|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolni odnosi :(
23.3.2008 5:09:09   
Amela V.
IZVORNA PORUKA: Sonja

mozda je upravu ali me uvijek iznervira nacinom na koji to kaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2008 10:47:36 >

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: bolni odnosi :(
2.10.2008 19:06:27   
Anoniman
draga moja sonjice,kod mene je drugacije ja kad trebam dobiti mengu,prije recimo na 10.dana ja nemogu imat odnose.Boli me,i nije bas ugodno...

(odgovor članu akica b)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: bolni odnosi :(
15.12.2008 14:20:02   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Ja ti bas i ne mogu pomoci u vezi ovog pitanja, ali bi mogao dati jedan savjet i tebi i ostalim zenama koje imaju slican problem. Budite slobodne pa recite to vasim muzevima, pokusajte razgovorom uz prakticni rad odrediti zasto se to dogadja. Znaju i muskarci nekad slusati i pomoci i sto je najvaznije biti njezni. Odgovor lezi u razgovoru. Nadam se da nisam otisao off topic, ali sve Vas voli i pozdravlja Vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bolni odnosi :(
15.12.2008 14:21:59   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: sexi sejo

Cao moje drugarice. Ja ti bas i ne mogu pomoci u vezi ovog pitanja, ali bi mogao dati jedan savjet i tebi i ostalim zenama koje imaju slican problem. Budite slobodne pa recite to vasim muzevima, pokusajte razgovorom uz prakticni rad odrediti zasto se to dogadja. Znaju i muskarci nekad slusati i pomoci i sto je najvaznije biti njezni. Odgovor lezi u razgovoru. Nadam se da nisam otisao off topic, ali sve Vas voli i pozdravlja Vas
SEXI SEJO user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 30.1.2009 17:47:43 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: bolni odnosi :(
15.12.2008 14:26:33   
Visnja RR
sexi sejo je meni LIK... kad budemo imali okupljanje hanumica na kahvenisanju obavezno da nam se pridruziuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: bolni odnosi :(
15.12.2008 14:30:10   
Romali
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sexi sejo je meni LIK... kad budemo imali okupljanje hanumica na kahvenisanju obavezno da nam se pridruziuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: bolni odnosi :(
15.12.2008 14:33:15   
andji
jašta je brate mili,sexy sejo je legenda,često odem i čitam njegovepostove i kidam se od smijeha....a jestel primjetile da scaki post završava 'SVE VAS LJUBI I POZDRAVLJA VAŠ SEXY SEJO',ma legenda jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: bolni odnosi :(
15.12.2008 14:41:26   
camm
SEXY SEJO je genijalan kamo srece da je ovdje svaki dan.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: bolni odnosi :(
15.12.2008 14:42:13   
ja_naiva
ma ima sexy sejo opicen nick, ali citajuci postove nemam bas osjecaj da se previse za****va.  nekako mislim da on ovo pravo jaranski....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: bolni odnosi :(
15.12.2008 14:45:39   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Ne znam kako da vam se zahvalim ali stvarno ste me obradovali sa ovim postovima. Ja sam znao da se uvijek mogu osloniti na vas u teskim trenucima kroz koje sam prolazio, na ljubavnom i seksualnom planu. Ali vec sam spomenuo da sam upoznao jednu osobu koja me je totalno promijenila. Cak mi je pomogla da rijesim i problem sa preuranjenom ejakulacijom. Mislim da je to zbog toga sto nas dvoje egzistiramo kao jedno. Mozda je to samo zaljubljenosr pocetna, ali ja volim reci da je to ljubav. Puno vam hvala na podrsci i tu sam za vas, sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

< Poruku je uredio sexi sejo -- 15.12.2008 14:46:29 >


_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: bolni odnosi :(
26.1.2009 16:11:58   
merimaa
drage moje mogu vam samo reci da nikad ne uzimate tablete niti vaginalete na svoju ruku.....moj doktor kaze kako zene tako cesto naprave jos veci problem....i vjerujte mi upravu je....ja sad redovno na kontrole uz...papa test kolposkopija....sad je sve super... i ja sam prije imala problema bolni odnosi i to...sklona sam upalama al kako redovno idem kod gin...sve se promjenilo...zato drage moje redovno na kontrole bar dva puta godisnjeuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: bolni odnosi :(
23.4.2009 15:22:38   
ksenija81
Evo i ja malo da se ubacim na ovu temu sa svojim iskustvom.
Imala sam tako bolne odnose, da mi se sve gadilo. Otisla sam
kod ginekologa i imala sam Ureoplazmu. Cim sam popila prvu
kutiju lekova(eritromicin) bilo je mnogo bolje ali tek posle
druge terapije bakterija je nestala.
Isto tako citav zivot se patim sa belim pranjem u nenormalnim
kolicinama, pa sam tako babrala po internetu i nasla neke korisne stvarcice.
Naime, imala sam nedavno problem sa nekim stomacnim virusom i stoga su
mi preporucili probiotik. Vec posle par komada sam primetila da mi se sekret
povlaci i nadjem tako na netu da postoji preparta lactagyn koji sadrzi sojeve
laktobacila ali za vaginu. Posle jedne kutije(mislim da je za dve nedelje)
rekla bih da mi se sekret smanjio za 70%. Razlog je taj sto nedovoljna
kolicina ovih dobrih bakterija kad nedostaje u vagini moze da napravi haos
i da dozvoli drugim bakterijicama da vode bitku.
Devojke, probajte ne moze vam skoditi.

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: bolni odnosi :(
23.4.2009 15:35:12   
Miau
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sexi sejo je meni LIK... user posted image

I meni je! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 11:44:55   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Veoma mi je drago kad vidim u vasim postovima da smo drugari i da vam nedostajem. Nije me bilo jedno vrijeme, imao sam nekih obaveza koje su zaista fantasticne bile. Zaprosio sam svoju novu djevojku i sa velikim odusevljenjem mogu vas obavijestiti da je pristala. Ja sam malo bio skeptican i nisam vjerovao da ce pristati, ali ucinilia mi je veliku cast i postat ce moja supruga. Ja sam se zaljubio u nju skroz i nadam se da nece biti kao i sa prvom posto sam i nju volio. Ipak mislim da ne mogu uciniti istu gresku dva puta. Sta ja mogu kad se lako zaljubim. A valjda ce i mene sretna zvijezda obasjati. Samo da ne naidje neki Kinez. Oni su mi se zamjerili, ali nema veze valjda su se usrecili. Sad planiram vjencanje, ne znam bi li nesto glamurozno pravio ili ne ali obavijestiti cu vas o tome. Do tada sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image


_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 11:47:43   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 11:47:52   
M kao Mama
Ako nas nećeš pozvati na svadbu, ništa nas ne obavještavaj, hahahaha

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 11:59:46   
andji
Ma daj ovaj sexy sejo je neko od nas...od članica koje se javljaju na forum!Pa sinoć smo ga pominjali(i tako je uvijek,kad god ga pomenemo on se uvijek javi) tamo na onom Ihaninom chatu...

tačnije ja sam sebi dala nick SEXY SEJO2user posted image user posted image user posted image mislim ko juser posted image lud zbunjenoguser posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 12:03:28   
manuela RR
Meni je ovo sa sexy sejom skroz neozbiljno ali full zanimljivo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 12:12:41   
andji
Ma daj nikad ga nema,samo s epovremeno javi...nikad ništa nije rekao o sebi,ne zna se ni odakle je...ni ko je...ništa normalno...ovdje se zeza sa nama,nasmijava nas sa nekom ljubavnim dramama...ma daj...neko je od forumašica smijem se kladituser posted image

Kao štoje umnisa imala 3 nickauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 12:24:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: andji


Kao štoje umnisa imala 3 nickauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Cuj to??? user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 13:03:43   
M kao Mama
Jah, i onda su joj stavili tarabu, zabranjen joj pristup 

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 13:05:29   
Nunichi
Aaaa...nisam znala. Ma vazda je ona meni bila sumnjiva,a i moji jedini konflikti ovdje su bili s njom. Cccc...svasta.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 13:28:07   
nita
A što se ovdje tračaaaa ...user posted image Ili se radi o "bolnim odnosima"?!user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: bolni odnosi :(
3.6.2009 13:42:06   
Nunichi
Pa moramo malo user posted image
Sve po zaslugama draga nita... user posted image

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: bolni odnosi :(
16.6.2009 12:56:53   
sexi sejo
Cao moje drugarice, opet idemo malo u off topic ali moram nesto razjasniti. Sa sigurnoscu vam tvrdim da nisam nijedna od vas mada se cini da je tako. Svrha mog postojanja jeste da vas razveselim u ovim bolnim temama. Uglavnom sto se tice braka dogovorena je svadba ali nece biti nekih velikih razmjera. Draga i ja smo odlucili da je isplatnije pare potrositi na medeni mjesec. Ovako kako god napravis svadbu neko ce se naljutiti sto nije pozvan, nekom muzika nece pasati i tako dalje, a meni to ne treba. Ja sam zaljubljen i necu da se sikiram. Sto bi smo mi sada placali tamo neku svadbu da se ljudi dodju samo urokati. Bolje nam je otici na neki otocic za iste pare i uzivati u romantici. Tako da mi je stvarno zao sto vas necu moci pozvati na svadbu. Ali nema veze ja sam tu uvijek. Izv+injavam se jos jednom moderatorima zbog off topic-a, ali sve u svemu ja vas jos uvijek volim
SEXI SEJO user posted image


_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *