|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:29:36   
Leva
Sad cu ja OT user posted image   Neki dan sam procitala da je pokrenuta nova moda. Vi za 10.-15.-20. godisnjicu braka odete kod plasticnog hirurga da vam stavi novi himen kako biste obradovale svog muza.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:29:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

A ima i onih koji ne zele "takav" sex s svojim suprugama...koji recimo ne zele da im supruge znaju da imaju potrebe prema nekim perverzijama...ma ljudi su cudo

prostitucija je najstariji zanat...i to treba postovatiuser posted image



jest, jest neće iz poštovanja user posted image user posted image user posted image
"the summer of sam" ili "ljeto kad je ubijao sam"..odlican film ..

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:33:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Leva

Sad cu ja OT user posted image   Neki dan sam procitala da je pokrenuta nova moda. Vi za 10.-15.-20. godisnjicu braka odete kod plasticnog hirurga da vam stavi novi himen kako biste obradovale svog muza.


jos jedna glupost u IN svjetu user posted image  ne vjerujem da bi to nekom muzu bilo zanimljivo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:35:11   
vjestica
a to nit bi obradovalo mene, nit MM user posted image
sad mi je poslije poroda skoro pa tako user posted image user posted image
i nimali mi se ne sviđa, a ni mm user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:35:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma dzaba ti sve, neko ima telenat a neko ne

hahahah ovo se rimuje
ništa tabu nije vidjesmo na temama o sexu user posted image  
kilometraža je kilometraža, ima i onih koje nisu profi al su ubjedile partnera da su manje kilometara prošle, ko kad na autu mehaničar vrati brojčanik user posted image user posted image user posted image
Pa zar mislite da se svi ljudi kvalitetno sexaju? ma dajte, ne bi bilo toliko isfrustriranih, prevarenih i nezadovoljnih bračnim životom



da mislim, ali ne vole bas svi da o tome pricaju na sva zvona... user posted image  postoje teme koje se pricaju samo provjerenim prijateljima ...naravno kad mislim na detalje iz licnog zivota a tice se sexa...
znam da imas najgore misljenje o zenama koje napisu narodnu poslovicu ali evo jedna koja se pokazala vise puta kao tacna : "ne ujeda pas koji laje , vec onaj koji lezi a rezi" user posted image user posted image user posted image  


ma ok je što ne pričaju al neke su žene pričale i rekle da su izričito protiv nekog vrsta sexa, mislis da su lagile? il se to zove rezanje? user posted image  ne kontam user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:36:23   
Visnja RR
pa postoji neko ko kaze da ne voli nesto i to kaze, neko voli i to prica...i postoji vecina onih koji sute i smiju se svemu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:36:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Leva

Sad cu ja OT user posted image   Neki dan sam procitala da je pokrenuta nova moda. Vi za 10.-15.-20. godisnjicu braka odete kod plasticnog hirurga da vam stavi novi himen kako biste obradovale svog muza.


jos jedna glupost u IN svjetu user posted image  ne vjerujem da bi to nekom muzu bilo zanimljivo...


ni ja ne vjerujem da bi to nekom bilo zanimljivo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prostitucija
20.9.2010 15:39:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa postoji neko ko kaze da ne voli nesto i to kaze, neko voli i to prica...i postoji vecina onih koji sute i smiju se svemu user posted image


ma svi su pričali, i sve mi je jasno, neki nisu mozda htjeli javno a neki nisu imali sta reci, ima svega
Ima i ova poslovica

Ne znam ništa o seksu, oduvijek sam bila udata user posted image user posted image
 
i ko kaže da ja ne volim poslovice, ma dajte

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prostitucija
20.9.2010 19:42:09   
Iceman
IZVORNA PORUKA: Leva

Sad cu ja OT user posted image   Neki dan sam procitala da je pokrenuta nova moda. Vi za 10.-15.-20. godisnjicu braka odete kod plasticnog hirurga da vam stavi novi himen kako biste obradovale svog muza.



user posted image , pateticno user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prostitucija
20.9.2010 21:07:21   
milkicc
Mislim da prostitutke nemaju veze sa rasturanjem brakova,čak što više pod većom su zaštitom nego ''pojedine''slobodne žene.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prostitucija
20.9.2010 22:26:08   
Anoniman
Kad god se spomene prostitutka nekako meni je odmah bude zao...bez zeze.

A da li prostitutka rastura brak?-Nigdje veze.''ta ona je pozvana usla u neciji zivot(seksualni), gdje ima more problema, pa ih ona malo zamaskira jednoj straniuser posted image


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 20.9.2010 22:27:08 >

(odgovor članu milkicc)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prostitucija
21.9.2010 21:57:27   
neki
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A da li prostitutka rastura brak?-Nigdje veze.''ta ona je pozvana usla u neciji zivot(seksualni), gdje ima more problema, pa ih ona malo zamaskira jednoj straniuser posted image



Potpisujem od A do Zuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prostitucija
21.9.2010 22:42:22   
bebbe RR
Ma, kakve prostitutke i rasturanje brakova! Ma, jok! Brakove si isključivo rasturamo sami. Kad dodje do prostitutke, brak je davno završen, odnosno, da budem preciznija, rasturen.
a, meni sega definisanje prostitutki kao "dama", na osnovu izgleda i odjeće... Prostitutka je prostitutka - pa sada, da li će seksati s nekim za marku ili za milion istih - e to je već pitanje cjenjkanja...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prostitucija
21.9.2010 23:01:22   
acudesa
nesto mi se ne da o njima ni razmisljati...sorry prostitutke, dame noci, sponzoruse, konkubine, kako god

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prostitucija
21.9.2010 23:05:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Ma, kakve prostitutke i rasturanje brakova! Ma, jok! Brakove si isključivo rasturamo sami. Kad dodje do prostitutke, brak je davno završen, odnosno, da budem preciznija, rasturen.
a, meni sega definisanje prostitutki kao "dama", na osnovu izgleda i odjeće... Prostitutka je prostitutka - pa sada, da li će seksati s nekim za marku ili za milion istih - e to je već pitanje cjenjkanja...



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prostitucija
21.9.2010 23:35:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

nesto mi se ne da o njima ni razmisljati...sorry prostitutke, dame noci, sponzoruse, konkubine, kako god

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prostitucija
22.9.2010 11:28:42   
sara.at
A StO bi prostitutke bile krive za tudje brakoveuser posted image nigdje veze.
Nit ljubavnica,nit prostitutka,niti bilo Koja druga zena moze natjerati covjek na nesto StO on nezeli. Bas kao StO Jedna formasica rece ako dodje do tog da muz placa Sex e onda je i brako zavrsen.
Meni je Jako Zao tih zena jer vecinom su to djevojke iz siromasnih porodica Koje zaradjuju Pare da bih slale svojima. Moj Drug je tako jednu ozenio i prakticki je otkupio iz bordela,Dao joj posao u ruke i jezik je Sa njim usavrsila i radi sad kao medicinska sestra u bolnici a prodana je iz Madzarske u Austrijski bordel i Sa Tim Parama je hranila familiju kod kuceuser posted image
Ja kad slusam njenu pricu svaki put zaplacem,nedo Bog Nikom jer kakve muke One prodju nebih Ni najgorem neprijatelju pozeljela.
Mada ima i onih koji to rade svojom voljom i zeljom to je vec druga stvar koju nerazumijemuser posted image
Neku noc gledam reportazu Novi trend Sex u zamjenu za putovanje,mobitel, tepih Pa cak i kucanske aparate apsurdno Al ima i takvih tzv prostitutki.
Sreca u mom gradu ih nema na ulicama imaju svoje bordele daleko od ociju djece i javnosti Al npr Bec njih ima Po ulicama,jednom smo tud prosli i ostala Sam sokirana prizorom da skoro na auta skacuuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prostitucija
22.9.2010 11:43:19   
veeseelaa
saro slažem se, nije kriva ni ljubavnica ni prostitutka već isključivo bračni partneri
al mi nije jasno zašto onda pojedine žene proganjaju ljubavnice?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prostitucija
22.9.2010 11:45:10   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

saro slažem se, nije kriva ni ljubavnica ni prostitutka već isključivo bračni partneri
al mi nije jasno zašto onda pojedine žene proganjaju ljubavnice?user posted image

ovo ni meni nije jasno


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prostitucija
22.9.2010 11:46:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

saro slažem se, nije kriva ni ljubavnica ni prostitutka već isključivo bračni partneri
al mi nije jasno zašto onda pojedine žene proganjaju ljubavnice?user posted image

ovo ni meni nije jasno



da, zovu ih na tel, prijete, prave im čeku hahahhha ne mogu da vjerujem kakvih budala sve ima user posted image
znam jednu koja je pratila mua do stana gdje se naao s ljubavnicom i nakon izvjesnog vremena je poludjela i vrata odvalila a oni oboje iskoili kroz prozor
Ljubavnica zaglavi u bolnici, dva slomljena rebra i noga hahahahah
e da toj se potjeri pridruzila i njena sveki user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2010 11:47:47 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prostitucija
22.9.2010 11:47:30   
vjestica
ja bih jedino mm glavu otkinula 

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prostitucija
22.9.2010 11:48:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja bih jedino mm glavu otkinula 


ne bi vala ni to, svak sebi bira život
Šta da radim u tom momentu? ništa, sve je samo gubljenej vremena i živaca, treba prespavati pa donijeti konačnu odluku


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prostitucija
22.9.2010 12:14:51   
Hanady RR
e čuj prostitutke brakove razaraju...
da nije žaosna kontatacija bila bi smješna....
Dok ona ili ona do prostituke dođu...tu je brak već bez braka.

A ljubavnica isto...dok se ona pojavila nema tu više braka.

E sad razlika između ljubavnice i prostitutek je u tome...što se ljuvanica obaezvo zaljubi u tuđega muža...a prostitutka ne ona se ne zaljubljuje ona radi.user posted image

nisma imala iskutva ni sa muškarcima ni sa ženama koje su prevarene na ovaj ili onaj način...
ja znam šta bih ja radila...
ali nebih nikad prostitutku okrivila da je rasturila nešto čega očito ni bilo nije.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prostitucija
22.9.2010 12:23:12   
sara.at
Vala nemogu ja Nikog svezati za kucni Prag,on ako oce on pregrize lanac i Ode, zato ja svom kazem "nedrzim Nikog,tu su vrata" I to letanje za ljubavnicama Pa nije ona Jadna Kriva Pa nije mu ona mogle svaki put na silu dignutiuser posted image njega bi ja uhvatila Za cuperak. StO ja svog stisnem medju noge i kazem "samo izvoli" i onda stisnem jace "a onda znas sta Te ceka" a on oci Ko klikeri.
To ja njemu samo da strah zadam,mada grijesim dusu jer nikad Ni u prolazu nije drugu pogledao Al eto ja ljubomorni lav.

Hanady ima ljubavnica StO se ne zaljubljuju nego trce za novcanikom user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prostitucija
22.9.2010 12:24:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sara.at

Vala nemogu ja Nikog svezati za kucni Prag,on ako oce on pregrize lanac i Ode, zato ja svom kazem "nedrzim Nikog,tu su vrata" I to letanje za ljubavnicama Pa nije ona Jadna Kriva Pa nije mu ona mogle svaki put na silu dignutiuser posted image njega bi ja uhvatila Za cuperak. StO ja svog stisnem medju noge i kazem "samo izvoli" i onda stisnem jace "a onda znas sta Te ceka" a on oci Ko klikeri.
To ja njemu samo da strah zadam,mada grijesim dusu jer nikad Ni u prolazu nije drugu pogledao Al eto ja ljubomorni lav.

Hanady ima ljubavnica StO se ne zaljubljuju nego trce za novcanikom user posted image

sve ima svoj naziv...to nije ljubavnica u pravoj definiciji iste...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *