|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   usb pristup internetu
27.2.2010 14:26:59   
futuremam
da li neko od vas koristi USB pristup internetu, od BH telecoma...naime moja sestra je kupila taj sebi prikljucak i nikako nece da joj radi...stalno je izbacuje kad ce cujemo preko skype ili ukoliko ona hoce da nesto pogleda na netu...da li neko od vas koristi ovaj usb ili zna kako se rjesava ovaj problem..unaprijed zahvaln...izvinjavam se ako sam na pogresnom mjestu postavila pitanje
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: usb pristup internetu
27.2.2010 16:51:07   
Ilhana RR
Nekoristim od BH telecoma, jer sam u svedskoj al koristim ovde jedan pre paid i extra je ALI ovo je extra zato sto su prosli malo dalje sa tehnikom i jaci ga napravila...

kad su tek poceli sa tim ovde isto je tako bilo, to je do brzine interneta. Koju brzinu obecava BH Telecom?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: usb pristup internetu
27.2.2010 19:22:35   
leona81
mi imamo mtelov i nikad nam nije pravio probleme, nek se obrati direkciji Bh Telecoma jer sam nekidan cula da se ljudi zale da im nesto nije ok s tim usbovima...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: usb pristup internetu
28.2.2010 10:59:47   
futuremam
hvala na odgovorima....ne znam valjda ce se popraviti...kontaktirati ce ih ovih dana jer sad ne rade, a i pon praznik...pa tek u pon....ali joj od pocetka ne radi nikako,stlano izbacuje...ona je uzela od ja mislim 1G da moze da skida....a leona koliko vi placate mtelov,ako ije porblem da napises...user posted image lijep pozdrav

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: usb pristup internetu
28.2.2010 11:17:57   
leona81
naravno da nije, mi smo uzeli laptop za 199 km, onaj acerov od 10'' monitor i super je i to smo platili jednokratno a obavezali smo se da placamo 50 km plus pdv za paket od 10 giga, paketi koji su bili manji od 3 i 1 gige placaju se manje ali zato platis laptop skuplje, u svakom slucaju sve info imas na mtelovoj stranici...

a moja prijateljica je uzela laptop u bh telecomu i placa ga na rate 24 mjeseca, iznos je oko 600 km...a uzela je paket od 3 gige i to placa plus 30 km plus pdv


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *