|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 0:10:00   
milenium
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma nama zenama niko nikada ugodio nije.
Ja sam se neki dan sama sebi smijala oprala mi masina za sudje i cujem je pisti kontam uh sto nema nesto da se svo sudje samo slozi u ormariceuser posted image user posted image

Ne znam za ovaj usisivac,mislim da je Milenium nekada govorila da ce ga kupiti.Ja licno ne bi nikada nekako mi je nepouzdanuser posted image
Ko zna mozda i grijesimuser posted image


joj dido šta i ti sve pamtišuser posted image user posted image  ali nisam ga uzela,em skup bio ,par tisuća km ,em što mi je dadada rekla isto ovo ,da cijeli dan usisaje jednu sobu.ali s obzirom da je ovo bira možda bi se ovaj i dao kupiti,vjerovatno nije skup,što kaže vesela bar ispod kreveta da mi usisa da ja ne moram ležati na poduuser posted image dok ribam ispod prašinu.kad bi našla ovaj birin odmah bi ga u radnji ukljičila da vidim koliko na sat ''vozi''user posted image user posted image user posted image i kako se odbijauser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 0:20:04   
iv@ncica
ja  sam  fino  rijesila  to.....user posted image user posted image   dam  dragom  da  se  on  usisava  i  provlaci  ispod  i  oko  namjestaja...pa  taman  se  vrtio  cijeli danuser posted image ....dobar  za  odrzavanje,  ne zauzima  puno prostora,sam  se  pospremi user posted image napinim  mu  baterije  dobrim  ruckom  i  opet   spremanuser posted image .A  ovo  mi  je bacanje  para  ostalouser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 0:23:17   
milenium
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

ja  sam  fino  rijesila  to.....user posted image user posted image   dam  dragom  da  se  on  usisava  i  provlaci  ispod  i  oko  namjestaja...pa  taman  se  vrtio  cijeli danuser posted image ....dobar  za  odrzavanje,  ne zauzima  puno prostora,sam  se  pospremi user posted image napinim  mu  baterije  dobrim  ruckom  i  opet   spremanuser posted image .A  ovo  mi  je bacanje  para  ostalouser posted image


moj bi uzeo godišnji kad bi usisao jednomuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 0:25:54   
iv@ncica
user posted image user posted image   e  ja svom  stala na  rep ...ispoecetka  je klapalo..a sad  sam usisavauser posted image user posted image   ko  ovaj  sa slikeuser posted image  

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 8:58:52   
henna ze
ja ovo vidjela u Rahmana ( spašavanje privatnika rahmana) inače naše često citirane zvijezde...i baš mi nekako izgledo rahmanovski tj.prese......nje
mislim da je bacanje para poput milion stvari koje kupimo..furamo ih mjesec pa u špajz.al eto ja nemam iskustva, samo odokatvino

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 9:12:49   
ziki
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

ja  sam  fino  rijesila  to.....user posted image user posted image   dam  dragom  da  se  on  usisava  i  provlaci  ispod  i  oko  namjestaja...pa  taman  se  vrtio  cijeli danuser posted image ....dobar  za  odrzavanje,  ne zauzima  puno prostora,sam  se  pospremi user posted image napinim  mu  baterije  dobrim  ruckom  i  opet   spremanuser posted image .A  ovo  mi  je bacanje  para  ostalouser posted image

I ja imam jedan ovakav usisivač, subotom ili nedeljom zareda, sve sam, brzina odlična, istrese vrećicu posle i pripremi ga pored trpezarijskog stola jer posle ručka mora opet malo da prođeuser posted image posle usisavanja mu skuham kafu i sve super


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 9:23:30   
henna ze
i ja sam imala jedan takav univerzalni usisivač..dok nije došao pameti..svaki put usisava i umjesto da prenese usisivač ona ga vuče za crijevo...crijevo ekstra kvalitetna kineska plastika..bilo u hitnoj milion puta..hem langetu napravila, hem elastične zavoje dok mu na kraju nije spjevao za dušu..ostadoh bez crijeva..i onda svako malo ja dignem tepih pa klofam..konačno nadjoh crijevo i montirah..sad ko se približi usisivaču odmah šamar dobije..rukujem njime samo ja..nježno i elegantno kako samo ženska ručica može..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 9:29:01   
hanabanana
Henna - jeftinije ti je bilo kupiti mu drugi usisivač.

Ja nemam problema sa usisvanjem, zato mi ovo čudo ne treba.
Ja ne usisavam.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Usisivač koji sam usisava
29.3.2011 20:59:11   
la bomba
Ima li neko blizu Robota da isproba ovaj Birin user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Usisivač koji sam usisava
8.4.2011 14:26:01   
emma.L
Nedavno sam vidjela ovo čudo na djelu, sasvim slučajno user posted image . Bili smo u nekoj posjeti i Ema ne bi bila Ema da nije šupnula. Kako je samo poletjela, pa jadna ne zna bi li meni, ili kroz vrata user posted image  kad je ono počelo hodati. Žena se izvinjava, a mi padamo od smijeha. Elem, ono je dosta brzo krenulo prema njoj, pa se zarotiralo oko sebe i pošlo nazad u svoju ćošu dok ga žena ne uhvati i ne ugasi user posted image . Ema više nije tuda prolazila, a pronijeli smo je na polasku.
Žena kaže da ne može iza namještaja, ali da ona malo razmakne i pozatvara mu vrata i on drlja dok se ona recimo tušira. Kaže da tepih bude ok usisan, ali ćoškovi naravno ne mogu biti. Onda ona ode u dnevnu a njega ubaci u trpezariju i dok pogleda seriju, ispod stola i okolo je usisano. Pa ga u hodnik, a pravi ručak i sve se tako ganja s njimuser posted image . Kod njih je neki njemački i nije nezadovoljna što se tiče letećeg, svakodnevnog pospremanja.
Tako da sam se i ja bavila mišlju da nabavimo. Millenium, gdje nađe po toj cijeni user posted image ?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Usisivač koji sam usisava
9.4.2011 19:33:16   
la bomba
Bila sam ja danas u Robotu, u Hrasnom. Imaju puno tih usisivača marke Bira. Malo sam ga detaljnije pogledala, ... nije mali, .. ima "dovoljan" spremnik, četkice i sve ono sto imaju i drugi usisivači. Nisam ga uključivala u radnji, jer nije bio napunjen. Uglavnom, ... planiramo ga uzeti, a tada ću ga, svakako, isprobati, pa javim. Rekla je prodavačica da, uopšte, nije spor, ... pa ćemo vidjeti. Cijena mu je ok sasvim, ... 90, 90KM. Kaže da nije akcijska, pa možda uskoro bude i niže od toga.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Usisivač koji sam usisava
9.4.2011 21:33:28   
leli§
ovo je ekstra stvaruser posted image user posted image user posted image ali sad za sad se moj suprug i usisivac bas lijepo druzeuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Usisivač koji sam usisava
9.4.2011 21:35:44   
Hanady RR
kažu 15m2 cijeli dan usissava...pa ja bih morala za vikend iselit sa djecom d aon fino svih 120 usisia...
bolje da ja prošetam za svojim...nego da selim..mrsko mi djeci pakovat sve što im trebauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 9.4.2011 21:36:08 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Usisivač koji sam usisava
9.4.2011 23:46:50   
milenium
IZVORNA PORUKA: emma.L

Millenium, gdje nađe po toj cijeni user posted image ?


user posted image user posted image user posted image  to sam gledala u nekoj američkoj reklami na nekom spotu sa youtoubea,nije birinuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *