|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisvac na vodeni filter
17.6.2009 23:17:36   
HannaS
Meni je kod ovog LIV Aquafilter 2000 crkla pumpa za izbacivanje vode koja se koristi za pranjeuser posted image user posted image a garancija na ususavac je isteklauser posted image Zna li neko da li ima servis za ove usisavace u Tuzli?

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Usisvac na vodeni filter
20.6.2009 14:44:07   
NANICA
HannaS, te usisivace uvozi Economic Vitez pa ne bi bilo lose da ih nazoves (imas na netu njihov web) i pitas ko ih servisira u Tuzli

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Usisvac na vodeni filter
20.6.2009 14:45:01   
NANICA
IZVORNA PORUKA: bebana27

ja sam razmisljala o usisavacu na vodu nasli smo 3-4 proizvodjaca i razna modela pa jos nismo odlucili koji da kupimo


Mi kupili Elit na akciji u Tehnomag-u i pravo smo zadovoljni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Usisvac na vodeni filter
26.6.2009 16:56:31   
Leva
Moja svekrva kupila onaj Rainbow sistem za ciscenje. Platila ga bruku para i dobila jednu ogromnu nakaradu koja je uz to toliko jaka da joj krza cilim. Elem, poslije je kupila novi obicni usisivac a "nakarada" se koristi za velika spremanja. Ako ikada dodjete u iskusenje da kupite nesto slicno radije si pokusajte ustedjeti novac i zaobidjite taj poduhvat. Osim toga na internetu sam nasla da voda nije filter za prasinu tako da vodite racuna da vas usisivac ima hepa filter uz tu posudu sa vodom. Ja imam LG usisivac i nije na vodu. Ovaj moj ima posudu za prasinu koju kompresuje i neku vibrirajucu cetku, obicni i hepa filter i prezadovoljna sam s njim. A po ovom pitanju sam jako zahtjevna jer imam psa koji se linja user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Usisvac na vodeni filter
26.6.2009 21:59:44   
aazra
Mi smo kupili usisivac na vodeni filter marka BEKO i takodjer smo prezadovoljniuser posted image
Stan nam je skroz drugi.
Kao sto je neko rekao postoje "usisavaci na vodu i na prasinu"user posted image
 
Svima koji imate djecu toplo preporucujem, ali ipak gledajte da nisu oni najjeftiniji i da nije neka jeftina plastika te da se lako sastavljaju i rastavljaju.

Nas je kostao 180 KM u Merkuru ali u Bekovom prodajnom centru su i jeftinijiuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Usisvac na vodeni filter
27.6.2009 7:38:02   
manuela RR

Ja imam Neo usisivač na vodeni filter i baš sam zadovoljna.
Nije neka marka al do sad se super pokazao,platila ga u Tehno Marketu 165 KM
a tek užitka kad svu kuću očistim s njim,ma milina jednauser posted image stavim u vodu malo omekšivača i kuća miriše na čistoćuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 27.6.2009 7:39:49 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Usisvac na vodeni filter
7.8.2009 20:15:02   
shejla
znam da je tema usisivac na vodu, ali eto da ne otvaram novu :)
Da li neko ima onaj usisvac sa reklame, koji je toliko tih da se cuje macka kako se lize :):):) Mislim da je LG, nisam sigurna. Je li stvarno tih i koliko kosta?

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 8:49:05   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: HannaS

Meni je kod ovog LIV Aquafilter 2000 crkla pumpa za izbacivanje vode koja se koristi za pranjeuser posted image user posted image a garancija na ususavac je isteklauser posted image Zna li neko da li ima servis za ove usisavace u Tuzli?


Jesi li ga uzela u Omegi?
Oni bi trebali da imaju i servis ja mislim. I ja sam kod njih kupila isti.
U svakom slucaju, obrati se tamo gdje je kupljen, iako je garancija istekla, oni ce te barem uputiti gdje se moze popraviti.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 8:58:19   
sanjica
Mi imamo usisivač marke "Zepter". Koštao negdje oko 800KM. Dobro usisava i ne praši.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 9:17:05   
Nedi
Napokon sam uspjela nagovoriti mm da nam je potreban novi usisivač i čistač na paru. Mi tražimo usisivač koji je jači od standardnih 1500W, vodeni filter i da košta max 500KM. Ima li ko prijedlog?Amela?

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu sanjica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 9:47:05   
Nellica
Mi smo na poklon dobili LIV sa aqua i hepa filterom, koji ima nekih dodataka za pranje i sl., mada ga ja koristim za usisavanje uglavnom i prezadovoljna sam, mislim da mu je cijena max. do 250 km.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 10:09:30   
w.pooh
Ja koristim usisivač na vodu Neo bio je poklon ali mislim da je koštao max. do 150 KM i ja sam prezadovoljna sa njim..iskreno ja nikad ne bih dala više od 200-250 KM za usisivač..kao što neko ranije spomenu da je kupio Rainbow koji košta 4-5 hiljada pa opet poslije kupio još jedan "normalne" cijene..na današnjoj besparici čisto bacanje para u vjetar

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 10:53:35   
Nedi
Bas sam u dilemi, da mi je dobar ali da nije skup...

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 14:03:43   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Leva

Moja svekrva kupila onaj Rainbow sistem za ciscenje. Platila ga bruku para i dobila jednu ogromnu nakaradu koja je uz to toliko jaka da joj krza cilim. Elem, poslije je kupila novi obicni usisivac a "nakarada" se koristi za velika spremanja. Ako ikada dodjete u iskusenje da kupite nesto slicno radije si pokusajte ustedjeti novac i zaobidjite taj poduhvat. Osim toga na internetu sam nasla da voda nije filter za prasinu tako da vodite racuna da vas usisivac ima hepa filter uz tu posudu sa vodom. Ja imam LG usisivac i nije na vodu. Ovaj moj ima posudu za prasinu koju kompresuje i neku vibrirajucu cetku, obicni i hepa filter i prezadovoljna sam s njim. A po ovom pitanju sam jako zahtjevna jer imam psa koji se linja user posted image


Mi imamo Rainbow usisivac i imamo pozitivno iskustvo. Ne znam zasto se takvo nesto desilo tvojoj svekrvi. Mislim da je sve stvar nacina koristenja. Moji cilimi izgledaju savrseno a svakih sedam dana ih usisavam dubinski, imam macka i Hanu prznusu:))
Ovo je prvi put da cujem da je neko imao negativno iskustvo, ali i to se desava. Nadam se da ce sveki biti ipak naci bolji usisivac i da nece imati takvih problema.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 16:13:40   
mama_debeljuca
Ja imam elit usisivač već dvije godine i pravo sam zadovoljna, a sada mu je cijena oko 120-130 km.

_____________________________

:-)

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 16:33:22   
acudesa
mi smo kupili usisivač sa sprimnikom za vodu i hepa filterom, hepa sam morala čistiti nakon 30 sec usisavanja, tako da sam ga eliminisala-skinula, a spremnik za vodu operem svaki put, kao i filtere iz njega, bez rastavljanja samo pod jakim mlazom vode i sa svih strana
prezadovoljna sam-mnogo manje prašine u stanu, i opet bih kupila isti samo malo manji, jer je ovaj onako kabast poprilično

< Poruku je uredio acudesa -- 30.10.2009 16:37:57 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 20:04:40   
Dida79
kod mene je neo i stvarno sam zadovoljna sa njime kupila ga u techno marketu mislim da je bio negdje oko 150km samo mi ide malo na zivce kada zavrsim pa ga moram prati i one njegove filtereali to je opet mala cijena za ono kako usisa svu prasinu i kako citava kuca mirise od mirisa kojih stavim u vodu jeste da je malo glasan ali sta se moze

< Poruku je uredio Dida79 -- 30.10.2009 20:05:09 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 20:10:25   
mamaajna
upravu simana sto ga moras odma ocistiti,jednom mi je voda prenocila,sutra kad sam ga otvorilasamo sto nisam crkla od smrada

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 20:11:22   
mamaajna
sorry na pravopisnoj gresci,Iman mi u krilu

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Usisvac na vodeni filter
30.10.2009 20:14:42   
Dida79
no sikiriki znam kako je pisati sa djetetom u krilu
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Usisvac na vodeni filter
6.11.2009 12:51:37   
Tidzi

IZVORNA PORUKA: HanaBana

IZVORNA PORUKA: Leva

Moja svekrva kupila onaj Rainbow sistem za ciscenje. Platila ga bruku para i dobila jednu ogromnu nakaradu koja je uz to toliko jaka da joj krza cilim. Elem, poslije je kupila novi obicni usisivac a "nakarada" se koristi za velika spremanja. Ako ikada dodjete u iskusenje da kupite nesto slicno radije si pokusajte ustedjeti novac i zaobidjite taj poduhvat. Osim toga na internetu sam nasla da voda nije filter za prasinu tako da vodite racuna da vas usisivac ima hepa filter uz tu posudu sa vodom. Ja imam LG usisivac i nije na vodu. Ovaj moj ima posudu za prasinu koju kompresuje i neku vibrirajucu cetku, obicni i hepa filter i prezadovoljna sam s njim. A po ovom pitanju sam jako zahtjevna jer imam psa koji se linja user posted image


Mi imamo Rainbow usisivac i imamo pozitivno iskustvo. Ne znam zasto se takvo nesto desilo tvojoj svekrvi. Mislim da je sve stvar nacina koristenja. Moji cilimi izgledaju savrseno a svakih sedam dana ih usisavam dubinski, imam macka i Hanu prznusu:))
Ovo je prvi put da cujem da je neko imao negativno iskustvo, ali i to se desava. Nadam se da ce sveki biti ipak naci bolji usisivac i da nece imati takvih problema.


Mi isto imamo Rainbow usisivac vec 2 godine. Od kada smo ga kupili nas stan i nasi tepisi izgledaju kao novi, pogotovo oni cupavi. Mi imamo pozitivna iskustva i da sad crkne, kupila bih i opet isti. Sreca ima 10 godina garanciju! user posted image Ne znam zasto je kod tvoje sveki tako! Ne kontam!user posted image Ja sam eto sad od tebe prvi put cula da neko ima lose iskustvo i da nije zadovoljan.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Usisvac na vodeni filter
9.11.2009 10:46:36   
Anoniman
Ja sam dobila na naselje usisivač na vodu,neznam tačno koja je marka,super usisava,ne smrdi baš je dobar,ali mi oduzme jako puno vremena dok ga očistim.Svaki put kad usisam moram komplet sve oprati i vratiti ga na mjesto da bi bio spreman za slijedeće usisavanje.

(odgovor članu Tidzi)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Usisvac na vodeni filter
7.4.2010 22:59:07   
*pcelica*
Roditelji mi imaju onaj Duga (kad sam cula koliko su ga platili doslo mi da ih ubijem) pas e nekad ogrebem da sve dubinski usisam ,a do prije dva dana sam imala obicni sa platnenom vrecicom ali se prilikom usisavanja zapalio pa sad imoram u potragu za drugim samo jos sam u dilemi da li onaj na vodu ili obicni

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Usisvac na vodeni filter
7.4.2010 23:18:30   
Anoniman
Kod nas je Beko 1800W na vodeni filter i preeeezadovoljni smo. Kosta 199KM.

(odgovor članu *pcelica*)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Usisvac na vodeni filter
7.4.2010 23:20:23   
sarayka
Kod nas je od 2300W i kupljen u Eš comp.jako je snazan i malen sto mi je bitno.
super je user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *