|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.12.2009 8:01:48   
Anoniman
E moja ti mi smo skoro uselili u novu kuću i imamo svako svoje sobe,samo što mi našu nismo stigli opremiti,mislim sve je urađeno samo fali namještaj,a sve mi nešto preče od toga,tako da ja i mm spavamo u dnevnom b.,i oni ujutro hop iz svoje sobe u dnevni boravak il su gladni il su žedni il hoće kafu il im je tamo hladno i tako te stvari.Prije par dana imali mi feštu na poslu i ja 33h radila,znači 1 dan,1noć i drugi dan do 16h,došla kući ko pijana (pospana) i da legnem kad gosti,ja ti fino spužvu i u svoju sobu,spavala 2-3h kad mm haj ustani s poda da se ne prehladiš,i tako draga moja u svojoj vlastitoj kući nisi rahat pa čak nemaš gdje ni leći kad ti je ćeif.Ali samo da ja budem zdravo sve ću ja to riješiti izdržo je Mujo i gore hahha.

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.12.2009 11:17:24   
ena0002
Ma trebala si ti to organizovati tako da ti svekar i svekrva spavaju u dnevnoj a vi u toj sobi user posted image . Ali haj brzo ces ti ako Bog da u svoje user posted image .....strpljen - spasen  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.12.2009 11:33:48   
Anoniman
ej mila imaš pp

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 9:43:11   
Mamica24
Evo mene.. Nisam još uspjela ostaviti veš niti upaliti porić
ali sam par puta rekla mm da mi je jako neprijatno što neko dolazi kad mene nema.
On kaže da su bili svega 2 puta al nije istina
ja znam da su bili više puta.
Još samo treba da počne da kuha i da donosi gore.
Čekam da vidim hoće li se ovo nastaviti jer do sad su kao dolazili
samo da nešto urade pa usput i nama nalože vatru u kući.
Samo čekam da vidim hoće li se nastaviti ovo!!

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 10:37:52   
samedi
Kod mene je drugacija situacija.Ja i mm smo na spratu ali nemamo svoje kuhinje ni WC-a(joooj sto to mrzim ne mogu vam opisati) i onda sam ja ta koja ujutro udje u dnevnu sobu(jer oni tu spavaju) i pravi kafu ili jede ili nesto drugo.Onda tek oni ustanu,ko fol ja ih probudila.Sta cu ja kad moram,nije ni meni drago.Najgore mi je za WC,kad god krenem u wc neko ima!!!!!!! Jednom se cak desilo da sam ustala u 4 ujutro,islo mi se u wc,(valjda zbog trudnoce,svaku noc se budim makar jedanput i idem u wc) kad ono wc zauzet,svekar unutra!!!!!Koja je to vjerovatnost ccccc,u ta doba da se islo i meni i njemu!!!!
Najvise mrzim to sto nemam svoje privatnosti sto se tice tog wc-a i kuhinje,jer svekrva uvijek mora da prokomentarise ako se meni nesto jede i ja to sebi napravim,a ona to ne voli,uvijek je komentar :"fuj sta ce ti to snaho,ja to ne bi pooojelaaaa,fuj,nema sanse"


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 10:45:50   
Mamica24
Znam tačno kako ti je. Ja sam sa njima živila pola godine i sve sam morala da dijeli. Hajd dobro to i nekako. Ali niko ne zna koliko sam samo puta ušla u sobicu i oplakala zbog nečeg što su mi neko od njih dvoje rekli il irekli mom mužu za mene.
Toliko puta su me povrijedili nekim ružnim riječima koje ja i danas danile čujem kako mi odzvanjaju u glavi.
Zato mi je tako tško danas, kad smo se odselili ja i mm, tško m ije io čemu pričati s njima. Uvijek se sjetim tih ružnih riječi i kao sam plakala i molila BOga da me vrati mojoj mami.

Zato danas imam problema sa mm. On je očigledno zaboravio sve to i često me napadne zbog toga što ja "ne pričam" sa njegovim roditeljima. Naravno to nije tačno ustvari su oni ti koji mene ignosrišu. NIkad me nisu pitali kako ti je snaho jesi li se umorila ili kako ti sa trudnoćom, kako tvoji roditelji??? NIkad!!!

Ne mogu nikako da nađem zajedničku riječ sa tim ljudim. i mm to smeta i uvijek okrivi mene zbog toga!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 10:56:33   
hanin
Zao mi je svih vas koji imate probleme sa svekrvama, svekrovima i ostatkom muzeve porodice. Ja imam tu srecu da ne zivimo blizu jedno drugih, u razlicitim smo gradovima. Oni meni dodju dan-dva u goste, ja njima odem i to je to. Nema se vremena za rasprave, za neke bezvezne komentare. Iako sam ja sa sadasnjim muzem 4 godine u braku, i jos sest godina smo prije toga bili u vezi, ja ti njegove roditelje persiram i na taj nacin ih drzim na nekoj distanci.
Zao mi je sto prolazite kroz to. Mogu misliti da to utice i na odnos sa mm jer niko ne da na svoje roditelje. Cuvajte se, drage moje. user posted image


_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 13:40:14   
Anoniman
Zajednica-jadnica stara izreka i nikad se neće promjeniti. MM je jedno vrijeme govorio da se nikad ne bi odvajo od svojih roditelja ali ima ženu "pametnicu" pa je promjenila mišljenje u njegovoj glavi pa tako da sad često kaže "Bubo jedva čekam da mi sebi opremimo sprat i da se malo razgolićeni ganjamo po stanu".
To je za mene jedan veliki + i jedno veloko user posted image

(odgovor članu hanin)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 13:42:13   
bebica1989

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Zajednica-jadnica stara izreka i nikad se neće promjeniti. MM je jedno vrijeme govorio da se nikad ne bi odvajo od svojih roditelja ali ima ženu "pametnicu" pa je promjenila mišljenje u njegovoj glavi pa tako da sad često kaže "Bubo jedva čekam da mi sebi opremimo sprat i da se malo razgolićeni ganjamo po stanu".
To je za mene jedan veliki + i jedno veloko user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 14:08:57   
Anoniman
Ima tema "BUDI MUDRA" i ja to maksimalno koristim.

"Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pozorno slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći."

(odgovor članu bebica1989)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 14:23:01   
bebica1989
tesko je mladom covjeku biti mudar zbog toga sto nema veliko iskustvo,a iskustvo cini da covjek bude mudar,al se za svaki slucaj treba truditi,i dati sve od sebe,i znati s ljudima koji su ti stranci,jer samo im na zulj stani,i gotov si



_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 14:41:58   
Anoniman
potpisujem

(odgovor članu bebica1989)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 15:17:09   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: bebica1989

tesko je mladom covjeku biti mudar zbog toga sto nema veliko iskustvo,a iskustvo cini da covjek bude mudar,al se za svaki slucaj treba truditi,i dati sve od sebe,i znati s ljudima koji su ti stranci,jer samo im na zulj stani,i gotov si



vala bebice najpametniej sto si dosad napisala :))))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 15:50:11   
snijeg
Eh drage moje, hvala Bogu pa ne živim ni sa svojim, a ni njegovim roditeljima. Na samom početku braka, sjela sam sa svojim roditeljima i obavila razgovor oko novonastale situacije, a moj muž to nažalost nikad nije bio spreman uraditi. Njegovi roditelji su bili uzrok desetinama svađa između nas dvoje. Što je još veći problem, kad sam na početku ja svojoj svekrvi govorila šta mislim ona bi plakala danima i zvala mog muža na posao, uznemiravala ga i "pumpala" svojim pričicama. U trenutku kad sam čak pomišljala i na razvod braka, skontala sam da ona to ustvari i želi. Prvo sam obavila razgovor sa sobom, udala sam se za MM a ne za njegovu mamu, mogu je pretrpiti što mi dođe sahat/dva u sedmici, na kraju krajeva nije on kriv što je ona takva - čovijek roditelja ne može birati. Tad odlučih da mjenjam sebe - pročitajte moj potpis.
Rahat sam, ona dođe ja ili prešutim ili odglumim, nekad reda radi podržim (ako me se ne dotiče previše), ishod: sretna ja, sretan moj muž, ona nezadovoljna i ne zna kud bi i koju taktiku slijedeću da primjeni user posted image

Iz cijele priče, zamjeram muškarcima što uglavnom nikad nemaju petlje postaviti svoje roditelje gdje im je mjesto i izboriti se za pravo svoje žene i djeteta iako znaju da su 100 % u pravu, odgovor je uvijek "Pa šta ću, majka mi je...."

Žene mjenjajte sebe, nisu vrijedne niti jedne suze i trenutka bijesa i tuge


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 15:53:17   
Mirkica
ja majke mi neznam kako se te zene Boga ne plase samo neke taktike primjenjuju  ojjj ako budem svekrva sa taktikama i budem sina htjela samo da u mene gleda i da sam ja glavna a zenu i djecu ko sisa ama bolje da me ubije odmah da mu negadim zivot .





_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 15:55:29   
Mamica24
Ja ću očigledno morati početi da glumim i da ih šta bili pitam kad im odem u goste ili kad mi oni dodju.

Možda se mom mužu oči otvore pa vidi da stvarno nije do mene.

ma on to vidi već odavno ali ne želi priznat ini sebi ni meni.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 15:57:09   
Anoniman
nek ti je Bog na pomoći

(odgovor članu Mamica24)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:01:19   
Mirkica
vjeruj mi moja sto zna da glumi pa ona treba OSKAR da dobije majek mi , ali sreca moj muz je imao priliku neke stavri da vidi i skonta, nas je vise jetrva i mi smo sve aman iako je sve postujemo i prema njoj smo Ok ali ova jedna je izbacuje iz kuce napadne je cak je je jednom otjerala u P.materinu i ona je opet njoj dobra tako ej najbolej biti dzubre i otjerati sve u P Materinu pa ko voli nek izvoli , ja sam sa momoj na Distanci i doboro mi je ali et nekada malo vise budem s njom prevarim se i odmah posle toga se danima nerviram al vise necu a ono sto mislim i osjecam cu da joj kazem u lice pa nisam ja od juce i imam 10 puta vise skole i iskustva od nje ona je svoj zivot provela izmedzu 4 zida i sad bi i mene da jase a nezna koliko je 2+2 a sve se pravi fina amanaaaaaaa nema bolje primejtial nemoze napadom sad udraila politikom samo se zeznula eben sam ja pöoticar uffff sto se istreso halalite zene :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:09:41   
Mirkica
uf ovo o punicama tema a ja udarila po svekrvi hahahah ma hajd et nek izbrisu kome smeta :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:11:39   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Mirkica

uf ovo o punicama tema a ja udarila po svekrvi hahahah ma hajd et nek izbrisu kome smeta :)))


Nisi sama, sve smo pričale o svekrvama - lakše im je naziv promjeniti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:13:07   
Mirkica
ma vala ovo sto pisem odnosi se i na punice koje se miejsaju i na sve koji se mjesaju u neciji brak , ali opet ovo od mamice24 me raztuzi  i kontam nesto znaci da im moez proci sve bi one bile ovakve ma bas te briga sto je neko trudan ojjj Boze pomozi 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:21:57   
Mamica24
Vjerujte da niko nema osjećaja na to što sam trudna. Ni svekar ni svekrva pa izgleda a se i mm izgubi ponekad u

svemu tome. Nekad poželim otići na kraj svijeta da s njim živim daleko bez ovih trzavica.

Al sve što si bolji prema njima oni samo gledaju kako da te ponize

pred njihovim sinom da im pokažu kako si ti nesposobna supruga.

Još kaže moja svekrva "hajd sine isprižiću ti ja ribe pa donijeti da pojedeš"

Pa tako mi Boga kako čovjek da ne poludi i da im se skrši sve po spisku.

majke mi moje samo treba na distancu, ništa ih ne zvati mama babo tata, strogo sve stavit ina VI.

treba samo biti đubre i misliti na sebe i ugoditi sebi i ne prešutiti sve što čuješ već uraditi ono u šali pa privali.

Ja sam fakat dobra ko hljeb al dosta više ba jahanja pa nije ni mene niko našo na ulici.

A mm će fino da mi iskiše sve ovo što je uradio pa će da razmisli drugi put.

Definitvno više neću biti ovako fina prema takvim ljudim.. game over! Sad je na mene red!!

Da mi nije vas ovdje ja bi poludila na poslu evo cijeli dan. Hvala vam drage moje!







< Poruku je uredio Mamica24 -- 17.12.2009 16:23:42 >

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:28:07   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Još kaže moja svekrva "hajd sine isprižiću ti ja ribe pa donijeti da pojedeš"



Ih, ja sad svojoj kažem, hajd super baš mi se ne kuha ručak!!! A za ovaj dio o zvanju, mogu ti samo reći da ja svoju zovem imenom, odmah sam joj rekla da je za mene "majka" jedna i da bi umrla od tuge kad bi nju zovnula "mama" ili "majka"


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:31:15   
Mirkica
m avala haman je najgore biti FIN mamice24 ja nekazem da treba biti dzubre prema roditeljima muzevim i prema muzu ja sam za postovanje ali kad vidis da su oni IDIOTI i da nedaju mira e onda treba odreagovati, ma nedaj nase pa et posebno ti ti si trudna zar ti treba da te sikiraju.  Ti opet najbolej pricaj sa svojim muzem i nek zna muskarci kad vide da im moze proci ma oni bi te u zemlju zakolapli jojjj jesma negativna danas mamice24 nisam ja ovakva ali me naljuti to sto tebe trudnu zenu sikiraju , ja to nevolim prema diejci starcima trudnicama i bolesnima treba imati milosti.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
17.12.2009 16:34:24   
Mamica24
Hvala ti draga što si uz mene.. user posted image to mi puno znači kad čovjek vidi da nije sam.

Definitivno mijenjam strategiju. Jer me ovo danas slomilo.

Moram nešto poduzeti jer ako ovako nastavi ode i moj brak i sve..

nek mi je Bog na pomoći!!!



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *