|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 9:39:02   
mamina princeza
Zna li meneko od vas pomoci. Naime ja sam danas trebala otvoriti porodiljsko bolovanje ili ako imam razlicite nalaze al imam jedan 6.3 d mi je termin onda mozda i sutra ( jer feb ima 29 dana). Trebala bih prvo otici zatvoriti bolovanje kod dr opste medicine pa onda otvarati porodiljsko. Al ja to nema sanse danas ne mogu uraditi ...... sama sam s curicom, snijeg ovaj ..... Mogu i ja naknano otici i otvoriti na danasnji datum. Valjda c emi nekkao izaci u susret ili dokotorica opste medicine ili u Skerlicevoj ili u firmi . Radim privatno , na bolovanju sam vec neko vrijeme radi cuvanja trudnoce i kod nas nema tipicnih pravila za odmor pa ga zato i ne spominjem.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu maj2011)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 9:50:39   
Skvo RR
Pa nazovi ih na telefon. Najbolje ti je. Bolovanje ti moze i neko drugi otvoriti. Ne moras licno.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 9:53:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Zna li meneko od vas pomoci. Naime ja sam danas trebala otvoriti porodiljsko bolovanje ili ako imam razlicite nalaze al imam jedan 6.3 d mi je termin onda mozda i sutra ( jer feb ima 29 dana). Trebala bih prvo otici zatvoriti bolovanje kod dr opste medicine pa onda otvarati porodiljsko. Al ja to nema sanse danas ne mogu uraditi ...... sama sam s curicom, snijeg ovaj ..... Mogu i ja naknano otici i otvoriti na danasnji datum. Valjda c emi nekkao izaci u susret ili dokotorica opste medicine ili u Skerlicevoj ili u firmi . Radim privatno , na bolovanju sam vec neko vrijeme radi cuvanja trudnoce i kod nas nema tipicnih pravila za odmor pa ga zato i ne spominjem.


ti bi ustavi trebala porodisljki dopust da otvoriš...
najbolje nazovi ...
i dogovori da neko dođe za tebe da zatvoriš bolovanje i da ti taj neko ode i otvori porodiljski dopust...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 9:55:49   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Zna li meneko od vas pomoci. Naime ja sam danas trebala otvoriti porodiljsko bolovanje ili ako imam razlicite nalaze al imam jedan 6.3 d mi je termin onda mozda i sutra ( jer feb ima 29 dana). Trebala bih prvo otici zatvoriti bolovanje kod dr opste medicine pa onda otvarati porodiljsko. Al ja to nema sanse danas ne mogu uraditi ...... sama sam s curicom, snijeg ovaj ..... Mogu i ja naknano otici i otvoriti na danasnji datum. Valjda c emi nekkao izaci u susret ili dokotorica opste medicine ili u Skerlicevoj ili u firmi . Radim privatno , na bolovanju sam vec neko vrijeme radi cuvanja trudnoce i kod nas nema tipicnih pravila za odmor pa ga zato i ne spominjem.


ti bi ustavi trebala porodisljki dopust da otvoriš...
najbolje nazovi ...
i dogovori da neko dođe za tebe da zatvoriš bolovanje i da ti taj neko ode i otvori porodiljski dopust...


Sto ponavljas...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 9:58:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Zna li meneko od vas pomoci. Naime ja sam danas trebala otvoriti porodiljsko bolovanje ili ako imam razlicite nalaze al imam jedan 6.3 d mi je termin onda mozda i sutra ( jer feb ima 29 dana). Trebala bih prvo otici zatvoriti bolovanje kod dr opste medicine pa onda otvarati porodiljsko. Al ja to nema sanse danas ne mogu uraditi ...... sama sam s curicom, snijeg ovaj ..... Mogu i ja naknano otici i otvoriti na danasnji datum. Valjda c emi nekkao izaci u susret ili dokotorica opste medicine ili u Skerlicevoj ili u firmi . Radim privatno , na bolovanju sam vec neko vrijeme radi cuvanja trudnoce i kod nas nema tipicnih pravila za odmor pa ga zato i ne spominjem.


ti bi ustavi trebala porodisljki dopust da otvoriš...
najbolje nazovi ...
i dogovori da neko dođe za tebe da zatvoriš bolovanje i da ti taj neko ode i otvori porodiljski dopust...


Sto ponavljas...user posted image


hahah...nisam ti ni vijedjela post...ja namah počela pisatiuser posted image
ko zadužena bogami da sam...nemam pojma koji mi jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 10:22:12   
mamina princeza
ma nemozes ove moje za to nazvati ...cc..... oni samo koja je doktorica i eto :) a nema mi niko drugi otici u tome je i problem.... rade samo prvu smjenu a tada su mi svi na poslu jos krenu sat prije da stignu nema sanse.... svi mi rade samo teta sto cuva malu ne radi....
da porodiljski dopust ovaj sto trebam otvoriti 28 dana prije termina....

hvala u svakom slucaju ... poksat cu sa sankama s curicom mozda uspijemo :) do porodicne medicine se mozd a i probijemo pa nek nam oni dalje kazu

< Poruku je uredio mamina princeza -- 6.2.2012 10:23:07 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 12:37:06   
KupusLivada
Hanady, samo da se zahvalim na odgovoru(ima)...

Mamina princezo, meni su ovdje u Saraj polju rekli da doktor samo ne moze otvoriti porodiljsko unaprijed, npr. ne moze danas staviti datum 10.02. ...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
6.2.2012 12:40:49   
mamina princeza
havla:) uspijel doci do doktorice ir ekla mi nije problem da naknadno odem u skerlicevu... do prekosutra mi je dala bolovanje...

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 19:35:03   
saksija
pozdrav drage zenice, da vas pitam nesto obzirom da su me malo ishavizali u vezi toga.. moja situacija je slijedeca
u firmi su mi rekli da im je ok da mjesec dana odem ranije na bolovanje i da ce mi davati punu platu te da sto se njih tice mogu otvoriti porodiljsko na dan kada rodim.. - znaci njima je ok ako ja to izganjam. a u porodicnoj ambulanti me doktorica gotivi i vec mi je u par navrata govorila da se malo odmorim ali eto ja nisam htjela i mislim sto se nje ko nje tice ne bi bio problem bilo sta sto je do nje da mi napise.. medjutim - isprepadase me s tim da mi u tih zadnjih 28 dana dr. opste prakse ne moze dati trudnicko bolovanje jer kao tad vec uzalis u 9ti mjesec.. bla bla i da se tada trebam obratiti ginekologu u domu zdravlja i da ova opste prakse bas nema nista s tim.. naravno da planiram otici i do porodicne da se raspitam ali reko ako ima ko da zaradi sevapa :) ja se nesto brinem sta cu i kako cu jer bih bas voljela da sam 12 mj. sa bebicom.. hvala unaprijed. (kolegica je otisla mjesec dana ranije sa posla i otvorili su joj odmah porodiljsko - kaze kako joj je doktor u DZ (ginekolog) rekao da joj ne moze dati bolovanje trudnicko jer je to vec kao 9ti mjesec.. i bila je 11 mjeseci odsutna.. a mogla makar tih mjesec dana platu punu primiti)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 19:37:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: saksija

pozdrav drage zenice, da vas pitam nesto obzirom da su me malo ishavizali u vezi toga.. moja situacija je slijedeca
u firmi su mi rekli da im je ok da mjesec dana odem ranije na bolovanje i da ce mi davati punu platu te da sto se njih tice mogu otvoriti porodiljsko na dan kada rodim.. - znaci njima je ok ako ja to izganjam. a u porodicnoj ambulanti me doktorica gotivi i vec mi je u par navrata govorila da se malo odmorim ali eto ja nisam htjela i mislim sto se nje ko nje tice ne bi bio problem bilo sta sto je do nje da mi napise.. medjutim - isprepadase me s tim da mi u tih zadnjih 28 dana dr. opste prakse ne moze dati trudnicko bolovanje jer kao tad vec uzalis u 9ti mjesec.. bla bla i da se tada trebam obratiti ginekologu u domu zdravlja i da ova opste prakse bas nema nista s tim.. naravno da planiram otici i do porodicne da se raspitam ali reko ako ima ko da zaradi sevapa :) ja se nesto brinem sta cu i kako cu jer bih bas voljela da sam 12 mj. sa bebicom.. hvala unaprijed. (kolegica je otisla mjesec dana ranije sa posla i otvorili su joj odmah porodiljsko - kaze kako joj je doktor u DZ (ginekolog) rekao da joj ne moze dati bolovanje trudnicko jer je to vec kao 9ti mjesec.. i bila je 11 mjeseci odsutna.. a mogla makar tih mjesec dana platu punu primiti)


uh...
zbuni ti i mene i sebeuser posted image

de mi najprije reci koliko od sutraenjg dana ima tačno dana do planiranog termina poroda?

< Poruku je uredio Hanady RR -- 9.2.2012 19:38:00 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 20:57:29   
saksija
oj Hanadyy stid me reci.. hahah ja tek peti mjesec a zakukala ko da sam deveti :) izvinjavam se ako sam bila konfuzna, nego me hastra da se ne zeznem ko ta kolegica, a fino pitala ove u kadrovskoj i oni rekli sto se nas tice.. mi cemo ti punu platu davati ti otvori trudnicko pa tek onda danom poroda porodiljsko.. ali kaze mi ta kolegica da njoj nisu dali doktori tako.. pa zato.. sorry jos jednom na zbunjozi :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 21:03:11   
saksija
ko mene interesuje je li to izvodljivo - i daju li dr, trudnicko zadnji mjesec.. i da li to radi dr. opste prakse ili taj neki ginekolog u DZ.. ?

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 21:09:19   
dijana79
ja sam saksija od samog početka na bolovanju prvo na trudničkom pa sad na porodiljskom a porodiljsko mi je otvoreno na termin poroda.

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 21:10:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: saksija

oj Hanadyy stid me reci.. hahah ja tek peti mjesec a zakukala ko da sam deveti :) izvinjavam se ako sam bila konfuzna, nego me hastra da se ne zeznem ko ta kolegica, a fino pitala ove u kadrovskoj i oni rekli sto se nas tice.. mi cemo ti punu platu davati ti otvori trudnicko pa tek onda danom poroda porodiljsko.. ali kaze mi ta kolegica da njoj nisu dali doktori tako.. pa zato.. sorry jos jednom na zbunjozi :)


eeeee..pa imamo fore da ''zeznemo'' sistem....user posted image

naime draga moja zakon kaže 28 dana prije termina ili na dan poroda... stim da samo ako jesi na bolovanju preko 42 dana komsiija te vuče do dana poroda te ti ginić nema šta pirčat više ako oni pordužavaju...
eh sad da bi ti ''izbjegla'' ova 28 dana prije termina ti trebaš na ''obično'' bolovanje prije toga...naravno to ti tvoj ginekolog piše pa ti doktor medicine rada daje doznake za isto...
također ti možeš biti na bolovanju jedno vrijeme..pa onda odeš na godišnji koliko ti ga ostane pa sa godišnjeg na porod...

Sve se to da ugajgulisati da ti budeš na porodiljskom dopustu sa danom poroda i da punih 12 mjeseci budeš s abebom...

nemoj da brineš...
imamo kad izračunati...važno je da ZNAš da NE MORAŠ na dopust porodiljki 28 dana prije termina.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 21:10:35   
dijana79
daju zadnji mjesec trudničko ginekolog ti valjda treba to otvoriti kad udješ u 9 mjesec

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 21:16:22   
saksija
hej dijanice ti si kako sam skontala taze trudnica (iz cekaonice).. znaci.. bez obzira ako uletim u tih 28 dana.. trudnicko mi moze dati moja dr. opste prakse?

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 21:22:10   
saksija
pardon.. porodilja :) cuj trudnica :)))

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
9.2.2012 21:35:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: saksija

hej dijanice ti si kako sam skontala taze trudnica (iz cekaonice).. znaci.. bez obzira ako uletim u tih 28 dana.. trudnicko mi moze dati moja dr. opste prakse?


draga...
postoji trudničko bolovanje
i trudnički doposut ( porodiljsko)
to su dva pojam različiat ali za svaki ginekolog ti daje papir ...
za bolovanje ginekolog napiše a doktorica opšte praklse doznake ti daje

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
10.2.2012 15:02:57   
saksija
hvala na odgovoru..znam ja to.. mislim da je trudnicko bolovanje razlicito od porodisljkog..vjerovatno se nisam dobro izrazila.. mene buni to sto ljudi spominju ginekologa u DZ kojem pripadas..i da ti on nesto mora napisati (a ja ako ne moram, ne bih ga ni ocima vidjela jer trudnocu vodim privatno i u bolnicu cu ono pred kraj kad budem morala) i da mi kao nece dati trudnicko (taj iz DZ ginekolog - jer navodno nije ni toj mojoj kolegici) bolovanje ako sam vec usla u 9ti mjesec.. a ja sam samo htjela da znam da li mi dr. opste prakse tipa ako mi je 1. juna termin.. odem kod nje 5og maja i zamolim da mi otvori trudnicko bolovanje i da mi to bolovanje traje do poroda (naravno ako je 40 dana u pitanju to mi je jasno) kako bih sa danom poroda mogla otvoriti porodiljsko? eto to mene interesuje.. jer mi je bitna ta jedna plata koju bi mi moja firma dala u slucaju da odem na trudnicko mjesec/28 dana pred porod... a naravno na porodiljskom nece..izvinite jos jednom na konfuziji :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
10.2.2012 15:12:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: saksija

hvala na odgovoru..znam ja to.. mislim da je trudnicko bolovanje razlicito od porodisljkog..vjerovatno se nisam dobro izrazila.. mene buni to sto ljudi spominju ginekologa u DZ kojem pripadas..i da ti on nesto mora napisati (a ja ako ne moram, ne bih ga ni ocima vidjela jer trudnocu vodim privatno i u bolnicu cu ono pred kraj kad budem morala) i da mi kao nece dati trudnicko (taj iz DZ ginekolog - jer navodno nije ni toj mojoj kolegici) bolovanje ako sam vec usla u 9ti mjesec.. a ja sam samo htjela da znam da li mi dr. opste prakse tipa ako mi je 1. juna termin.. odem kod nje 5og maja i zamolim da mi otvori trudnicko bolovanje i da mi to bolovanje traje do poroda (naravno ako je 40 dana u pitanju to mi je jasno) kako bih sa danom poroda mogla otvoriti porodiljsko? eto to mene interesuje.. jer mi je bitna ta jedna plata koju bi mi moja firma dala u slucaju da odem na trudnicko mjesec/28 dana pred porod... a naravno na porodiljskom nece..izvinite jos jednom na konfuziji :)


ne ne može ti doktor opšte prakse otvoriti trudničko bolovanje bez papira do ljekara specijaliste tj.ginekologa

i ne neće ti doznake dati ljekar opšte parkse ako donseš papir od ginekologa provatnika...

moraš otvoriti trudnički karton u svome domu zgravlja na ginekoligiji
ili da ideš u neku do bolnica pa od toga ginekologa donosiš mišljenje

I možeš izbjeći ovih 28 dana prije poroda da dieš na dopust...ili bolovanje ili godišnjim donrom...dobit ćeš punu plaću i biti sa bebom 12 punih mjeseci.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
10.2.2012 15:39:33   
saksija
hvala Hanady.. ziva i zdrava bila :*

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
16.3.2012 11:36:45   
tukica
Molim vas, pitanjce jedno: jel se porodiljsko bolovanje zatvara isto kod ginekologa ili moze kod dr.opste prakse?  I ako je otvoreno 29.03.2011. sad se zatvara 29.03.2012., da li je to datum odlaska na posao ili 30.03.???

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
16.3.2012 13:13:17   
chuci
tukice ja nisam nigdje zatvarala bolovanje. to se automatski čini mi se zatvori godinu nakon početka. a što se tiče prvog dana odlaska na posao, logično mi je da je to prvi dan po isteku bolovanja. najbolje da dogovoriš s poslodavcem. ja sam malo rnaije krenula a nisam htjela prekidati porodiljsko zbog 13-te nadoknade (bilo je u pitanju par dana) da se ne peglam sa papirima

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
16.3.2012 13:29:47   
Lady26
Ne zatvara se, ako radis samo se pojavis na poslu user posted image
Automatski se zatvori po isteku godine dana...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: pitanje za porodiljsko bolovanje
16.3.2012 13:30:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tukica

Molim vas, pitanjce jedno: jel se porodiljsko bolovanje zatvara isto kod ginekologa ili moze kod dr.opste prakse?  I ako je otvoreno 29.03.2011. sad se zatvara 29.03.2012., da li je to datum odlaska na posao ili 30.03.???

draga tvoj porodiljski dopust se autimatizmom zatvara po isteku godine dana...
ne ideš ti nigdje posbeno..
imaš rješenje o nakandi u kojem ti piše od kada do kada je poridljsko...to rješenje ima i tvoja firma...ti se javiš na posao dan-dva prije da ih napomeneš da dolaziš i kreneš sa 30.3 naravno jer u naknadu ti ulazi 29.3 kao plaćeni dan

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *