|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sakupljac vlage
23.12.2013 11:38:30   
selebriti
Ovoga u Dormeu nema vise

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Sakupljac vlage
23.12.2013 15:31:01   
henna ze
steta..kod mene radi punom parom

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Sakupljac vlage
23.4.2014 11:55:23   
salmy
Jel neko kupovao ovih dana sakupljac vlage da nije Dormeo?

Nas poseo zezat displej,pali se i gasi sam
Sda smo ih zvali nemaju vise na stanju,nema servisa..samo nam mogu vratiti lovu
Meni je zao jer koliko vidim slican tome ne postojiuser posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Sakupljac vlage
23.4.2014 12:10:24   
salmana
http://www.lorencicsarajevo.ba/odvlazivac-zraka-dh721_M05-16-1_3.htm?updated=23471&cartNr=1

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Sakupljac vlage
23.4.2014 12:23:38   
salmy

IZVORNA PORUKA: salmana

http://www.lorencicsarajevo.ba/odvlazivac-zraka-dh721_M05-16-1_3.htm?updated=23471&cartNr=1

jel imas ovaj proizvod? kakva su iskustva cjena?

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Sakupljac vlage
23.4.2014 12:29:19   
salmana
Mi imamo ovaj drugi model veci I jaci, kupljen prije 4 godine, extra je stvarno, tada smo ga platili 600 KM. Ne znam sada cijene, mozda je ovaj prvi model jeftiniji, nazovi pa se raspitaj.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Sakupljac vlage
23.4.2014 12:32:44   
salmy

IZVORNA PORUKA: salmana

Mi imamo ovaj drugi model veci I jaci, kupljen prije 4 godine, extra je stvarno, tada smo ga platili 600 KM. Ne znam sada cijene, mozda je ovaj prvi model jeftiniji, nazovi pa se raspitaj.

hvala ti puno..mi smo sa dormeom bili prezadovoljni,ali se eto pokvario za ne punu godinu

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Sakupljac vlage
9.10.2015 8:40:22   
SREĆNA
Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Sakupljac vlage
9.10.2015 9:08:45   
salmy

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.


bas pisah gore i tome..
nema vise...ali nemas ni garanciju za njega..nama je poceo da se gasi..prosle godine smo ih zvali nemaju servis..a garancija istekla

imas negdje na stupu kod wise firma s ezove Lorenc..oni ih imaju..na slican fazon su kao dormeo..i imaju garanciju..tacnije promjene ti sve sto treba

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Sakupljac vlage
9.10.2015 9:15:34   
SREĆNA
Salmy hvala puno

Baš mi treba, u stanu mi je vlaga haos, muka mi je kad uđem svaana strah me da mi djeca ne dobiju raznorazne bolesti.Najgore je što sam podstanar, a nemam snage više seliti ni tražiti smještaj sa djecom, svima djeca smetaju, a ovdje gdje sam fantastično mi je sve osim vlage.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Sakupljac vlage
9.10.2015 9:18:22   
salmy

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Salmy hvala puno

Baš mi treba, u stanu mi je vlaga haos, muka mi je kad uđem svaana strah me da mi djeca ne dobiju raznorazne bolesti.Najgore je što sam podstanar, a nemam snage više seliti ni tražiti smještaj sa djecom, svima djeca smetaju, a ovdje gdje sam fantastično mi je sve osim vlage.



user posted image ajoj...mi smo na 8 spratu i kontsntnim susenjem vesa po radijatorima smo sami sebi stvorili vlagu..to je lila voda niz prozore
onda smo kupili vanjske roletne..ovaj aparat i susilicu..evo vec par godina smo mirni..i stalno provjetravamo...

ima su Konzumu uzeti one kao tablete pa probaj sa tim

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Sakupljac vlage
9.10.2015 9:21:34   
salmana

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.


bas pisah gore i tome..
nema vise...ali nemas ni garanciju za njega..nama je poceo da se gasi..prosle godine smo ih zvali nemaju servis..a garancija istekla

imas negdje na stupu kod wise firma s ezove ..oni ih imaju..na slican fazon su kao dormeo..i imaju garanciju..tacnije promjene ti sve sto treba



Lorencic - aparati su skupi ali zaista rade kako treba, I vrijede svake marke, s obzirom na opasnosti udisanja takvog zraka I gljivica I spora, bukvalno je toksicno!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Sakupljac vlage
9.10.2015 9:23:58   
salmy

IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ova tema skroooozz zaboravljena, svi vLagu isušili.Nego je li fakat ovog dormea više nema nigjde za kupiti ja taman riješila da ga kupim dođoh do zadnjeih postova kad ono nema više.Zna li iko išta o tome.Hvala.


bas pisah gore i tome..
nema vise...ali nemas ni garanciju za njega..nama je poceo da se gasi..prosle godine smo ih zvali nemaju servis..a garancija istekla

imas negdje na stupu kod wise firma s ezove ..oni ih imaju..na slican fazon su kao dormeo..i imaju garanciju..tacnije promjene ti sve sto treba



Lorencic - aparati su skupi ali zaista rade kako treba, I vrijede svake marke, s obzirom na opasnosti udisanja takvog zraka I gljivica I spora, bukvalno je toksicno!

user posted image meni je tako krivo sto smo ovaj uzeli u Dormeu..bezobrazni su uzas jedan..znaci kupis i nemas pravo reklamirati nemaju servisera..koji bezobrazluk

ovaj Lorencic je prava firma time se bave..imaju one ogromne za poslovne prostore mozes ga iznajmit itd..profesionalni su maximalno za razliku od Dormea..koji samo uvale i posle ih boli dupe

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Sakupljac vlage
9.10.2015 9:45:10   
SREĆNA
Imam one kutije što se ubace one tablete/kese ali nema to plaho fajde, otići ću do lorencica da vidim šta i kako, moram svakako.Hvala vam žene.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Sakupljac vlage
11.10.2015 22:32:54   
henna ze
moj još funkcioniše...

ali ga ne koristim, jer smo se preselili u stan koji hvala bogu nema vlage ...

toliko sam se sekirala zbog toga..još i mm i dijete astmatičari...



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Sakupljac vlage
30.10.2015 7:16:05   
almondray
Šta ima novo kod vlageuser posted image

Ima li smisla iznajmiti taj aparat na par dana?kod mojih roditelja se poslednjih godina pojavila vlaga u kući.
Radili su unutašnju izolaciju zidova ali nije pomoglo.Čiste svim dostupnim sredstvima ali to samo kratkotrajno rješava problem.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 141
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *