|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa kompjuterom.
26.3.2012 19:50:10   
Bosanka49
Evo i bake od jedne nestasne unuke,u vase drustvo.
Imam jedan veeeeliki problem sa tastaturom na laptopu.Moja unuka je cistila tastaturu sa krpom na taj nacin sto je odozgo dva puta jakim pritiskom presla preko cijele tastature.Sad neka slova rade ,ali vecina ne.Ako nesto uspijem i napisati ,to ne mogu obrisati.Kad odem na Googl u prostoru za pisanje mi se automatski pojavi milion slova J ili Z .Vadila sam ta dva slova ali nema promjene.Sve kockice stoje normalno,nisu zaglavljene.
Nadam se da ce se neko sa iskustvom javiti i pokusati da mi pomogne.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Problemi sa kompjuterom.
20.10.2012 20:14:13   
Medi_87
kako da se rješim ovog znaka svaki dokument koji otvorim ovako mi se pojavi? http://www4.slikomat.com/11/1020/42f-proble.jpg

< Poruku je uredio Medi_87 -- 20.10.2012 20:15:02 >

(odgovor članu Bosanka49)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Problemi sa kompjuterom.
20.10.2012 20:38:15   
Medi_87
Skontalauser posted image Ctrl+Shift+8

(odgovor članu Bosanka49)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Problemi sa kompjuterom.
21.10.2012 21:53:07   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: Bosanka49

Evo i bake od jedne nestasne unuke,u vase drustvo.
Imam jedan veeeeliki problem sa tastaturom na laptopu.Moja unuka je cistila tastaturu sa krpom na taj nacin sto je odozgo dva puta jakim pritiskom presla preko cijele tastature.Sad neka slova rade ,ali vecina ne.Ako nesto uspijem i napisati ,to ne mogu obrisati.Kad odem na Googl u prostoru za pisanje mi se automatski pojavi milion slova J ili Z .Vadila sam ta dva slova ali nema promjene.Sve kockice stoje normalno,nisu zaglavljene.
Nadam se da ce se neko sa iskustvom javiti i pokusati da mi pomogne.


Sve što možete uraditi jeste da isključite tastaturu na nekom dugmetu sa strane na laptopu ukoliko ga imate, a zatim laptop odnijeti najbližem serviseru da promjeni tastaturu, ili ako nećete to - ubosti neku drugu tastaturu i nastaviti se služiti njom. Ako nemate dugme, probajte ubosti neku drugu tastaturu, a onda ovu isključiti u biosu, a možda će se isključiti automatski. U svakom slučaju trebate servisera, ako nemate nikoga možete mi poslati pp i ja ću vam preporučiti jednoga. user posted image

(odgovor članu Bosanka49)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Problemi sa kompjuterom.
9.1.2013 17:06:07   
I love youu
Moze li pomoc ako se neko susreo sa ovim problemom. Naime vec neko vrijeme mi se desava da na laptopu ekran samo pobijeli, neda nikakvu poruku da je neka greska u pitanju, i onda moram ugasiti nasilu i ponovo ga upaliti. To se dosta puta na dan desi. Jel neko zna sta mu moze biti? Skoro je formatiran i svo smece iz njega je izbaceno, ali se to ipak desava. Moze li biti da je neki dio na laptopu otisao ili?Hvala

(odgovor članu Bosanka49)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Problemi sa kompjuterom.
9.1.2013 17:21:17   
Visnja RR
idi na opciju restore!

ako ne uspjevas ...onda ti je mozda uskocio conflicker - virus

ili je doslo do greske pri formatiranju sto bi znacilo ajd sve ispocetka

a opet mozda nemas dobre drjavere...


meni se desavalo suprotno ...iskljhuci se...ali skontah da se pregrijava pa sam kupila cooler...kasnije mi jedan decko rece da se laptop nikad ne drzi na stakleboj povrsini nego na drvenoj...
i bla bla


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Problemi sa kompjuterom.
9.1.2013 17:24:52   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li pomoc ako se neko susreo sa ovim problemom. Naime vec neko vrijeme mi se desava da na laptopu ekran samo pobijeli, neda nikakvu poruku da je neka greska u pitanju, i onda moram ugasiti nasilu i ponovo ga upaliti. To se dosta puta na dan desi. Jel neko zna sta mu moze biti? Skoro je formatiran i svo smece iz njega je izbaceno, ali se to ipak desava. Moze li biti da je neki dio na laptopu otisao ili?Hvala


Može biti da mu se previše grije procesor pa zablokira, ili da nije nešto ok sa grafikom. O kojem laptopu je riječ ( model laptopa, konfiguracija ) ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Problemi sa kompjuterom.
9.1.2013 19:25:03   
I love youu
Toshiba je laptop. Ma jeste da se grije previse, pa i ja mislim da se zagrije pa se zaledi ekran. Al danas se milion puta ugasio,bas me iznervirao.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Problemi sa kompjuterom.
9.1.2013 22:32:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: I love youu

Toshiba je laptop. Ma jeste da se grije previse, pa i ja mislim da se zagrije pa se zaledi ekran. Al danas se milion puta ugasio,bas me iznervirao.


pregrijavanje garant ...i moj prvi laptop je Toshiba...i drzala ga na stolu sa staklenom podlogom... cooler je rjesio problem (dok se nije pojavio skroz drugi)

to je ovo

http://www.techmynd.com/laptop-cooling-devices-gallery/

cjena od 35 do 70 km .. mozda ima is kupljih ali ti to nije potrebno

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Problemi sa kompjuterom.
25.1.2013 11:53:59   
mamine oci
slucajno smo izbrisali skajp, jel zna neko kako da vratim, znam da mogu otvriti nov,i ali rekoh ako moze da se vrati vise bi takao voljela nego da ponovo saljem zahteve :)ako ne moze otvoricu novi sta cu :D

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Problemi sa kompjuterom.
25.1.2013 11:58:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mamine oci

slucajno smo izbrisali skajp, jel zna neko kako da vratim, znam da mogu otvriti nov,i ali rekoh ako moze da se vrati vise bi takao voljela nego da ponovo saljem zahteve :)ako ne moze otvoricu novi sta cu :D


Pokusaj kliknuti na start i ukucati ga na trazilicu?!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Problemi sa kompjuterom.
25.1.2013 12:33:12   
Hannan
Pa ponovo ga skines i instaliras i svoj stari pasword i username ukucas i to je to.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Problemi sa kompjuterom.
11.3.2013 18:57:22   
bebana27
ja sam dobila za rodjendan mini laptop moji kupili u bh telekomu i nista nije dobar radio 2 mjeseca i zavrsio na servisu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Problemi sa kompjuterom.
11.3.2013 19:02:28   
Amai
Ako moze mala pomoc, nova sam na forumu i zanima me kako da napravim kao sto ste vi user posted image da kad odem misem na svoje ime pokaze se neka aplikacija, tipa dijete je rodjeno tad i tad...ne znam da li sam dobro objasnila user posted image

_____________________________

Ti si pjesma moje dushe
Ti si zelja moga sna!!!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Problemi sa kompjuterom.
3.5.2013 14:00:54   
d.dita
Nije problem ali mi je malo iritantno! Prije smo imali windows xp, i dobro sam se snalazila u njemu, a sada smo promijenili računar i na njemu je instaliran windows 7. E sada šta mi smeta, smeta mi to što su mi na izbornoj traci slova odn. riječi veoma sitne, da sitnije ne mogu biti i ne mogu da povećam kao što sam na starom računaru. Mm već veli da će instalirati xp. Pa ako ima neko neki savjet bila bih zahvalna!

(odgovor članu Amai)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Problemi sa kompjuterom.
3.5.2013 22:18:35   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li pomoc ako se neko susreo sa ovim problemom. Naime vec neko vrijeme mi se desava da na laptopu ekran samo pobijeli, neda nikakvu poruku da je neka greska u pitanju, i onda moram ugasiti nasilu i ponovo ga upaliti. To se dosta puta na dan desi. Jel neko zna sta mu moze biti? Skoro je formatiran i svo smece iz njega je izbaceno, ali se to ipak desava. Moze li biti da je neki dio na laptopu otisao ili?Hvala

Nasilnim gasenjem samo unistavas hard disk,cim se pocne gasiti odmah na servis

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Problemi sa kompjuterom.
3.5.2013 22:21:48   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: milenium

imam problem,kako da deinstaliram neki program,pokušala sam sve al ne ideuser posted image

na fb sam aktivirala neke smajlije koji mi uasno oteavaju rad na kompjuteru,chat mi je spor tj nikakav,ila sam na control panel i tu traila ukloni program ali nigdje tih smajlija na vidikuuser posted image pa sam onda ula u grupu na fb gdje su ti smajliji i od tamo se iskljuila al daba opet mi se ispod one trake za chat pojavljuju smajliji koji mi se nude.konta li mene itkouser posted image

skini sa neta program your uninstaller i sa njime brisi visak

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Problemi sa kompjuterom.
28.5.2016 7:59:45   
almondray
Da li neko zna kako da blokiram neke stranice koje me preusmjeravaju na "bet" i sl.
Naime,kad kliknem na nesto što želim otvoriti,čitati automatski me preusmjerava na tamo neke bezze stranice i ne da mi da se vratim na onu koju hoću.
Imam antivirus instaliran.Pop up blocker postavljen da sve blokira,još sam nesto probalauser posted image al' ne pali.Mali je skidao neku igricu sa neta i dobili smo ovu počastuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Problemi sa kompjuterom.
1.6.2018 1:38:42   
karantena35
Meni je tako bilo kad je muž gledao neke utakmice na laptopu i onda stalno neki 1betx nešto tako izlazilo.

Probala sam svašta i ništa nije pomoglo... Čak sam hakirala svoje računalo haha šalim se našla sam ovaj video i ovo složila: https://www.youtube.com/watch?v=OyBCLH27wEw

i to je blokiralo otvaranje stranice ali mi je svejedno preusmjeravalo na taj sajt...

rješenje? susjed mi instalirao sve na novo user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *