|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Babysitting - new business group
3.10.2010 21:13:16   
Visnja RR
Agencija New Business Group između ostaloga bavi se posredovanjem između porodica koje trebaju usluge poludnevnog ili cjelodnevnog čuvanja djece i dadilja i guvernanti školovanih za rad s djecom i znanjem barem jednog stranog jezika.

Više pročitati na RR.ba

http://www.ringeraja.ba/clanak/babysitting_486.html

Diskusiju o svemu što ova agencija nudi možete voditi ovdje... Povremeno će nam se javljati i osobe iz agencije...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.10.2010 12:52:10 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Babysitting - new business group
4.10.2010 9:26:51   
M kao Mama
Odlično, podatak da u Sarajevu posti jedna ovaka agencija je za svaku pohvalu, mislim da će ova tema biti od pomoći mamama koje trebaju "tetu čuvalicu" kako ih mi ovdje na RR-u od milja zovemo, prvenstveno jer su ove tete školovane za posao koji obavljaju.

Svaka čast.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.10.2010 12:52:27 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Babysitting - new business group
4.10.2010 9:36:42   
Dalil@
wow user posted image

Ovo mi treeeeebbbaaaaa...sanjam mjesecima o necemu ovakvom, trebalo bi da mi rijesi probleme oko djecice, aBd.

Jel'''' iko koristio njihove usluge?

PS. Naknadno vidjeh web stranicu user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.10.2010 12:52:41 >


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Babysitting - new business group
4.10.2010 10:07:18   
chuci
a ne piše u ovom članku koja je cijena za čuvanje djece ili beba. mislim piše po satu i to, ali na mjesečnom nivou. pretpostavljam da je i to uređeno u agenciji, a ne da je u stilu kako se dogovoriš s tetom.
user posted image
zna li neko?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.10.2010 12:52:57 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Babysitting - new business group
4.10.2010 10:11:21   
M kao Mama
Pa, navedeni su brojevi telefona i e-mail adrese, pa možete ih pitati sve 

< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.10.2010 12:53:08 >

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 12:21:13   
sayra
Pozdrav svima koliko vas imauser posted image
S obzirom da sam nova i ne snalazim se baš najbolje ovdje, ali se nadam da će mi neko pomoći....user posted image
Krenula sam tragom New Business Agencije i naiđoh na Vasuser posted image  

< Poruku je uredio mama alma RR -- 5.10.2010 14:40:24 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 12:28:50   
Visnja RR
draga sayra dobrodosla user posted image
evo ti tema za upoznavanje

Upoznajmo se

nadam se da ćemo se lijepo družiti na RR i da ćeš dobiti željene informacije o Babysittingu ali i mnogih drugih... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sayra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 12:30:39   
veeseelaa
znači 6 KM sat bilo da je u našem domu il kod tete? a u kakvim teta uvjetima živi? mislim jel to kod nje kući ili "posrednici" imaju neki svoj prostor prilagodjen djeci????


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 14:11:50   
New Business Group
Veliki pozdrav svim mamamauser posted image
Hvala Vam još jednom što ste pokazale interesovanje za usluge naše Agencijeuser posted image
Za sve informacije možete posjetiti našu web stranicu ili nas kontaktiratu na bilo koji od telefona koji je naveden na straniciuser posted image

znači 6 KM sat bilo da je u našem domu il kod tete? a u kakvim teta uvjetima živi? mislim jel to kod nje kući ili "posrednici" imaju neki svoj prostor prilagodjen djeci????

Da li ce beba biti u vasem domu ili u domu tete cuvalice , dok ste vi odsutni zavisi isključivo od vas i od toga sta vi želite.
Kada su u pitanju tete kod kojih se ostavljaju djeca Agencija posjeti svaku tetu koja djecu čuva u svome stanu i provjeri uslovnost toga stana ili kuće. Agencija nema svoj prostor, vec samo posreduje izmedu Vas kao roditelja i tete koja ce cuvati Vase dijete.
Napomenuli bi samo da je svaka naša teta i djevojkao avezna prije stupanja u odnos sa Vama i Vašom porodicom donijeti uvjerenje o nekažnjavanju i sanitarnu knjižicu.

Svaki angazman se mora najaviti 48h unaprijed kako bi se na vrijeme izvrsila "rezevacija" tete cuvalice.

Za sva pitanja mozete nam se obratiti ili na foumu ovdje ili na nacin koji sam vec navela. 



< Poruku je uredio New Business Group -- 5.10.2010 14:13:05 >

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 14:45:38   
sayra
Hvala Vam na srdačnoj dobrodošlici svimauser posted image
Već sam se počela snalazitiuser posted image

Ja sam koristila i još uvijek moju Sayru čuva teta koja je u naš dom došla preko NBGuser posted image
Tim, maldih i perspektivnih ljudi, a prije svega ljunabznh što je danas prava rijetkostuser posted image
Za njih smo čuli preko prijatelja,kontaktirali ih, poslali su nam tri tete od koji smo mi odaberali jednu , našu Safijuuser posted image
A najbitnije od svega jeste što vam garantiraju za tetu, našoj su rekli da mora donijeti rješenje da se protiv nje ne vodi postupak na sudu i morala je izvaditi sanitarnu knjužicu, što je bilo super jer Sayra ima astmu, i alergična je na prašinu...user posted image
Ja sam zadovoljna i svima ih preporučujemuser posted image

(odgovor članu New Business Group)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 15:13:25   
DZANINI
ovo mi zvuci super...znam dosta programa vani koje su osnovane na bazi ove firme ovako nesto slicno ovo je super...ali me zanima posto ova cijena od 6 km po satu na kraju mjeseca izadze dosta velika cjena...licno ja je nemam za platit pa me zanima...jel odo ide po dogovoru ako se odlucimo da tetu uzmemo svaki dan po osam sati... vel pozz

(odgovor članu sayra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 15:14:39   
M kao Mama
Super pitanje, DZANINI i mene isto zanima 

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 15:14:42   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: New Business Group

Veliki pozdrav svim mamamauser posted image
Hvala Vam još jednom što ste pokazale interesovanje za usluge naše Agencijeuser posted image
Za sve informacije možete posjetiti našu web stranicu ili nas kontaktiratu na bilo koji od telefona koji je naveden na straniciuser posted image

znači 6 KM sat bilo da je u našem domu il kod tete? a u kakvim teta uvjetima živi? mislim jel to kod nje kući ili "posrednici" imaju neki svoj prostor prilagodjen djeci????

Da li ce beba biti u vasem domu ili u domu tete cuvalice , dok ste vi odsutni zavisi isključivo od vas i od toga sta vi želite.
Kada su u pitanju tete kod kojih se ostavljaju djeca Agencija posjeti svaku tetu koja djecu čuva u svome stanu i provjeri uslovnost toga stana ili kuće. Agencija nema svoj prostor, vec samo posreduje izmedu Vas kao roditelja i tete koja ce cuvati Vase dijete.
Napomenuli bi samo da je svaka naša teta i djevojkao avezna prije stupanja u odnos sa Vama i Vašom porodicom donijeti uvjerenje o nekažnjavanju i sanitarnu knjižicu.

Svaki angazman se mora najaviti 48h unaprijed kako bi se na vrijeme izvrsila "rezevacija" tete cuvalice.

Za sva pitanja mozete nam se obratiti ili na foumu ovdje ili na nacin koji sam vec navela. 







vel poz ovo je super svaka vam cast velika pohvala...zanima me imam neke drugarice koje su u tim vodama da li se mogu prijaviti da cuvaju djecu i da rade taj posao kod vas u agenciji ali i oni imaju djecu jel moze se sta po tom pitanjuu uradit...kako to ide ....vel pozz

(odgovor članu New Business Group)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 16:09:55   
New Business Group
DZANINI, mama alma RR
Agencija pruža dvije vrste usluga u oblasti Babysittinga:
1.posredovanje pri zapošljavanju teta čuvalica na puno radno vrijeme, i
2.povremeno zapošljavanje.

Ova cijene od 6 KM jeste samo kada Vam se ukaže potreba jednom sedmično ili možda jednom mjesečno, kada hoćete da odete sa prijateljicama na kafu, ili sa mužem u kino ili pozorište, a nemate koga da Vam na 2-3 sata pričuva dijete i tada se plaća ova cijena. Znači platite jednom i ne vise, do narednog puta.
A ako imate potrebu da neko čuva Vaše dijete 8-9h dnevno onda Vam pružamo uslugu posredovanja u Babysittingu.
A ukoliko želite da stalno zaposlite tetu čuvalicu, koja će kod vas raditi puno radno vrijeme, i za to po Vašem dogovoru primati platu, onad mi posredujemo za Vas, a to znači da Vam mi nađemo tetu koja mora ispunjavati sve uslove agencije i uslove koje vi postavite. Mi na završni razgovor Vama pošaljemo  3 tete od koji cete vi odabrati samo jednu.
Ta teta znači ostaje kod Vas , da radi. mi za tetu garantujemo 1 mjesec , i u slucaju da vam se ne svidi ili nesto ne odgovara, mi Vam je zamijenimo sa drugom tj posaljemo Vam tri nove tete na razgovor od kojih cete vi odabrati samo jednu.
Tek nakon toga Vi nama plaćate uslugu posredovanja.

Na našoj web stranic je aplikacijski formular za babysitting koji može popuniti svako onaj ko je zainteresiran za cuvanje djece...
Naši psiholozi i pedijatri obavljaju razgovor sa potencijalnim kandidatima, nad kojima se također vrši i testiranja...

Nama u agenciji je zaista bitan kvalitet , tako da se svakoj teti i svakj porodici posvećuje maksimalno vrijem i pažnja , kako bi se pronašlo najbolje rješenje...

Dzanini, nismo sigurni da smo razumjeli Vaše poslednje pitanje...
Vaše prijatečjice su zainteresirane za rad u Agenciji konkretno ili da traže posao preko agencije u obasti Babysittinga?

Još jednom želim da se zahvali svim forumašicama, što evo na ovaj način podržavaju rad naše Agencijeuser posted image
Svaka Vaša sugestija, primjedba, pohvala pa i kritika nam je dobrodošlauser posted image

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Babysitting - new business group
5.10.2010 22:37:33   
Neca xxx
Svaka čast za New Business Group! user posted image   Meni je baš nešto ovakvo trebalo. Imam samo jedno pitanje, obzirom da New Business Group posreduje u zapošljavanju teta čuvalica na puno radno vrijeme, da li vi takođe učestvujete i u određivanju plate za tetu čuvalicu. Vidjela sam na vašoj stranici da je u upitniku jedno od pitanja i planirana plata koju nudimo teti čuvalici. Zanima me da li vi već imate neke cjenovnike, ili tete same unaprijed određuju svoju platu, pa nam onda vi pronalazite tete koje se uklapaju u našu predloženu platu. Kako to funkcionira?
I interesuje me da li i kako provjeravate preporuke koje imaju tete čuvalice. Uvjerenje o nekažnjavanju je odlična stvari, ali to je ipak samo uvjerenje da teta nije kažnjavana na krivično djelo i ne govori mnogo o tome kakvo su iskustvo s njom imali njeni raniji poslodavci.
Jos jednom, svaka čast na ideji i nadam se da ćemo sarađivati. user posted image  

(odgovor članu New Business Group)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Babysitting - new business group
6.10.2010 9:33:20   
amdi
Meni ce sljedece godine aBd trebati teta da odvodi i dovodi dijete iz skole i bude u stanu dok ja ne dodjem s posla...

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Babysitting - new business group
6.10.2010 9:40:39   
Hanady RR
Meni ovo liči na super stvar, zaista.user posted image
voljela bih da nam se jave neke mmame tipa sayre ( dobrodošlauser posted image ) koje su imale iskustav sa ovom agencijom i tetom....
često bi mi odgovaralo po nekiliko sati dnevno da mi se pomogne u čuvanju dijece...
meni mama čuva bebe...a nekada želim mamu odvesti u pozorište a suprug radi i tu sam u problemu...mamu sam prestala izvoditi...baš mi je ovo super.user posted image

Moje pitanje je...
Ako se čuva dvoje dijece u isto vrijeme u ovom cjeničkom terminu 6 Km na sat, dali je tada cijena veća i dali agencija jednu tetu šalje ( ja smatram da ne treba više) ali eto zanima me politika agencije u ovome smislu?


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Babysitting - new business group
6.10.2010 9:54:01   
veeseelaa
ne kontam user posted image ako ti treba teta za par sati jednom u mjesecu onda je cijena 6 KM po satu
A ako ti treba teta 4-5 puta u mjesecu onda je cijena.... koja?
Mislim ja izlazim malo češće u jednom mjesecu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Babysitting - new business group
6.10.2010 10:00:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam user posted image ako ti treba teta za par sati jednom u mjesecu onda je cijena 6 KM po satu
A ako ti treba teta 4-5 puta u mjesecu onda je cijena.... koja?
Mislim ja izlazim malo češće u jednom mjesecu user posted image

ja koliko sma shavtila imaju ove pakete na sat i ove na mjesečnoj osnovi da ponude....
Ako je to 4-5 dana onda je ova cijena od 6 KM po satuuser posted image
a ako treba recimo 15 dana u jednom mjesecu onda ponude neki povoljniji paket usluge na mjesečnoj osnovi...
il sam ja fulila sad sve...user posted image

I još jedno pitanje bitno...
radno vrijeme teta....
Navečer do koliko tete ostaju kod vas i jeli imaju svoj prevoz ili ste obavezni da ih nakon toga vratite na odredište?


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Babysitting - new business group
6.10.2010 10:01:27   
veeseelaa
ma sve se može dogovoriti očito

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Babysitting - new business group
6.10.2010 14:56:53   
New Business Group
Neca XXX
 
Prije svega hvala ti na podršci i dobrodošliciuser posted image
Mi ne dogovaramo platu između Vas i tete čuvalice, mi Vas samo upućujemo i savjetujemo iz našega iskustva, koliko bi se kretala cijena za sve ono šta vi želite od Vaše tete ...Nije ista cijena ako želite da vam teta samo bude sa djetetom , i ako zeite da se ona brine i o djetetu i kuci, i mozda kuhinji...Znaci zavisno od toga sta vi značite , kakav zahtjev uputite prema agenciji, mi vam samo možemo dati savjet o rasponu cijena..
Ali ukoliko vi naglasite agenciji da ste spremni dati određeni iznos za platu i da preko toga nemožete , mi ćemo pokušati naći tete koja je isto tako spremna raditi za taj iznos ali koja naravno odgovara i zadovoljava i druge Vaše kriterije...user posted image
Uvjerenje o nekaznjavanju, je jako bitno... A ranije preporuke provjeramo u neformalnim razgovorima sa minimalno 2-3 ranija poslodavca...user posted image


amdi
 
Kada aBd dođe vrijeme i za to...obavezno nas kontaktirajteuser posted image

Mi smo tu zbog Vasuser posted image

Hanady RR
 
Hvala ti na podršciuser posted image
Ako se radi o dvoje djece u istom terminu cijene je ista kao i za jedno dijeteuser posted image
Ukoliko zelite nekogada vam pripazi djecu na sano nekoliko sati dnevno , mozemo da posredujemo za vas i da Vam pronademo tetu koja bi radil po nekoliko sati dnevno, ili mozete koristiti nasu uslugu povremenog angazmana kada vam mi mozemo prema nasem cjenovniku slati nekoga iz agencije po potrebiuser posted image

Prevoz teta, ukoliko ostaju duze kod Vas , ja baziran na nasem medusobnom dogovoru...Najcesca praksa jeste da se koriste gradskim ili vlastitim prevozom...Zato je potrebna rezervacija minimalno 48h unaprijed kako bismo na vrijeme id+zdefinisali takve stvari i nedopustili sebi greske i propuste...user posted image


Veeseelaa
Ukoliko se radi o povremenom i tacno nedefinisanom angazmanu na mjesecnom nivou, onad cijena ostaje ista bez obzira na to koliko se puta mjesecno ukaze potreba za babysittingomuser posted image
Ali ukoliko izdefinišete tacne dane i sate, a radit ce se o samo nekoliko puta sedmicno, u pripremi su i takvi paketi:)

Jos jednom da napomenem da nas mozete kontaktirati na nase brojeve telefona navedene na web stranici www.newbusinessgroup.ba



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Babysitting - new business group
6.10.2010 15:22:52   
mama75
Mene zanima kako se placa usluga posredovanja: jednokratno ili se svaki mjesec daje odredjeni iznos Agenciji? Ili vi to odbijate teti od plate?

(odgovor članu New Business Group)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Babysitting - new business group
13.10.2010 10:19:02   
New Business Group
mama75
Agenciji se plaća usluga jednokratno i to nakon sto uposlite tetu čuvalicu.
Nakon toga sa Agencijom imate samo dobre odnose:)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Babysitting - new business group
17.11.2010 22:06:17   
LadyBlack
Pozdrav NBG!
Pročitala sam sve vezano za vaše usluge, jako pohvalno i sve je to super. No, sve to mi liči na čisto posredovanje i postupak koji je identičan načinu mog pronalaska dadilje (preko novinskih oglasa, preporuka), samo jeftinije i vremenski kraće. Međutim, interesuje me postoji li ikakva garancija s vaše strane tipa osiguranja, ugovora između vas i nas, dadilje....???????
Ako sam pogrešno razumjela, sorry.

(odgovor članu New Business Group)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *