|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Maskenbal
12.1.2010 12:32:58   
Mik Mik
Da li neko zna gdje ima kupiti garderobu za Maskenbal? Ja konkretno tražim nešto u indijanskom stilu, znači ove godine ćemo biti indijanci user posted image . Do sada nisam nigdje ništa našla. Nevjerovatno!! Da li ima neko ko bi mi sašio to odijelo? Znači za MM, mene i moju malu ljubav?? Ja bih dostavila sliku kako bi to od prilike trebalo izgledati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Maskenbal
12.1.2010 12:34:12   
veeseelaa
joj i ja bi voljela znati
baš bi rado neku maskicuuser posted image
ako ne nadješ saši, nadješ sliku i onda kod krojača

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 12:43:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Maskenbal
12.1.2010 12:43:24   
M kao Mama
Ima u TL baš to što tražiš ja neki dan gledala, ima raznih zgoda, a ima u One to play na 4 spratu u BBI centru 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Maskenbal
2.2.2010 0:05:54   
milenium
ja sam gledala za svog malog nešto,neki komplet zeko ili miš tako nešto(kao onaj zmaj kod niobe u tom smislu nešto)ali nisam našla.samo sam vidjela da ima betmen odjela i speiderman.a ima i onih power rangers maski.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Maskenbal
3.2.2010 22:54:32   
milenium
jel iko igdi išta vidio?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Maskenbal
3.2.2010 23:50:24   
leli§
zaq djecicu bi se i moglo naci, ali za odrasle osim ako od sebe ne napravis karikaturu, nista od maskenbalauser posted image osim ako ti neko ne bude sio

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Maskenbal
9.2.2010 0:51:14   
milenium
IZVORNA PORUKA: Mik Mik

Da li neko zna gdje ima kupiti garderobu za Maskenbal? Ja konkretno tražim nešto u indijanskom stilu, znači ove godine ćemo biti indijanci user posted image . Do sada nisam nigdje ništa našla. Nevjerovatno!! Da li ima neko ko bi mi sašio to odijelo? Znači za MM, mene i moju malu ljubav?? Ja bih dostavila sliku kako bi to od prilike trebalo izgledati.



ja sam vidila večeras indijanski kostim,smeđi na rese,suknja i gore neki top šta li.i pero na glavi činimi se. ima i za velike i za male(za velike najviše ima klaun odjelaaa. ja sam misla kupit svome maci ili miša al sve od 2-3godine veličina pa mi veliko.bilo je manjih brojeva ali za ženske.kako je bila divna jedna crno-žuta haljina s krilima ''pčelica'' za maleuser posted image ma da se rastopišuser posted image al šta ću kad ja mam muškouser posted image

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Maskenbal
14.2.2010 16:58:54   
milenium
kupila sam mu ipak kostim malo je velik ali...otić ćemo u njemu do u bake da je prepadnemouser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Maskenbal
14.2.2010 17:02:53   
sporty mamaa
Oticu ja danas u tl.... Koloko kostaju ti kostimi?? Mik mik dobra ideja i mi bi mogli biti indijaneriuser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Maskenbal
14.2.2010 17:09:19   
milenium
user posted image ima i ovakvi.kad je kod vas glavni dan tj maskenbal u gradu,jel isto u utorak?

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Maskenbal
14.2.2010 23:30:44   
iv@ncica
Ja kupila juce Andreju u TL kostim pigvina...močan je pravo..ful obučen jos se onako nestabilno gega ko pingvin..i velicina je za 9 mjeseci, navukla sam mu ga jedva preko robe..ali je bas knap..cijena 17,50 Km..sta cu za svoje pile malo..ici ce mo ko fol plasiti bake i tete, i prijateljice hehehheheuser posted image
mens se cini da je bili i nesto indijansko, ali nisam sigurna za velicine..a u ostalom.. mozes kupiti odvojeno stvari pa se prerusiti i nasminkati u insijanku tj.indijance user posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 14.2.2010 23:33:09 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Maskenbal
14.2.2010 23:33:12   
sporty mamaa
a sta mislite da organizujemo rr maskenbal za djecicu da ih zajedno malo prosetamo??? aaaa???

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Maskenbal
15.2.2010 13:15:44   
sporty mamaa
Odo ja u TL po maskuuser posted image Dajte zene almo se malo druzit, ove koje ce maskirat djecicu da se nademo i prosetamo ili sjednemo negdje zajedno... Sta mislite???

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Maskenbal
15.2.2010 17:15:16   
iv@ncica
sto da ne..samo ko ce nas sve uknapirati..

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Maskenbal
15.2.2010 18:25:00   
sporty mamaa
a niko se ne javlja a ima nas sigurnouser posted image user posted image Joj ivancice blago se tebi ja bila u TL nista samo ELMO ostao i kosta vrtoglavih 40 km a to mi je zaista skupo...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Maskenbal
15.2.2010 18:28:35   
milenium
sporti mama evo samo da se javim na temu,nisam se ni presvukla jošuser posted image , možda ima i po nekim običnim marketima a ne samo u tl.npr interex,konzum itd,mora bit sigurno.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Maskenbal
15.2.2010 18:28:55   
maja78 RR
ja juce bila u fis vitez-u i ima super kostima, navala na njih zato sam ih i skontala

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Maskenbal
15.2.2010 18:30:45   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: milenium

sporti mama evo samo da se javim na temu,nisam se ni presvukla jošuser posted image , možda ima i po nekim običnim marketima a ne samo u tl.npr interex,konzum itd,mora bit sigurno.


Ma bila sam i u konzumu i u darovnom i u tusu samo velikiuser posted image user posted image u sta ja moju macu das obucemuser posted image ma sanci cu se vec nekako makar je tata "sminkao" a sminkati se obozavauser posted image Mozes li ti sutra dovest malog namaskiranog da se prosetamo evo ivancica hoce???

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Maskenbal
15.2.2010 18:35:11   
milenium
jesi išla u robot?dole je velik izbor čini mi se.kod nas je maskenbal u gradu ,bira se najorginalnija maska(ko i svake godine)pa ćemo prošetat ovdeuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Maskenbal
15.2.2010 23:06:03   
iv@ncica
sporty mama moram i ja vidjeti jos kakva ce sitacija biti..bude li hladno nema nas..jedva smo se rijesili prehlade..a i moj zloco nekad nije za vodanje..nego gdje se setas i koje su vam relacije pa da ti mogu javiti na vrijeme, pase li nam ?

< Poruku je uredio iv@ncica -- 15.2.2010 23:08:34 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Maskenbal
16.2.2010 10:35:23   
sporty mamaa
E jest nam dan pada kisa... ma nista mi cemo otic samo do konzuma u 11 ima neka zabava.. ja i rodica cemo odvest malu malo na slikanje.... hoces ti biti tamo???

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Maskenbal
16.2.2010 10:48:06   
iv@ncica
oh tek sam vidila...ma jok rano nam je taman tada treba malo spavati...nesto je nervozan i brate pogan..uzivajte viuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Maskenbal
16.2.2010 11:04:49   
iv@ncica
ja i naravno javi kako bi i stavi slikice...nama jutro proslo u nekom tumbanju, a nismo ni znali za to slikanje, u kojem je konzumu..bas mi krivo sad..pin gvin nam je pravi user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Maskenbal
16.2.2010 11:52:04   
iv@ncica
evo naseg kostima user posted image pravi je pingvin..jos kad hoda i genga se hhahhaha
user posted image


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Maskenbal
17.2.2010 15:36:34   
milenium
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

evo naseg kostima user posted image pravi je pingvin..jos kad hoda i genga se hhahhaha
user posted image



user posted image user posted image user posted image premoćan je kostim.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *