|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
19.9.2016 13:19:16   
pocahontas
molim te edituj post i ukinula si u mom postu cijenjeno ime Dax-a user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
19.9.2016 13:20:57   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: almondray

Moram ti odgovoriti pojedinačno ,predugo pišem i onda mi poruka na ode.
Staklo je famozno! !! Znači sve preporuke .
Kod mene je bijelo (i kuhinja je) lako se briše.
Vide se kapljice al ne iz aviona ,prebrises krpom ako se napari, ako prsne ulje onda prebrises sa tecnoscu za staklo.
Najbolje od svega je što sad te neka lajsna (prije je nisam imala) tako dobro prione za staklo a zašarafi se u radnu ploču da nema teorije da kap vode prođe iza tj.na pod kuhinjski.
Znači truljenja kuhinje od vode nema ako se sve dobro zadihtuje.
Ne znam bi li tako dobro ta lajsna prionula na pločice.

Almondrayuser posted image bas si mi pomogla. Ne bi mi palo na pamet da lajsna mozda bolje prianja uz staklo, bas cu sutra pitati to. A inace i ja volim skroz bijele kuhinje ali meni govore da ne stavljam i staklo/plocice bijele jer ce biti previse sterilno. A eto meni nikad dovoljno bijeleuser posted image Ako nadjes vremena i volje uslikaj nam svoju kuhinju

user posted image pa ti ko i ja
Kod mene je sve bijelo , jedino sam vrata od kuhinje stavila u boji drveta jer ih nije zahvalno održavati .
Bijela je dobra boja ali ako nije farbana jer s vremenom pozuti, na žalost iz iskustva govorim.
Evo kuhinje ,meni se ne sviđa radna ploča al majstor me nije slušao dobro sam ikako dobila kuhinju kako je krenulo.

http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=fbimg14742.jpg


hej, kuhinja ti je slatka, samo nisam te skontala od kojeg materijala je kraju radjeno? iveral? mdf?



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
20.9.2016 14:29:23   
aidana
ne mogu otvoriti sliku user posted image a pokusala i sa mobitela i sa laptopa
Pitala sam da li lajsna bolje dihtuje na staklu, kaze teoretski da ali posto se i dodatno gumira ne bi trebalo biti problema ni sa plocicama.
Odluka je pala na bijelu mat kuhinju od iverala sa radnom plocom u boji nekog svjetlog drveta (zaboravila koje) i nekom ukrasnom policom iste boje. Plocice bi trebale biti bijele sa reljefom. Samo jos da njih kupim i tehniku pa da se preselim na temu djecija soba user posted image user posted image

Pocahontas i kod mene je narucena bijela stolarija....znaci da odmah uz vrata kupim i daxuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
21.9.2016 10:37:59   
pocahontas
da, dax obavezno za sve, ja i bijeli okvir prozora s tim očistim, ma znaš kako bijelo bljesne
sretno sa novom kuhinjom, vjerujem da će biti lijepa..


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
21.9.2016 20:25:39   
almondray

IZVORNA PORUKA: pocahontas

molim te edituj post i ukinula si u mom postu cijenjeno ime Dax-a user posted image

user posted image eh kasno je saduser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
21.9.2016 20:27:15   
almondray

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: almondray

Moram ti odgovoriti pojedinačno ,predugo pišem i onda mi poruka na ode.
Staklo je famozno! !! Znači sve preporuke .
Kod mene je bijelo (i kuhinja je) lako se briše.
Vide se kapljice al ne iz aviona ,prebrises krpom ako se napari, ako prsne ulje onda prebrises sa tecnoscu za staklo.
Najbolje od svega je što sad te neka lajsna (prije je nisam imala) tako dobro prione za staklo a zašarafi se u radnu ploču da nema teorije da kap vode prođe iza tj.na pod kuhinjski.
Znači truljenja kuhinje od vode nema ako se sve dobro zadihtuje.
Ne znam bi li tako dobro ta lajsna prionula na pločice.

Almondrayuser posted image bas si mi pomogla. Ne bi mi palo na pamet da lajsna mozda bolje prianja uz staklo, bas cu sutra pitati to. A inace i ja volim skroz bijele kuhinje ali meni govore da ne stavljam i staklo/plocice bijele jer ce biti previse sterilno. A eto meni nikad dovoljno bijeleuser posted image Ako nadjes vremena i volje uslikaj nam svoju kuhinju

user posted image pa ti ko i ja
Kod mene je sve bijelo , jedino sam vrata od kuhinje stavila u boji drveta jer ih nije zahvalno održavati .
Bijela je dobra boja ali ako nije farbana jer s vremenom pozuti, na žalost iz iskustva govorim.
Evo kuhinje ,meni se ne sviđa radna ploča al majstor me nije slušao dobro sam ikako dobila kuhinju kako je krenulo.

http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=fbimg14742.jpg


hej, kuhinja ti je slatka, samo nisam te skontala od kojeg materijala je kraju radjeno? iveral? mdf?



Farbani mardijapan, 60% sjaja

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
21.9.2016 20:29:33   
almondray

IZVORNA PORUKA: aidana

ne mogu otvoriti sliku user posted image a pokusala i sa mobitela i sa laptopa
Pitala sam da li lajsna bolje dihtuje na staklu, kaze teoretski da ali posto se i dodatno gumira ne bi trebalo biti problema ni sa plocicama.
Odluka je pala na bijelu mat kuhinju od iverala sa radnom plocom u boji nekog svjetlog drveta (zaboravila koje) i nekom ukrasnom policom iste boje. Plocice bi trebale biti bijele sa reljefom. Samo jos da njih kupim i tehniku pa da se preselim na temu djecija soba user posted image user posted image

Pocahontas i kod mene je narucena bijela stolarija....znaci da odmah uz vrata kupim i daxuser posted image

http://www.oldschool-samp.com/slike/images/fbimg14742.jpg

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
22.9.2016 11:58:35   
aidana
nije mi sudjeno da je vidim, ne mogu uopste otvoriti tu stranicu. Ovako izgleda user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.12.2016 13:32:42   
Nedodirljiva
Moze li meni preporuka za sporet sa ravnom platom?Imam beko nije mi rerna nesto.Naravno da servis ima kod nas.Takodje preporuka za mikrovalnu

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 14:09:16   
LieToMe RR
Vec dugo kontam da nabavim onaj multipraktik. Imam nutribulet ali nije on za ovoga za sto kontam da bih koristila multipraktik.
Svega sam upratila par modela u prodavnicama, mahom je tefal. Interesuje me koliko je to prakticno i isplati li seuloziti u njega... postavlja se pitanje bi li ja to uopste koristila ili bi skupljalo prasinu kao i aparat za kafu user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 15:24:23   
ijaa

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Vec dugo kontam da nabavim onaj multipraktik. Imam nutribulet ali nije on za ovoga za sto kontam da bih koristila multipraktik.
Svega sam upratila par modela u prodavnicama, mahom je tefal. Interesuje me koliko je to prakticno i isplati li seuloziti u njega... postavlja se pitanje bi li ja to uopste koristila ili bi skupljalo prasinu kao i aparat za kafu user posted image

e sad multipraktik moze li sllika....ja imam pun radni sto tih aparata, kafe masina, kuhalo, blender ili je to to sto ti trazis onaj bokall za smutije i slicno i sokovnik, to je ono sto stalno koristim...ostatak je u ostavi po potrebi....blender mi je za sve od mljevenja pa nadalje

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 15:45:18   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ijaa


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Vec dugo kontam da nabavim onaj multipraktik. Imam nutribulet ali nije on za ovoga za sto kontam da bih koristila multipraktik.
Svega sam upratila par modela u prodavnicama, mahom je tefal. Interesuje me koliko je to prakticno i isplati li seuloziti u njega... postavlja se pitanje bi li ja to uopste koristila ili bi skupljalo prasinu kao i aparat za kafu user posted image

e sad multipraktik moze li sllika....ja imam pun radni sto tih aparata, kafe masina, kuhalo, blender ili je to to sto ti trazis onaj bokall za smutije i slicno i sokovnik, to je ono sto stalno koristim...ostatak je u ostavi po potrebi....blender mi je za sve od mljevenja pa nadalje

https://www.ideo.si/gospodinjski_roboti/multipraktik_Double_Force_DO826H38_Tefal
evo ovaj ima recimoi blender kao opciju da se doda
meni u principu treba multipraktik kao ovaj sto je vec nakacen
on je pogodan recimo kad pravis tijesto za torte ili umake pa gore kroz poklopac dodajes maslinovo ulje, jaja, vodu, mlijeko...sta vec
idealan za onih sirovih torti gdje prvo sameljes orahe, ljeskake, bademe pa onda dodajes ostalo direkt u smjesu dok se to vrti

ostalo mi nista ne treba, ima nutri bulet za smutije ali ovo mi je eto ka hljeba preko pogace...moze a i ne mora

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 15:54:04   
vedada
ma samo bi prasinu skupljalo. ImaS NUTRI TO TI JE DOVOLJNO

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 15:57:34   
LieToMe RR
ne meljem u nutri buletu i posudice nisu bas nesto velike zapremine...
ovo mislim da je puno prakticnije i da bih mogla puno brzih jela praviti tipa fritata, sjeckati spinat i sta ja znam
treba mi samo neko da potvrdi moju teorije (mada ce biti sa cetkom, vec se vidim sa ovim user posted image user posted image )

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 16:15:50   
aidana
Ja kad god vidim Jamie Oliver i sta on sve radi sa svojim multipraktikom dodje mi da i ja sebi nabavim. I ja imam blender ali u njemu ne meljem orahe, ljesnjake i sl...i sjeckanje razlicitih debljina mi je bas privlacno...kupus salata gotova dok trepnes.
Kupicu ga i ja kad tad.

Moja teorija je da ce biti od koristi i cesto u upotrebi ako stoji na radnoj ploci. Ako ga spakujes u kutiju pa stavis u ostavu bice ti mrsko recimo zbog sjeckanja donositi i ispakivati.

Imam zelju kupiti i pekac hljeba. Ali zelja za pekacem i zelja da smrsamo su mi u stalnoj borbi. user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 16:22:02   
LieToMe RR
i ja kontam da je on mnogo praktican za mnogo stvari koje mozes svakodnevno uraditi
ne znam, ja ipak mislim da cu ga na kraju kupiti

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.4.2018 23:42:45   
bejbibi
Mo smo nedavno uzeli magic bullet . Predobra stvar . Puno mo je lakse i bolje od stapnog mixera za bebinu hranu . Predobra stvar ..smoothije isto tu pravim.samo ga odvrnwm i sam radi user posted image ja samo natrpamuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
26.4.2018 8:42:50   
LieToMe RR
I ja to isto radim bejbibi samo ja nikad ne stavljam sjemenke koje vec nisam samljela na neki drugi nacin jer se oninozevi brzo istupe tako (drugarica mi radi u topshopu pa mi kaze da su nozi ili pravo skupi ili ih vecinom nema za kupiti) i onda mogu da se pozdravim s njim akomi ne bude mogao voce i povrce blendati.
Ovaj mulipraktik mi je recimo pogodan za sve vrste umaka koje pravis jer gore imas otvor u koji sipas ulje pa dok on radi sve se to lagano povezuje, za humus (humus recimo sad pravim tako sto prvo izblendam pa onda stavim u zdjelu pa onda dodajem tahin, maslinovo ulje i druge sastojke i rucno mjesam) ovako bi mogla sve odjednom.

I sto kaze aidana, nema koristi ako niej na radnoj ploci tako da bih ga u tom slucaju drzala lijepo na dohvat ruke.
Kontam da bi tako cesce pravila zdravije namaze, neke muckalice, cak i smjese za muffine, ustipke ili one neke fazone sa tikvicama...zdrave zalogajcice
A i dobro je za one sirove torte za podloge (stavis datule, keks, mlijeko...) blendas dok se sve ne poveze

Ja nesto kontam da bi to bilo lijepo i prakticno...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
26.4.2018 15:21:42   
Alma_27
http://www.gorenje.ba/proizvodi/mali-kucanski-aparati/mikseri-i-sjeckalice/modeli/kuhinjski-roboti/sbr1000be/512145

Ja imam ovaj. Koristim ga skoro svaki dan. Prezadovoljna.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
26.4.2018 15:24:41   
LieToMe RR
e super hvala, ja bih samo multipraktik bez ovih djidja tipa blender cjedjenje citrusa i to to sve imam, samo mi treba ovaj dio gdje se sve zbuckuri
i mislim da tefal jedino ima tu varijantu koju ja gledam, nije cak nesto plaho ni skupo

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 0:47:50   
aidana
Ma ti si se vec odlucila. Samo javi koji si uzela i jesi li zadovoljna.user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 13:11:49   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

e super hvala, ja bih samo multipraktik bez ovih djidja tipa blender cjedjenje citrusa i to to sve imam, samo mi treba ovaj dio gdje se sve zbuckuri
i mislim da tefal jedino ima tu varijantu koju ja gledam, nije cak nesto plaho ni skupo



A ja kad sam trazila, gledala sam da ima sto vise ovih djidja u jednom aparatu user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 13:54:29   
canim
Ja imam bas dosta malih kucanski aparata i sve koristim, od pekaca, soup maker, blender, mikser, toster, mlin za kafu....eh jedino sto mi je neiskoristen waffle maker, ali vjerujem da cu i njega iskoristiti nekad poslije, za sad nemam neke inspiracije.
Ja imam ovu kombinaciju http://www.minimarket.rs/sve-za-kucu/kucni-aparati/mikseri/45545-tefal-stapni-mikser-infiny-force-hb-863 plus crni blender od tefala.
Neko recimo kupuje male kucanske aparate a ne koristi, veli sjeckati mi je lakse ovako nego u sjecku, ili ko ce prati blender pa ni ne pravi sok ili nadju neka slicna opravdanja tako da ne iskoriste proizvode, ja volim male kucanske aparate i stvarno ih rado koristim.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 14:53:19   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: canim

Ja imam bas dosta malih kucanski aparata i sve koristim, od pekaca, soup maker, blender, mikser, toster, mlin za kafu....eh jedino sto mi je neiskoristen waffle maker, ali vjerujem da cu i njega iskoristiti nekad poslije, za sad nemam neke inspiracije.
Ja imam ovu kombinaciju http://www.minimarket.rs/sve-za-kucu/kucni-aparati/mikseri/45545-tefal-stapni-mikser-infiny-force-hb-863 plus crni blender od tefala.
Neko recimo kupuje male kucanske aparate a ne koristi, veli sjeckati mi je lakse ovako nego u sjecku, ili ko ce prati blender pa ni ne pravi sok ili nadju neka slicna opravdanja tako da ne iskoriste proizvode, ja volim male kucanske aparate i stvarno ih rado koristim.

ja sve sto imam koristim sem aparata za kafu, on mi recimo bezveze stoji ali hajd, sklonila sam ga u kutiju ne smeta mi
ovaj multipraktik vjerujem da bih koristila jer koristim i nutri bulet, bas mi je fora

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
27.4.2018 15:14:59   
aidana
Canim sta je soup maker?

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *