|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivac na vodeni filter
6.7.2010 11:39:57   
milenium
nedi koja je ovo marka?baš je lijep onako na oči,ne čini se kompliciran

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:05:18 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Usisivac na vodeni filter
6.7.2010 11:44:29   
Nedi
hvala vam na odgovorima, nekako mi se cini da se ne snalazim sa sklapanjem...
Vec sam koristila vodeni i od prve ukapirala sve i to bez upute za koristenje a ovaj sa uputom ne mogu skontati. U kutiji sa usisivacem je dosla i kutija sa dijelovima i raznoraznim nastavcima.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:05:35 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Usisivac na vodeni filter
6.7.2010 11:49:59   
Nedi
IZVORNA PORUKA: milenium

nedi koja je ovo marka?baš je lijep onako na oči,ne čini se kompliciran


Proizvodžač je LIV ( slovenska marka, oni su do sada proizvodili cijevi, vodokotliće, bojlere i sl). Dohakati će njemu Nedi samo jos koji dan da se upoznamo ima da pere i usisava kao velikiuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:05:51 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Usisivac na vodeni filter
6.7.2010 12:09:11   
malena.
ehh kad pogleda ovu temu odmah mi pada na pamet moj usisivac...ja sam ga dobila na poklon kada sma se udala...ne kazem on je dobar...dobro usisa i sve...al ja bi ipak onaj starinski...ovaj dok uspem vodu sklopim ga...pa opet prosut...oprat ga posusit...ma vise mi treba vremena za sklapanje i rasklapanje neg da usisam...a tek kad dodje beba pa onda stalno trebam usisavat...ja ipakj mislim da cu kupit onaj obicni....

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:06:08 >


_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Usisivac na vodeni filter
6.7.2010 12:32:11   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: hanich


user posted image




Kupila sam jucer ovaj usisivac...imam par pitanja pa bih molila zenice koje imaju isti da mi odgovore
1. Kako staviti onaj filter koji se stavlja kad se pere? Mislim na ono od pjenastog materijala, da li se skine ono veliko bijelo sto se stavi kad se usisava ili se ova mrežica stavi preko bijelog filtera?
2. Smijem li u vodu stavljati omeksivac?
3. Kad potrosim onaj sampon za pranje mogu li staviti obicni šampon ili se poseban kupuje? Gdje ga ima kupiti?
4. Koliko vremena vam je trebalo da ga sastaviteuser posted image
5. Kad perem tepih ili sećiju da li mnogo pokvasi? Koliko treba da se osusi npr francuski ležaj?




Eh ovako...prodala sam ovakvih ma najmanje 100 i svi su prezadovoljni s njim.
1. Kada hoces nesto oprati, znaci obavezno ide bijeli hepa filter a ne onaj sivi. Siva spuzvica sluzi kada hoces samo na suho nesto da usisas..onda skidas bijeli stavljas sivi.
2. OMEKSIVAC ne, ni za zivu glavu..uhelacit ce ti prvo filtere a onda i usisivac..Imala sam najmanje 2-3 na sevis zbog stavljanja omeksivaca u vodu. Znaci ni kad hoces prati nesto, ni kad hoces usisavat pa da ti osjezava prostoriju, jer omeksivac se tesko ispire...
3. Sampon koji dodje uz usisivac mozes ponovo poruciti, a ovisno sto bi prala mozes koristit tipa za tepihe, nila tecna, perwool, a u CM imaju isto deterdjenti za automate za pranje, kao sto je ovaj usisivac.
4. Za sastavljanje treba malo duze kad hoces pranje, a kad neces pranje nego samo usisisavanje onda brzo..skines onaj dispanzer za vodu i deterdjent i palis samo jedno dugme.
5. Kad peres tepih ili seciju kada predjes preko toga s pranjem onda nemoj pritiskati papucicu koja se koristi kada peres nego samo usisas  i dobro on izvuce vodu.  ja obicno kad tepih cistim ..navecer to uradim, ostavim otvoren prozor i sutra je suho.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:06:29 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Usisivac na vodeni filter
6.7.2010 14:41:16   
Nedi
Amelauser posted image

Vjerovatno te sutra opet nesto pitam kad kod kuce pocnem sa pranjem i usisavanjem

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:06:49 >

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Usisivac na vodeni filter
13.7.2010 20:38:41   
milenium
što mislite o ovome,ja bi ovaj sebi naručila.ima li itko iskustva s ovim?

http://suspiro.hr/robot/index.html

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:07:22 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Usisivac na vodeni filter
13.7.2010 20:52:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

što mislite o ovome,ja bi ovaj sebi naručila.ima li itko iskustva s ovim?

http://suspiro.hr/robot/index.html
ovo ti je spravica za samceuser posted image tako su je barem okarakterisale svabe...ovo cudo je ok kada zivis u 20m2 tj. u garsonjeri...pa ga ukljucis kada nisi kuci...treba mu citav dan za jednu sobu...pa ti skontaj...elem...bacanje para...tako su svabe ocijenile ovog robota

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:07:39 >

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Usisivac na vodeni filter
13.7.2010 20:57:10   
Anoniman
a da vas pitam...vas koji imate usisivace na vodeni filter...je li vi svaki put morate sipati vodu u ta cuda...i kad recimo razbijete casu pa samo brzinski trebate  da usiset_e ili mogu oni i bez vode da ferceraju?...i ako ne...imal'' za kupiti kombinovanih?user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:08:04 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Usisivac na vodeni filter
13.7.2010 21:03:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

a da vas pitam...vas koji imate usisivace na vodeni filter...je li vi svaki put morate sipati vodu u ta cuda...i kad recimo razbijete casu pa samo brzinski trebate  da usiset_e ili mogu oni i bez vode da ferceraju?...i ako ne...imal'' za kupiti kombinovanih?user posted image


moj usisivač ima označeno max vode koliko treba da naspem kada usisavama...znači ako hoću samo vodu da kupim ne trebam je sipati u njega...a ako želim sa usisavam kući i usput pokupim vodu oko zdjelice cuke pa ći i toalet usisati a po njemu uvijek vode od moje djece ( pranje ruku, zubića, umivanje...i sve sama ona velikauser posted image ) onda napsem manje vode u usisivač nego je naznačeno jer će mi se napuniti do max kada završim posao.

nadam se objasnih...sad kad čitam ispade kompikejšn al garant nijeuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:08:35 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Usisivac na vodeni filter
13.7.2010 21:14:15   
Anoniman
a ha...a recimo kada razbijes casu...sijalicu...etc. moras znaci nasuti vode...mislim na ono brzinsko usisavanje u 9 naveceuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:08:58 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Usisivac na vodeni filter
13.7.2010 21:16:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

a ha...a recimo kada razbijes casu...sijalicu...etc. moras znaci nasuti vode...mislim na ono brzinsko usisavanje u 9 naveceuser posted image

ne ako je u čaši bilo vode...a ako nije moram nasuti voduuser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:09:40 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Usisivac na vodeni filter
13.7.2010 21:22:47   
Anoniman
meni se svidja ta ideja usisavanja i osvjezavanja zraka...samo poznavajuci sebe, usisavala bih 1 mjesecno.. kada skontam da ga svaki put moram prati i susiti...nije to za meneuser posted image jedino da ima kombinovani...to bi bila prava stvar...a to su vjerovatno oni od par hiljada

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:12:10 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Usisvac na vodeni filter
13.7.2010 21:29:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

meni se svidja ta ideja usisavanja i osvjezavanja zraka...samo poznavajuci sebe, usisavala bih 1 mjesecno.. kada skontam da ga svaki put moram prati i susiti...nije to za meneuser posted image jedino da ima kombinovani...to bi bila prava stvar...a to su vjerovatno oni od par hiljada

ja imam jednostavna usisivač i zaista kuću je lako održavati sa njim...
ja da nisma zimuz njega koristila svako 2 dan ja bih pala sa nogu mjenjajući ćilime od svoje djeceuser posted image user posted image user posted image

e men sad znaju pitati jesam li već prala ćilime a ja ih od avgusta prošle godine ničim sem svojim usisivačem nisma dotakla...

kanta kod mog usisivača jednostavna je za stavljanje i skidanje da se napuni voda...po završetku samo je porspem i malo isperem toplom vodom i vratim na ussisivač i upalim ga minutu dvije i tako je osušim i usisivač u špajz....

jednom mjesečno kantu potpopim domestosom ( to radi muž) jer ja domestos ne koristim i samo je malo isplače njim i vodom i to je to...

nije mkomplikovano nikako...
jedina mana moga usisivača je što je ogroman...zauzima prostor...ali filtere pereš...zrak je svjež...super usisava i lak za održavanje.

Imama ga već 2 i pol godine i servis nije vidio a sit se naradio čak i za vrijeme renoviranja ( 3 puta do sada je kod nas ta faza tekla) a pri kupovini sam mislila da mu uje marka problem Bira al zaista nije...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Usisvac na vodeni filter
13.7.2010 21:34:28   
Hanady RR
evo mog

http://www.spectra-media.hr/Katalog/detaljno.aspx?proizvodjac=4&proizvod=1536


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Usisvac na vodeni filter
13.7.2010 22:47:40   
milenium

IZVORNA PORUKA: Nedi

Amelauser posted image

Vjerovatno te sutra opet nesto pitam kad kod kuce pocnem sa pranjem i usisavanjem



nedi koliko košta ovaj liv?

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Usisvac na vodeni filter
13.7.2010 22:55:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo mog

http://www.spectra-media.hr/Katalog/detaljno.aspx?proizvodjac=4&proizvod=1536

pa ne izgleda velik...otprilike kao i ovaj moj...ja imam onaj s obicnom posudom, sto samo prasinu frknes...hmmmmmmmmmmuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Usisvac na vodeni filter
13.7.2010 22:58:03   
milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: milenium

što mislite o ovome,ja bi ovaj sebi naručila.ima li itko iskustva s ovim?

http://suspiro.hr/robot/index.html
ovo ti je spravica za samceuser posted image tako su je barem okarakterisale svabe...ovo cudo je ok kada zivis u 20m2 tj. u garsonjeri...pa ga ukljucis kada nisi kuci...treba mu citav dan za jednu sobu...pa ti skontaj...elem...bacanje para...tako su svabe ocijenile ovog robota


cjeli dan?user posted image user posted image user posted image a baš mi se svidio.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Usisvac na vodeni filter
14.7.2010 0:28:19   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo mog

http://www.spectra-media.hr/Katalog/detaljno.aspx?proizvodjac=4&proizvod=1536

user posted image user posted image user posted image user posted image
identičanuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Usisvac na vodeni filter
14.7.2010 0:34:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo mog

http://www.spectra-media.hr/Katalog/detaljno.aspx?proizvodjac=4&proizvod=1536

user posted image user posted image user posted image user posted image
identičanuser posted image

e ako i enisa ima ovakav sve je jasno...iste smo ''bolesnice'' za praškama....

dadada kupi isti...blizu ti je prodajno mjesto...lako ćeš ga donijetiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Usisvac na vodeni filter
23.9.2010 21:39:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: milenium

što mislite o ovome,ja bi ovaj sebi naručila.ima li itko iskustva s ovim?

http://suspiro.hr/robot/index.html
ovo ti je spravica za samceuser posted image tako su je barem okarakterisale svabe...ovo cudo je ok kada zivis u 20m2 tj. u garsonjeri...pa ga ukljucis kada nisi kuci...treba mu citav dan za jednu sobu...pa ti skontaj...elem...bacanje para...tako su svabe ocijenile ovog robota

user posted image user posted image user posted image
eh dadada ja taman maštala o ovome usisivaču kad pročitam ovaj tvoj komentaruser posted image ...mora se vjerovat švabamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Usisvac na vodeni filter
28.9.2010 22:10:30   
sporty mamaa
Nije tema ali me zanimauser posted image Je li itko probao onaj vanish za tepihe, ono sto se prospe po tepihu i kasnije usisa. Ja jednom kupila i procitala da je namijenjen samo za usisavace koji nisu na vodeni filter, tako mi bi zaouser posted image user posted image Dala ga svekrvi, al izgleda da ona jos nije probala...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Usisvac na vodeni filter
29.9.2010 9:33:06   
taurus
ja sam ga probala
pa ne znam šta bi ti rekla....
i nije tako loš, ali opet nije ništa posebno
fleke ako imaš moraš posebno otkloniti, a ovaj prah zapravo osvježi tepihe, vrati mu boju i lijepo miriše
i da tačno je da se mora koristiti klasični usisivač

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Usisivac na vodeni filter
14.12.2010 10:41:06   
e_mama
nisam citala sve postove, dali neko mozda ima ovaj Samsung ??
mislim se dali da ga kupim ili ne.
molim savjete btw. preporuke koji usisivac na vodu uzeti.

hvala!



< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 14.12.2010 23:21:16 >

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Usisivac na vodeni filter
30.12.2010 15:37:26   
emma.L
Zanimaju me iskustva sa Samsung usisivačima sa nano silver da li filterima ili pločicama... uglavnom sa tom nano silver tehnologijom?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu e_mama)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *