu pravo...

p.s. mm mi se namah privuce i jedva ceka tvoj odgovor... user posted image user posted image  

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 22:55:44   
Anoniman
Kada ste kod tih glavobolja, da i se ja prijavim.
Imam strasne glavobolje pred menstr. dan-dva.
Kada sam nasekirana imam glavobolju.
Kada dugo gledam u neku tacku, imam glavobolju.
Kada se nagledam puno ljudi, imam glavobolju.

I sto je najgore, alergicna sam na lijekove.
Smijem popiti samo kofadon, pa ga sve stedim...da ne bih i na njega postala alergicnauser posted image user posted image user posted image .
Kod manjih glavobolja pomaze mi kafa s limunovim sokom.

Prilikom strasnih glavogolja, bole me sljepoocnice, celo iznad nosa ili zatiok(je l' se tako piseuser posted image )
Cesto znam povracati.
Samo da mi je mraka i tisine.


A kad smo kod raspolozenja...da vam kazem da se od ponedjeljka osjecam bolje, tj. vedra sam, čila....ma jednom imenom "happy".
Zelim i od vas cuti samo dobre vibracijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:00:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Prilikom strasnih glavogolja, bole me sljepoocnice, celo iznad nosa ili zatiok(je l' se tako piseuser posted image )



pahuljice, pise se potiljak, zatiljak, zatiok, pozadina tikve... kako god napises ono boli pa boli... user posted image  salim se malo...
kada je pritisak nizak, obicno boli u potiljku, a meni recimo najbolje pomaze jaca kahva ili dobro slana supa... tablete sam oduvijek izbjegavala, ali kada ja popijem tabletu, to znaci da su bolovi katastrofalni...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:04:52   
teta berta
Evo me!!! Daj piši za homeopatiju. Kako neko reče i ja ko da sam pijana, a kad se vrijeme naglo promjeni ma katastrofa, ko da sam u nekom polusnu... Znate šta, evo od jučer pijem sok od cikle, mrkve, jabuke, limuna i meda i vjerujte danas me nije bolila glava i bolje sam. Zamutite sve to i u sokovnik ma to je nešto jako dobro.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:10:40   
dinaa
Teta berta super da ti to pomaze a znam i da od manjka zeljeza boli glava.

Slono garant kuca za homeopatiju.

< Poruku je uredio dinaa -- 24.6.2009 23:11:30 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:12:07   
Anoniman
user posted image user posted image  hahahha dinaa, jesi to i ti nestrpljiva ko ovaj moj... primako mi se ne mogu dahnuti koliko se zalijepio i ne da mi da pregledam druge teme, da ne bi fulila kad napise... hahahaha

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:14:01   
Anoniman
jao sto se sad nasmijasmo nasoj curici... hoce da kaze da ce sutra izaci vani sa ocem ako bude lijepo vrijeme ali ne moze da potrefi pa kaze... mama, sutra ako bude kisa, ako bude vjetar, ako bude hla'no, ako bude sunce ja cu ici s babom napolje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:14:25   
dinaa
user posted image user posted image user posted image Ma cekamo je ko ozeblo sunce,a ona garant sve u detalje.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:15:20   
slono
Napisah vam sve na temi glavobolja, migrena!!!!!! user posted image user posted image user posted image
Brzo na citanje......... Sretno!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:15:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Kada ste kod tih glavobolja, da i se ja prijavim.
Imam strasne glavobolje pred menstr. dan-dva.
Kada sam nasekirana imam glavobolju.
Kada dugo gledam u neku tacku, imam glavobolju.
Kada se nagledam puno ljudi, imam glavobolju.

I sto je najgore, alergicna sam na lijekove.
Smijem popiti samo kofadon, pa ga sve stedim...da ne bih i na njega postala alergicnauser posted image user posted image user posted image .
Kod manjih glavobolja pomaze mi kafa s limunovim sokom.

Prilikom strasnih glavogolja, bole me sljepoocnice, celo iznad nosa ili zatiok(je l' se tako piseuser posted image )
Cesto znam povracati.
Samo da mi je mraka i tisine.


A kad smo kod raspolozenja...da vam kazem da se od ponedjeljka osjecam bolje, tj. vedra sam, čila....ma jednom imenom "happy".
Zelim i od vas cuti samo dobre vibracijeuser posted image



ovo ti je migrena 100%...vjerovatno jos imas i nizak pritisak...slabiji protok krvnih zila i to ti je sasvim dovoljno za sve ove probleme sto si nabrojala...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:16:38   
Anoniman
hahahahahahahahhaha kakava sad tema glavobolja??? user posted image user posted image user posted image  mi se usidrile ovdje cekamo, ona na drugoj temi... aaaaaaaaaaaaaaa... letimo dinaaaaa

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:16:44   
slono
IZVORNA PORUKA: dinaa

user posted image user posted image user posted image Ma cekamo je ko ozeblo sunce,a ona garant sve u detalje.user posted image user posted image user posted image



Vidim ja da ste me i vi vec "provalile", da ja to sve u detalje. E moja dinaa, nisam ja dobre glave. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:17:38   
Anoniman
dadada moj dijagnosticaruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:18:25   
slono
Lude ste skroz.
Ma sinoc tamo ostadoh duzna berti, a ono sve mi iste, pa isto ti ga dodje.
Blago ovima koje ne muci ovo kao nas!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:18:45   
dinaa
Ma samo detaljisi,nisam mislila nista lose.user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:19:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Moja svkrva ide na lijecenje kod homopatice vec tri godine. Otisla je njoj, jer je kod svakog dr. pokucala na vrata, a svi do jednog joj nisu znali pomoci ili su govorili da je sve OK, da je to klimaks i da je to stanje normalno za te godine itd, itd, itd.
i onda je cula za jednu zenu koja ljude lijeci od raznoraznih bolesti homeopatijom.
I bez ikakvog preuvelicavanja ta zena je sada druga osoba. Spava normalno ( a prije bi u citavoj noci odspavala po 1-2h), ima redovne cikluse, zna savladati osjecaj panike, nije cangrizava, smirena je, drustvenija...
Prvi pregled je 100 KM, a svaki drugi je 50Km s tim da su tu i lijekovi. ne moras ici cesto, moja svekrva ode godisnje 3-4X, ali je uvijek mozes nazvati tel. i objasniti joj svoj problem,  a ona ti posalje lijekove, ako je neophodno. Lijekovi su na prirodnoj bazi, od biljaka i zivotinja, i spravlja ih jos tu dok kod nje sjedis. I sta se meni posebno dopalo, kad ode kodnje pita te kako pijes caj, kako places(da li se grcas, da li glasno places ili tiho), sta te uzbudi, unervozi, koliko puta si pod stresom...ma sve te pita nesto sto nikad na to ni ne pomislis. Okrece te prema samoj sebi, da se upoznas, da znas kada ces se nasekirati, unervoziti i da djelujes meditacijom i terapijom.
Zena kaze da cak lijeci i dijabetes, rak,a da ne govorimo o dusevnim problemima.
Ako kome treba broj homeopatice, mogu dati.


evo vam i moj prijasnji post o homeopatiji. Nadam se da ce nekme biti od koristi.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:20:27   
Anoniman
suti, ima ovdje neko... citala sam ali nisam nic zapamtila, hipohondriju...e ja sam ti isto pomalo hipohondrija.com..a takvi ljudi sta rade drugo vec citaju o bolestima i simptomimauser posted image user posted image user posted image a i umiru tri puta dnevnouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:21:54   
Anoniman
pahuljice, a znas li slucajno da li bi se moglo putem neta stupiti u kontakt sa tom homeopaticom? ili ne mora biti striktno ta koju poznajes vec bilo koji homeopata ali koji stvarno zna da pomogne?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:22:44   
Anoniman
Nije valjda da si i hipohondaruser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:23:54   
slono
Jeste sve procitale, evo i pahuljica je dodala isto!!!!!
Meni je to super, i u svako slucaju bolje od hemije!!!!!!

Dinaa, ma gdje cu se ljutiti, tako ste mi simpa, isto kao da me znate 100 godina!!!!
Upravo sam takva, pegla i detaljista. Sve mora biti bez greske. user posted image

pusice user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:24:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Nije valjda da si i hipohondaruser posted image user posted image user posted image




naravnouser posted image user posted image to sam pod br.1user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:25:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bambi09

pahuljice, a znas li slucajno da li bi se moglo putem neta stupiti u kontakt sa tom homeopaticom? ili ne mora biti striktno ta koju poznajes vec bilo koji homeopata ali koji stvarno zna da pomogne?

Ne znam, ali ti mogu dati broj da se cujete i objasnite problem. Zena zivi i radi u Sa, ali ne moras joj svaki put dolaziti. Moja svekrva dosta toga obavi telefonski s njom.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:26:53   
Anoniman
pahuljice, pisi broj kako hoces ili ovdje ili na pp...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:27:29   
slono
Je li pahuljice Biba ili Nada??? Ja znam za njih dvije. Moja je Biba i hvalim je na sva zvona.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Anksioznost??
24.6.2009 23:28:29   
Anoniman
Arijana 

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *