|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.2.2010 21:49:21   
salmy
A ovaj sto je Skvo postavila zar to nije sokovnik! joj ne kontam sad razliku u blenderu,sokovniku i multipraktiku?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.2.2010 21:53:15   
dana3
sokovnik cijedi sok i nema komada,znaci cisti sok i voca i povrca
blender mixa voce i ujedno imas i kako bih nazvala, gusti sok a moras svo voce da ogulis prethodno i ocistis
multiprak-on moze da se koristi i kao masina za mljevenje a obicno s ekoristi za mljevenje ppovrca, voca, i sl. pa i mesa-bilo kuhanog ili sirovog

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.2.2010 21:54:17   
MinaMM
meni je to blender koji sve sastojke miksa. sokovnik koji sam ja uzela samo cijedi sok. dobijem bistri sok a ne kasicu jer on meni odvoji npr. sok od jabuke u casu a kospice, kora i ostalo u drugu posudu. blender to ne radi. blender sve izmiksa i dobije gustu kasu. multipraktik ima i bleneder i razne rezalice pa mi je zato bolji vise kuhinjskih aparata u jednom (moguce i sokovnik zavisi od modela)

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.2.2010 21:57:28   
salmy
IZVORNA PORUKA: dana3

sokovnik cijedi sok i nema komada,znaci cisti sok i voca i povrca
blender mixa voce i ujedno imas i kako bih nazvala, gusti sok a moras svo voce da ogulis prethodno i ocistis
multiprak-on moze da se koristi i kao masina za mljevenje a obicno s ekoristi za mljevenje ppovrca, voca, i sl. pa i mesa-bilo kuhanog ili sirovog
Hvala ti draga moja...znaci multipraktik cu kupitiuser posted image user posted image user posted image
kad je bal nek je maskembaluser posted image user posted image user posted image user posted image jedino sto ima puno djelova i malo je kompikovan za upotrebu! Ali sta mogu kad on moze sve da miksa!Nije mi rjesenje blender

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.2.2010 22:20:42   
hampsi
http://www.wikio.com/product/philips-hr1853-140561.html

Mi smo nedavno kupili ovaj, sok je super, bistri. Mada imam osjecaj da se samo "motor" ne pere user posted image user posted image user posted image . Ono ostalo sve!
P.S. Nadam se da ce ovo s linkom upaliti ako ne Philips HR1853

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.2.2010 22:21:44   
hampsi
A da, platili smo ga 180 KM,  kod Stanica.

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 8:55:28   
w.pooh
hampsi i ja sam u potrazi za sokovnikom i gledala sam sličan ovom tvom moulinex oko 140 KM..
salmy ako ti treba samo za kašica ja bih ti preporučili štapni mikser isto ti je kao i blender a 10 puta lakši što se tice pranja..a multipraktik user posted image ja mislim da sam pročitala negdje na ovoj temi da ga neko ima i da moraš sastaviti sve dijelove kako bi radiouser posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 9:12:56   
Nedi
Za bebi hapice toplo preporučujem štapni mikser, iako user posted image sad jede pravu hranu stalno je u upotrebi uvijek nesto na brzinu umutim a što je najvažnije lako se pere.
Neki dan sam pravila kolač i htjela u multipraktiku samljeti orahe...joj te muke...svi dijelovi moraju biti spojeni i 100 puta sam ga sastavljala ali neće pa neće. Poludila sam, došlo mi da ga zapalim od muke. A poslije upotrbe pranju nikad kraja...prođe me ćejf za pripremanjem bilo čega kad se sjetim šta sve moram oprati.




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 9:14:38   
Nedi
Za bebi hapice toplo preporučujem štapni mikser, iako user posted image sad jede pravu hranu stalno je u upotrebi uvijek nesto na brzinu umutim a što je najvažnije lako se pere.
Neki dan sam pravila kolač i htjela u multipraktiku samljeti orahe...joj te muke...svi dijelovi moraju biti spojeni i 100 puta sam ga sastavljala ali neće pa neće. Poludila sam, došlo mi da ga zapalim od muke. A poslije upotrbe pranju nikad kraja...prođe me ćejf za pripremanjem bilo čega kad se sjetim šta sve moram oprati.




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 9:29:20   
lilith
ja imam moulinexov i stvarno je odlican,lako se pere,lako sastavlja tako da preporucujem

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 9:52:36   
w.pooh
 

user posted image
lilith jel ovaj? Jel bude bistri sok i jel odvaja sve?


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 10:00:36   
sheri
i ja imam ovakav sokovnik, odvaja sve, i bude super sokic.
ali i ja bih preporucila stapni mikser, to je fantasticna stvarcica. za sveuser posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 10:08:44   
w.pooh
sheri imam i ja štapni mikser i stvarno je super, user posted image sam sve kašice pravila sa njim a o čišćenju da ne pričam za 10 sekundi opran i imam onu sjeckalicu od Tupperware koja mi je user posted image ona sijeće sve od mrkve, krompira, oraha, .... i pravi mi smjesu za palačinke i puding..kako je samo volim user posted image e sad s oztirom da imam to dvoje nema potrebe da uzimam bilo kakav multipratkik treba mi namjenski za sokiće pa ću najvjerovatnije i uzeti taj moulinexov sokovnik kod nas u Tz u Omegi košta 141 KM

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 10:57:30   
lilith
IZVORNA PORUKA: w.pooh



user posted image
lilith jel ovaj? Jel bude bistri sok i jel odvaja sve?


jeste,to je taj...ja ga imam oko 2 godine,super je,opere se za 5 minuta


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
9.2.2010 11:04:10   
w.pooh
lilith hvala user posted image onda ima da bude taj user posted image a još si me više obradovala za ovo čišćenjeuser posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
28.4.2010 10:57:39   
wolandina

IZVORNA PORUKA: w.pooh

lilith hvala user posted image onda ima da bude taj user posted image a još si me više obradovala za ovo čišćenjeuser posted image


i ja planiram kupovinu sokovnika i bas sam vidjela ovaj moulinex-ov u Merkuru...ima 800W (rekose mi da je pravo bitno paziti na tu snagu i da nista ispod 800W ne gledam...) i kosta 169KM...jesi ti kupila? kakve su prve impresije? user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
28.4.2010 11:01:46   
anuska08
Ja sam kupila od Philipsa, imaš dodatak za sokovnik i blender za raditi kašice i jako sam zadovoljna. Svakodnevno radim sokiće za sve ukućane!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu wolandina)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.12.2010 9:29:36   
amdi


Interesuje me dali je neko kupio sokovnik Fagor? Prodaje se kataloski.

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.1.2011 16:44:17   
amdi



Jos sam u potrazi za idealnim sokovnikom, naime previse sam zahtjevna, mislim da nikad necu naci nesto s cim cu biti zadovoljna u svakom pogledu: ili ce to biti dimenzija, ili nedovoljno snage, ili premali otvor za voce...Imate li kakav prijedlog sta da uzmem, naime nemam bas puno mjesta u kuhunji predvodjeno za sokovnik, dakle trebao bi biti manji (samim tim manje je i ciscenja), a da dobro cijedi voce i po mogucnosti (ne mora biti) da ima veliki otvor za voce

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.1.2011 16:57:38   
hampsi
Amdi sve je to na isti fazon sada. Pogledaj malo slike koje su forumasice postavile, u principu ista jacina, ista velicina, isti broj dijelova za pranje samo razlika u cijeni! Od Birinog pa nadalje meni se cini da su isti

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.1.2011 17:51:52   
amdi


Znam da je otprilike isto, ali ja trazim manji-manje zapremine a samim tim i manje jacine, ovi koje sam ja gledala imaju snagu oko 200w-250w e sad nisam sigurna da li dobro cijede voce..user posted image

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.1.2011 17:58:30   
amdi



Evo recimo OVAJ  

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.1.2011 17:58:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: amdi



Znam da je otprilike isto, ali ja trazim manji-manje zapremine a samim tim i manje jacine, ovi koje sam ja gledala imaju snagu oko 200w-250w e sad nisam sigurna da li dobro cijede voce..user posted image

mi smo dobili mali od 200w snage, neka marka sussie i super je. odvaja bistri sok a gore ostane ostatak voca koji se moze iskoristiti za kasicu, ja sam znala na kraju pomijesati i sok i gusto i dodati pahuljice i super obrok za user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.1.2011 17:59:47 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.1.2011 18:05:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: amdi




Evo recimo OVAJ  

e nas je na taj fazon

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.1.2011 18:16:25   
amdi


Super, a je li iscijedi dobro, mislim da li ostatci budu suhi ili bi se moglo iscijediti jos soka iz njih?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *