|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 13:41:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: milenium

eo snijeg vam je lipo rekla.ma nebi se trebalo brisati da je se administrator fb rr sjetio zaštitit podatke,biser neki ! znači trebao je samo sve stavit pod opciju ''vidljivo samo prijateljima'' a ne svima!!!strava!


ne znam o cemu pises :)

FB RR.ba nije samo za prijatelje nego sa sve korisnike FB ... ako se neko PLASI za sebe neka se ne prijavljuje... ne trebaju nam ograde i ogranicenja... a i cemu strah ako stojis iza svojih napisanih rijeci... od koga strah ? user posted image
draga milenium ja bih volejela dozivjeti da ti bar 7 dana nesto ne zvocas user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 13:53:35   
milenium
ovo je pisano prije mjesec dana.pročitaj šta su prije forumašice pisale pa će ti bit jasno.ja sam se samo nadovezala.pišu da im je svatko mogao čitati nik i pravo ime.nas npr ima 700 na fb rr.i dovoljno bi bilo zaštitit podatke da budu vidljivi samo nama a ostalim gostima Ne! jedino ako se pridruže u grupu onda  oni sve mogu vidjeti.naravno info nek bude vidljiv da bi ljudi znali o čem se rade pa da se pridruže a ne ovako sve na gole i na izvolte.
ja se nisam žalila zbog svoga nicka niti me briga da gha itko vidi samo sam ovim što imaju problema zbog privatnosti rekla da se sva to lijepo moglo zaštititi.
jel ti sad jasnije?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 14:00:12   
Visnja RR
ma jasno ko dan...user posted image
ali FB RR.ba ce i dalje biti vidljiv svima nemamo sta da krijemo user posted image
a ko hoce da se krije nek se ne prijavljuje...
tamo postoji i tema da ko hoce i stavi svoj nick...dakle ko hoce da se zna , stavice ga...
bez straha da li ce to vidjeti muz, svekrva , prijateljica, kolegica... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 14:03:32   
milenium
a pa dobro onda,meni je svejedno.samo sam zbog ostalih to rekl kojima nije svejedno.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 14:55:03   
reallove

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: reallove

ja danas nemogu da otvorim fb....mislim,otvorim ja ali home page nece nikako,svoj  i profile prijatelja,poruke,zahtjeve otvorim samo home page nece nikako..jeli neko ima slicnih problemauser posted image

ni ja nemogu da udjem na fb od jutros user posted image

ja sam usla preko google chrome....

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 14:57:32   
reallove

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: nadam se73

i ja sam tu



i ja,i ja......user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 15:11:58   
vjestica
IZVORNA PORUKA: milenium

a pa dobro onda,meni je svejedno.samo sam zbog ostalih to rekl kojima nije svejedno.user posted image

pa kome nije svejedno nek ne stavlja svoj nick na FB uz svoje ime
žene su same krive, objelodane svoje ime,sliku,  pišu svašta i onda se žale, e to ne kontam



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 16:52:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR



ne znam o cemu pises :)

FB RR.ba nije samo za prijatelje nego sa sve korisnike FB ... ako se neko PLASI za sebe neka se ne prijavljuje... ne trebaju nam ograde i ogranicenja... a i cemu strah ako stojis iza svojih napisanih rijeci... od koga strah ? user posted image
draga milenium ja bih volejela dozivjeti da ti bar 7 dana nesto ne zvocas user posted image


još što se ismijah, user posted image user posted image user posted image milče ne ljuti se draga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
9.4.2010 16:59:10   
Hanady RR
dok ovo čitam meni naumali TLN- ja želim da budem anoniman user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TLN
ja ne želim da budem amoniman ja želim da budme pilooot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 11:55:27   
mamina cura
Dobila sam odgovor od FB
Hi Naida,

One of Facebook's main priorities is the comfort and safety of our users. Your account was disabled because you engaged in behavior other users reported as harassing in nature. It is a violation of Facebook's Statement of Rights and Responsibilities to harass users on the site, whether through unsolicited messages, friend requests or other features. We will not be able to reactivate your account for any reason. This decision is final.

Thanks for your understanding,

Jada
User Operations
Facebook

NIKADA NISAM NIKOGA UZNEMIRAVALA U ZIVOTU I DALJE TO NE NASTAVLJAM RADITI.... OVO JE UZASNO....
Ja nisam bila ni prijateljica sa Dolisom - i samo sam upozorila svoje prijatelje da ce dobiti poziv od doticne.
Ako je to uznemiravanje - KRIVA SAM
Ja se stvarno ne osjecam krivom i izgleda da cu morati krenuti opet iznova....
Hvala svima na podrsci a posebno na FB korisniku koji je dojavio Dolisi i omogucio da se sve ovo desi.
Mislim da je uvijek najlakse nekoga prijaviti nego se direktno obracunati - ako postoji problem.
Hvala bogu pa imam sta da radim i bez FB-a a zao mi je sto sam prisiljena i dalje sivati za djecu jer sam vise od dvije godine nezaposlena mama.
Da ne mislim da postoji pravda na ovom i drugom svijetu nebih mogla ici daljeuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 13:14:35   
mamina cura
Vise mi i nije bitno ko je i sta je. Najgore je sto mi opet to mogu uraditi i da nema pravog nacina zastite....
Da mogu bez FB  - nikada se nebih tamo vratila....

SAmo bih voljela na kraju da istina dodje na vidjelo. Mislim da ovo nije nacin rjesavanja problema. Ako imas problem obrati se meni. Mogu vam proslijediti i post koji sam napisala - ako neko nije procitao.

Ja nisam osoba koja voli da vrijedja i uznemirava ali me boli nepravda.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 13:16:40   
aazra
Mamina cura, bas mi je zaouser posted image , ne znam sta bi ti rekla da te utjesim....
Ja sam se prepala da ti nije neko provalio u account jer je Bilalova slika na tvom profilu, ali srecom bar nije to...Drago mi je da si izabrala bas "mog" manekena i nadam se da ces naci nacin da i dalje plasiras svoje proizvode, jer "dobar glas daleko se cuje" nije ni FB sve na svijetu...user posted image

_____________________________








(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 13:53:02   
mamina cura
Ponovo sam se prikljucila i pridruzila grupi RR. Molim sve mame da mi se prikljuce - ako to naravno zele. Ime i prezime je isto Naida Hrustemovic

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 13:57:16   
leona81
joj ne mogu da vjerujem da ljudska zloba ne poznaje granice...i dalje...pobogu pa i da ima 50 zena koje sivaju ima i dovoljno mama i beba koje ce kupiti od svake...ne razumijem i ne zelim to da razumijem...cuj neko te prijavio? nevjerovatno...




_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 14:14:38   
mamina cura
Prijavili su me za uznemiravanje user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 15:52:48   
teacher75
nevjerovatno da te neko moze tek tako prijaviti za uznemiravanje bez ikakvih dokaza i da te iskljuce bez provjere, svasta. onda svako moze nekoga ko mu se bilo kako zamjeri il mu ne odgovara prijavit da ga uznemirava i da mu se zatvori FB account. eh, svega u bozjoj basti!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 15:53:46   
teacher75
mamina cura, a sta ti je sa web shop-om, jel tamo sve ok?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 17:26:40   
aazra
Ne kontam kako nekoga mozes "uznemiravati" na FB?

Mislim ako te neko nervira jednostavno ga "ukines" i ako ti neko nije prijatelj kako te moze uznemiravatiuser posted image

Zalosno je da Naida koja pravi pelene "uznemirava" a oni koji otvaraju grupe u kojima jasno pozivaju na nacionalnu mrznju, oni nikoga ne uznemiravajuuser posted image
Dođe mi da bojkotujem FB!!!


< Poruku je uredio aazra -- 16.4.2010 17:27:01 >


_____________________________








(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 17:32:04   
Visnja RR
sve su to stvari koje se cesto desavaju...borba za trziste... zar nisu i nas nedavno hakovali...
maminoj curi zelimo da sve brzo zaboravi i da brzo krene s mjesta gdje su je "zaustavili"

pa vise nema potreba za diskusijom...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 17:48:12   
muby
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: milenium

eo snijeg vam je lipo rekla.ma nebi se trebalo brisati da je se administrator fb rr sjetio zaštitit podatke,biser neki ! znači trebao je samo sve stavit pod opciju ''vidljivo samo prijateljima'' a ne svima!!!strava!


nije ni sada kasno..mislim da se moze postaviti opcija - vidljivo samo prijateljima. isto kao i kad se postavlja slika na fejs.
a ako neka forumasica sumnja da je neko pokusava 'upratiti' neka malo pripazi. neka ne pise ime i prezime i nick ni u jednom file-u jer se prilikom google pretrage moze veoma lako to vidjeti..


Ako neko ima losih namjera najmanji mu je problem uclaniti se u grupu kao "prijatelj" i doci do tih povjerljivih podataka. Tako da ni ta opcija "vidljivo prijateljima" nije neka zastita. Ko zeli veci nivo zastite neka se ne uclanuje. I svakako neka pazi sta pise i koje informacije objavljuje.



_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 17:52:24   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: muby



Ako neko ima losih namjera najmanji mu je problem uclaniti se u grupu kao "prijatelj" i doci do tih povjerljivih podataka. Tako da ni ta opcija "vidljivo prijateljima" nije neka zastita. Ko zeli veci nivo zastite neka se ne uclanuje. I svakako neka pazi sta pise i koje informacije objavljuje.




slazem se potpuno.... ja sam stavila na RR svoje slike tako da nisam nesto narocito nepoznata... ali ipak nisam toliko hrabra da stavim javno nick pored svog imena i prezimena.... mada nije mi bas vazno, jer ne krijem nista i sve sto napisem stojim iza toga tako da mi je svejedno zna li neko ko sam ili ne... mada mrzim sve vrste zloupotrebe i nadam se da niko od nas nece biti zrtva takvih prljavih igrarija....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 17:53:28   
Husic10
Ma prijavljena sam al neznam ko je ko user posted image user posted image user posted image
Osim oni hanumica sto su na listi sa RR nickom i FB-om...njih znam i dodala sam ih.user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 17:57:13   
frenkoza
ako neko zeli da me ima u prijateljima na fb-u nek mi posalje pp i ja cu ga dodati... no frks.... user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 17:58:55   
Husic10
Naida to je uzasno i zao mi je , vala bas kako mozes nekoga uznemiravati na FB?!!
I ova djuser posted image sa FB sto nisu malo booje istrazili sta se ustvari desava a ne samo blok. Uffffff.user posted image
Ma reci ko je ako znas da ja nju ili njega sad odma prijavim za uznemiravanje !!!!
Ozbiljno ti kazem, nek vidi kako je.user posted image user posted image


_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Facebook - Ringeraja.ba porodicni portal
16.4.2010 18:33:21   
frenkoza
voljela bih ako neko ima ime neutjesne da mi javi na pp jer smo se tako fino druzile i sad smo izgubile kontakt

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Unutrasnje stepenice
Miimy

Treba mi preporuka za dobrog majstora koji pravi unutrasnje stepenice , a moze i firma... hvala unaprijed

poznajem (50%)

ne poznajem (50%)


Broj svih glasova: 62

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *