|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 10:28:53   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ako ti je lakše pisati pod Anonimna, a ti samo nastavi. Zar je bitno čiji je problem?? Bitno je problem riješiti.

Prvo ću se osvrnuti na dvije stvari:
- dijete mladje od tri godine niko ne može oduzeti majki, tako je po novom porodičnom zakonu. Prijetnje i ucjenjivanje dijetetom su krajnje niski udarci,

Ti nisi sigurna da ga želiš ostaviti....navela si par razloga zašto je tako, ali nigjde nisam vidjela da je jedan od razloga da ga još voliš! Govori li tebi ta činjenica nešto?!

Kažeš da se bojiš?!
Pa naravno da se bojiš. Pa svako normalan se boji, samo oni kojima je bolešću uskračena mogućnost rasuđivanju imaju mogućnost da se ne boje - jer ne mogu ni sagledati posljedice. Uredu je bojati se, hrabro je priznati strah. To je već jedan krupan korak naprijed.
Ali nemoj dijete ubacivati u svu tu priču. Sinoć te udario dok si držala dijete! Za pra godina će gurnuti to isto dijete koje pritekne tebi u pomoć! Želiš li to svome dijetetu?!

Ono najbitnije je da ni u kom slučaju ne šutiš iz straha da ne uradi nešto puno gore! To nisu pravi savjeti. Svaki novi udarac, prešućen, je staza prema paklu.
Ne treba šutjeti. Nikada. To nije tvoja sramota.
I nikako ne trebaš sama kroz to proći. Uvijek je lakše kada imaš kome reći.
Nisi sama! I kad napišeš sve na list papira, nisi sama!



mislim da je sve receno, potpisujem


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 10:42:30   
tea lana
IZVORNA PORUKA: maja78

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ako ti je lakše pisati pod Anonimna, a ti samo nastavi. Zar je bitno čiji je problem?? Bitno je problem riješiti.

Prvo ću se osvrnuti na dvije stvari:
- dijete mladje od tri godine niko ne može oduzeti majki, tako je po novom porodičnom zakonu. Prijetnje i ucjenjivanje dijetetom su krajnje niski udarci,

Ti nisi sigurna da ga želiš ostaviti....navela si par razloga zašto je tako, ali nigjde nisam vidjela da je jedan od razloga da ga još voliš! Govori li tebi ta činjenica nešto?!

Kažeš da se bojiš?!
Pa naravno da se bojiš. Pa svako normalan se boji, samo oni kojima je bolešću uskračena mogućnost rasuđivanju imaju mogućnost da se ne boje - jer ne mogu ni sagledati posljedice. Uredu je bojati se, hrabro je priznati strah. To je već jedan krupan korak naprijed.
Ali nemoj dijete ubacivati u svu tu priču. Sinoć te udario dok si držala dijete! Za pra godina će gurnuti to isto dijete koje pritekne tebi u pomoć! Želiš li to svome dijetetu?!

Ono najbitnije je da ni u kom slučaju ne šutiš iz straha da ne uradi nešto puno gore! To nisu pravi savjeti. Svaki novi udarac, prešućen, je staza prema paklu.
Ne treba šutjeti. Nikada. To nije tvoja sramota.
I nikako ne trebaš sama kroz to proći. Uvijek je lakše kada imaš kome reći.
Nisi sama! I kad napišeš sve na list papira, nisi sama!



mislim da je sve receno, potpisujem



super receno

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 10:46:05   
mamabb
Draga anonimna, hajd molim te, javi kakva je situacija.
Javi samo da si dobro, ne moraš vjerovati, ali ja se ubi od brige. 
Juče i evo sad samo dođem i odmah gledam jesi li se javila.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 10:54:39   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ako ti je lakše pisati pod Anonimna, a ti samo nastavi. Zar je bitno čiji je problem?? Bitno je problem riješiti.

Prvo ću se osvrnuti na dvije stvari:
- dijete mladje od tri godine niko ne može oduzeti majki, tako je po novom porodičnom zakonu. Prijetnje i ucjenjivanje dijetetom su krajnje niski udarci, ali iz iskustva jedne moje poznanice znam da su obično pucnji u prazno. Naime, njen bivši nije želio dati dozvolu da njihovo zajedničko dijete napusti BiH sa njom i ode živjeti na zapad....ta trakavica je trajala par godina, na kraju je na pola luda otišla u njegovo rodno selo, ostavila mu dijete na pragu i rekla: evo ti dijete, a ja odoh.
Nako mjesec dana je zvao da potpišu sve potrebne papire.

Ti nisi sigurna da ga želiš ostaviti....navela si par razloga zašto je tako, ali nigjde nisam vidjela da je jedan od razloga da ga još voliš! Govori li tebi ta činjenica nešto?!

Kažeš da se bojiš?!
Pa naravno da se bojiš. Pa svako normalan se boji, samo oni kojima je bolešću uskračena mogućnost rasuđivanju imaju mogućnost da se ne boje - jer ne mogu ni sagledati posljedice. Uredu je bojati se, hrabro je priznati strah. To je već jedan krupan korak naprijed.
Ali nemoj dijete ubacivati u svu tu priču. Sinoć te udario dok si držala dijete! Za pra godina će gurnuti to isto dijete koje pritekne tebi u pomoć! Želiš li to svome dijetetu?!

Ono najbitnije je da ni u kom slučaju ne šutiš iz straha da ne uradi nešto puno gore! To nisu pravi savjeti. Svaki novi udarac, prešućen, je staza prema paklu.
Ne treba šutjeti. Nikada. To nije tvoja sramota.
I nikako ne trebaš sama kroz to proći. Uvijek je lakše kada imaš kome reći. Poslala sam ti mail i stranicu od osobe za koju mislim da ti može pomoći.
Obrati joj se! Mailom, ili sms-om.
Ako hoćeš i ja ću je nazvati i zamoliti da ti da savjet.
Nisi sama! I kad napišeš sve na list papira, nisi sama!



Draga nasa anonimna ko god da si...jako mi je zao zvog svega sto prolazis, i naravno ako ti ja bilo kako mogu pomoci reci samo. I naravno veliko hvala nasoj hanibanani za sve informacije sto ti je poslala.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 11:01:32   
Mirkica
jao ko me natjera da ovo citam nasilje u porodici za mene je nesto najgore e sada  draga Anonimna ti kao sto vidim si Visoko obrazovana tako si rekla , znaci trazi posao  sebi odmah bori se za sebe za svoje dijete , znam ja da je tu strah ali ja bih se na tvom mjestu vise plasila kako ce moje dijete danas sutra zivjet u tom braku punom nasilja ako te je udario jednom udaricete drugi puta , znam ja lako je pricati nama koji nismo u tvojoj kozi i nedo Bog nikome u tvojoj kozi biti , ali ti niis neko nemocno bice ti si skolovana zena  pametna zena zbog cega sebi to dozvoliti, pa imas vljda oca i majku idii njima ma gdje da su et za pocetak dok ne nadzes posao , razvod braka je neizvjesnost strah al vjeruj mi bolje jedno vrijeme neizvjesnosti tuge i starha za sutra nego citav zivot starah od rodzenog muza oca moga dijeteta .
JA bih sve oprostila SVE mom muzu ali udarac nebih NIKADA pa kad bih imala 100 dijece
puno ti srece zelim i javi nam se


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 11:21:43   
hanabanana
Ja sam mišljenja da nikada ne treba reći: ja ne bih nikada....
Naročito ako nismo nikada hodali u tuđim cipelama, koje jesu dobre, ali znaju i da nažuljaju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 13:15:11   
dzeni_nl
hanabanana ti je dala mnogo dobrih savjeta i informacija, ja bih se u svemu slozila sa njom.

A sto se tice ovog ja ne bih nikada, za sve sto sam u zivotu rekla ja ne bih nikada, zivot me doveo u tu situaciju i za sve sto sam rekla ja ne bih nikada ustvri sam to uradila i to mi je bio pokazatelj da u zivotu ni zasta u naprijed ne treba govoriti ja ne bih nikada, jer nikada se ne zna sta nosi dan, a sta noc.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 13:21:08   
Amrino
Sve je uglavno vec receno a ja cu samo evo navesti jos jedan primjer moje prijateljice koju je MM jednom udario- i nikad vise. Bar do sada...ali eto ima i takvih primjera...stvarno se pokajao zbog toga i mislim da on to sebi nikada nece oprostiti iako mu je ona davno oprostila.
To se zataskati ne smije i prviti se da se to nije desilo takodje ne smijes a sve su ostale opcije otvorene...On ima probleme koje mora da rijesi i vjerovatno da se lijeci (jer i pretjerana agresija je simptom necega...uzrokovan necim) a ti moras biti svjesna da ti je tvoje dijete najprece...a vjeruj da su djetetu mnogo bitniji mir i ljuiav i sigurnost u kuci nego bilo kakve materijalne stvari.
Problem postoji i mora se rijesiti a ne zataskati.
Sretno!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 13:39:38   
Anoniman
Ja sam anoniman broj 2. evo ovako morala sam da se javim na ovu temu. Ja sam imala brak u kojem je bilo nasilja hvala bogu vise nisam. Moj bivsi me je udario jednom pa je plakao i rekao da nece vise nijednom. Volila sam ga pa mu oprostila. Zatim me udario nakon dva mjeseca ponovo sto sam ja opet poslije njegovog placa i moljenja da mu oprostim oprostila ponovo. E onda me nije ni dirnuo sve dok se nisam porodila. Cim sam se porodila nastao je pakao u mom zivotu. Da ne duzim  tukao me je svako drugi dan nisam nikom govorila misleci da ce prestati bar zbog djeteta. Razlozi su bilo toliko bezveze i glupi zbog cega me je tukao. Pocela sam da pijem tablete za smirenje sa svojih 22 godine. Nakon 6 mjeseci od poroda sam sjela sama sa sobom i skontala neke stvari , da nisam rodjena da bi neko pokaziva svoju silu na meni i da trebam vise da cijenim sebe i svoje djete. Djete u takvoj porodici ne moze biti dobro i prozivljava traume kada gleda takvo nesto. Uzela sam svoje djete i otisla predala za razvod braka i nisam htjela nikada vise da imam kontakt sa njim. Moja mama mu je davala djete da ga vidja a mene vise nikad nije vidio 6 godina poslije razvoda iako zivimo u istom gradu. U pocetku je prijetio i govorio da ce me ubiti na mrtvo. Bila sam spremna i da me ubije samo da ne prozivljavam teror iz dana u dan. U pocetku je bilo tesko nema posla itd ali kasnije mi je sve krenulo za rukom i postigla sam svoj cilj u zivotu.Sada sam ponovo udata i imam divnog muza.Eto ja sam ti ispricala svoju pricu kako je pocelo od samara.A sada cu ti dati i savjet.
Draga anonimna koliko god ga sada volis zamrzices ga vjeruj mi ako nastavi da te udara i ostace ti trauma za cijeli zivot. A sigurna sam da ce ponoviti cim je bio u stanju to uraditi pred djetetom.Nemoj da te prepada da ce ti uzeti djete jer ti ga nemoze uzeti nikako jer djete pripada majci izuzev da si narkomanka ili da nisi pogodna da odgajas djete. Uzmi svoje krpice i ostavi ga sto prije nije te zasluzio i ne dozvoli nikome ali bas nikome da dize ruku na tebe.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 13:42:08   
forumashica
Posjeta bračnom savjetovalištu ne može zaustaviti nasilje koje ti se već dešava.
Kada se nasilje dešava, ti više ne možeš kontrolirati situaciju. Još manje to može nasilnik.
Zato, molim te, nemoj ulaziti ni u kakve rasprave, svađe ili daljnja prepiranja sa nasilnikom. Uvijek imaj pri ruci broj telefona PU, SOS-a, potraži broj telefona najbliže sigurne kuće i oni će ti dati uputstva kako možeš doći do njih (Ukoliko se bojiš i očekuješ eskalaciju nasilja, u sigurnim kućama uvijek možeš naći utočište, tu provesti određeni period sa svojim djetetom dok se ne snađeš, ne pronađeš posao itd. a tu ćeš dobiti i socijalnu, pravnu i psihološku pomoć dok ne odlučiš šta ćeš dalje - mogućnost pomirenja sa tvojim suprugom uvijek postoji).
Znaj da ti dijete niko, a pogotovo ne nasilnik, nikada ne može oduzeti ni pravnim ni nepravnim putevima.
Znaj i da nisi sama i da ne moraš trpiti nasilje.
Na SOS telefone se dnevno javljaju stotine žena zbog nasilja u porodici.
Administrativne zavrzlame, proces rastave braka, proces pomirenja ili šta god da se dalje bude dešavalo jesu mukotrpni ali sve je to ništa naspram nasilja.
Budi sigurna da u ovom slučaju ti odlučuješ i da hitno MORAŠ odlučiti.
Ja ti želim dovoljno snage da doneseš tu odluku.
Imaš veliki zagrljaj podrške od mene.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 13:52:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam anoniman broj 2. evo ovako morala sam da se javim na ovu temu. Ja sam imala brak u kojem je bilo nasilja hvala bogu vise nisam. Moj bivsi me je udario jednom pa je plakao i rekao da nece vise nijednom. Volila sam ga pa mu oprostila. Zatim me udario nakon dva mjeseca ponovo sto sam ja opet poslije njegovog placa i moljenja da mu oprostim oprostila ponovo. E onda me nije ni dirnuo sve dok se nisam porodila. Cim sam se porodila nastao je pakao u mom zivotu. Da ne duzim  tukao me je svako drugi dan nisam nikom govorila misleci da ce prestati bar zbog djeteta. Razlozi su bilo toliko bezveze i glupi zbog cega me je tukao. Pocela sam da pijem tablete za smirenje sa svojih 22 godine. Nakon 6 mjeseci od poroda sam sjela sama sa sobom i skontala neke stvari , da nisam rodjena da bi neko pokaziva svoju silu na meni i da trebam vise da cijenim sebe i svoje djete. Djete u takvoj porodici ne moze biti dobro i prozivljava traume kada gleda takvo nesto. Uzela sam svoje djete i otisla predala za razvod braka i nisam htjela nikada vise da imam kontakt sa njim. Moja mama mu je davala djete da ga vidja a mene vise nikad nije vidio 6 godina poslije razvoda iako zivimo u istom gradu. U pocetku je prijetio i govorio da ce me ubiti na mrtvo. Bila sam spremna i da me ubije samo da ne prozivljavam teror iz dana u dan. U pocetku je bilo tesko nema posla itd ali kasnije mi je sve krenulo za rukom i postigla sam svoj cilj u zivotu.Sada sam ponovo udata i imam divnog muza.Eto ja sam ti ispricala svoju pricu kako je pocelo od samara.A sada cu ti dati i savjet.
Draga anonimna koliko god ga sada volis zamrzices ga vjeruj mi ako nastavi da te udara i ostace ti trauma za cijeli zivot. A sigurna sam da ce ponoviti cim je bio u stanju to uraditi pred djetetom.Nemoj da te prepada da ce ti uzeti djete jer ti ga nemoze uzeti nikako jer djete pripada majci izuzev da si narkomanka ili da nisi pogodna da odgajas djete. Uzmi svoje krpice i ostavi ga sto prije nije te zasluzio i ne dozvoli nikome ali bas nikome da dize ruku na tebe.


BRAVO

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 18:08:53   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam anoniman broj 2. evo ovako morala sam da se javim na ovu temu. Ja sam imala brak u kojem je bilo nasilja hvala bogu vise nisam. Moj bivsi me je udario jednom pa je plakao i rekao da nece vise nijednom. Volila sam ga pa mu oprostila. Zatim me udario nakon dva mjeseca ponovo sto sam ja opet poslije njegovog placa i moljenja da mu oprostim oprostila ponovo. E onda me nije ni dirnuo sve dok se nisam porodila. Cim sam se porodila nastao je pakao u mom zivotu. Da ne duzim  tukao me je svako drugi dan nisam nikom govorila misleci da ce prestati bar zbog djeteta. Razlozi su bilo toliko bezveze i glupi zbog cega me je tukao. Pocela sam da pijem tablete za smirenje sa svojih 22 godine. Nakon 6 mjeseci od poroda sam sjela sama sa sobom i skontala neke stvari , da nisam rodjena da bi neko pokaziva svoju silu na meni i da trebam vise da cijenim sebe i svoje djete. Djete u takvoj porodici ne moze biti dobro i prozivljava traume kada gleda takvo nesto. Uzela sam svoje djete i otisla predala za razvod braka i nisam htjela nikada vise da imam kontakt sa njim. Moja mama mu je davala djete da ga vidja a mene vise nikad nije vidio 6 godina poslije razvoda iako zivimo u istom gradu. U pocetku je prijetio i govorio da ce me ubiti na mrtvo. Bila sam spremna i da me ubije samo da ne prozivljavam teror iz dana u dan. U pocetku je bilo tesko nema posla itd ali kasnije mi je sve krenulo za rukom i postigla sam svoj cilj u zivotu.Sada sam ponovo udata i imam divnog muza.Eto ja sam ti ispricala svoju pricu kako je pocelo od samara.A sada cu ti dati i savjet.
Draga anonimna koliko god ga sada volis zamrzices ga vjeruj mi ako nastavi da te udara i ostace ti trauma za cijeli zivot. A sigurna sam da ce ponoviti cim je bio u stanju to uraditi pred djetetom.Nemoj da te prepada da ce ti uzeti djete jer ti ga nemoze uzeti nikako jer djete pripada majci izuzev da si narkomanka ili da nisi pogodna da odgajas djete. Uzmi svoje krpice i ostavi ga sto prije nije te zasluzio i ne dozvoli nikome ali bas nikome da dize ruku na tebe.

SVAKA CAST SAMO HRABRI SU SRETNI :) i zasluzuju biti


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 18:10:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja sam mišljenja da nikada ne treba reći: ja ne bih nikada....
Naročito ako nismo nikada hodali u tuđim cipelama, koje jesu dobre, ali znaju i da nažuljaju.


za sve ima opravdanje za udarce nemaaaa


< Poruku je uredio Mirkica -- 11.11.2009 18:14:09 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 18:14:46   
acudesa
I, ja se slažem sa konstatacijom: Nikad ne reci nikad, mene je pucnulouser posted image , malo ali eto
čini mi se za što sam god rekla :Nikad, stiglo me jeuser posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 11.11.2009 18:15:52 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 18:19:30   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

I, ja se slažem sa konstatacijom: Nikad ne reci nikad, mene je pucnulouser posted image , malo ali eto
čini mi se za što sam god rekla :Nikad, stiglo me jeuser posted image

draga acudesa meni bi se toliko zgadio da ga nebih mogla smisliti vise


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 18:26:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: acudesa

I, ja se slažem sa konstatacijom: Nikad ne reci nikad, mene je pucnulouser posted image , malo ali eto
čini mi se za što sam god rekla :Nikad, stiglo me jeuser posted image

draga acudesa meni bi se toliko zgadio da ga nebih mogla smisliti vise


dobro, to kod tebe je baš specifično, i nema mjesta ovoj izjavi

< Poruku je uredio acudesa -- 11.11.2009 18:27:01 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 23:47:36   
Anoniman
Drage moje samo da vam javim da sam dobro. Prijavila sam slučaj policiji. Razmišljala sam da li da to uradim ili ne i odlučila sam nakon 2 dana da prijavim. Grizlo me je previše. Problem je što je moj dragi gospodin suprug bivši policajac, pa je to malo išlo drugačijom procedurom. Uglavnom u razgovoru sa policijom on je sve priznao i rekao da ne zna šta mu je bilo da uradi takav čin. Kada je došao kući ništa mi nije rekao, ama baš ništa ali i dalje ne razgovaramo.  Sve da se situacija smiri ja mislim da ne mogu s njim dalje živjeti jer stalno su mi pred očima slike kada mi psuje i to kada me udario sa djetetom u rukama. Mislim da ću čim pronađem posao (sutra već idem na jedan razgovor) ostaviti ga. Hvala vam puno za podršku bilo kakve vrste i još da kažem da nikada, ama baš nikada nemojte govoriti ja bih ovo, ja bih ono...već sam jednom pomenula da sam i ja isto to govorila i da sama sebi ne vjerujem da se baš ovo sve meni događa. Ja stvarno ne vjerujem, kao da sanjam...

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 23:56:10   
Anoniman
Anonimna 1 drago mi je da si tako postupila i nadam se da ćeš pronaći najbolje rješenje za svoje dijete i sebe.
Anonimna 2, bravo user posted image user posted image user posted image

Nikad mi neće biti jasno šta se u čovjeku "prelomi" pa da postane takva zvjer user posted image , jer kako sam shvatila i kod jedne i kod druge nije bilo nasilja na početku braka...... fakat mi nije jasno kako, šta, gdje... šta je s tim ljudima user posted image user posted image ne mogu da shvatim....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 23:56:23   
mamabb
Drago mi je da si dobro i svaka čast za hrabrost i prijavu. A nadam se da se on dozvao pameti i da je stvarno svijestan toga šta ti je uradio. Želim ti svu sreću i da ovu situaciju riješiš najbolje po sebe i svoje dijete.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 23:59:01   
Anoniman
Zelim samo da se sve zavrsi najbolje po tebe, pa kako god to bilo, bitno je da si sretn, sto god da ucinis.

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bračno savjetovalište ???
11.11.2009 23:59:33   
veeseelaa
između dobra i zla, mržnje i ljubavi linija je tanka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bračno savjetovalište ???
12.11.2009 0:05:45   
Anoniman
Imaš našu bezuslovnu podršku. Najpametnije je da se sada primiriš, bez njegovog znanja pokušaš organizovati uslove za odlazak i mirno otići. Negdje gdje mu nećeš biti lahko dostupna. Bez straha. Samo naprijed.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bračno savjetovalište ???
12.11.2009 0:11:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Nikad mi neće biti jasno šta se u čovjeku "prelomi" pa da postane takva zvjer user posted image , jer kako sam shvatila i kod jedne i kod druge nije bilo nasilja na početku braka...... fakat mi nije jasno kako, šta, gdje... šta je s tim ljudima user posted image user posted image ne mogu da shvatim....


Kod nas je vjerovatno to što sam ja uspješnija od njega, zarađujem više i što sam žena modernog shvaćanja, što on ne može da razumije. On misli da je moderan, odnosno tako se ponaša a ustvari nije i to ga .ebe pa je sad valjda došlo pet do dvanaest i ne može više. Ne može da me stigne, bježim mu u svemu a to muškarci jako jako teško podnose.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bračno savjetovalište ???
12.11.2009 0:13:23   
Anoniman
pa obično su muškarci ponizni u tom slučajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bračno savjetovalište ???
12.11.2009 0:14:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman - veeseelaa (greška)

pa obično su muškarci ponizni u tom slučajuuser posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *