|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: relax masažer?
22.4.2011 23:49:02   
veeseelaa
ocito ce svi ostali dobiti skromne pokloncice a tata masazeruser posted image


divno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: relax masažer?
22.4.2011 23:53:14   
vjestica
sa ovim ii bilo kojim masažerom treba izbjegavati vrat, a po pršljenovima se NE SMIJE masirati

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: relax masažer?
27.4.2011 18:29:04   
isabella
meni je pomogao uu i to pravo jer poslije poroda godinu dana skinula sam 24 kg,,,,,,,,,,


_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: relax masažer?
11.9.2011 16:12:09   
wishbaby
zene mene interesuje li iko zna kada se najranije moze poceti koristiti poslije poroda sekcijom.ako neko ima iskustva ko je imao ili zna nekog ko je imao sekciju da li i kada je poceo koristiti ovaj masazer.
hvala

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

kataloska kozmetika
Mamica24

Koju katalosku kozmetiku narucujete?!

Avon (46%)

Oriflame (17%)

Farmasi (7%)

Nista od navedenog (30%)


Broj svih glasova: 153

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *