|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Babysitting - MEDIANA
27.5.2011 2:23:09   
Visnja RR
Babysitting
Agencija "Mediana" osnovana je 2010. godine s ciljem da svim majkama i domaćicama olakša svakodnevnu brigu o djeci, porodici, domaćinstvu…
Imate potrebu za dadiljom koja bi se brinula za vaše mališane dok ste vi na poslu, u kupovini, u pozorištu s prijateljicama ili mužem…?
Agencija "Mediana" je vaša šansa!
Prilagođeni smo potrebama savremenog roditeljstva i zadovoljavamo svaki specifični zahtjev vaše porodice.

Usluge agencije "Mediana":

-posredovanje prilikom pronalaska dadilje,
-povremeno čuvanje djece,
-čuvanje djece s posebnim potrebama,
-čuvanje djece dok su bolesna,
-čuvanje djece dok su roditelji na putu,
-večernje i noćno čuvanje.

Zašto je dadilja najbolji izbor za vas i vaše dijete?
-posvećena je samo vašem djetetu,
-poznaje specifičnosti razvoja vašeg djeteta i njegove navike,
-podstiče kreativnost i intelektualni razvoj vašeg djeteta,
-u stalnom je kontaktu s vama,
-izlazi u susret i vašim potrebama.
Rad naših dadilja s vašim mališanima podrazumijeva:
1. podsticaj kreativne radoznalosti,
2. razvoj komunikacije,
3. razvoj motorike i pokreta,
4. kućne vježbe,
5. odlazak u park, na igralište, u pozorište,
6. igranje društvenih igara,
7. edukacija na stranom jeziku.

Prilikom odabira dadilja osnovni preduvjeti koji moraju biti ispunjeni su:

1. navršenih 18 godina,
2. minimalno srednja stručna sprema,
3. prethodno iskustvo u radu s djecom.

Tek nakon toga dadilje prolaze proces selekcije „u tri koraka“:

• inicijalni intervju s psihologom,
• set psiholoških testova,
• zdravstvene i zakonske provjere.

Psihološki testovi prvenstveno imaju za cilj da ukažu na eventualno postojanje patoloških obrazaca ponašanja, ali i da pruže bolji uvid u zdrave potencijale ličnosti – koliko je dadilja odgovorna, pouzdana, otvorena i spremna za saradnju, ali i topla, sklona empatiji, kreativna, otvorena za nove ideje, itd.

Zdravstvene i zakonske provjere podrazumijevaju važeću sanitarnu knjižicu, kao i uvjerenje o nekažnjavanju dadilje koje izdaje nadležni sud.



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Babysitting - MEDIANA
29.5.2011 11:33:54   
Agencija Mediana
Hvala Višnja na otvorenoj temi ;)
Za sva pitanja i sugestije stojimo vam na raspolaganju u bilo koje doba user posted image
Naša web stranica je www.mediana.ba a brojevi tel su 033 610 012 i 061 236 199.


Pozdrav

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Babysitting - MEDIANA
31.5.2011 16:25:30   
Shejna
Da li je moguće da vaše tete čuvaju dijete na par sati naprimjer dok imam poslovnu večeru. U večini slučajeva sa suprugom trebam otići na poslovnu večeru pa nam je veliki problem koga uposliti da nam pričuva jednogodišnje dijete...
Hvala na odgovoru!


(odgovor članu Agencija Mediana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Babysitting - MEDIANA
1.6.2011 11:31:35   
Agencija Mediana
Draga Shejna,

Hvala na iskazanom interesovanju za rad naše agencije :)
Naravno, imamo i tu uslugu, samo je potrebno da nam najavite minimlano 48. sati ranije, kako bismo mogli da rezervišemo neku od naših teta :)
A što se tiče povjerenja agencije Mediana je osnovana pri Ženskom Edukacionom Centru Nahla koji sa ženama radi već više od 10 godina, i svaka naša teta je već prošla neku edukaciju kroz centar ili bila na našim progarmima.

Brojeve telefona sam navela uz mom predhodnom postu, tako da možete da me slobodno kontaktirate u bilo koje doba ili da nas posjetite u našem centru :)

(odgovor članu Shejna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Babysitting - MEDIANA
1.6.2011 11:44:35   
babina beba
Ja sam Vam poslala mail mislim u subotu, ali jos nikad odgovor dobila nisam!

(odgovor članu Agencija Mediana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Babysitting - MEDIANA
1.6.2011 15:41:10   
Agencija Mediana
Ukoliko ste poslali na agencijamediana@yahoo.com koji se nalazi na našoj fb stranici,  taj mail nažalost nije aktivan jer je napravljen samo da bi se mogla raegistrirati facebook stranica.
Molim vas da nam proslijedite mail na jasna@mediana.ba. koji je naš službeni mail ili info@mediana.ba



(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Babysitting - MEDIANA
8.12.2014 23:13:57   
aidana
Postoji li jos uvijek ova agencija i da li neko ima iskustvo iz prve ruke? Meni treba babysitter, povremeno na sat-dva pa ako neko ima preporuku i mimo ovih neka mi se javi please...
Ja nakon par mjeseci provedenih 24/7 sa djetetom trebam barem sat vremena odmor, makar sjedila na klupi i gledala u prazno. Ma da mi je barem pola sata....ma da makar pisam u miru user posted image

(odgovor članu Agencija Mediana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Babysitting - MEDIANA
9.12.2014 12:56:41   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: aidana

Postoji li jos uvijek ova agencija i da li neko ima iskustvo iz prve ruke? Meni treba babysitter, povremeno na sat-dva pa ako neko ima preporuku i mimo ovih neka mi se javi please...
Ja nakon par mjeseci provedenih 24/7 sa djetetom trebam barem sat vremena odmor, makar sjedila na klupi i gledala u prazno. Ma da mi je barem pola sata....ma da makar pisam u miru user posted image

Koliko znam da oni često "obučavaju" dadilje, pa vjerovatno da radi ova agencija, možda ne pod ovim imenom, nisam sigurna, ali ako ih oni obučavaju vjerovatno da ti mogu dati preporuke za dadilju. Nazovi Nahlu pa provjeri. Ako ništa ne nađeš dovedi mi dijete a ti haj' gledaj u prazno user posted image user posted image Znam ja da nam dođu te neke minute kada bi malo da odahnemo sami.. Sretno!

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Babysitting - MEDIANA
9.12.2014 12:59:02   
yoko eto

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: aidana

Postoji li jos uvijek ova agencija i da li neko ima iskustvo iz prve ruke? Meni treba babysitter, povremeno na sat-dva pa ako neko ima preporuku i mimo ovih neka mi se javi please...
Ja nakon par mjeseci provedenih 24/7 sa djetetom trebam barem sat vremena odmor, makar sjedila na klupi i gledala u prazno. Ma da mi je barem pola sata....ma da makar pisam u miru user posted image

Koliko znam da oni često "obučavaju" dadilje, pa vjerovatno da radi ova agencija, možda ne pod ovim imenom, nisam sigurna, ali ako ih oni obučavaju vjerovatno da ti mogu dati preporuke za dadilju. Nazovi Nahlu pa provjeri. Ako ništa ne nađeš dovedi mi dijete a ti haj' gledaj u prazno user posted image user posted image Znam ja da nam dođu te neke minute kada bi malo da odahnemo sami.. Sretno!

sjecam se ovogauser posted image user posted image ja sam zeljela ispod mosta da se sakrijem i odspavamuser posted image user posted image ...mogul' te utjesituser posted image user posted image ..."prociceeeeee"user posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Babysitting - MEDIANA
9.12.2014 13:23:35   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: yoko eto


IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: aidana

Postoji li jos uvijek ova agencija i da li neko ima iskustvo iz prve ruke? Meni treba babysitter, povremeno na sat-dva pa ako neko ima preporuku i mimo ovih neka mi se javi please...
Ja nakon par mjeseci provedenih 24/7 sa djetetom trebam barem sat vremena odmor, makar sjedila na klupi i gledala u prazno. Ma da mi je barem pola sata....ma da makar pisam u miru user posted image

Koliko znam da oni često "obučavaju" dadilje, pa vjerovatno da radi ova agencija, možda ne pod ovim imenom, nisam sigurna, ali ako ih oni obučavaju vjerovatno da ti mogu dati preporuke za dadilju. Nazovi Nahlu pa provjeri. Ako ništa ne nađeš dovedi mi dijete a ti haj' gledaj u prazno user posted image user posted image Znam ja da nam dođu te neke minute kada bi malo da odahnemo sami.. Sretno!

sjecam se ovogauser posted image user posted image ja sam zeljela ispod mosta da se sakrijem i odspavamuser posted image user posted image ...mogul' te utjesituser posted image user posted image ..."prociceeeeee"user posted image


user posted image user posted image user posted image ti si izgubljen slučaj bila hahaha..čuj ispod mosta user posted image nasmija me slatko..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Babysitting - MEDIANA
10.12.2014 22:22:54   
aidana

IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: yoko eto


IZVORNA PORUKA: lepetetka


IZVORNA PORUKA: aidana

Postoji li jos uvijek ova agencija i da li neko ima iskustvo iz prve ruke? Meni treba babysitter, povremeno na sat-dva pa ako neko ima preporuku i mimo ovih neka mi se javi please...
Ja nakon par mjeseci provedenih 24/7 sa djetetom trebam barem sat vremena odmor, makar sjedila na klupi i gledala u prazno. Ma da mi je barem pola sata....ma da makar pisam u miru user posted image

Koliko znam da oni često "obučavaju" dadilje, pa vjerovatno da radi ova agencija, možda ne pod ovim imenom, nisam sigurna, ali ako ih oni obučavaju vjerovatno da ti mogu dati preporuke za dadilju. Nazovi Nahlu pa provjeri. Ako ništa ne nađeš dovedi mi dijete a ti haj' gledaj u prazno user posted image user posted image Znam ja da nam dođu te neke minute kada bi malo da odahnemo sami.. Sretno!

sjecam se ovogauser posted image user posted image ja sam zeljela ispod mosta da se sakrijem i odspavamuser posted image user posted image ...mogul' te utjesituser posted image user posted image ..."prociceeeeee"user posted image


user posted image user posted image user posted image ti si izgubljen slučaj bila hahaha..čuj ispod mosta user posted image nasmija me slatko..


a kad se sjetim kad sam se porodila...ma nisam ga nikom dala, mm me morao nagovarati da ga ostavim sa mojima. A sad... strancu bih ga dala barem na satak user posted image Ma znam ja da ce biti bolje, samo to meni sad trenutno ne pomaze bas user posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *