|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:02:54   
ena23
MOja nana jede pizzu sa articoknama user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:07:01   
acudesa
i, moram dodati, kad neke neobične riječi čujem iz usta neke stare nane ili bake-meni to ne smeta, ali kad učeni mladi ljudi nemaju pojma-onda to registrujem
i smatram da nije važno koji je sadržaj fakulteta (bilo koji je fakultet da je  u pitanju), pismenost treba staviti na važno mjesto, zato što zbog propusta dobijemo doktore, političare, državne i vjerske službenike, pravnike,radio i televizijske voditelje ..koji ne znaju sastaviti dvije rečenice-a, sluša ih narod i misli da može učiti od njih-a, Boga mi, ne može

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:13:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ena23

MOja nana jede pizzu sa articoknama user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:15:18   
Hocu bebu
evo mene nervira rijec OZBACUJU umjesto izbacuju iz takta...user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:16:53   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

strina od mm razvlači kad priča pa kad nam dodje veli mi došli malo kod Niiihaaadaauser posted image user posted image user posted image
ja je pitam kako joj je sin a ona ići ću brzo kod svog Adnaaaanaaauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
ne možeš ti to ni sa sto slova dočaratiuser posted image user posted image user posted image user posted image
treba to čuti, jel' tako?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:17:11   
Dida79
e vala meni bas zapara usi kada cujem da neko govori
Idemo li kod Ada ili Muja.
A meni je najsmjesnija moja sveki kada kaze umjesto pizza-pita valjda zeni ta rijec pravo bezobraznauser posted image ko zna...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:17:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

evo mene nervira rijec OZBACUJU umjesto izbacuju iz takta...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo je lapsus-zna ona kako trebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:19:16   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79

e vala meni bas zapara usi kada cujem da neko govori
Idemo li kod Ada ili Muja.
A meni je najsmjesnija moja sveki kada kaze umjesto pizza-pita valjda zeni ta rijec pravo bezobraznauser posted image ko zna...


user posted image user posted image user posted image user posted image  za svekiuser posted image user posted image user posted image user posted image , a jojjjjjjjjj njeeeeeeuser posted image user posted image
ili Ibra, ali mila moja to ti je  ispravno rečeno, šta ćeš-Senahideeeeeeeeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:22:38   
Hocu bebu
ma znam malo se salim user posted image user posted image
ne mogu se sjetit sta me nervira, a nista me ne nervira, meni je to smijesno kad stara nana kaze
binane-banane
cikolada-cokolada
smetlje-smece
idjem-idem

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:24:09   
Dida79
sjetila sam se jos jedne recenice
Moram diiijetu promijeniti pemparsice

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:26:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

ma znam malo se salim user posted image user posted image
ne mogu se sjetit sta me nervira, a nista me ne nervira, meni je to smijesno kad stara nana kaze
binane-banane
cikolada-cokolada
smetlje-smece
idjem-idem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i mene vala ništa ne nervira, pa  izmišljam poneštouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:28:39   
Hocu bebu
Cekaj da se i ja jos smislim...hm
ma kod stariji insana nije ni zamjerit meni je najveca sega kad ovako mladja raja koristi neke rijeci,Strucne izraze pretezno ih pogresno izgovori, a mozda ne zna ni sta znace!
user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:29:53   
Hocu bebu
znam znam kako mislis, ali to je vise dijalekt zar ne...Oni malo otegnu , dijeeeetu a ja padam od smijeha!
Tako se meni smiju u Krajini kad podjem ikavicom pricat i reknem im
da su im lipa dica!

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 17:41:15   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: acudesa

mislim da malo pretjerujete, ima li kod vas pogrešaka???
ili možda idealno poznajete sva gramatička pravila našeg jezika???
najveći jezičari se dvoje oko nekih stvari, a kamo li mi ostali, tako da smatram da se svakome može desiti da nesvjesno napravi neku gramatičku pogrešku
svaka ovdje navedena pogreška je meni simpatična, daleko od toga da me "izbaci iz takta" (odnosno, prvo pa muško kod autora teme OZBACI iz takta)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo Acudesa hahahha sto se ismija, ne znam kako moze nekog nervirat kako neko prica, pogotovo razlicitosti u izgovorima...joj
Tema je bezzeeeee koga nervira bezzeeeee heheheh

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 18:43:50   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: acudesa

i, moram dodati, kad neke neobične riječi čujem iz usta neke stare nane ili bake-meni to ne smeta, ali kad učeni mladi ljudi nemaju pojma-onda to registrujem
i smatram da nije važno koji je sadržaj fakulteta (bilo koji je fakultet da je  u pitanju), pismenost treba staviti na važno mjesto, zato što zbog propusta dobijemo doktore, političare, državne i vjerske službenike, pravnike,radio i televizijske voditelje ..koji ne znaju sastaviti dvije rečenice-a, sluša ih narod i misli da može učiti od njih-a, Boga mi, ne može


Eh prvo bih da ovo potpisem, slazem se od A do Ž. user posted image user posted image user posted image
Jedino me iz takta izbaci kada od gore navedenih cujem neku rijec koja veze s mozgom nema.

A svi ostali me samo nasmiju.
Kao npr. teksana jakna (teksas)
             on je išavo (išao je)
             mašinica (oštrilo)
            
I jos puno, puno toga. user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 18:51:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Cekaj da se i ja jos smislim...hm
ma kod stariji insana nije ni zamjerit meni je najveca sega kad ovako mladja raja koristi neke rijeci,Strucne izraze pretezno ih pogresno izgovori, a mozda ne zna ni sta znace!
user posted image user posted image

joj, i ovo je i kod meneuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 18:55:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

            mašinica (oštrilo)
           


nunichi, sve mi diraj-MAŠINICU mi ne dirajuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 18:56:34   
Niobe
eh sad, zaista me nervira kad cujem, posebno na tv, voditeljice koje izgovaraju npr. rijec deterdzent sa cudnim naglaskom na prvom dijelu rijeci, koji izgvore brze. ne moze se opisat slovima, al nadam se da znate na sta mislim i to se propagira i forsira kao ispravan bosanski jezik.
wtf, odvratno zvuci.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:01:43   
acudesa
evo smislila sam još jednu:user posted image

Jako me nervira kad čujem ili pročitam: Moram se skoncentrisati-user posted image
Ne kaže se skoncentracija-nego koncentracija, iz ovoga slijedi da treba biti:
Moram se koncentrisati-tra la la laaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:01:47   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

           mašinica (oštrilo)
          


nunichi, sve mi diraj-MAŠINICU mi ne dirajuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hajde tebi mašinica, a meni šiljalo. user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:03:00   
balasgirl
DEFINITIVNO rečenica koja me zadnje tri godine NAJVIŠE nervira je: "Mlada, ima li šta novo?" U početku sam smireno odgovarala, a odgovori su se kretaliod: nema, biće, ma biće aBd, još malo, itd, onda sam prestala da odgovara na pitanja, ono kao u fazonu ne čujem ih, a sad se već svađam s tim ljubopitljivim mahalušama koje nemaju druga posla nego bi da raskopaju šta ko radi u krevetu, kad i koliko se seksa, je li trudan, ako nije, što nije, pa onda nagađanja šta li im fali i takve gluposti. Dakle, rečenica poput ove me izbacuje iz cipela i lansira na mjesec.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:05:51   
Nunichi
balasgirl pa gdje si ti???
Dugo te nije bilo...dobro nam se vratila. user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:06:47   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

          mašinica (oštrilo)
         


nunichi, sve mi diraj-MAŠINICU mi ne dirajuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hajde tebi mašinica, a meni šiljalo. user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
može-ali, da budem iskrena, nisam ja to govorila, ali jeste jedna moja rođaka i tako si me ovim  podsjetila na nju-hvala ti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:09:22   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Niobe

eh sad, zaista me nervira kad cujem, posebno na tv, voditeljice koje izgovaraju npr. rijec deterdzent sa cudnim naglaskom na prvom dijelu rijeci, koji izgvore brze. ne moze se opisat slovima, al nadam se da znate na sta mislim i to se propagira i forsira kao ispravan bosanski jezik.
wtf, odvratno zvuci.



jel znateeeeeeee? user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:12:30   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

         mašinica (oštrilo)
        


nunichi, sve mi diraj-MAŠINICU mi ne dirajuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hajde tebi mašinica, a meni šiljalo. user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
može-ali, da budem iskrena, nisam ja to govorila, ali jeste jedna moja rođaka i tako si me ovim  podsjetila na nju-hvala ti


Sad fino napusti rr i nazovi rodjaku. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *