|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li da ga ostavim?
13.10.2009 15:52:09   
ale1981
Hvala veliko curke na riječima utjehe i podrške, baš ste prave prijateljice!

Neću ga ostaviti, borit ću se za našu ljubav! user posted image

Šaljem velike puse!


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li da ga ostavim?
13.10.2009 15:52:55   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: ale1981

Hvala veliko curke na riječima utjehe i podrške, baš ste prave prijateljice!

Neću ga ostaviti, borit ću se za našu ljubav! user posted image

Šaljem velike puse!



Mislim da ti sama najbolje znas sta da radis! Sve najbolje ti zelim!

Pusa

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li da ga ostavim?
13.10.2009 17:52:20   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: ale1981

Hvala veliko curke na riječima utjehe i podrške, baš ste prave prijateljice!

Neću ga ostaviti, borit ću se za našu ljubav! user posted image

Šaljem velike puse!



Ako u vezi ne funkcionise kako treba  i samo se jedno bori da ide kako treba onda necete daleko dospijeti,
ja znam nisu sve zene spremne da povuku crtu i kazu DOSTA sad se okrecem sebi , nego nazalost vecina njih pokusava da smiri strasti  i trazi krivca u sebi.
Ja se divim zenama koje imaju problema u braku  i  pokusaju sve da ucine dobro ali ipak ako neide ni tada imaju hrabrosti da povuku crtu , to nemoze svaka zena samo ona koja cijeni i postuje sebe kao osobu i naravno ima dosta hrabrosti jer za to hrabrosti treba.
Jer posle tog cina razvoda dolazi velika neizvjesnost , nesigurnost, a mnoge zene ce radije biti nesretne ali imati tu neku nazovimo sigurnost sto je za mene nesmislivo.
TI sama znas stas i kako ces , ali treba dobro da mucnes glavom ti nisi uposte ni udata za njega zato imas bolje sanse da sve to izadze na dobro, zamisli samo kakv ce ti biti u braku kad te bude stvarno svezao za sebe i jos uz to koje  dijete , ti sama najbolje treba da znas da li si spremna s njim dijecu radzati.
Ljubav je cudo ali ona prodze s vremenom ostaje prijateljstvo ti pokusaj sve da ga promejniis ne popustaj mu tako lako , ako te voli on ce se promjeniti samo nesmijes popustljivo s njim .

vesela  nazalost ali je tako kako ti kazes nase zene bi radije sve trpile nebih se nazvale raspustenicom  i toga su nase Delije svjesne pa cesto i koriste (gdje znaju da mogu).
Ja volim mog muza vise nego ista na svijetu  i postujem ga  a isto to trazim od njega , a kad bih se danas sutra nesto promjenilo Ja imam samo jedan zivot  i hocu da ga zivim  u miru , nediram nikoga i nezelim niko da me dira i svoje probleme lijeci na meni.




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li da ga ostavim?
14.10.2009 9:56:03   
Hocu bebu
Kao sto ti je vec netko rekao, trazeci opravdanje za njegova djela, naravno da ga neces ostaviti, vise od nas trazis misljenje...
Moje je misljenje da je u zivotu najlakse odustati, i otici. Tesko je ostati i spasiti sto se spasit da.
Ti njega najbolje poznajes, znas kako dise...Znas zasto lupa stvari, da galami i vice jer je ''takav'' i ti si navikla na to...
I ja sam mislila da nikad necu dozvoliti ma ni povisenje tona, pa kad se sad situacija zagrije, dodje do usijanja!
Ipak moje skromno misljenje je da u svadjama, koje su normalne izmedju dvoj eljudi, ne bi trebalo da dolazi do recenica ''idi'' ili ''ja idem''
Mislim da je onda ostati, ili pak otici jako glupo...
Probleme koje on ima radi lazi o svom fakultetu, ti si umjela shvatiti i podrzati, ali ti nisi kriva za to . I ne dozvoli sebi da budes njegova ispusna vreca cijelog zivota
Sve najbolje

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li da ga ostavim?
12.11.2009 23:36:02   
MajolinaTZ
Potpisujem totalno ... I nije sramota podvuci crtu i ostaviti ga (naravno,nakon sagledanja situacije iz svakog ugla), veca je sramota trpiti,i izmisljati idilu a u kuci imati pakao !!! Ja sam svog bivseg ostavila,nakon duuuuugeeeee i teske muke,ali kad sam vidjela kako se ponasa prema svojoj mami i sestri,znala sam da i mene isto ceka. A to sto laze roditelje,slazem se sa ranijim postom da ce najvjerovatnije poceti (ako nije vec) lagati i tebe. A da se ne zbunjujes,i moj je bio pun malih stvari paznje koju mi je pruzao (kad je u dobrom raspolozenju) ali zato kad pocnu da padaju teske rijeci,on nema granice ... I nema isprike da ih nije mislio,da ih je samo u nagonu rekao. Ali ja sam na kraju shvatila da sto rekose,imam samo jedan zivot,i da je Bog htio da me neko gazi, ne bi bila ljudsko bice vec vjerovatno neka vrsta otiraca !!! Zato dobro skontaj, jer postoji njih milion koji su i vise nego zasluzili da budu sa dobrim osobama kao mi ... samo sto ih pored mnogih kretena jadnike niko ne primjecuje,nazalost !!! 

_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li da ga ostavim?
13.11.2009 10:00:42   
ivanak
A čuj, ne laže tebi, nego njima. To bi ti trebalo nešto značiti?
A osim toga, koji vrag ima išta spominjati i lagati - pa ko da će ga netko objesiti ako nije na diplomskom. Pa onda bi se moja mama trebala mene odreći kad vidi šta sam radila na prvoj godini fakulteta user posted image user posted image user posted image user posted image
Da se vratimo na temu - on je pažljiv prema tebi i voli te, to je bitno. Muškarci inače malo jače planu i svađaju se. Pa mene je prva svađa u braku bila takava da je čaša letjela na pod, malo ti je otkrhnuo rub pločice, mlijeko zavitljo od zid.... tako da to sad jeli burno reagira ili ne, ti se naučila nositi s time, a jedino mu možeš reći da samo malo smiri tenzije, da razmisli prije nego što "poludi". A osim toga, smanjite tvrdoglavost i bit će još bolje. Kompromis je najvažniji u braku, naravno osim emocija.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:04:56   
nerkica
user posted image user posted image ..drage moje zenice,sad sjedim za kompjuterom i prebiram neke dokumente i istorije razgovora
kad slucajno otvorim istorije od msn mog muza
nema kakve bljuvotine nisam vidijela
od razgovora sa drugim zenama skidanja pred kamerom i medusobnog mastrubiranja i pokazivanja spolnih organauser posted image ,nikko mi nije jasno sa kakvom ja zivotinjom zivim
on sad spava al zvala sam njegovu majku da joj to pokazem
znala sam da je nas brak ohladio al u ovolikoj mjeri i nisam
a za mjesec dana teba da se porodimuser posted image user posted image user posted image user posted image
ovo je stvarno veliko razocarenje za mene....

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:07:22   
nerkica
jednostavno neznam kome da se povijerim sem vamauser posted image user posted image user posted image
zar sam tako nesto i zasluzila...
neznam sta mi vi savijetujete

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:09:15   
Niobe
Ne mogu nit zelim da ti savjetujem nista, ali cu ti reci kako bih ja postupila.
Ostavila bih ga, bez sekunde razmisljanja.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:09:53   
zvecka
Uzas,uzas,,,uh gadovi jedni,,,,a  kad bi zene to radile,,,boze sacuvaj vjesali bi ih....,ma nemam rijeci za takve stvari,,budi ga i pokazi njemu to sve,,,user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:11:26   
mala curica
Draga Nerkice jednostavno sam ostala bez texa.............user posted image
Ne znam sta da kazem?
Jednostavno sam sokirana i iznenadzena.
Samo budi jaka zbog male bebice,ona ti je najpreca
i neka ti ona bude motiv u daljem zivotu,ma kako se to
izmedzu tm i tebe zavrsilo.
Pa jesi li mu to rekla?
Jeli njegova majka to vidjela?

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:14:17   
nerkica
user posted image user posted image user posted image user posted image ma znam ja to....al kako cu sad,gdije cu....
kad treba ubrzo da se porodim....uopste nemogu pametno da razmisljam ,popila sam apaurin da se smirim
osjecam kako mi beba jako lupa po stomaku ,nebi zelila da joj naskodim....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:14:30   
Ella_H
Draga nerkice zao mi je sto si dozivjela takvu bol :(
znam da ti je sada tesko i sve izgleda kao da je kraj svjeta
ono sto ti savjetujem je ono sto sam savjetovala sebi u trudnoci
nemoj da popustas u svom braku razgovaraj s njim o svemu
nemoj ga odma osudjivati bit ce jos gore nego mu reci zasto si mi to uradio
da li je to vrijedno naseg braka i porodice, kako bi se osjecao da sam ja to uradila
i sta bi onda bilo? itd meni se desilo slicno razocarenje ali ne sa zenama
nego s nekim ko prijateljima, kako god svako zensko srce boli
vjeruj mi iskusenja svakog snadju na razne nacine
dobro je sto si razgovarala s njegovom majkom
napravite jedan porodicni sastanak i sve lijepo rascistite\
ali molim te neuzrujavaj se previse zbog te bebe koju nosis
on ako je covjek pokajat ce se i prestat s glupostima
i debelo ce ti se izvinuti a ako je idiot tu pomoci nema
samo zivot je jedna velika skola nisam tu bol nikad iskusila
ali sam je vidjela dosta oko sebe i grozno je svima koju su
u okruzenju s takvom situacijom
puno ti srece zelim i bit ces u mojim dovama

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:16:00   
nerkica
ma on jos uvijek spava a pokazala sam njegovoj mami
sae mi suze idu na oci,,,
ti razgovori traju vec mjesecima

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:17:17   
veeseelaa
auuuu ne bi ga sad ostavila, porodi se, organizuj svoj život i onda ga ostavi
nemoj sad sama sebi skakati u stomak

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.11.2009 20:18:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:19:13   
nerkica
hvala ti ela,znam ja kako je zivot tezak..to sam najbolje iskusilana svojoj kozi,
kad mi je prvi muz poginuo u saobracajnoj nesreci prije 4 goduser posted image user posted image user posted image
al ovo...user posted image user posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:20:14   
salmy
Citam i razmisljam.............vjerujte da se nisam iznenadila sekunde.................samo znam da su muskarci nekad toliko perverzni i odvratni da sami sebe iznenade...................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Neznam kakv  bih ti dala savjet.....ali jednostavno misli na sebe i svoju bebu,ne  daj da te zavara internet msn,i  sve ove gluposti koje su dostupne svima.
Drga moja misli na sebe i bebu............a sve drugo ce biti PROSLOSTuser posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:20:24   
mala curica
Pa kako je reagovala njegova mama?
Sto ga nije odmah digla iz kreveta i da mu pokaze
njegova "zlatna" djela?
Samo pokusaj ostati sabrana
jer preveliki sok moze dovesti bebu u opasnost.......NAJVISE misli na bebu

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:20:25   
Niobe
IZVORNA PORUKA: nerkica

user posted image user posted image user posted image user posted image ma znam ja to....al kako cu sad,gdije cu....
kad treba ubrzo da se porodim....uopste nemogu pametno da razmisljam ,popila sam apaurin da se smirim
osjecam kako mi beba jako lupa po stomaku ,nebi zelila da joj naskodim....user posted image user posted image user posted image


Samo misli na bebu. Okruzi se ljudima koje volis i koji te vole, bit će ti lakse.
A on..svinja..ne samo da je gad, nego je glup toliko da to radi iz VAŠE kuće i toliko nesmotren da dozvoli da ti to vidiš, i to trudna 8 mjeseci.
Strašno.
Iskreno mi je žao, nerkice.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:20:51   
fatimica09
nerkice nemoj ti da se previse uzbudjujes zbog bebe, pusti njega....znas da kazu da je i 8.mj. kritican....poslusaj me....umij se hladnom vodom, zapali ako pusis, ne vristiiii.....i ne budi ga! Ja ne bih ni mami pokazivala ali hajd gotovo je....sacekaj da gospodin sam ustane, razmisli dobro sta mozes uraditi i sta mozes podnijeti....
samo budi mirna koliko god mozes, zbog bebe molim te!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:22:14   
zvecka
Draga Nerkice,,,stvarno si u teskoj situaciji,,kazes da si primjetila da si osjetila jaz u vasem braku,,,desava kod svakog ali da ti je muz otisaso do te mjere da se svlaci i pokazuje svasta nesta preko msn-a,,po meni je to bas nisko,,,on sam se treba zasramiti i preispitati dal jedan takav sex ili kako da to vec nazove vrijedi vise od tebe i tog divnog stvorenja koje nosis u svojoj utrobi,,,pokusaj se smiriti i hladno mu dati do znanja da je nisko pao i postavi mu pitanja od kojih ce se mozda zapitati i osvijestiti.
mislim da si u stanju naci prave rijeci i pitanja.
Zao mi je strasno sto se nalazis u takvoj situaciji a jos trudna,,i sama sam trudna i znam da nije lako kad se malo sa mm posvadam.
user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:22:18   
snowrose
Mila,sad je to maleno biće najbitnije.
Prvenstveno misli o njemu jer svaki stres je nepoželjan.
Žao mi je što si se toliko nasekirala-naravno s razlogom.
Trezveno razmisli o svemu,cure su lijepo rekle u prethodnim postovima.
Ja ti od srca želim sve najbolje u životu i da na svijet doneseš zdravu bebaru.

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:22:35   
bucko
Na prvu, nikakav veliki komentar se ni ne može dati. Savjet-nikako. Šokirana je svaka koja ovo čita, a tek kako je tebi! Pokušavam zamisliti sebe, i ne mogu...Složila bih se sa svakim ko kaže da razgovarate. Samo, ne bih se složila da u tu priču uvlačite njegovu mamu ili bilo koga drugog iz porodice. Nikako! I mislim da si pogriješila što si joj uopšte to spomenula. Bez obzira kakvo je njegovo ponašanje, ipak se radi o intimnim stvarima, ako hoćeš i "gadostima" o kojima neko kao što je mama ne mora da zna. Za početak, samo vas dvoje! Ti sa puno snage i strpljenja (zbog bebe), a on sa puno iskrenosti. Jako teška situacija, žao mi je. Ne zaboravi, kako god odlučiš, sigurno nećeš biti sama jer sigurno ima ljudi koji se raduju i tebi i bebi koja će brzo doći.

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:23:47   
mama2009
draga promijeni mu pass na msn ili sta vec koristi, a kad ustane otvoreno s njim porazgovaraj....ne uzbudjuj se zbog bebice misli na sebe

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da li da ga ostavim?
14.11.2009 20:24:08   
nerkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

auuuu ne bi ga sad ostavila, porodi se, organizuj svoj život i onda ga ostavi
nemoj sad sama sebi skakati u stomak


user posted image user posted image user posted image user posted image
uneku ruku tako i razmisljam
samo da mi bog dadne snagu da nepadnem u depresiju i da ovaj porod fino prode
ja ovo dijete cekam vec 10 godina....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *