|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta biste uradile?
5.9.2009 12:56:40   
Anoniman
Šta biste uradile da saznate vas otac vec duze vrijeme ima ljubavnicu?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 13:09:00   
Hurma
a ko zna za to?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 13:11:19   
mnn
draga ili dragi Anoniman.neznam što bi ti napisala jer je to jako osjetljivo.prvo bi trebala po meni razgovarati sa tatom i pitati ga koliko se več vidja sa tom ženom i da li je to ozbiljno?pa po tome češ procjeniti što da dalje radiš.mislim da bi ako je to nešto ozbiljnije trebao on reči mami a ne ti.sječam se da sam jednom prilikom u Gloriji pročitala takav problem i odgovorila je ta gospodja toj kčerki da razgovara sa tatom i procjeni situaciju ali da se ne mješa u to jer bi moglo biti samo gore ipak to treba reči tvoj tata tvojoj mami.ali ako nije ništa ozbiljno da je bolje da sve to prešute da ne bi bilo puno povrijednjenih ako su djeca malena još i potrebna su im dva roditelja...

neznam koji savjet da ti dam jer nisam pametna to je jako delikatno.sretno ti da uspiješ sve riješiti!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 13:22:19   
Skvo RR
Rekla bi majci! Mislim da ne bi imala snage da takvo nesto presutim bilo kome, a pogotovo njoj,



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 13:34:33   
Lulu_
digla bi auto tati i ljubavnici u zrak i caos

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 14:02:04   
idana_85
Bilo sta da uradis nece prestati, to ti sa sigurnoscu mogu reci. Najbolje je sastaviti ih oboje na jednom mjestu i reci majci i otici, pa neka majka odluci da li ce oprostiti i trpiti....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 21:05:35   
Dida79
E ovo je pravo osjetljivo pogotovo ako se radi o nasim roditeljima jer su vecina nasih majki odgajani po principu suti i trpi gdje ces bruku....Ovako je kod mojih prije nekoliko god. mama je saznala da otac ima ljubavnicu i nama je rekla mi smo ga kada kazem mi mislim na sestru brata i mene pitali je li to istina i mama je bila tu on ce mrtvo hladno jeste i sta vas briga,od tada je nas odnos se promijenio 100% mama se pomirila sa cinjenicom da joj je takva sudbina i bez obzira na moja nagovaranja da dodje meni kada god pozeli ona je nastavila ziviti sa njim.Zato sada mislim ako nisi u stanju podnjeti napadanja od strane oca bolje ti je suti vjeruj mi...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 21:11:50   
seljo
ja majci nebih prešutjela rekla bih joj odmah pa šta bude

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 21:16:43   
Hanady RR
sjela sa svojim tatom i pitala ga u čemu je problem. Pokušala razjasniti sa njim jeli ljubav u pitanju ili avantura i otvoreno ga pitala voli on mamu još uvijek i dali je poštuje bar malo ako ništa a onda radi toga što mu je dijete/djecu podarila. Na osnovu njegovor odgovora dala bih mu do znanja da ćeš sačekati najduže 5 dana da to okonča i nećeš reći mami ali nesmije te slagati inače kaži da će sa tobom završiti za sva vremena i neka tako i bude u tom slučaju. Ako kaže da je ljubav u pitanju traži od njega da kaže sam ami u tvom prisutvu jer mami će tada trebati podrška ili mu kaži da ćeš joj sama reći pa neka ona odluči o svemu a za tebe je završio.

Haos životami....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu seljo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 21:56:35   
veeseelaa
ne bi rekla mami
Razgovarala bi s njim otvoreno i vidjela koliko je sati, tražila bi od njega da se odluči ili mama ili ljubavnica u suprotnom bi sve isprićala mami ali prethodno sve bi poduzela da se odluči

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:02:28   
Doraa
Ne bih rekla mami rekla bih ocu da odluči ili da prestane s tim ili da zaboravi na mene jer mislim da nijedan otac nije na to spreman... 

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:03:05   
idana_85
IZVORNA PORUKA: armin1999

E ovo je pravo osjetljivo pogotovo ako se radi o nasim roditeljima jer su vecina nasih majki odgajani po principu suti i trpi gdje ces bruku....Ovako je kod mojih prije nekoliko god. mama je saznala da otac ima ljubavnicu i nama je rekla mi smo ga kada kazem mi mislim na sestru brata i mene pitali je li to istina i mama je bila tu on ce mrtvo hladno jeste i sta vas briga,od tada je nas odnos se promijenio 100% mama se pomirila sa cinjenicom da joj je takva sudbina i bez obzira na moja nagovaranja da dodje meni kada god pozeli ona je nastavila ziviti sa njim.Zato sada mislim ako nisi u stanju podnjeti napadanja od strane oca bolje ti je suti vjeruj mi...


Slazem se u potpunosti, svaki tako odgovori i vecina brakova zavrsi tako ili se svadjaju do besvjesti pa na kraju razvedu. I ja mislim da treba mami reci pa neka ona odluci,a naci joj se kao pdrska.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:06:18   
adannn
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne bi rekla mami
Razgovarala bi s njim otvoreno i vidjela koliko je sati, tražila bi od njega da se odluči ili mama ili ljubavnica u suprotnom bi sve isprićala mami ali prethodno sve bi poduzela da se odluči

Slažem se....


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:10:33   
Mirkica
nikada se netreba umjesati u bilo ciji brak pa makar to bio brak i nasih roditelja , mami nebih nikada rekla jer nebih da je povrijedim ako vec nezna nemora da zna a ako sazna nek odluci sama , s ocem bih poricala i rekla bih mu ili da  dovede stvar u red ili da ide da me se odrekne  pokusala bih ga ubijediti da se takve gluposti okane .
Ako tvoja mama fino zivi s tvojim ocem i nemaju nekih vecih problema posebno tada nemoj govoriti , zene to uvjek osjete  ali cesto zatvore oci kao da neznaju i onda vise mrze onog ko im je rekao nego onoga ko je za to kriv , u  ovom slucaju ti si njeno dijete i nemozete mrziti ali je mozes povrijediti.
puno srece

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:18:39   
Hanady RR
ja definitvno mislim da sa tatom trebaš razgovarati. I milsim da koliko bi god mama bila povređena ttim saznanjem da ni tebi nije lako. olakšaj dušu u razgovoru sa njim. Ljubav i avaktura dva su različita pojma, možda mama nemora nikada da zna a tata mamu nebi poslušao da prekine sa ljubavnicom tebe bi možda bolje shvatio, tebe i tvoju tjeskobu radi tog saznanja.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:20:17   
veeseelaa
meni je to preteško reći ocu da nećete sa njim komunicirati jer je prevario mamu
Otac je otac, može se komunikacija poremetiti ali totalno prekinuti... ja to ne kužimuser posted image
Ako ima ljubavnicu ne znači da ne voli svoju djecu, svima se nama može desiti da prevarimo partnera, zavolimo nekog drugog al to ne bi trebalo uticati na odnos s djecom
Kad odrasteš shvatiš da se tako ne redaju stvari, ok kad su djeca mala pa ne kontaju odrasle.....

< Poruku je uredio veeseelaa -- 5.9.2009 22:24:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:27:18   
mnn
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je to preteško reći ocu da nećete sa njim komunicirati jer je prevario mamu
Otac je otac, može se komunikacija poremetiti ali totalno prekinuti... ja to ne kužimuser posted image
Ako ima ljubavnicu ne znači da ne voli svoju djecu, svima se nama može desiti da prevarimo partnera, zavolimo nekog drugog al to ne bi trebalo uticati na odnos s djecom













veeseelaa slažem se sa tobom.to je jako teška situacija znam na puno primjera kako je to kad se dogodi...ne treba nikoga osudjivati nažalost život je takav i koliko nam bolno bilo treba to prihvatiti.


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:28:33   
Doraa
Ni ja ne bih bukvalno prekinula komunikaciju ali mislim da bi taj način dao najbolje rezultate..ako laže moju majku laže i mene i kakva sam mislim da bi mi odmah ohladio da je sto puta otac.Ne kažem da bih mu skroz okrenula leđa ali nikad to ne bi bilo to. A ako me voli nek joj zbog mene kaže da se ja ne moram gristi zbog njegovih laži. Tad me "nije briga" šta će odlučiti njih dvoje ako joj sam prizna.


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:31:33   
Hanady RR
Ja nisma mislila da sa tatom prekine odnose nego da mu kroz razgovor kaže to kao neki vid ''prijetnje'' možda tada tata skonta da je i svoje dijete povrijedio. Nije ovdje samo piatnje mama i njenog osjećaja, nije ovo samo pitanje barak i mješanja u njega, ovdje je pitanje jedne porodice i  svaki član te orodice ima pravo da je spasi. napisala sam možda je avantura u pitanju...razlika između ljubavi i avanture je ogromna, mama možda nemora nikada da sazna a tata možda stvori čvršću vezu sa anoniman i svaki naredni put kada bi pomislio na takvo nešto mogao bi se sjetiti boli i neugodne situacije u koju je stavio svoje djete.

A svašta je moguće da se desi, da se mama i tata razvedu, ni to nije kraj svijeta....porodica može ostati čvrtsa i nakon njihovog razvoda.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:33:59   
camm
a joj ne znam sta bih uradila da sam u takvoj situacijiuser posted image user posted image user posted image
da sam na tvom mjestu ja ne bih rekla mami

nego bi to lijepo njemu rekla da joj on kaze ali da i ja tu budem
pa nek se stidiuser posted image sam sebe.

tesko i teska situacijauser posted image



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta biste uradile?
5.9.2009 22:34:35   
Doraa
Hanady mislim da smo na istoj talasnojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Potpuno se slažem!user posted image


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šta biste uradile?
6.9.2009 1:21:04   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: skvo

Rekla bi majci! Mislim da ne bi imala snage da takvo nesto presutim bilo kome, a pogotovo njoj,




potpisujem!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta biste uradile?
6.9.2009 5:41:09   
adissa_
sta ces postici time ako joj kazes? rastuzit ces je prije svega,a oca naljutiti.Ne trebas se mjesati u njihov brak,eventualno mozes pricati s ocem i reci mu sve to,sta znas mozda je to jedna obicna bezveze "avantura".uz to,nase starije zene su odgajane s mentalitetom "suti i trpi",tvoju mamu bi vjerovatno vise bilo sramota da se to sazna nego sto joj je on to uradio.Reci ocu da znas,i pitaj ga o cemu je rijec,ako ti kaze da je ozbiljan s zenom,onda mu reci da to kaze majci,da ona zasluzuje da sazna..ali nikako nemoj ti govoriti mami.Ne znas nikada,kasnije ces ispasti kriva,ako se pomire eventualno

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šta biste uradile?
6.9.2009 7:09:48   
Mama1
Ovo je jako tesko pitanje .
Ovo kazem iz razloga sto znam jednu osobu koja ima dvoje odrasle djece i koja kaze
"bas me briga dali ima ljubavnicu i nezelim da znam a ako bih slucajno saznala pravila bih se da neznam"
dok
moja mama kaze
" ja kad bih saznala da se tata sa drugom vidja i da ima drugu bez razmisljanja bih ga ostavila"
tako da je bitno sta tvoja mama zeli ... ??
Popricaj sa njom ono neobavezno ... izmisli pricu kako muz vara zenu i lupam sta bih ti uradila i pitaj je sta bih ona ..
dal bih voljela uopste to saznati i dal joj smeta to i znaces sve kako sta !!!!
Sretno


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šta biste uradile?
6.9.2009 10:25:14   
new mama
Teska situacija,mozda bi prvo razgovarala sa ocem da vidim sta on ima na to reci,a ako on nista ne bi poduzeo  definitivno bi rekla mami pa nek ona odlucii sta da radi daljeuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *