|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 22:09:42   
Mirkica
ne znam sta bih rekla , ovdje vec u 5 razredu osnovne uce djecu  o sex-u , to je nesto sasvim normalno , ja mislim da su davno prestale price da je roda donjela dijecu na svijet al et , ja ne vidim ni jednu vulgarnu rijec ovdje napisanu mozda je za nekoga sam rjec sex ,i sta pise se o svemu i svacemo a ovdje niko nije iznjeo detalje niti neku erotsku pricu , za mene je sex nesto normalno prirodno kao i voda i jelo treba mi da bi normalno funkcionisala i ne vidim zasto bih se trebala stiditi ili zasto se lose osjecati ako ista mrzim mrzim taj neki MORAL a gdje otisao do vraga u samoj Bosni se to radi na svakom cosku  ja ne znam iz kojeg sam ja filma koliko djevojaka poznajem koje se prije braka sexaale i meni drze pricu o nekome postenju meni se to gadi a da napisem da imam dobar sexualni donos sa svojim muzem eh to za mene nije nista lose ni ne moralno , sramota bi me bilo da mi muz ima drugu , da ja imam drugog, da sam hodala sa ozenjenim covjekom da sam neki brak rasturila da sam spavaal skim sam stigla itd eh to je sramota .
I da dodam meni je sexualni odnos s mm jakooo al jako bitan jer nas toooo cini sretnim  e sada kome nije to je nejgov problem al stvarno mislim da je to problem .
izvinjavam se na off postu :))))

savjet jedan odbacite sve predrasude gledajte da ugodite sebi i svom muzu user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Mirkica -- 8.7.2010 22:16:05 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 23:10:39   
M kao Mama
Samo sam mislila na malo suptilnije izraze, a ne na prostačke, budući da se mene proziva, nemam ništa protiv teme, samo da bude sve u granicama lijepok ukusa i ženskih manira

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 23:11:51   
Hanady RR
za dobar sex najbolje je da bar 1 od dva partnera zna šta radiuser posted image user posted image user posted image user posted image

iskreno mišljenja sam da je jako važan u smislu vođenja ljubavi u braku...ja još uvijek pravim razliku između sex-a i vođenja ljubavi...no ne smatram ga presudnim ali bitnim dakako.

u braku sam evo 5 godina...i ide to fino...ali svjesna svega uvodimo ''novitete'' povremeno...
sa brzinom razvoja nađeg braka, dvoje djece u 5 godina...shavtila sam i ja a i suprug da nam novine nisu neophodne ali da nam lijepo začine seksualni život...i da to nam godi.

Ono što savjetujem ženicama u braku je da nikada ne zapostave ovaj vid komunikacije sa suprugom, da povremeno iznenade muža svojim ''napadom'', ne malo puta od jutra započnu ''igru'' i večer će biti za pamćenje ( jutarnje ''zadirkivanje'', slanje sms poruka, kupovina novog rublja ili odjevnog predmeta tipa štramlica sa haletrima , štikli u boji sa spavaćicom, providnog bade mantila ili satenskih bretela 2 broja više na spavaćici...user posted image )

I naravno...nježnost pokazivati svakodnevno...jednom ubijena nježnost teško se na noge ponovo stavlja.

eto moj skromni doprinos temiuser posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 23:33:56   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

za dobar sex najbolje je da bar 1 od dva partnera zna šta radiuser posted image user posted image user posted image user posted image

iskreno mišljenja sam da je jako važan u smislu vođenja ljubavi u braku...ja još uvijek pravim razliku između sex-a i vođenja ljubavi...no ne smatram ga presudnim ali bitnim dakako.

u braku sam evo 5 godina...i ide to fino...ali svjesna svega uvodimo ''novitete'' povremeno...
sa brzinom razvoja nađeg braka, dvoje djece u 5 godina...shavtila sam i ja a i suprug da nam novine nisu neophodne ali da nam lijepo začine seksualni život...i da to nam godi.

Ono što savjetujem ženicama u braku je da nikada ne zapostave ovaj vid komunikacije sa suprugom, da povremeno iznenade muža svojim ''napadom'', ne malo puta od jutra započnu ''igru'' i večer će biti za pamćenje ( jutarnje ''zadirkivanje'', slanje sms poruka, kupovina novog rublja ili odjevnog predmeta tipa štramlica sa haletrima , štikli u boji sa spavaćicom, providnog bade mantila ili satenskih bretela 2 broja više na spavaćici...user posted image )

I naravno...nježnost pokazivati svakodnevno...jednom ubijena nježnost teško se na noge ponovo stavlja.

eto moj skromni doprinos temiuser posted image





e ovo je odlican savjet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 23:36:37   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

za dobar sex najbolje je da bar 1 od dva partnera zna šta radiuser posted image user posted image user posted image user posted image

iskreno mišljenja sam da je jako važan u smislu vođenja ljubavi u braku...ja još uvijek pravim razliku između sex-a i vođenja ljubavi...no ne smatram ga presudnim ali bitnim dakako.

u braku sam evo 5 godina...i ide to fino...ali svjesna svega uvodimo ''novitete'' povremeno...
sa brzinom razvoja nađeg braka, dvoje djece u 5 godina...shavtila sam i ja a i suprug da nam novine nisu neophodne ali da nam lijepo začine seksualni život...i da to nam godi.

Ono što savjetujem ženicama u braku je da nikada ne zapostave ovaj vid komunikacije sa suprugom, da povremeno iznenade muža svojim ''napadom'', ne malo puta od jutra započnu ''igru'' i večer će biti za pamćenje ( jutarnje ''zadirkivanje'', slanje sms poruka, kupovina novog rublja ili odjevnog predmeta tipa štramlica sa haletrima , štikli u boji sa spavaćicom, providnog bade mantila ili satenskih bretela 2 broja više na spavaćici...user posted image )

I naravno...nježnost pokazivati svakodnevno...jednom ubijena nježnost teško se na noge ponovo stavlja.

eto moj skromni doprinos temiuser posted image





e ovo je odlican savjet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a sta ako oboje znajuuser posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 23:40:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

za dobar sex najbolje je da bar 1 od dva partnera zna šta radiuser posted image user posted image user posted image user posted image

iskreno mišljenja sam da je jako važan u smislu vođenja ljubavi u braku...ja još uvijek pravim razliku između sex-a i vođenja ljubavi...no ne smatram ga presudnim ali bitnim dakako.

u braku sam evo 5 godina...i ide to fino...ali svjesna svega uvodimo ''novitete'' povremeno...
sa brzinom razvoja nađeg braka, dvoje djece u 5 godina...shavtila sam i ja a i suprug da nam novine nisu neophodne ali da nam lijepo začine seksualni život...i da to nam godi.

Ono što savjetujem ženicama u braku je da nikada ne zapostave ovaj vid komunikacije sa suprugom, da povremeno iznenade muža svojim ''napadom'', ne malo puta od jutra započnu ''igru'' i večer će biti za pamćenje ( jutarnje ''zadirkivanje'', slanje sms poruka, kupovina novog rublja ili odjevnog predmeta tipa štramlica sa haletrima , štikli u boji sa spavaćicom, providnog bade mantila ili satenskih bretela 2 broja više na spavaćici...user posted image )

I naravno...nježnost pokazivati svakodnevno...jednom ubijena nježnost teško se na noge ponovo stavlja.

eto moj skromni doprinos temiuser posted image





e ovo je odlican savjet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a sta ako oboje znajuuser posted image user posted image

nemoj saro biti izričita...
a šta da oboje ništa ne znajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

znači najbolje je da BAR 1 zna šta radi ...a ako oboje znaju onda je logikom još i bolje...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 23:46:58   
veeseelaa
ja ne mogu da ne budem vulgarna kad govorim o sexu, neznam kako drugačije dočarati situaciju  user posted image

tema je savjeti za sex, pa mora i malo detalja...


< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.7.2010 23:48:29 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:28:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

za dobar sex najbolje je da bar 1 od dva partnera zna šta radi

iskreno mišljenja sam da je jako važan u smislu vođenja ljubavi u braku...ja još uvijek pravim razliku između sex-a i vođenja ljubavi...no ne smatram ga presudnim ali bitnim dakako.

u braku sam evo 5 godina...i ide to fino...ali svjesna svega uvodimo ''''''''novitete'''''''' povremeno...
sa brzinom razvoja nađeg braka, dvoje djece u 5 godina...shavtila sam i ja a i suprug da nam novine nisu neophodne ali da nam lijepo začine seksualni život...i da to nam godi.

Ono što savjetujem ženicama u braku je da nikada ne zapostave ovaj vid komunikacije sa suprugom, da povremeno iznenade muža svojim ''''''''napadom'''''''', ne malo puta od jutra započnu ''''''''igru'''''''' i večer će biti za pamćenje ( jutarnje ''''''''zadirkivanje'''''''', slanje sms poruka, kupovina novog rublja ili odjevnog predmeta tipa štramlica sa haletrima , štikli u boji sa spavaćicom, providnog bade mantila ili satenskih bretela 2 broja više na spavaćici... )

I naravno...nježnost pokazivati svakodnevno...jednom ubijena nježnost teško se na noge ponovo stavlja.

eto moj skromni doprinos temi





mislim da muškarci baš i ne primjećuju to sparivanje boja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a neki i ne vole nježnost, to im je mazno, htjeli bi možda neku vatrenu tj temperamentnu ljubavnicu
Zato mixajte, sami će oni odati šta im više paše user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.7.2010 0:30:39 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:40:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

za dobar sex najbolje je da bar 1 od dva partnera zna šta radi

iskreno mišljenja sam da je jako važan u smislu vođenja ljubavi u braku...ja još uvijek pravim razliku između sex-a i vođenja ljubavi...no ne smatram ga presudnim ali bitnim dakako.

u braku sam evo 5 godina...i ide to fino...ali svjesna svega uvodimo ''''''''novitete'''''''' povremeno...
sa brzinom razvoja nađeg braka, dvoje djece u 5 godina...shavtila sam i ja a i suprug da nam novine nisu neophodne ali da nam lijepo začine seksualni život...i da to nam godi.

Ono što savjetujem ženicama u braku je da nikada ne zapostave ovaj vid komunikacije sa suprugom, da povremeno iznenade muža svojim ''''''''napadom'''''''', ne malo puta od jutra započnu ''''''''igru'''''''' i večer će biti za pamćenje ( jutarnje ''''''''zadirkivanje'''''''', slanje sms poruka, kupovina novog rublja ili odjevnog predmeta tipa štramlica sa haletrima , štikli u boji sa spavaćicom, providnog bade mantila ili satenskih bretela 2 broja više na spavaćici... )

I naravno...nježnost pokazivati svakodnevno...jednom ubijena nježnost teško se na noge ponovo stavlja.

eto moj skromni doprinos temi





mislim da muškarci baš i ne primjećuju to sparivanje boja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a neki i ne vole nježnost, to im je mazno, htjeli bi možda neku vatrenu tj temperamentnu ljubavnicu
Zato mixajte, sami će oni odati šta im više paše user posted image


pa savršeno je jasno da se i žene i muškarci kao ljubavnici razlikuju....

svako ima pravo dati savjet sa svoga spekta gledišta date situacije....

malo mi degutantno da citiram nečiji post u ovoj priči i kažem da je pogrešan...pogotovo ako taj neko ima dokza da je vodio ljubav sa mužen pa dva ploda spavaju u krevetu do mene.

svaka forumašica će pročitati sve i shavtiti da ljubanika ima različitih te će naći onaj dio koji se njima čini najadekvatnijim jer svoga ljubavnika ipak one najbolje poznaju....

moj suprug recimo baš vodi računa o sparenim bojama...

u plavoj spavaćici i zelenim štiklama pomislio bi da sam luda i da ne vodim računa kako izgledam...a vrlo efektno mu djeluje ista boja...ciklama spavaćica i ciklama cipele...
tvoj suprug očito ne gleda u to...ali neke forumašice imaju muževe kao ja ...koji vole sklad pa čak i kada ljubav sa ženom vode....

i da ...nježnost je u mom braku presudna...moj suprug voli kada ga slučajno u porlazu zagrlim...kada ga zovnem sa tarase nadimkom ljubice...njega to inponuje i smatr da se neke stavri nisu pormjenile iako nam je brak brz i pun obaveza i poslova...jako voli kad ručano da se smeškam, da mu tepam isto kao i djeci...jer tako mu dokazujem da neka mjesta u mom životu niko nemoće zamjeniti...njemu to godi i ne plaši se da ćemo ''sagoriti'' u navici i obavezi sexa...daje mu sigurnost da ćemo uvijek i iznova voditi ljubav. Tvoj suprug nije takav...a opet smatrm da većina muškarac u braku vole nježnosti...nisu svi željni ''putane'' u krevetu.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:46:39   
Skvo RR
Na cijeloj temi ne vidjeh neki konkretan savjet.....to zadirkivanje, krpice i slicno....to mogu i u Cosmopolitanu naci.....ccccc....user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 9.7.2010 0:47:13 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:47:40   
veeseelaa
ja sam rekla NEKI muškarci...
rekla sam i mixajte pa skontajte šta vašem mužu odgovara...
i kakve veze ima br djece sa kompetentnošću user posted image user posted image
i ne budi sujetna, nisam namjeravala degradirati tvoje mišljenje, sve forumašice znaju da si ti pametna, mudra, načitana, extra supruga, extra mama itd
Nadam se da je sve ok, pozdrav


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:48:21   
Skvo RR
Buaaaa.....niste mi neki experti...vec procitano, vidjeno, oprobano....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:48:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Na cijeloj temi ne vidjeh neki konkretan savjet.....to zadirkivanje, krpice i slicno....to mogu i u Cosmopolitanu naci.....ccccc....user posted image


Pročitaj malo bolje, ja napisala svašta nešto al do duše vulgarno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:49:20   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Na cijeloj temi ne vidjeh neki konkretan savjet.....to zadirkivanje, krpice i slicno....to mogu i u Cosmopolitanu naci.....ccccc....user posted image


Pročitaj malo bolje, ja napisala svašta nešto al do duše vulgarno user posted image user posted image user posted image user posted image



Vulgarnoooo, gdje to?user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:50:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Na cijeloj temi ne vidjeh neki konkretan savjet.....to zadirkivanje, krpice i slicno....to mogu i u Cosmopolitanu naci.....ccccc....user posted image


Pročitaj malo bolje, ja napisala svašta nešto al do duše vulgarno user posted image user posted image user posted image user posted image



Vulgarnoooo, gdje to?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa neznam, tako je okarakterisano od strane dr forumašica


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:51:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Buaaaa.....niste mi neki experti...vec procitano, vidjeno, oprobano....user posted image user posted image user posted image user posted image


pa meni i tebi je nivo noviteta isti...čekaj da neka iskusnija žena napiše...user posted image user posted image user posted image user posted image

isto godina smo u braku...haman isto mjeseci...user posted image user posted image user posted image user posted image

čekaj ove sa 8-9 godina pa da fatamo fore zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image

veselaa dušo svašta sam u životu ali sujetna ne znam biti...a mogu ti reći šteta...po mene naravnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:52:45   
Lejla Ka
Želim da ostanem anonimna!
Znala sam da trebam prestat zalazit na ovu temu.
Meni je nekako najbolje, i ja sam nekako najbolja, ljubavnica jel te, kad se ja osjećam lijepo, poželjno, sexy. Tad mi i kreativnost proradi. U takvim situacijama stvarno bude high.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:52:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Buaaaa.....niste mi neki experti...vec procitano, vidjeno, oprobano....user posted image user posted image user posted image user posted image


pa meni i tebi je nivo noviteta isti...čekaj da neka iskusnija žena napiše...user posted image user posted image user posted image user posted image

isto godina smo u braku...haman isto mjeseci...user posted image user posted image user posted image user posted image

čekaj ove sa 8-9 godina pa da fatamo fore zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image



Visnja javi se!!!!!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:53:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Buaaaa.....niste mi neki experti...vec procitano, vidjeno, oprobano....user posted image user posted image user posted image user posted image


pa meni i tebi je nivo noviteta isti...čekaj da neka iskusnija žena napiše...user posted image user posted image user posted image user posted image

isto godina smo u braku...haman isto mjeseci...user posted image user posted image user posted image user posted image

čekaj ove sa 8-9 godina pa da fatamo fore zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image



Visnja javi se!!!!!user posted image

joj kolegice kako vazda isto mislimo al ja nisma htjela da je prozivam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:54:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Želim da ostanem anonimna!
Znala sam da trebam prestat zalazit na ovu temu.
Meni je nekako najbolje, i ja sam nekako najbolja, ljubavnica jel te, kad se ja osjećam lijepo, poželjno, sexy. Tad mi i kreativnost proradi. U takvim situacijama stvarno bude high.



ima i ova mjesta


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:55:44   
acudesa
ovako ja mm i on poludi
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:57:53   
Dida79
Evo jedne sa gotovo 12 godina staza user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:58:03   
Visnja RR
depiliram noge ne mogu sad o svom burnom sexuanom zivotu... user posted image
treba se pripremiti za sva ona mjesta na moru ... obnoviti to iskustvo bar dok djete spava user posted image  negjde oko 1 po noci kad me vec popusti koktel ...malo sex in the room ... mada imam super tarasu sa ogromnom palmom ...niko ne vidi a osjecaj da si vani...hm.... javim vam se na ovu temu s mora user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:58:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Evo jedne sa gotovo 12 godina staza user posted image


ajde gukni golube user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
9.7.2010 0:58:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Buaaaa.....niste mi neki experti...vec procitano, vidjeno, oprobano....user posted image user posted image user posted image user posted image


pa meni i tebi je nivo noviteta isti...čekaj da neka iskusnija žena napiše...user posted image user posted image user posted image user posted image

isto godina smo u braku...haman isto mjeseci...user posted image user posted image user posted image user posted image

čekaj ove sa 8-9 godina pa da fatamo fore zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image



Visnja javi se!!!!!user posted image

joj kolegice kako vazda isto mislimo al ja nisma htjela da je prozivam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa vas dvije savjetujte nas kako da docekamo 5 godina u brakuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *