|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.4.2012 22:59:46   
Visnja RR
hvala cure...kazu da narandzasta povecava apetit user posted image zato sam na Dukan dijeti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.4.2012 23:00:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moja vesela kuhinja koja budi apetit user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


IZVORNA PORUKA: Amam

Visnja,kuhinja ti je bas cakana user posted image ,prava veselica .

Ovo sam i ja htjela reci. Lijepo upakovana, sve 'pod konac', vesela i pomalo 'otkacena'. Super. Neka je sa srecom novi homeuser posted image user posted image

Sad nesto kontam...koliko ti zeno imas prostora u kuhinjiuser posted image Blago tebeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
22.10.2012 23:30:28   
lorus
Drage dame, ima li neka od vas iskustva sa indesit aparatima (frizider, masina za sudje)?

U fazi sam uredjenja kuhinje pa molim preporuku na osnovu vasih iskustava.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
22.10.2012 23:42:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lorus

Drage dame, ima li neka od vas iskustva sa indesit aparatima (frizider, masina za sudje)?

U fazi sam uredjenja kuhinje pa molim preporuku na osnovu vasih iskustava.


kod mene je indesit mašina sa veš + sušilica 2 u 1....generalno nemam zamjerni...ni na cijenu ni dosadašnji kvalitet...
sad nedavno sam čitala da u slučaju servisa se duže čeka...meni hB nije trebao no eto sad bih se dodatno i o tome raspitala nakon ove informacije...

frižider je takođe indensit, al je mlad poprilično za sada super...ugrandbeni...u kuhinju smo ga gorenje ugurali...

mašina na suđe mi nije indesit al da sam našla tada istu u dimenzijama i boji i cijeni koja mi dogovara uzela bih bez ramišljanja...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
23.10.2012 18:23:43   
lorus
Hvala Hanady,, molim vas ako jos neko ima iskustva nek se javi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
26.10.2012 0:00:51   
pepika
JA imam masinu za ves indesit i nisam zadovoljna,poslije 2 godine koristenja joj je otisao neki dio koji kosta 250 km,kako smo prokontali isplatnije nam je uzeti novu masinu. Ima neki problem nece da okrece u desno,mislim sad hoce sad nece,ma haus. Prvom prilikom mjenjam je. I sad kad mi neko preporuci marki Indesit ne bi uzela nema sanse. To je moje iskustvo

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
26.10.2012 18:51:42   
sirnica
Ja imam Indesitovu mašinu za veš

+sušilicu i električni šporet s ravnom pločom. Prezadovoljna sam, sljedeće što budem kupovala bit će Indesit.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.10.2012 2:03:51   
leona81
imam indesit susilicu, evo 3 joj je godina, servis dodje u roku od 24 sata(gorenje servis)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.10.2012 9:40:18   
R&T@

IZVORNA PORUKA: leona81

servis dodje u roku od 24 sata(gorenje servis)


Da znas kako si me utjesila...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.10.2012 10:19:38   
leona81

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: leona81

servis dodje u roku od 24 sata(gorenje servis)


Da znas kako si me utjesila...user posted image



ja uvijek samo njih zovem, doduse u 3 godine nam nije trebao servis uopste za susilicu, ali kad ih zovem za masinu za ves, za sporet, bojler ili bilo sta, jednom su samo onako pregledali susilicu usput i sve je bilo ok, dodju uvijek u roku od 24 h, meni se nije nikad desilo da ih duze cekam, a i moja mama i svekrva zovu samo njih i dodju isto tako brzo, malo jesu skuplji nego kad dodje majstor(ali i to je diskutabilno) ali daju garanciju ako nesto zamjene sto je meni jako bitno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.10.2012 18:03:01   
bebacha
Trebamo kupit novi elektricni sporetu i hocemo onaj sa staklokeramickom plocom.trebaju mi savjeti
koji je dobar,kakvi su uopste ovi sporeti i na stzo trebam obratiti paznju.gledam malo na netu i vidim milion specifikacija.sad bi bas kupila neki dobar

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.10.2012 20:54:43   
srećicaa
Upravo dogovaramo izradu nove kuhinje, pa mi treba jedan savjet. Imam mogućnost da šporet stavim ispod prozora i da ne ugrađujem napu, ali ne znam koliko mi je to pametno. Prije sam imala neku Gorenje-najobičniju napu i više sam koristilo njeno svjetlo nego ventilaciju jer nije baš nešto dobro vukla, ali možda sam trebala uzeti neku malo jaču ili bolju. Trebaju mi vaši savjeti koliko vam zaista koristi napa i da li mislite da je veći efekat napa ili otvoren prozor?
Hvala user posted image

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.10.2012 21:04:04   
Visnja RR
obicna napa je samo ukras i koristim svjetlo a njoj...ali da nesto vuce ma slabo...

ako imas mogucnost za onu sa dimnjakom kupi nju...
mada prozor iza sporeta ti je super rjesenje ... Mislim da sam (ili haluciniram) nesto slicno vidjela kod Ilhane

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.10.2012 21:08:56   
Hanady RR
ka sam napu sa dimnjakom kupila u sklopu kuhinje...
i poklonila...
svjetlo je ejdino što bih korstila kao i moja mama...
ja imama porzor u kuhinji i godinama nemam potrebu za napom a fakat se dosta kzha u kuhinji i pretis radi nemilice...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.10.2012 21:12:55   
M kao Mama
kod mene je ona vanjska i zaista je super, a želja mi je da ma onu modernu kao na trokut pa gore onaj sulunar, kod mene je beko ona standardna i super radi, s vremena na vrijeme filter promjenim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.10.2012 21:19:22   
Alhemicarka

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Upravo dogovaramo izradu nove kuhinje, pa mi treba jedan savjet. Imam mogućnost da šporet stavim ispod prozora i da ne ugrađujem napu, ali ne znam koliko mi je to pametno. Prije sam imala neku Gorenje-najobičniju napu i više sam koristilo njeno svjetlo nego ventilaciju jer nije baš nešto dobro vukla, ali možda sam trebala uzeti neku malo jaču ili bolju. Trebaju mi vaši savjeti koliko vam zaista koristi napa i da li mislite da je veći efekat napa ili otvoren prozor?
Hvala user posted image


Ja sam imala šporet ispod prozora, i čim smo adaptirali kuhinju sam to promjenila. Ne možeš naprati prozor, sve ono što prska po pločicama i samom šporetu će ti biti na prozoru - plus 10 puta vidljivije i teže za oprati. Sad imam ispod prozora element od 40 cm, pa šporet. Napu nemam, a ne bih je ni kupila da nema prozora. Moja mama ima u kuhinji bez prozora i nikad je ne uključuje, a to je katastrofa za čistiti.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.10.2012 21:34:46   
palachinken

IZVORNA PORUKA: bebacha

Trebamo kupit novi elektricni sporetu i hocemo onaj sa staklokeramickom plocom.trebaju mi savjeti
koji je dobar,kakvi su uopste ovi sporeti i na stzo trebam obratiti paznju.gledam malo na netu i vidim milion specifikacija.sad bi bas kupila neki dobar

ja sam u istoj dilemi bila i odabrala ovaj:
http://www.gorenje.ba/aparati_za_kuhanje/samostojeci_stednjaci?c=270122
Jos samo da ga kupim:)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
30.10.2012 0:19:53   
srećicaa
Hvala Vam svima na savjetima. Mislim da će biti varijanta bez nape. Ne znam kako se postavlja ta sa dimnjakom-da li je potrebno da je zid na koji se montira vanjski zid ili baš treba da iznad nje bude dimnjak user posted image
Najvjerovatnije da ću poslušati i ovaj savjet i eventualno šporet postaviti samo malo lijevo od prozora, da baš ne prska po prozoru, ali da je blizu njega, pa da para i mirisi brže izlaze.
Moja napa-iako kupljena prije par godina, Gorenje je bila bezveze, ali pošto sam kupila tu neku jeftiniju kontala sam da je možda omjer cijene i kvalitete.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
30.10.2012 5:47:43   
bebacha

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: bebacha

Trebamo kupit novi elektricni sporetu i hocemo onaj sa staklokeramickom plocom.trebaju mi savjeti
koji je dobar,kakvi su uopste ovi sporeti i na stzo trebam obratiti paznju.gledam malo na netu i vidim milion specifikacija.sad bi bas kupila neki dobar

ja sam u istoj dilemi bila i odabrala ovaj:
http://www.gorenje.ba/aparati_za_kuhanje/samostojeci_stednjaci?c=270122
Jos samo da ga kupim:)



i meni je ovaj najbolji.znas li slucajno kakve su cijene kod nas za ovaj sporet

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
30.10.2012 8:08:12   
palachinken

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: bebacha

Trebamo kupit novi elektricni sporetu i hocemo onaj sa staklokeramickom plocom.trebaju mi savjeti
koji je dobar,kakvi su uopste ovi sporeti i na stzo trebam obratiti paznju.gledam malo na netu i vidim milion specifikacija.sad bi bas kupila neki dobar

ja sam u istoj dilemi bila i odabrala ovaj:
http://www.gorenje.ba/aparati_za_kuhanje/samostojeci_stednjaci?c=270122
Jos samo da ga kupim:)



i meni je ovaj najbolji.znas li slucajno kakve su cijene kod nas za ovaj sporet

Najjeftinije sam našla 760 za keš, a ide i do 930 po onim internet prodavnicama.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
30.10.2012 8:09:32   
palachinken

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Hvala Vam svima na savjetima. Mislim da će biti varijanta bez nape. Ne znam kako se postavlja ta sa dimnjakom-da li je potrebno da je zid na koji se montira vanjski zid ili baš treba da iznad nje bude dimnjak user posted image
Najvjerovatnije da ću poslušati i ovaj savjet i eventualno šporet postaviti samo malo lijevo od prozora, da baš ne prska po prozoru, ali da je blizu njega, pa da para i mirisi brže izlaze.
Moja napa-iako kupljena prije par godina, Gorenje je bila bezveze, ali pošto sam kupila tu neku jeftiniju kontala sam da je možda omjer cijene i kvalitete.

Ne mora ici u dimnjak. Ako nema dimnjaka u kuhinji, izbuši se rupa na vanjskom zidu i stavi mrežica s vanjske strane. Nape ne bi uopšte trebale ici u dimnjak, nego u posebne ventilacione otvore za napu.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
14.11.2012 14:33:29   
kolikoo
evo link:
http://www.ekupi.ba/Sve-Kucanski-aparati-g8995.aspx

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
15.12.2012 23:29:36   
lorus
Dobro vece drage dame, kupujem kombinovani sporet struja-plin, odgovarao bi mi onaj u smedjoj boji, pa ako neka od vas ima iskustva s odrzavanjem istog...dvoumim se izmedju smedjeg i bijelog jer bijeli, kako sam vidjela zuti u dijelu iznad rerne, zbog isparavanja tokom pecenja, to se moze malo ocistiti, ali ne potpuno. Koncar ili gorenje?

(odgovor članu kolikoo)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
15.12.2012 23:38:09   
Amam

IZVORNA PORUKA: lorus

Dobro vece drage dame, kupujem kombinovani sporet struja-plin, odgovarao bi mi onaj u smedjoj boji, pa ako neka od vas ima iskustva s odrzavanjem istog...dvoumim se izmedju smedjeg i bijelog jer bijeli, kako sam vidjela zuti u dijelu iznad rerne, zbog isparavanja tokom pecenja, to se moze malo ocistiti, ali ne potpuno. Koncar ili gorenje?

Imala kombinovani onaj crni/tamno smedjo,gorenje
on je super fercerao,ali svaka kap,cak i ciste vode,ako se sasusi i ostane fleka,svaka praskica se vidi,sluzio me punih 6 god bez ijednog servisa....s bijelim nemam iskustva.

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.12.2012 0:10:18   
ananas_ze
Ja sam prosle godine kupila kombinovani struja- plin, BEKO, nista mi nije zuto, i ja sam zasad prezadovoljna, tipkam s mob.a mogu kasnije sliku postavitiuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *