|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas svekar!!
26.3.2009 23:12:10   
large
e moj svekar je "ljudina " prava...buduci da nisam imala oca on mi je nekako....dusa prava...jest da je malko konzervativan i da voli da se sve njega pita,ali je pravi radoholicar i u sustini nije zasluzio moju svekrvu za zenu....zasluzio je puno bolje...on je kao jedno veliko dijete,ispocetka se ustrucavao,ali sad se opustoi i to samo kad smo ja i mm s njim sami,ne smije pred onim user posted image .....
vjerujte mi drage moje da kad mi se nasmije meni je dan popravljen...
rekao mm kad sam ja tek dosla:"fina ti je zena samo je treba malo doraditi..."heheheh,kao sto imam dug jezik pa ja od prvog dana pukla segu s njim,da bi mu na kraju rekao da me pravo voli jer sam takva..otvorena i pozitivna...
ima i on svojih trenutaka,ali sve to je mala maca...
ja ga volim puno puno...
pogotovo sad kad sam trudna malo malo pa mi pogleda pupu i oci mu blago zasuze...stariji je ,a i sin mu jedinac mm pa.....prvo unuce pa ih...


_____________________________

vole te mama i tata najvise bebacha nasa mava....
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vas svekar!!
27.3.2009 18:34:46   
lilyca
svekar mi je fin covjek i miran. da li sto nesmije progovoriti od svekrve ili ne znam ali je jako fin.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 24.6.2009 13:26:57 >


_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vas svekar!!
3.4.2009 3:08:30   
lely
Uh kod mene je koplikovana situacija.
Moj svekar je napustio svoju porodicu kada je mm bilo 16 godina,a njegovom bratu samo 4.Otisao je na jako ruzan nacin i njihovi odnosi nikad nisu bili kako treba.Jos dok smo se mm i ja zabavljali znala sam da su na ratnoj nozi i da se nikako ne slazu,a cak i ne vidjaju.Znalo se desiti da se ne cuju ni po godinu dana,sto je jako tuzno.Kada smo se ja i mm vjencali on nije nazvao ni da cestita,jer mu je bilo krivo sto mu mm nije rekao da se zeni,ali smo iz pouzdanih izvora saznali da mu je bilo jako tesko.
Posto smo ja i moj babo jako bliski,ja nisam mogla a da ne ucinim nesto po tom pitanju,jer sam znala da mm fali otac.Jako sam puno pricala sa njim i skoro pa nagovarala ga da se pomire,jer mu je on ipak otac,bez obzira koliko ga je povrijedio i da ce nekad zazaliti,ako mu ne pruzi drugu priliku.On mi je samo govorio da bi sve bilo lakse da nije sa zenom zbog koje ih je i napustio.
Nista nije upalilo,sve dok i mm nije postao babo i kada sam mu ja govorila da mu Bog moze vratiti,jer nikad se ne zna sta te sutra ceka.I napokon nakon toliko truda i zelje da i mm bude sa svojim ocem,mada je on to od pocetka zelio ali nikako nije mogao preci preko toga da ih je on napustio,uspjela sam i jako sam srecna zbog togauser posted image user posted image user posted image .Moj svekar je upoznao svoje prvo unuce kada je njemu bilo 8 mj.,jako ga voli i pazi.MM sada radi kod svog babe,sada su u puno boljim odnosima,ali vidim da mu jos nije oprostio i ne vjerujem da ce ikada.
Inace moj svekar je dobar covjek,lijepo se slazemo i znam da je vrijedilo truda,jer svi zasluzujemo drugu sansu u zivotu

Ja napisah roman,malo se zanijelauser posted image

(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vas svekar!!
3.4.2009 11:19:47   
emma.L
ali je lijepa priča user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vas svekar!!
3.4.2009 22:53:39   
SelmydZany
Ja jos nisam u braku,tako da nemam bas ono formalno svekra i svekrvu,ali posto sam upoznala roditelje svog dragog,vjerujte oboje su tako dragi,tako pazljivi...brizni....njegovom mamom se cesto cujem i pravo sam je zavoljela,zena jednostavno zraci ljepotom duse...
a njegovog oca se jos uvijek malo sramim,ali vjerujte puno mi je znacilo kad mi je nedavno umro otac kad sam primila njegovu poruku jer je u Sloveniji i nije zbog posla mogao doci,i dva dana poslije dzenaze njemu je bio rodjendan i ja mu cestitala porukom i on mi se zahvali i napise"voli te tvoj buduci tata"...rasplakala sam se i od srece i od tuge..tuge jer su mi ti dani bili najtezi u zivotu,a od srece zato jer bez obzira sto mog babe vise nema,znaci opet imam nekog koga cu moci zvati ocem,na koga cu se moci oslonuti kao na svog rodjenog oca...

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vas svekar!!
3.4.2009 23:09:03   
Babyy
moj svekar je dusica od covjeka.. ima samo mene kao snajku i zamislite da mi je poslao karanfil za osmi mart i to iz crnegore za francuskuuser posted image user posted image



_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vas svekar!!
8.5.2009 11:32:20   
mirelamedin
IZVORNA PORUKA: Lel@

Ej drage moje hanume,blago se vama!
Kod mene je situacija takva,da se ne zna ko je gori..svekar ili svekrvauser posted image
Sada se oboje trude ''kofol'' da isprave svoje greške...
ali od te ljubavi nema ništauser posted image
Ko me jednom uvrijedi taj za mene više nije čovjek nikakav...

POZZZ



potpisujem

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vas svekar!!
8.5.2009 11:37:02   
bubuli
nemam svekra...umro je puno prije nego sto smo se  mi i upoznali...

_____________________________



(odgovor članu mirelamedin)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vas svekar!!
8.5.2009 11:54:26   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: SelmydZany

Ja jos nisam u braku,tako da nemam bas ono formalno svekra i svekrvu,


Cekaj da budes u braku pa ces vidjeti...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vas svekar!!
8.5.2009 11:59:00   
mirelamedin
 
IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: SelmydZany

Ja jos nisam u braku,tako da nemam bas ono formalno svekra i svekrvu,


Cekaj da budes u braku pa ces vidjeti...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image potpisujem mada zelim svakom najbolje

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vas svekar!!
9.5.2009 21:33:24   
bjaca
moj svekar je isto ok dusha od covjeka popricamo ponekad i uvjek ima neki blagi izraz lica nikadse nije namrstio za ovih godinu dana od kad sam tu za razliku od svoje zenice
pomaze nam koliko moze i jako mi je drag vise i od svekrve mozda zato sto sam ja jako mala izgubila svog oca
ps ja imam i djevera koji je od mene mladji godinu dana i imamo extra prijateljski odnos povjerimo se jedno drugom ko pravi jarani a najvise trazi savjeta kad su cure u pitanju user posted image

(odgovor članu mirelamedin)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vas svekar!!
9.5.2009 21:39:35   
mirnac
IZVORNA PORUKA: mirelamedin

IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: SelmydZany

Ja jos nisam u braku,tako da nemam bas ono formalno svekra i svekrvu,


Cekaj da budes u braku pa ces vidjeti...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image potpisujem mada zelim svakom najbolje


ma sve je super samo kad se ne zivi u zajednici

(odgovor članu mirelamedin)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vas svekar!!
11.5.2009 23:23:10   
veeseelaa
moj svekar je čovjek za 10, u svemu mi hoće pomoći, kad odnekle stignem sve mi kese uneseuser posted image  jako me poštuje al ima jednu manu zna nekad nešto lupiti nepromišljeno za poludit, negdje sam več pisala da je mojoj kćerki rekao da ima samo jednog dedu (otac mi je umro).
To me baš povrijedilo i ako znam da nije to rekao iz loše namjere

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vas svekar!!
11.5.2009 23:28:39   
ledy blue
ma oj svekar je dobar...znamo po par sati razgovarati, ima i svojih mana, al kada se ne slazem sa njim odmah to naglasim, ono diskutujemo ali naravno bez svadje i tenzija...jako mudar i vrijedan covjek...eto kazem kafa nam se zna oduziti u razgovoru. mozda ga nekada idealiziram jer ja nisam imala, ustvari nemam takvog svog oca pa sam fascinirana njegovim likom oca.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vas svekar!!
17.5.2009 14:47:26   
Anoniman
ja, nazalost, nemam svekra....Poginuo u ratu....user posted image

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vas svekar!!
13.6.2009 20:01:36   
ivanak
Ja imam svekra, koji je gori od svekrve. U biti ne znam koje gori kad bolje pogledam. On bar reće, a ona sve oko kole, ko da neće.
Ne znam šta da vam kažem - svatko ima problema sa njima.
Treba i njih izdržati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vas svekar!!
13.6.2009 20:09:16   
Sonja
upravo sam se posvadjala s njim pravo..
sad znate kakav jeuser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 13:35:13   
bebana27
ja svog svekra i ne poznajem ziv je ali nije ovdje daleko je od mene.
ali kako svekrva kaze da me mrzi tako da ja nemam zelju ni da ga upoznam a jako je star ima 73 god

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 13:37:57   
Apotekarka
moj svekar nije los,dobre je duse hoce poimoći i saljivdžija je...mozda mi je dobar sto ne ziviomo skupa uglavnom dobro se slažemo 56 god mu

< Poruku je uredio Apotekarka -- 16.6.2009 13:48:28 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 13:40:10   
amarilis
Joj Bebana mom je babi 72 godine i nimalo mi se ne čini star, vjeruj mi, još sam njegova curicauser posted image
A, svekar mi je duša od čovjeka, samo da se broji da je više živih!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 13:42:52   
Anoniman
pa šta da kažem,kad sve saberem i oduzmen bolji je od svekrve,al ja uvijek kažem ma divni su je se vidimo 2-3 puta godišnje maximalno 5 dana.

(odgovor članu amarilis)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 13:46:38   
ljubičica 28
IZVORNA PORUKA: bubuli

nemam svekra...umro je puno prije nego sto smo se  mi i upoznali...
i kod mene isto...a voljela bih da sam ga upoznala, kažu da je bio duša od čovjeka...a mislim da bi bilo lakše i mojoj svekrvi i nama, jer bi se ona imala na koga oslonuti i ne bi nas opterećavala nekim bezveznim stvarima.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 13:53:03   
mamica87
Moj je svekaruser posted image user posted image nije naporan,ne petlja se u nas zivot,ako sta treba pomoci ce ,ima 54god.Kad bi bila svekrva ko on bila bi najsretnija snaha na svijetuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 14:06:04   
Lady26
Ja moram reci da je moj svekar dobricina prava... uvijek na mojoj strani i tu da pomogne hihihihhihi...kaze ako treba tuci mm da ga zovem pomoci ce ahahahaha...hvala bogu oboje su mi super user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vas svekar!!
16.6.2009 14:09:34   
sirnica
pa moj svekar u biti nije loš i hoće pomoći, ali kako smo dobili bebu izgleda da mu smeta što mm i ja ne dopuštamo da nam se miješaju u odgoj djeteta, pa je pošašavio. šta god mi kažemo on kontrira, samo da nam prkosi. došlo je čak i dotle da dopusti bebaću da se igra s kovanicama ili staklenim predmetima- izluđuje me!imate li sličnih iskustava, možda savjet?

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *