|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:31:14   
Amrino
Sretno Alma i vama user posted image .
I sama sam ti u istim "deverima" user posted image

Kakve su Targetove sveske tj. ima li ih sa likovima, i gdje ih kupujete. Ja sam kupila dvije sveske samo da se igra u kuci i izgledaju mi ok tj. nisu tanki listovi mada su, nemam pojma koje "marke". Izabralo dijete sebi. I kad sam mu htjel kupiti flomastere nije htio- "Što ćeš mi kupovati, ja flomastere već imam. One "kućne" i ove u pernici". Skomno dijete.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:34:34   
M kao Mama
targetove sam prijetila samo helo kitične i mini maus, vjeruj da ima i drugih likova,

Plava ružo, daj mi link škole ja otvaram neki sa bajatim informacijama

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:34:48   
Blue rose RR
Problem sa kvalitetom sveske se tek počne primječivati kad dijete krene da briše gumicom, nama se znalo desiti da smo kupili svesku koja je tako ružne listove imala, da malo više ako pritisne gumicom list se pocijepa.
Odmah smo je zamijenili.
Ja sam uzimala sveske u Exluzivu (žiku reklame:) ).


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:38:32   
ziki

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ja se, iskreno, nadam da ce u produzenom raditi s nima zadacu i da ce kroz neko vrijeme nauciti i steci naviku da sam odradi te svoje obaveze ugl. u isto vrijeme a ja cu se, naravno, potruditi da odradim svoje nakon sto dođem s posla.
Vjerujem da su rutina i navika pola posla- mozda jer ja te "fine" navike nikada nisam imala i sve sam radila kampanjski pa mi je bilo mnogo teze.

Ovome se i ja nadam, i takođe sam kampanjacuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:42:10   
M kao Mama
Joj ludila i škole, još nema spiskova, ali se zna kad koji razred ide, tako da je izvjesno da će ići ili u prvu ili u drugu smjenu, hahahahahah

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 13:47:39   
Amrino
Kod nas još uvijek nema nista. U ponedjeljak u 12 imamo neki docek i priredbu za prvacice pa su nam rekli da cemo tamo sve saznati...i koja je uciteljica, koje je smjena i sta nam sve treba...user posted image user posted image user posted image .

Hoce li im trebati blokovi, kolaz papiri...joj ja pitam a znam da je kod svakoga sve drugacije...ali eto. Valjda me trema puca pa bulaznim user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:00:29   
Blue rose RR
Amrino, ja sam u augustu prošle godine od stresa dva puta imala mjesečnicu - da ti ništa drugo ne pričam user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:10:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amrino


Može li mi iko reći čega to najviše treba za prvi razred...drvene bojice, grafitne olovke....kad budem kupovala da poduplam? user posted image


drvene bojice...
jedne koje su većeg izbora boja, obavzeno boja za tijelo :)))
meni su se najbolje pokazale Feber Catel bojice koje sma u exluzivu kupovala...veliko pakovanje od 18 bopjica...
jedno pakovanje za prvo polugodište, drugo za drzgo polugodište....


U školi nam je stajao blok za likovno, kada nestane učiteljica pošalje prazni okvir pa dokupimo...sve stoji u kesi za likovni blok, tempere, vodene boje, plastelin, flomasteri, kolaž papir, makaze i ljepilo za papir i druge drangolije.

Eh sada videne boje fiber castel, kistove još nekoliko srednje veličine tj širine.
Tempere Aero...+ još dvije bijele boje pride :)

ja sma poslala novine stare da stere po stolu kada radi vodenim i temperama.
Također sma poslala pakovanje platičnih čaša...

Platelin neka marka al izbor boja veći obavezno...

Eh sveske...
mi smo uzeli target sveske ali tek u drugom polugodišt smo iste u školi koristili...
za vježbanje kosimo isto te jer pri brisanju papir se ne cijepa i pritisak olovke neće učiniti toliko neurednim...

Grafitne olovke, najbolje su nam se pokazale TAz olovke proizvodanj tuzla...imaju u bojama i na njima piše neka porukica tipa '' sve najljepše'' itd...
pored njih one olovke grafitne žuto crne ...

šiljalo obavzeno koje ima u sklopu kutijicu...
mi smo malo se gubili al smo kupili TAZ šiljalo u merkatoru malo skuplje la ćemo ga nositi i ove godine :)

gimica...stara poznata pelikan...ima je svjetlost...
sve one gumice sa likovima i karfekama uništavaju listove i sve izgleda šareno i neuredn i s anajmanjim brisanjem, posbeno dok se djeca izbirikaju sa pritiskom olovke na papiru...

Eh da ...pored ovoga da napomenem da u prvom razredu nemate potrebe za velikim punim pernicama...
Djeci treba prazna pernica za rajfešluzom u kojoj su kvalitetne bojice, olovka i šiljalo...
lakše barataju tako nego stalno uzimanje i vraćanje a mjesto....

Dodouše dobar dio tih punih pernica i nije nešto sa kvalitetom boja i flomatera unutra pa svakako pored pune morate kupiti bolji pribor...

Ja sam naučila da skuplje plaćen pribor dođe me jeftinije dugoročno gledano.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:23:08   
Amrino
Hvala Hanadyuser posted image user posted image user posted image .
Takve mi informacije trebaju!
Vec sam sad skontala da je nabolje da u kupovinu idem sama jer budem li njega povela moracemo se ubjeđivati a ovako kada donesem kesu punu svega- nema da se ne obraduje.
Najvaznije mi je da znam te detalje oko olovaka, gumica i sl. jer ce njih najvise koristiti.
Mi dosta kvalitetnog pribora vec imamo tako da necemo morati odmah koristiti novi ali bolje je kupiti mozda sada kada je najveci izbor i kada budu snizenja.
Znci- mozda mi zatreba i ona "kesa" za blok i te stvari?
Treba li ona torba za patike i stvari za fizicko?
Mi smo kupili obe pernice- onu veliku eto da mu se slaze uz ruksak ali sam ja uzela i onu obicnu, praznu da moze nositi bojice u njima.
Čula sam da su i Mapedove stvari odlicne, narocito drvene bojice. Kod nas su ove "kucne" Štadlerove ali ih je par popucalo jer su sluzile kao palice za bubanj user posted image .
Imam veliko pakovanje Pelikanovih flomastera.
Ma- iskreno- meni je oduvijek knjizara bila carobno mjesto...onaj miris i sarenilo tako da bih ja sebi svasta nakupovala- valjda cu se moci kontrolisati pa kupiti ono sto Njemu treba user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:23:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amrino

Kod nas još uvijek nema nista. U ponedjeljak u 12 imamo neki docek i priredbu za prvacice pa su nam rekli da cemo tamo sve saznati...i koja je uciteljica, koje je smjena i sta nam sve treba...user posted image user posted image user posted image .

Hoce li im trebati blokovi, kolaz papiri...joj ja pitam a znam da je kod svakoga sve drugacije...ali eto. Valjda me trema puca pa bulaznim user posted image .

user posted image

super si ti...kakve smo mi prošle godine bileuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:25:36   
Visnja RR
di super spisak...user posted image
zapisujem u poseban dokuement i odlazem u folder zvani ŠKOLA user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:26:32   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

di super spisak...user posted image
zapisujem u poseban dokuement i odlazem u folder zvani ŠKOLA user posted image


DI = Hanady user posted image
zaboravim se ponkad

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:27:42   
Hanady RR
Amrino mi imamo ruksačić za fizičko...
u njemu nam stoje stavri u +školi...majica bijela, bijele čarape, teget ili crna trenerka i patike koje stoje stalno u školi također...

kada smo kod tiha patika za fizičko...savjetujem, lagane kao starke nešto, na ljepljenje ili sa strane rajfežluz ...mi smo poršle godine a i ove uzeli ciciban oko 27 KM na fol starki na muškom odjlejenju teget plave pa ih nije donosila zimi na pranje :))) savjetuje, isto...

majica čisto bijela...vtruljak Filmar majica, ne mjenja se u otkuhavanju...8 Km i poršle i ove godine...

trenerka...po izboru...al debljina srednja ...nemojte frotirne i puno debele nisu im ni komotne i prevruće im bude...pkole se griju a i oni skačuuser posted image

čarapa bijelih odmah kupie 2-3 ...
čisto da kada vrati prljave šaljete nove...
ne morate mašinu uključivat radi jendih čarapa taj danuser posted image

i takouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:28:36   
Ben 10
Ja sam zadovoljna sa Maped skolskim priborom,pogotovo ostrilo i gumica.Bojice,folmasteri i ostalo je takodje extra kvaliteta,mada mi to vise ne koristimo do sledece godine ,kada ide sve ispocetka.
Target rusak imamo vec 7 godina kupljen u Interexu i pored jos par kupljenih rusaka i jedne adidas tasne na rame ,uvijek se tome opet vrati.
Kaze sretan mu taj rusak ,pa neka izgura sa njim jos 2 godine ako zeli ,ja se ne mjesam jer je ocuvan.
Ja sam za to da se kupi kvalitetniji pribor ,dodje na kraju jeftinije,jer sam kupovala i onaj jeftini pa dok naostris bojicu ona pukne 10 puta i ubrzo je nema.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:29:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

di super spisak...user posted image
zapisujem u poseban dokuement i odlazem u folder zvani ŠKOLA user posted image


DI = Hanady user posted image
zaboravim se ponkad

u redu jeuser posted image
admineuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:31:43   
Hanady RR
eh da...
za likovno ako niste kupili na sniženju negdje onu keselju da ne srede garadarobu super posluži vaša ili muževa velika majica koju ne gotivite višeuser posted image
al obaveno i to spremite...
jer vi nemate pojma kad će oni raditi temperama , a može biti da se sredite taj dan i dođe vam sam cll džemperom u novoj bojiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 14:39:33   
Amrino
Super savjeti ženo!!! user posted image
Vidis to za kecelju mi ne bi ni palo na pamet a praaaaavo je bitno user posted image .

Evo našeg ruksaka i pernica user posted image .

user posted image

< Poruku je uredio Amrino -- 27.8.2013 14:40:27 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:14:08   
M kao Mama
Nego pitanje, jel pored svih ovih karafetak trebaju i pokučnice, da li se izuvaju u učionici

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:15:53   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mama_alma

Nego pitanje, jel pored svih ovih karafetak trebaju i pokučnice, da li se izuvaju u učionici


Nama pape trebaju za produženi a u ucionicama su u obuci. Kako je kod vas- ne znam user posted image user posted image user posted image .

Cak sam kod nas u produzenom vidjela i cetkice za zube- pa ce valjda trebati i to....ono pranje zuba poslije jela.

< Poruku je uredio Amrino -- 27.8.2013 15:16:43 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:19:15   
M kao Mama
Da, da i kod nas u pokučnice obavezne u produženom, kao i četkica i kaladosn, a i svaki dan moram joj presvlaku za ne daj bože spremati, samo još da dobijem info jel mi trebaju jedne ili dva para Frodica

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:23:10   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama_alma

Nego pitanje, jel pored svih ovih karafetak trebaju i pokučnice, da li se izuvaju u učionici


Kod nas Alma trebaju pape, jer su prvačići u posebnim učionicama, sa itisonima (da koje dijete navuče alergiju), i izuvaju se u hodniku, gdje stvari ostavljaju u ormarima za obuću.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:23:33   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Amrino

Super savjeti ženo!!! user posted image
Vidis to za kecelju mi ne bi ni palo na pamet a praaaaavo je bitno user posted image .

Evo našeg ruksaka i pernica user posted image .

user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:31:34   
M kao Mama
e, hvala za info, blagodarim znači jedne za školu, jedne za vrtić,

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:36:59   
Amrino

IZVORNA PORUKA: mama_alma

e, hvala za info, blagodarim znači jedne za školu, jedne za vrtić,



Kako misliš jedne za školu, jedne za vrtić?
To ne ide u produženi u okviru škole ili...?

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
27.8.2013 15:42:47   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Amrino


IZVORNA PORUKA: mama_alma

e, hvala za info, blagodarim znači jedne za školu, jedne za vrtić,



Kako misliš jedne za školu, jedne za vrtić?
To ne ide u produženi u okviru škole ili...?



ne, kod nas u Vogošći ne postoji produženi pri školi, već u sklopu PPU Wogolino, koji je 20 metara od škole

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *