|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:48:59   
veeseelaa
kao moderator ovog podforuma (user posted image ) obaveza mi je zamoliti članice da dobro proračunaju kad će dobiti user posted image  tako da za prvu bračnu noć budu spremne a ne da se vade po 5 dana kao nekeuser posted image user posted image user posted image  znači prije svega izračunati kad stižeuser posted image   nemoj da ponavljam višeeeuser posted image user posted image user posted image
curetak pod hitno da promijeni nickuser posted image user posted image user posted image  ja predlažem biocuretakuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:49:03   
teacher75
veselaaa zakuha pa nestade!...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:50:01   
teacher75
a evo je:)))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:50:38   
MELLI

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kao moderator ovog podforuma (user posted image ) obaveza mi je zamoliti članice da dobro proračunaju kad će dobiti user posted image  tako da za prvu bračnu noć budu spremne a ne da se vade po 5 dana kao nekeuser posted image user posted image user posted image  znači prije svega izračunati kad stižeuser posted image   nemoj da ponavljam višeeeuser posted image user posted image user posted image
curetak pod hitno da promijeni nickuser posted image user posted image user posted image  ja predlažem biocuretakuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo moderatoriceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:50:51   
veeseelaa
eh moram ovo ispričati

sjedimo nas par jaranica i jedna pita drugu, sexaju li se tvoji roditelji? veli ova ma mrrššš kad će postavljačica pitanja "šta hoćeš da kažeš da ti je stara još nevina?!"user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:50:59   
DM

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kao moderator ovog podforuma (user posted image ) obaveza mi je zamoliti članice da dobro proračunaju kad će dobiti user posted image  tako da za prvu bračnu noć budu spremne a ne da se vade po 5 dana kao nekeuser posted image user posted image user posted image  znači prije svega izračunati kad stižeuser posted image   nemoj da ponavljam višeeeuser posted image user posted image user posted image
curetak pod hitno da promijeni nickuser posted image user posted image user posted image  ja predlažem biocuretakuser posted image


Jel'to neki zdravi curetak(valjda zdrav za konzumaciju)kad je biocuretak?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:51:21   
Hanady RR
jest dobro si veesela pokvarismo djete...neka mjenja nickuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:51:34   
milenium
ljudi moji!ja dobila na medenomuser posted image ne more gore nego jeuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:52:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

eh moram ovo ispričati

sjedimo nas par jaranica i jedna pita drugu, sexaju li se tvoji roditelji? veli ova ma mrrššš kad će postavljačica pitanja "šta hoćeš da kažeš da ti je stara još nevina?!"user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kažem vam ja sreća tutu sam prinjela user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:52:28   
DM
Ma ja je izračunala,da mi prođe do medenog,a ono 2 dana prije svadbeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:52:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kao moderator ovog podforuma (user posted image ) obaveza mi je zamoliti članice da dobro proračunaju kad će dobiti user posted image  tako da za prvu bračnu noć budu spremne a ne da se vade po 5 dana kao nekeuser posted image user posted image user posted image  znači prije svega izračunati kad stižeuser posted image   nemoj da ponavljam višeeeuser posted image user posted image user posted image
curetak pod hitno da promijeni nickuser posted image user posted image user posted image  ja predlažem biocuretakuser posted image


Jel'to neki zdravi curetak(valjda zdrav za konzumaciju)kad je biocuretak?user posted image user posted image user posted image



ili becuretak kao beoaktiv što se iz bioaktiva promijenio u beaktivuser posted image user posted image  a sve u skladu sa evropskim standardimauser posted image user posted image user posted image
curetak nema ljutiš, ja to za tvoje dobro

< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.1.2010 0:53:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:52:58   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

ljudi moji!ja dobila na medenomuser posted image ne more gore nego jeuser posted image user posted image


baksuze...vidiš da si tada ovaj forum pratila...nebi ti se to desilouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:54:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: milenium

ljudi moji!ja dobila na medenomuser posted image ne more gore nego jeuser posted image user posted image


baksuze...vidiš da si tada ovaj forum pratila...nebi ti se to desilouser posted image


al onda bi bilo: povratak u buducnost

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:54:56   
DM
Oho nam se sutra od RR-ica

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:55:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ma ja je izračunala,da mi prođe do medenog,a ono 2 dana prije svadbeuser posted image user posted image user posted image


kako bi poremetile ciklus za "bitne datume" počnite deset dana prije user posted image piti kontracepcijske pilule

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:57:06   
Hanady RR
veesela ja još to kad bi počela pit ženo...noaa bi me za broj pantola do smrti zajuser posted image .

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:57:31   
milenium
selite na hanumu čekamo vas!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:58:13   
DM
Pomješale ste teme-nije ovo hanuma!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:58:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Oho nam se sutra od RR-ica


što sve je ovo u skladu sa temom...ovaj veeselin savjet je garant dobar. Mislim ipak cura se čuvala toliko i zamisli crnjeka dobije na medenom...pa bi frajer odmah sutra za razvod predao od muke.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:58:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

veesela ja još to kad bi počela pit ženo...noaa bi me za broj pantola do smrti zajuser posted image .


user posted image user posted image user posted image  pa onda da pijemo apaurin pa ti sve svejedno, ja imala ja nemalauser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 0:59:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: doublemum

Oho nam se sutra od RR-ica


što sve je ovo u skladu sa temom...ovaj veeselin savjet je garant dobar. Mislim ipak cura se čuvala toliko i zamisli crnjeka dobije na medenom...pa bi frajer odmah sutra za razvod predao od muke.



vala i ona nek ide u sedam braće ako je snadje takav belaj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 1:00:18   
noaa
posto je vesela pocasni moderator pdf sexualnost nece niko da nas briseuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 1:01:06   
milenium
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: doublemum

Oho nam se sutra od RR-ica


što sve je ovo u skladu sa temom...ovaj veeselin savjet je garant dobar. Mislim ipak cura se čuvala toliko i zamisli crnjeka dobije na medenom...pa bi frajer odmah sutra za razvod predao od muke.



crnjak nego šta,izgledali smo isto suradnici na poslovnom putovanju,čitanje novina ,kafica a navečer rješavanje križaljkiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 1:01:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

posto je vesela pocasni moderator pdf sexualnost nece niko da nas briseuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

vesela imam pitanje za tebe kad ćemo u Mostar ova nam treba uživo kraljica je user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Prva bracna noc :)
26.1.2010 1:02:09   
veeseelaa
meni se ona ne svidjauser posted image user posted image user posted image  a i ne išla joj ja na nogeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *