|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisvac na vodeni filter
7.4.2010 23:37:03   
mamilica
Vec 5 odina koristim Cleansy Zepter, vodeni filter, hepa filter, filter za zrak i kioliko prljavstine iz tepiha izadje ne mogu ocima da vjerujem. Navikla sam na vodeni filter, cist mi zrak i mirise nakon usisavanja. Da ga ne ureknem, srce bi me strefilo kad bih ga morala opet kupovat.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Usisvac na vodeni filter
8.4.2010 14:07:26   
azraj
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Kod nas je Beko 1800W na vodeni filter i preeeezadovoljni smo. Kosta 199KM.

Kod nas Neo iste takve jacine i eto pokvario se nakon dvije i po godine a kostao 155km.Odjednom je poceo da uvlaci vodu iz one posude sto se naspe,jos kad mi muz rece da je mogao eksplodirat a tu mi jos i dijete oko mene uf.nikada mi vise u kucu nece uci a do sada sam bila zadovoljna odlicno je usisavao i nije mi bilo tesko prati filtere i kantu al eto sada mi nesto skroz ohladio.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Usisvac na vodeni filter
8.4.2010 14:18:13   
Medić*
Mi imamo Zanussi usisivac na vodeni fliter 180W jako smo zadovoljni, odlican je stvarno, lak za odrzavanje, ma prezadovoljni smo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Usisvac na vodeni filter
9.4.2010 10:55:11   
azraj
IZVORNA PORUKA: azraj

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Kod nas je Beko 1800W na vodeni filter i preeeezadovoljni smo. Kosta 199KM.

Kod nas Neo iste takve jacine i eto pokvario se nakon dvije i po godine a kostao 155km.Odjednom je poceo da uvlaci vodu iz one posude sto se naspe,jos kad mi muz rece da je mogao eksplodirat a tu mi jos i dijete oko mene uf.nikada mi vise u kucu nece uci a do sada sam bila zadovoljna odlicno je usisavao i nije mi bilo tesko prati filtere i kantu al eto sada mi nesto skroz ohladio.user posted image user posted image user posted image


Juce mi je muz nosio usisivac u tehnomarket gdje smo ga i kupili,imaju oni dole svoj servis.Majstor je rekao da je sve u redu ali da se filter zaprljao i da zbog toga ne radi kako treba.Problem je sada sto se nema gdje kupiti novi filter tako da ga mogu baciti.E pa to je zivi bezobrazluk platis ga 155km i koristis dvije,tri godine i onda ga baci.Do skora su imali te filtere u prodaji a sada ko fol nemaju i jos nam je rekao kako oni nemaju pojma da li ce dolaziti vise ti filteri i da li ce se uopste proizvoditi,sram ih bilouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Usisvac na vodeni filter
9.4.2010 12:04:35   
gvendolina
I mi smo dobili ovaj usisivac prije godinu i po,a vec mu se filter zaprljao i pravo slabo vuceuser posted image moracu otici da vidim ima li negdje uzeti filter,ali se plasim da ce i nama reci da ih nemauser posted image   Ja bas nisam zadovoljna ovim usisivacem,jer se nakon svakog usisavanja mora cistiti.Sa malom bebom moras usisavati svaki cas,a neda mi se prati usisivac nakon sto usisam par mrvicauser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Usisvac na vodeni filter
12.4.2010 10:07:48   
Dida79


[/quote]
Juce mi je muz nosio usisivac u tehnomarket gdje smo ga i kupili,imaju oni dole svoj servis.Majstor je rekao da je sve u redu ali da se filter zaprljao i da zbog toga ne radi kako treba.Problem je sada sto se nema gdje kupiti novi filter tako da ga mogu baciti.E pa to je zivi bezobrazluk platis ga 155km i koristis dvije,tri godine i onda ga baci.Do skora su imali te filtere u prodaji a sada ko fol nemaju i jos nam je rekao kako oni nemaju pojma da li ce dolaziti vise ti filteri i da li ce se uopste proizvoditi,sram ih bilouser posted image user posted image user posted image

[/quote]

I ja sam isto ljuta na techno market i njihovu uslugu.Vecinu stvari sam kod njih kupila a rezervnih djelova ni na mapi user posted image
Probaj na drugim mjestima da potrazis mislim da sam nekdje vidjela te filtere ako mislimo na isto to je onaj okrugli dio sa spuzvom?Kod mene je isti takav usisivac a ja to fino sve operem i dobro osusim prije koristenja

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
12.4.2010 10:40:05   
Anoniman
Mozda ima u Beku.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 28.5.2010 18:13:44 >

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
28.5.2010 18:14:25   
acudesa
Post sa: Potreban mi je savjet, hitno

IZVORNA PORUKA: Mirkica

evo jedan savjet za domacie , nisam znala gdje da napisem pa evo ovdje .
Vec duze vrijeme mi smrdilo iz usisivaca ma ugusi kada usisavam iako mi je usisivac godinu dana star opet izlazi onaj smrad , promjenim i kesu i sve ocistim opet smrdi i kaze meni jedna zena da pospem po tepihu praska za ves onako jednu casu i ja to uradim i stavrno onaj smrad nista od njega :))).
Eto ovo d apodjelim sa vama da ako ima ko slican problem da zan sta ce :).
Prebacite me ako sam na pogresnoj temi...



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
28.5.2010 18:15:16   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hannica

Hvala na savjetu!user posted image user posted image user posted image   Neznam da li to funkcionise i kad je usisivac s vodenim filterom????!!!
user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kad je s vodenim filterom izbaci filter vani da se osusi...


IZVORNA PORUKA: Hannica

Osusi se svaki put,ali opet smrdi.To mi se desava u posljednje vrijeme,prije je sve bilo u redu??? Mozda zato sto ne koristim cesto ovaj usisivac,nabavila sam jedan obicni za svaki dan,ovaj koristim samo kad radim generalku. user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio acudesa RR -- 28.5.2010 18:16:00 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
28.5.2010 22:10:56   
Dida79
Kod mene je usisivac na vodeni filter marke Neo i redovno ga koristim.A cistim ga tako sto svaki put poslije upotrebe sve operem sve sem motora i cijevi i sve lijepo ostavim da se dobro osusi.
Prije sam kupovala one mirise koji se sipaju u vodu sve dok mi jedna forumasica nije rekla da moze i omeksivac za vesuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
28.5.2010 22:46:37   
sporty mamaa
Kod mene je vortex na vodeni filter, super je, malen i lagan, lako se odrzava, a dobro i usisa sve...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
28.5.2010 22:49:31   
teacher75
mi smo imali vodeni i zavrsio je nakon nekog vremena u kontejneru. jednostavno nam se gadilo da ga peremo svaki put poslije usisavanja, a kad bi ona voda malo odstojila smrdilo je ko bara, kanalizacija, uzas jedan. jos je bio ogroman i tezak, pa smo se bas umarali dok smo ga vukli iz sobe u sobu. jedva smo cekali da ga se rijesimo. sad imamo mali, lagani zanussi sa plasticnom posudom i filterima, kad usisamo prospemo posudu i sve superuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
28.5.2010 22:51:16   
sporty mamaa
i kod nas je sa posudomuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
28.5.2010 23:04:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

i kod nas je sa posudomuser posted image user posted image

da, al kod vas nakon usisavanja bude bara, a kod nas prasina user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   [Obrisana poruka]
29.5.2010 8:10:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
29.5.2010 8:27:36   
aida.
Kad smo dobili bebu odmah smo uzeli usisivac na vodu jer svaki od onih na kesu vise izbaci prasine nego sto pokupi i sad smo preeeezadovoljniuser posted image Elit, 220-260V 50/60Hz oko 200 i nesto km je bio, ne znam tacno... uvijek u vodu ubacim malo lenora i kuca se uzmirise...posebno mi se svidja i zbog toga sto procisti zrak... a vala nije mi ga tesko ocistiti...jeste da nekada bude mrsko al et, prihvatis to kao dio usisavanja i zacas user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 116
   [Obrisana poruka]
29.5.2010 8:30:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Usisivac (na vodeni filter ili "obič...
29.5.2010 11:08:49   
aida.
ja kucu usisavam sedmicno, sto se onako malo isprzni onim malim rucnim pokupim i to je to... tako da mi ovaj nije "zahmet"... i ja ga operem, posusim suhom krpom, cak malo nekim svojim dezedoransom pospricam da ostane mirisan user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 118
   [Obrisana poruka]
29.5.2010 11:16:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Usisvac na vodeni filter
6.7.2010 11:22:29   
Nedi
IZVORNA PORUKA: hanich


user posted image




Kupila sam jucer ovaj usisivac...imam par pitanja pa bih molila zenice koje imaju isti da mi odgovore
1. Kako staviti onaj filter koji se stavlja kad se pere? Mislim na ono od pjenastog materijala, da li se skine ono veliko bijelo sto se stavi kad se usisava ili se ova mrežica stavi preko bijelog filtera?
2. Smijem li u vodu stavljati omeksivac?
3. Kad potrosim onaj sampon za pranje mogu li staviti obicni šampon ili se poseban kupuje? Gdje ga ima kupiti?
4. Koliko vremena vam je trebalo da ga sastaviteuser posted image
5. Kad perem tepih ili sećiju da li mnogo pokvasi? Koliko treba da se osusi npr francuski ležaj?



< Poruku je uredio Nedi -- 6.7.2010 11:23:26 >

(odgovor članu hanich)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Usisvac na vodeni filter
6.7.2010 11:26:15   
hanabanana
Rado bih ti pomogla, ali meni ovo liči na svemirski brod a ne na usisivač. user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Usisvac na vodeni filter
6.7.2010 11:30:09   
R&T@
Nemam, Nedi, ovakav...
Odgovorit ce ti neko...

Ali se bas iznenadih kad pročitah da stavljate omeksivac u usisivac, tj. vodu...

Super ideja, moram probati odmah danas...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Usisvac na vodeni filter
6.7.2010 11:33:36   
Hanady RR
moj je mnogo drzgačiji...veći ali jednostavniji :)))
il su me ova tvoja pitanja zbunila...il je fakat razlika drastična.

ja u svoj ne stavljam omekšivač...ali znam staviti kap -dvioje eterično ulja...tipa lavanda ili eukaliptus....
e sad
fileti...kod mene su 3 filtera i imam male komade ''krpe'' na njima...rasklopim povremeno i operem tolpom vodom osušim i vratim...

kanta je jednostavna ...istreseš vodu...opereš detrdžentom...u rijetkim mjesecima smuntaš muža malo domestosom da ga sredi i wola gotovo...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Usisvac na vodeni filter
6.7.2010 11:34:22   
Nedi
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Rado bih ti pomogla, ali meni ovo liči na svemirski brod a ne na usisivač. user posted image


user posted image user posted image i meni jedva ga sastavili mm i ja, čini mi se da ima viška dijelova

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Usisvac na vodeni filter
6.7.2010 11:36:12   
Nedi
IZVORNA PORUKA: tajra

Nemam, Nedi, ovakav...
Odgovorit ce ti neko...

Ali se bas iznenadih kad pročitah da stavljate omeksivac u usisivac, tj. vodu...

Super ideja, moram probati odmah danas...


Nisam ni ja jos stavljala omeksivac, nesto me strah obicno stavim etericno ulje ali vise volim miris lenora pa reko da probam ako necu pokvariti usisivac. Nov je danas je prvo probno usisavanje i ciscenje

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *