|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1307 1308 [1309] 1310 1311   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
22.9.2011 23:16:21   
leona81
mi smo bolje, ne znam sta je to bilo. nema temperaturu, malo curi nos, nije vise povracala, jela je, ne kao inace ali je jela, pila mentu cijeli dan...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32701
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
22.9.2011 23:21:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

samo da vamm se javim kratko
situacija se zakomplikovala ....... danas smo ponovili RTG snimak nema nista na PLUCIMA.....isli smo kod alergologa, kaze da je uz atopijski dermatiti vezan brnhitis i upala pluca.....sutra nalaz iz krvi AgE....i da odemo dermatologu, plus pored redovnih briseva nosa i grla cije nalaze cekamo, da se uradi bris ostecene koze od dermatititsa jer je ona podlozna bakterijama...
ona je vitalna, vesela igra se, trci al jedino kaslje.....i to ruzno kaslje....nema temperature....

hvala svima koji pitate i mislite na nas



user posted image user posted image user posted image user posted image

jao pa ja nisma uopšte u toku...
pa šta s edešava..

želim vam brzo ozdravljenje milauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 32702
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
22.9.2011 23:26:58   
Anoniman
mama2009, velika pusa tebi i D, da nam princeza brzo ozdraviuser posted image

I svim ostalim bebarama zelim mirne noci i brz oporavakuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 32703
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 7:35:21   
R&T@
Dobro jutro!!!!!!!!!!!!!

Zelim da danas samo lijepe stvari piseteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32704
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:06:09   
mala86
jutrooo user posted image


nisam prva nisam prva user posted image user posted image user posted image user posted image

ako je tko za user posted image user posted image  slobodno


lose spavali,budio se 1254 puta,ustvari kenjko nesto u snu,nemam pojma sta mu je bilo user posted image ,a ja ovih dana idem ranije u krevet,nebili se naspavala

sad gleda user posted image  zove ga bobke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32705
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:09:41   
R&T@
Kako ces biti prva kad se ja luda "nadigla" u 6, a druga sam smjenauser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32706
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:12:22   
mala86
IZVORNA PORUKA: tajra

Kako ces biti prva kad se ja luda "nadigla" u 6, a druga sam smjenauser posted image




jedno vrijeme sam redovno bila prva na ovoj temi user posted image user posted image

i neki dan malac ustajo u 6.15 (prije muza) sad nekako uspije do 7,ali ne smije se trazit izlaz iz krevetica,vec me mazi nogom kroz sipke user posted image user posted image ,i prica,prica,prica....


jel tvoje cure spavaju?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32707
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:17:46   
assmiras
Dobro jutro.....

evo da se i mi javimo.

mama2009 nadam se da nam je drugarica dobro?!

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32708
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:17:52   
R&T@
R. je kod svekrve do nedjelje, a T. spava...

Ja sam danas druga smjena, a sutra sam s djacima u Srebrenici...

Mužek radiuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32709
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:23:03   
mala86
asmirass jutro user posted image

tajra poceo muzek radit user posted image user posted image user posted image user posted image

idi zeno spavaj kad mozes,ja bi da indijanac hoce user posted image ,ali moram i generalku kroz stan

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32710
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:24:45   
bebacha
jutro.et toliko od meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32711
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:25:05   
assmiras
generalku kroz stam moram i ja, al ja to nista ne stizem, haman nisam dobro organizovana user posted image

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32712
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:25:48   
R&T@
Kod mene nema vise generalke...

Samo 5 minuta rada po kuci, pa 30 minuta RRuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32713
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:29:49   
mala86
mi slavimo u nedelju rodjkas ma moram malo user posted image user posted image

juce sam dosta stvari obavila,imam jos danas

sad trebam u borbu sa kuhinjom user posted image
al dok popijem kaficu user posted image  


bebecha jutro user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32714
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:47:29   
leona81
IZVORNA PORUKA: assmiras

generalku kroz stam moram i ja, al ja to nista ne stizem, haman nisam dobro organizovana user posted image


kao i ja...zaraza RR-om :) al danas moram sramota vise

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 32715
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:51:37   
Anoniman
jutrouser posted image mala 86 i mi slavimo  za 5 dana rodjendan,ja cu kasnije do grada jos neke sitnice kupiti al vecinu sam pripremila, dan prije cu  praviti tortu i jos neke karafeke ... moja generalka kuce  ce biti poslije rodjendana , nema smisla prijeuser posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 32716
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 8:55:35   
mama2009
jutro,

samo kratko da vam se javim, D je provea reatvno mirnu noc, mnogo manje je kasljala inhalator joj je bio pored gave tako da se kasaj smirio, manje je kasjala u odnosu na prethodnu noc gdje nije nikako od istog spavala...smrdica jos spava...

velika pusa za nase mamae i drugare RR


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32717
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:01:08   
mala86
IZVORNA PORUKA: marijanna

jutrouser posted image mala 86 i mi slavimo  za 5 dana rodjendan,ja cu kasnije do grada jos neke sitnice kupiti al vecinu sam pripremila, dan prije cu  praviti tortu i jos neke karafeke ... moja generalka kuce  ce biti poslije rodjendana , nema smisla prijeuser posted image


ja sam tortu narucila ne usudim se pravit
i ja trebam do grada po jos neke sitnice,joj ben ten mi je na vrh glave user posted image  
sta god krenem ben ten ili jagodica bobica


super za Deniz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32718
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:09:11   
Anoniman
mama 2009 drago mi je da je Deniz boljeuser posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 32719
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:09:58   
leona81
IZVORNA PORUKA: mama2009

jutro,

samo kratko da vam se javim, D je provea reatvno mirnu noc, mnogo manje je kasljala inhalator joj je bio pored gave tako da se kasaj smirio, manje je kasjala u odnosu na prethodnu noc gdje nije nikako od istog spavala...smrdica jos spava...

velika pusa za nase mamae i drugare RR



Hvala Boguuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 32720
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:19:46   
Malenaoduvijek
dobro jutro

kako sam ja lijepo juce ocistila sve hodam kroz stan i divim se svom cilimu u d.sobi user posted image

nije mi nikada bio ovako lijep, a nista me i ne boli sto je dobro iako sam se naradila juce.

samo mi jos zavjese ostale u dnevnoj da operem, ali to ce muzek, ostalo sve gotovo.

zaboravih vam prijaviti juce nam bila tereza nasa i gledala Luku kako hoda i zadovoljna je kaze da je sada puuuuno bolji i da je primakao nogice jednu drugoj i da ce to super biti samo jos da pcne da prica da ga razumijem i to je to.

kono moja ono moje fino dijete je pocelo da huji ito sve vise, juce ga je tekja vidjela.po kuci se pocne i bacati podu

kazu da je to faza prkosa (cini mi se da se tako zove) gdje sve rade kontra od onoga sto kazes tako da je jako veselo...user posted image

mama2009 bas mi je drago da je cura bolje hB user posted image

Ella moja ne daj se ti meni, cuvaj se, naras ce i taj indijanac tvoj maleni user posted image user posted image

bambi kako si ti jutros jesi bolje, amani duso, jeli ima jos neko bolestan zaboravila sam user posted image

e Boze kad je covjek senilan nista s njim zapoceti user posted image

koko kako momak veliki user posted image




_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32721
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:28:16   
Mirkica
Jutro zene
evo i mi ustali i pijemo kahvu tj. ja pijem kahvu a malisa leti po stanu a sto ova djeca imaju energije od jutra do sutra da trce :)))
Mala1994 neka si ti sebi sredila kod mene ta milina nekako ne traje dugo  hahahhahahah ja svaki dan cistim i svaki dan isto da se ubijes al neka sta cu
mama2009 ma umorila se pa sada da se ispava kako treba dobro je da kasalj se povlaci
mala86 AVATAR TI JE ZA != ma ja uvjek zastanem pa ga pogledma plavcan mali slatki user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 32722
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:28:46   
Malenaoduvijek
a felix sto si se ti usutila za nalaze, juce te zene pitaju a ti nista?

jeli sve ok, jeli A.jos na penicilinima ?

a kaze zeljko majstorovic jutros do kraja septembra ne bi trebalo biti kise, malo oblaka ali nastavlja se miholjsko ljeto, a prva polovina oktobra relativno lijepa, a od polovine hladno, cak i hladnije od prosjeka.
eto

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 32723
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:29:05   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: tajra

Dobro jutro!!!!!!!!!!!!!

Zelim da danas samo lijepe stvari piseteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahhaha dobro pisacemo user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32724
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.9.2011 9:30:44   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Mirkica


Mala1994 neka si ti sebi sredila kod mene ta milina nekako ne traje dugo  hahahhahahah ja svaki dan cistim i svaki dan isto da se ubijes al neka sta cu



ista sam ti, po sto puta dnevno nesto sklonim i stalno otpocetka, zato se sada i divim jer mi je neobicno da se jos vidiuser posted image user posted image


a leona se opasno naukla na ovu temu pa postala redovna super user posted image , a drago mi je da je cura bolje

Malena kako je cura, jeli prodisala?


< Poruku je uredio MALA1994 -- 23.9.2011 9:35:05 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 32725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1307 1308 [1309] 1310 1311   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1307 1308 [1309] 1310 1311   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *