|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja TV
14.10.2010 16:10:40   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma seherzada je legenda user posted image user posted image

MM i ja sve obaveze zavrsimo oko djece i onda kafica i seherzada on pari oci na njoj a ja na onuruuser posted image user posted image

Ista situacija i kod mene jos kad oddemo kod nekih blizih prijatelja a mm pita moze li na hayat da nesto vidim svi ga provalili pravo se zarazio sad i na netu gleda do sitnih sati pa ujutro trkom na posao user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Moja TV
19.11.2010 14:19:47   
mama75
Molim forumasice koje imaju "moja TV" da mi kazu kakva je sada situacija, da li se jos uvijek desavaju oni prekidi. Cula sam da se desava da po par dana ljudi nemaju ni telefon, ni TV, ni internet. da li se to jos uvijek desava?

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Moja TV
19.11.2010 14:48:33   
Latinka
Ups, a mene maloprije zvali da će u ponedjeljak doći da priključe. Napokon, pošto smo poslali prijavu 17.09. I još sam neki dan čula da su ljudima koji imaju već Moja TV, iz JRT servisa počeli slati opomene o neplaćanju računa user posted image  pa mi rekoše da dobro pogledam ugovor prije potpisa.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Moja TV
19.11.2010 16:33:57   
leona81
mi imamo moju tv, nemamo prekide ni neta ni tva samo ponekad prekidi telefonski pa nam sad to popravljaju...sto se tice takse nismo dobili opomenu?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Moja TV
20.11.2010 16:24:30   
mama75
Onda da predamo zahtjev. Nadam se da necemo cekati predugo. Hvala!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Moja TV
15.12.2010 19:25:35   
DM
E sad mene nešto interesuje u vezi moje tvuser posted image Nemam vremena istraživati ili zvati bh telekom(moram djecu kupatiuser posted image )-da li se mora plaćati rtv taksa posebno od ovog paketa(nama niko nije slao obavjest o tome)a moja kolegica danas morala platiti user posted image
Dakle pored ovog paketa, morala je ftv platiti 7 KM(inkasant došao na vrata)!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Moja TV
15.12.2010 22:22:41   
Candy
E to za placanje rtv takse ne znam ni ja, jer imam moju tv... A i necu je placati, jer kad je budu svi placali koji imaju obavezu, onda cu i ja... A ionako su skupi...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Moja TV
29.12.2010 16:00:23   
puma
upravo su uvrstili i nov@tv u MojaTV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Moja TV
29.12.2010 23:40:28   
teacher75
pitanje za forumasice koje imaju HS: od nedavno mi je Jim Jam na njemackoj jeziku sinhronizovan! da li je ista situacija i kod vas i zna li neko razloguser posted image ne bih da sada dijete dodatno zbunjujem njemackim, taman je navikla na engleskiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Moja TV
30.12.2010 0:36:29   
Skvo RR
Vidi.

Imas jedno dugme zelene boje na daljinskom od risivera, pise  audio,  i imas tri jezika kao opciju...tj...pise lijevo, lijevo lijevo...jer nisu ukucali jezike...i onda onim dugmicima pr- pr+ saltas sa pritiskanjem dugmeta OK.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Moja TV
30.12.2010 8:49:43   
M kao Mama
E, vala Skvo šteta što nisi učiteljica ili nastavnica, kako lijepo objašnjavaš, svaka čast. Stvarno bi bila milina da djecu učiš. Odoh ja malo podaleko, ali da pitam Moja TV, tiki jesi li zadovoljna i ja kontam da uvedem.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Moja TV
30.12.2010 10:03:01   
mama2009
Ja sam prezadovoljna, samo sve zavisi od lokacije moras imati dobar signal imam paket TV-telefon i net i superiskaaa

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Moja TV
30.12.2010 10:05:15   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

E, vala Skvo šteta što nisi učiteljica ili nastavnica, kako lijepo objašnjavaš, svaka čast. Stvarno bi bila milina da djecu učiš. Odoh ja malo podaleko, ali da pitam Moja TV, tiki jesi li zadovoljna i ja kontam da uvedem.


Ne hvala.user posted image .molim lijepo.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Moja TV
30.12.2010 10:51:52   
Lejla Ka
Pretplatu za javne servise ćemo morati plačati odvojeno od MojeTV user posted image
----
što je glupost, jer su se javni servisi trebali dogovoriti sa BHTelecomom, kad su ih ovi uzeli u prenos, da oni plačaju naknadu, a mi plačamo MTV (hahaha, čuj MTV)


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Moja TV
30.12.2010 11:45:38   
DM
što je glupost, jer su se javni servisi trebali dogovoriti sa BHTelecomom, kad su ih ovi uzeli u prenos, da oni plačaju naknadu, a mi plačamo MTV

E upravo ovo me nervirauser posted image Tolike godine ih plaćamo, a nigdje pomaka! Ma više mi je pun kofer svega, pa i onog -kupujmo i koristimo domaće(iskoristite nas domaći)!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Moja TV
30.12.2010 11:48:29   
bebana27
mi imamo MTV i super mi je dobro sto mogu da gledam i USK-a svoj Bihac
za sad smo zadovoljni sa programima


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Moja TV
30.12.2010 12:01:42   
mrvicaa
I mi je imamo,nije losa.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Moja TV
30.12.2010 12:06:17   
DM

IZVORNA PORUKA: mrvicaa

I mi je imamo,nije losa.

Imam je i ja , i ja sam zadovoljna, ali valjda bi distributer trebao da sravni račune sa isporučiocem programa, a ne da nas ganjaju k'o neke kriminalce zbog pretplate(koju  i ne plaćaju svi)!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Moja TV
30.12.2010 12:56:21   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Vidi.

Imas jedno dugme zelene boje na daljinskom od risivera, pise  audio,  i imas tri jezika kao opciju...tj...pise lijevo, lijevo lijevo...jer nisu ukucali jezike...i onda onim dugmicima pr- pr+ saltas sa pritiskanjem dugmeta OK.


Jel ovo za JIMJam na HS jel i za druge programe . Moze li i BAby tv onda biti na engleskom. Stvarno ovo nisam znala ... super ako je to to


< Poruku je uredio mamina princeza -- 30.12.2010 12:57:08 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Moja TV
30.12.2010 13:06:24   
Lenka
IZVORNA PORUKA: puma

upravo su uvrstili i nov@tv u MojaTV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


upravo sam gledala stranicu BH Telecom-a i ne vidim da ima "Nov@ TV" ????

Možeš li nam molim te reći da li ima i gdje obavijest???

inače imam Moju TV, na početku mi  je znalo malo zalediti i sl i taman se narezilim da ih napadnem, a oni s druge strane izuzetno ljubazni i onda nemam srca user posted image , ali sad je odlična zaista sve pohvale user posted image user posted image

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Moja TV
30.12.2010 13:16:49   
DM

IZVORNA PORUKA: Lenka

IZVORNA PORUKA: puma

upravo su uvrstili i nov@tv u MojaTV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


upravo sam gledala stranicu BH Telecom-a i ne vidim da ima "Nov@ TV" ????

Možeš li nam molim te reći da li ima i gdje obavijest???

inače imam Moju TV, na početku mi  je znalo malo zalediti i sl i taman se narezilim da ih napadnem, a oni s druge strane izuzetno ljubazni i onda nemam srca user posted image , ali sad je odlična zaista sve pohvale user posted image user posted image

Kanal br 70!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Moja TV
30.12.2010 17:15:11   
puma
IZVORNA PORUKA: Lenka

IZVORNA PORUKA: puma

upravo su uvrstili i nov@tv u MojaTV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


upravo sam gledala stranicu BH Telecom-a i ne vidim da ima "Nov@ TV" ????

Možeš li nam molim te reći da li ima i gdje obavijest???

inače imam Moju TV, na početku mi  je znalo malo zalediti i sl i taman se narezilim da ih napadnem, a oni s druge strane izuzetno ljubazni i onda nemam srca user posted image , ali sad je odlična zaista sve pohvale user posted image user posted image


jos uvijek ni ja nisam nigdje vidjela obavijest, nego slucajno saltajuci vidim da ima na br. 70... a od nove godine bi trebalo da uvrste i Hrvatski muzicki kanal, to je malorpije zvanicna bila objava na MTV...
sto se tice pretplate, slazem se s vama u potpunosti, ali ipak mislim da FTV nije fer, jer ako neko placa pretplatu za MTV u kojoj je uvrstena i FTV, zasto onda placa posebno RTV taksu... znaci u prevodu 2 puta je placamo... ja bih da se mi malo pobunimo zbog toga, pa da fino protestujemo svi i brate mili da se zna sta se placa a ne 2 puta placati... kazu pa moras platiti posebno taksu za gledanje FTV I BHT1... pa ako ce tako biti, onda neka je ukinu sa kablovskih operatera i MTV, da je ne placamo 2 puta... jel tako... majke mi ja bih sutra protestovala zbog ovoga

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Moja TV
30.12.2010 20:13:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Vidi.

Imas jedno dugme zelene boje na daljinskom od risivera, pise  audio,  i imas tri jezika kao opciju...tj...pise lijevo, lijevo lijevo...jer nisu ukucali jezike...i onda onim dugmicima pr- pr+ saltas sa pritiskanjem dugmeta OK.

hvala skvo, zaista je bilo do daljinskog- lana nesto poremetilauser posted image uglavnom pritisla sam zeleno, pa se pojavilo default i ja kliknula na to i vratio se engleskiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Moja TV
31.12.2010 8:19:28   
DM
Kanal br 70!

Sorry-kanal je br 71user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Moja TV
31.12.2010 8:59:39   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Vidi.

Imas jedno dugme zelene boje na daljinskom od risivera, pise  audio,  i imas tri jezika kao opciju...tj...pise lijevo, lijevo lijevo...jer nisu ukucali jezike...i onda onim dugmicima pr- pr+ saltas sa pritiskanjem dugmeta OK.

hvala skvo, zaista je bilo do daljinskog- lana nesto poremetilauser posted image uglavnom pritisla sam zeleno, pa se pojavilo default i ja kliknula na to i vratio se engleskiuser posted image



Da Lana ne promjeni to na daljinskom ja nikad ne bih skontala da Baby TV moze biti i na engleskom. Sinoc sam promjenila al jutro s dreka odmah... ona moja naucila na njemackom i one pjesmice pa joj krivo st o su sad drugacije ....( nij bas njemacki nego netso sto ona cuje ) ...morali smo vratiti na njemacki pa cemo se postepeno prebaciti na engleski user posted image


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *