|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 69 70 [71]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.11.2015 6:41:05   
ziel
Travelove evo me nisam se jos porodila user posted image Nemam nikakve bolove za sad, javljacu se svakako u toku dana sa novim informacijama ako me zaboli ili bilo sta , da budete u toku user posted image Ali Pcelica ce garant prije mene, sutra je njen termin a vec 3 dana joj sluzni cep izlazi pomalo...


Prelazimo na temu novembar


http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-beba---novembar_2662851.html

< Poruku je uredio ziel -- 1.11.2015 6:44:34 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1751
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.11.2015 9:16:42   
Pufnicaa

IZVORNA PORUKA: cauchy

Ma meni dlake smetaju, nerviraju me pravo. Plašim se samo da koristim epilator, preplašiću bebu s njim...user posted image
A na ostalim dijelovima (dakle osim stomaka i grudi user posted image ) ih je primijetno manje. Ne znam šta ću sa ovima na stomaku, stid me kada idem na UZ user posted image



Ja imala na stomaku nije bilo mngo ali ono isle u liniju kao ispod grudi dole do dna..i ja bas prosli mjesec cini mi se prilikom kupanja sinem ih yiletom tj brijacem normalno,kontam bas me briga nerviraju me hahaha i nisu vise nikako ni rasle niti je bockavo..nista..user posted image

Mom2B Mene je tako bolilo i sad nekad zna ispod desnih rebara i u rebra udara...eh to je meni bebi moj nogicama gurao,a kako su mashalla zivahni nas mora i zaboliti s vremena na vrijeme,to me danima bolilo bas ono kao da mi je upalo nesto medju rebra na uz tu su bile nogice bebe,onda se valjda bolje namjestio pa se smirilo,sad nekad kad se okrene i gura gore znam sta je heheh :D

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 1752
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.11.2015 9:40:08   
ziel
Zene presli smo na drugu temu. Imate link gore u mom zadnjem postu.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 1753
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 69 70 [71]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 69 70 [71]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *